کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
به کدوم شهر امریکا؟ دوست عزیز لطفا مقصد رو مشخص کنید.
ممنون از توضیحاتتون.
.....................................................................................
ببخشید دیر جواب دادم . ما میریم لس آنجلس برای 15 مهر .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، payam62
(2010-08-25 ساعت 10:26)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان

حالا که بحث پرواز امارات شد منم یکم درباره پرواز اتحاد براتون بگم .من الان با اتحاد دارم برمیگردم ایران و با همین پرواز هم اومدم آمریکا. اتحاد برای آمریکا به مقصدهای زیر پرواز داره :
آتلانتا-بوستون-شیکاگو-دالاس-دیترویت-هیوستون-لس آنجلس-مینوپولیس-نیویورک-واشنگتن-سانفرانسیسکو
همانطور که پرواز امارات متعلق به شیخ نشین دوبی است و پروازهای آن با ترانزیت از فرودگاه دوبی می باشد ،پرواز اتحاد متعلق به شیخ نشین ابوظبی است و پروازهای آن با ترانزیت از فرودگاه ابوظبی می باشد.گفته میشه اتحاد دارای بهترین پرواز first class در بین ایرلاین ها می باشد.
تجربه شخصی من در خرید بلیط اتحاد اینه که اتحاد ایرلاین بسیار ارزانی برای سفر است به شرطی که خیلی زود بلیط خود را تهیه کنید چون بلیط های اون خیلی تحت تاثیر high session قرار میگیره.ولی باز هم قیمت مناسبی در مقایسه با ایرلین های دیگه داره. تجربه ای که خودم داشتم اینه که برای بلیط به هر آژانسی که مراجعه میکردم این ایرلاین رو چک نمیکرد و هنگامیکه ازشون میخواستم چک کنن پس از چک کردن اونها هم از قیمت خوب اون تعجب میکردن پس شما هم یادتون باشه به آژانس بگین که اتحاد رو هم براتون چک بکنه
چون هواپیمایی اتحاد ایرلاین جدیدی محسوب میشه (تقریبا 5 سال از شروع بکارش میگذره) هواپیما های جدید و تمیزی داره .سرویس دهی پرواز خوب و پذیرایی خوب است و غذا ها با ذائقه ما جور است .اتحاد دارای بزرگترین مانیتور در بخش اکونومی در بین ایرلاین ها می باشد و فیلم ها و سریال های به روزی رو نمایش میدهد .بار مجاز آن برای آمزیکا 2بسته 23 و یک بسته 7کیلویی می باشد .البته شما میتونین لپ تاپ خود رو هم جداگانه به کابین بیارین.
فرودگاه های ابوظبی فرودگاه تمیز و خیلی بزرگی است و چون تو یه کشور عربی است با موازین اسلامی مطابقت دارد و این شامل غذای حلال در خطوط پرواز آن نیز می باشد. در عین چون امارات از ایرنی ها ویزای ترانزیت نمیخواد و همچنین گرفتن ویزای توریستی امارت برای ایرانی ها آسان و کم هزینه است از این نظر مزیتی خوبی نسبت به فرودگاه های ترانزیتی اروپایی دارد
به غیر از دو مشکل من در همه موارد به اتحاد امتیاز عالی رو میتونم بدم و به دوستان این ایرلاین رو توصیه میکنم . مشکل اول که مشابه امارات و دیگر ایرلاین های خلیجی می باشد حضور مسافرهای هندی و پاکستانی در پرواز می باشد که به نوعی کلاس پرواز رو پایین میارن (تو رو خدا این جمله منو به حساب نژادپرستی نذارین ) که این موضوع در بعضی مقصدها بیشتر و در بعضی مقصدها کمتر دیده میشود و دیگر مشکل که من خودم باهاش مواجه نشدم ولی از دوستان شنیدم خدمات پس از فروش بلیط اتحاد هستش مثل :کنسل بلیط و گرفتن پول،پاسخگویی به ایمیل ها ، پاسخگویی به شکایات ،... که گفته میشه خیلی ضعیف هستش
دفتر اتحاد در تهران تو ساختمان سایه در خیابان ولی عصر هستش .
سایت : www.etihadairways.com

بازم سوالی باشه در خدمتم
موفق باشید

با سلام
دوست عزیز پرواز الاتحاد به امریکا مثلا لس انجلس به صورت مستقیم انجام میشه یا توقف داره و باید هواپیما عوض کرد.
امارات پرواز مستقیم داره.الاتحاد چطور؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 19:55)khashayar6310 نوشته:  به کدوم شهر امریکا؟ دوست عزیز لطفا مقصد رو مشخص کنید.
ممنون از توضیحاتتون.
.....................................................................................
ببخشید دیر جواب دادم . ما میریم لس آنجلس برای 15 مهر .

من هم با شما موافقم امارات به خاطر پرواز مستقیم به امریکا به نظر من بهترین انتخابه چون توقف و عوض کردن هواپیما کار ساده ای نیست.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310
سلام دوستان
برای دریافت بلیط به این سایت میتوانید مراجعه کنید به همه زبانها میتوانید با آن بلیط رزرو کنید
اما چگونه ارزانترین بلیط را بدست بیاورید
اولا خودش یک موتور دارد که برای هر روز بلیط های ارزانتر تا گرانتر را به ترتیب نمایش میدهد
ولی برای اگر وقت بگذارین باید روزهای مختلف را امتحان کنید و بعد میبینید که مثلا یک هفته یا گاهی با 3 روز اختلاف یک بلیط فوقالعاده ارزان پیدا میکنید زیرا بلیط های شرکت های هواپیمایی های گوناگونی را میگذارد
اما فراموش نکنید که هرچه زودتر بخواهید بلیط را هیه کنید ارزانترین ها هنوز فروش نرفته و شانس بیشتری برای بدست آوردن ارزانترین ها دارید .

http://www.transvoyages.com/
ضمنا این آدرس در مجله ایران لینک شده اگر یادتان رفت بروید روی
http://majaleh-iran.blogfa.com/
و بزنید روی بیلط هواپیمایی

سلام مجدد مثل اینکه ورودی این سایت یکه بالا نوشته بودم یعنی
http://www.transvoyages.com

تغییر کرده و فقط به زبان فرانسه نوشته دقیقا نمیدونم چرا

آیا موقت است یا نه بعدا امتحان خواهم و خبر میدهم

پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi357
بله رفتم روی سایت آن و همه را خواندم دست چپ نوشته که در حال تغییر صفحه ورودی است
در این سایت من بلیط های ارزانی پیدا کردم به همه جا بلیط دارد
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بلیط کی ال ام (اواخر خرداد) خریدم برای سپتامبر.
اول، تهران به آمستردام و بعد، مستقیم از آمستردام به خود دالاس. نفری یک میلیون و هفتصد. خیلی تلاش کردم ارزونتر بخرم ولی پیدا نشد. حتی قیمت ترکیش، یک و هشتصد بود.
البته فکر کنم گلف ایر، بلیط ارزونتر داشت که شنیدم مثل اتوبوس شرکت واحد چندین توقف بین راه داره و تمام اجداد آدم رو پیش چشمش میاره.

پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، payam62
بله برای داشتن بلیط ارزان در هرحال باید یک توقف را تحمل کرد
من چند ماه پیش در این سایت
برای دوستی یک بلیط پیدا کردم پاریس از طریق مسکو به تهران با شرکت Aeroflot که ساعت 13:40 از پایس میرود و در ساعت 19:25 میرسد به مسکو حدود 2 ساعت بعد راه میافتد و در ساعت 02:35 شب تهران میرسد که بلیط333 یورو وبا مخارج دیگر درمجموع 351,00 یورو سیصدو پنجاهو یک یور. میشد
که شرکت های دیگر هم همین مقدار در راه بودند ولی حداقل 100 یورو گرانتر

Possibilité(s) des vols aller

23 Juin Aeroflot SU260 Paris (Charles De Gaulle) 13:40 19:25 Moscow
(Sheremetyevo)
23 Juin Aeroflot SU515 Moscow (Sheremetyevo) 22:10 02:35 Tehran (Imam
البته اگر بخواهی یک هفته قبل رزو کنی بلیطهای این شرکت تموم شدند مجبوری با همون شرایط با 450 یا 550 یورو بروی البته پروازهای مستقیم هم هست که مسلما گرانتر هستند
که راهش اینه که مستقیم از بدون دردسر از ارفرانس یا ایرانر بری بلیط بگیری .
اگر کسی بلیط خواست از اروپا بگیرد من حاضرم مجانی براش پیدا کنم و براش با ایمیل مشخصات را بفرستم
بله شاعر هم میفرماید
تو نیکی میکن و در دجله انداز ...
معمولا هرچه فاصله با تاریخ مسافرت بیشتر باشد میتوان بلیط ارزانتر تهیه کرد
برای تماس با من
به

به دلیل فیلتر بودن لینک داده شده و جلوگیری از ایجاد دردسر برای مهاجرسرا لینک حذف گردید.

آمده در قسمت نطرات درخواست خود را بنویسید
و ایمیل خود را هم بنویسید ضمنا بنویسید که از این سایت مهاجر سرا تشریف میاوردید چون فقط اینجا این پیشنهاد را کردم .
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310
hamed_gh عزیز شما بلیطتون رو از الاتحاد به چه قیمتی گرفتید ؟
ممنون
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همه عزیزان
انشاالله روزی همتون باشه، ما داریم اکتبر می ریم و برای بلیط اقدام کردم ارزونترینش گفتن نفری 1460.000 البته رفت و برگشت اونم برگشت 6 ماهه و اگه یکساله بخوایم 100.000 تومان بیشتر!
این در حالی است بعضیا ظاهراً با مبالغ کمتری موفق به اخذ بلیط شدن.
لطفاً ایرلاین های ارزان تر رو معرفی کنید و آژانس هایی که خدمات توجیه هستند و سریع کار رو ردیف می کنند( اگه ذکر نام آژانس ها و شماه تلفنشون در روم خلاف مقرراته ، لطفاً در پیام خصوصی اونو واسم بفرستید.)
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، sanaz2010
(2010-08-29 ساعت 09:33)arshiya نوشته:  hamed_gh عزیز شما بلیطتون رو از الاتحاد به چه قیمتی گرفتید ؟
ممنون

سلام
من بلیط رفت و برگشت رو 1.550.000 تومان گرفتم .
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: javan134
(2010-08-29 ساعت 20:21)javan134 نوشته:  درود بر همه عزیزان
انشاالله روزی همتون باشه، ما داریم اکتبر می ریم و برای بلیط اقدام کردم ارزونترینش گفتن نفری 1460.000 البته رفت و برگشت اونم برگشت 6 ماهه و اگه یکساله بخوایم 100.000 تومان بیشتر!
این در حالی است بعضیا ظاهراً با مبالغ کمتری موفق به اخذ بلیط شدن.
لطفاً ایرلاین های ارزان تر رو معرفی کنید و آژانس هایی که خدمات توجیه هستند و سریع کار رو ردیف می کنند( اگه ذکر نام آژانس ها و شماه تلفنشون در روم خلاف مقرراته ، لطفاً در پیام خصوصی اونو واسم بفرستید.)
ممنونم
سلام
من برای 22 اکتبر با ایر لاین ایرفلوت برای لس آنجلس رزرو کردم(یکسره) شد 736$

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، javan134
من برای اواسط نومبر از "گلف ایر" برای دالاس(یک طرفه) رزرو کردم 773$با 2 توقف در بحرین وفرانکفورت.
به جای فرانکفورت، توقف در لندن و پاریس هم داشت. به نظر دوستان کدوم بهتره؟
آقا اشکان مارو دریاب!

پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk
سايت

www.cheapoair.com

هم براي خريد بليط ارزون قيمت خيلي ميتونه کمک کنه. اما مشکلش اينه که فقط کرديت کارت‌هايي رو قبول ميکنه که توي امريکا و يا کانادا صادر شده باشه.
اما خوبيش اينه که همه اير لاين ها رو براي اون تاريخ بهتون نشون ميده.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: javan134 ، payam62
(2010-08-30 ساعت 15:38)indmehdi نوشته:  سايت

www.cheapoair.com

هم براي خريد بليط ارزون قيمت خيلي ميتونه کمک کنه. اما مشکلش اينه که فقط کرديت کارت‌هايي رو قبول ميکنه که توي امريکا و يا کانادا صادر شده باشه.
اما خوبيش اينه که همه اير لاين ها رو براي اون تاريخ بهتون نشون ميده.
آیا میشه از تو ایران با کارت اعتباری بلیط تهیه کرد؟اگه میشه کارتوازکجا بیاریم؟

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظرم پرواز با Turkish Airline خیلی خوبه به شرطی که چک کنید از آلمان تا USA با Lufthansa باشه. در اون صورت واقعا عالیه. من که خیلی راضی بودم.

be nazaram parvaaz ba turkish air line kheili khoobe be sharti ke chek konid az alman ta usa ba luftanza bashe
dar un soorat vaghean aliie
man ke kheli raazi boodam
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان