کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام دوستان
من قراره اوایل زمستون برم آلمان شهر Essen نزدیک دوسلدورف و یک ماهه دیگه هم وقت سفارت برای ویزا دارم. چون تجربه ندارم نمی دونم کی باید برای بلیط اقدام کنم؟ بهترین و ارزان ترین خط پروازی کدومه؟ضمنا چه طور می شه برای گرفتن تخفیف دانشجویی اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 21:33)megaholding نوشته:  
(2010-09-27 ساعت 13:38)khashayar6310 نوشته:  به نظر من بهترین ایرلاین برای رفتن به امریکا امارات هستش با تمام عیب هایی که داره و من برای این گفته فقط وفقط یک دلیل دارم :
این که پرواز امارات مستقیم از دبی به آمریکا میره بدون هیچ توقفی و به نطر من این یکی از مواردی هستش که خیلی مهمه .عوض کردن هواپیما خیلی هم کار آسونی نیست و علاوه بر این 5-6 ساعت توقف در فرودگاه این کار رو سخت تر میکنه و آدم دو برابر خسته میشود .

دوست عزیز مگه برای رفتن از ایران به دوبی هواپیما لازم نیست!؟
تازه به نظر من پرواز از اروپا باشه بهتره چون ساعات پرواز بهتر پخش میشه تو 2تا پرواز و با یک استراحت چند ساعته تو فرودگاه اروپایی خستگی کمتر خواهد بود

از اروپا باید طول مسیر هم کوتاه تر باشه؟ رفتن به دوبی مسیرو طولانی تر میکنه ضمن اینکه سفرای طولانی اتفاقا بهتره یک یا دو توقف باشه نصف روز توی هواپیما خیلی سخت تره(به نظر من)
(2010-10-01 ساعت 14:35)sharif1749 نوشته:  سلام دوستان
من قراره اوایل زمستون برم آلمان شهر Essen نزدیک دوسلدورف و یک ماهه دیگه هم وقت سفارت برای ویزا دارم. چون تجربه ندارم نمی دونم کی باید برای بلیط اقدام کنم؟ بهترین و ارزان ترین خط پروازی کدومه؟ضمنا چه طور می شه برای گرفتن تخفیف دانشجویی اقدام کرد؟

بهترین بنظر من در مسیر هوائی اروپا لوفت هانزاست اما بیشتر وقتا گرونه.اروزن ترین رو نمیشه گفت چون بسته به فصل و بعضی از شرایط دیگه قیمت بلیط ها متفاوته و ممکنه حتی یه ایرلاین گرون در یه تاریخ بلیطی ارزون تر از یه ایرلاین ارزون داشته باشه

پس بهترین کار اینه قبل از سفر همه ایرلاینها رو چک کنین

اول زمستون منظورتون کی هست؟ نزدیک کریسمس؟ حداقل دو هفته قبل و یه هفته بعد کریسمس های سیزنه و بلیط حتی بسختی گیر میاد در این جور مواقع بهترین کار تهیه بلیط از یک یا دو ماه قبل هست

ترکیش معمولا قیمتهای خوبی داره
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310
و اضافه کنید برخورد تحقیرآمیز مسؤولین هواپیمایی امارات و پرسنل فرودگاه دبی. من همیشه در سفرهام (اگه خودم تصمیم گیرنده باشم) امارات برام آخرین انتخاب هست. بارها صابونشون به تنم خورده. هواپیمایی امارات یعنی هیاهو برای هیچ و خوش بودن به یک اسم نه چندان خوش اهنگ و ساختن با سرویس افتضاح در حین پرواز (علی الخصوص غذاهاشون).
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، Lamborghini ، farzad24 ، megaholding ، Hossein81 ، mh_hshk ، najibi ، payam62
و اضافه کنید مسیر طولانی تر پرواز امارات از دبی تا آمریکا چون این پرواز دوباره میاد از رو خاک ایران رد میشه و از قطب شمال به آمریکا میره. در حقیقت شما با یک پرواز دو ساعته میرید دبی و دوباره دو ساعت از پرواز دبی به آمریکا رو صرف می کنید که برگردید سر جای اولتون. به نظر من هم مسیر اروپا بهتره چون هم پرواز خیلی طولانی آمریکا شکسته میشه و هم اینکه مسیری رو دوباره تکرار نمی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24
و در ضمن اگر هواپیما سقوط کنه میوفتین تو قطب شمالو خوراک خرسا میشین یا میوفتین تو روسیه که خدا بدادتون برسه:d ولی‌ اگه اروپا میوفتین تو آبهای گرم اقیانوس و کلی‌ صفا می‌کنید تازه یه جزیره ای چیزی‌ام پیدا می‌شه که توش بیرد یه مدتی‌ آفتاب بگیرین:d
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، sh-b ، Lamborghini ، fairwall ، Ashkan78 ، jalaldaiy ، binahayat_m ، mavarfan ، بنيتا ، mgolchin13 ، payam62
(2010-09-25 ساعت 16:17)Jav3 نوشته:  
(2010-09-22 ساعت 15:52)Jav3 نوشته:  سلام، چند تا سوال داشتم . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه:
1-بهترین و البته ارزان ترین پرواز از تهران به دالاس رو با چه ایرلاینی پیشنهاد میکنین؟ آیا Gulfair و bmi توی تهران دفتر دارن؟
....
ممنون از همه

حالا که کسی جوابم رو نداد خودم رفت و جواب چندتاش رو پیدا کردم.
دفتر بی ام آی, کی ال ام, قطرایرویز و ترکیش برج سایه هست. دفتر گلف ایر هم پایین تر از چهارراه جهان کودک. دفتر ایرفلوت بالاتر از میدان ولیعصر

حالا یه سوال.
دفتر بی ام آی برای دالاس قیمت 1370 بهم داد. وقتی گفتم توی سایت قیمت کمتر دیدم گفت پس توی سایت رزرو کن و کد رزرو بیار من بلیط برات صادر میکنم. اما من توی سایتهایی مثل travelocity و cheapoair نمی تونم رزرو کنم چون آخرش شماره کارت اعتباری و... میخواد.
آیا کسی میدونه که میشه توی این سایتها رزرو کرد یا نه؟
مرسی از دوستانی که بتونن جواب بدن

jav 3 جان
ما امروز دفتر ایران ایر بودیم و گفت رزرو اینترنتی از ایران انجام نمی شه .فقط یک امکان خرید با قیمت اینترنتی وجود داره اونم این که یک نفر از ایالت قصد این بلیطو برای ما رزرو کنه و ما اینجا پرینتشو بگیریم.
sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3
بین هواپیماهای ایرانی بیزینس ماهان ازهمه بهتره ........
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78
سلام به همه بر وبچه هاي مهاجر سرا
بالاخره بعد از يك سال و اندي گشت و گذار در اين سايت و استفاده از تجربه هاي دوستان نوبت پرواز ما هم رسيد
من براي رفتن به هيوستون تگزاس با توجه به بچه 3 ساله ام پرواز امارات رو ترجيح دادم
ما آخر هفته ميريم و در اولين فرصتي كه بتونم سفر نامه پروازم رو مي نويسم
ضمنا اگر كسي در مورد بهترين جاي هواپيماي بوئينگ 777 ( منظورم در مورد رزرو صندلي از طريق اينترنت ) و نحوه رزرو اطلاعاتي دارد من را در جريان بگذارد
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: azin ، frozen mind
سلام

با توجه با فاصله خيلي كم صندلي ها در قسمت Economy هواپيماهاي شركت امارات (در مقايسه با سيار شركت ها) من پيشنهاد مي كنم حتما صندلي كنار راهرو را بگيريد و نفرات بعدي رو هم بغل دستتون بنشونيد. مثلا اگر شما، همسرتون و بچه تون هستيدف دو تا صندلي كنار راهر براي خودتون و همسرتون بگيريد (يك راهرو بين شما و همسرتون خواهد بود) و بچه تون هم روي يكي از صندلي هاي وسط بغل دست خودتون يا همسرتون.

ضمنا غذاي هواپيماي امارات كيفيت مناسبي ندارهو با ذائقه خيالي از ايراني ها سازگار نيست. حتما از تهران يا از Free Shop دبي چند تا Snack تهيه كنيد.

(2010-10-09 ساعت 02:10)matinam نوشته:  سلام به همه بر وبچه هاي مهاجر سرا
بالاخره بعد از يك سال و اندي گشت و گذار در اين سايت و استفاده از تجربه هاي دوستان نوبت پرواز ما هم رسيد
من براي رفتن به هيوستون تگزاس با توجه به بچه 3 ساله ام پرواز امارات رو ترجيح دادم
ما آخر هفته ميريم و در اولين فرصتي كه بتونم سفر نامه پروازم رو مي نويسم
ضمنا اگر كسي در مورد بهترين جاي هواپيماي بوئينگ 777 ( منظورم در مورد رزرو صندلي از طريق اينترنت ) و نحوه رزرو اطلاعاتي دارد من را در جريان بگذارد

پاسخ
تشکر کنندگان: bbboys1981
وای دوستان....

خیلی زورم میاد 33 صفحه بخونم به علت کمبود وقت هر کدوم از دوستان به موردی اشاره کردن
لطفا بگید مناسب ترین قیمت کدوم خط هوایی میده ....لطفا دانشجویی حساب کنید d:
مقصد نهایی من los-angeles
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
برای لاتاری ها : در تهیه ی بلیت حواستون باشه که اولین توقف در خاک آمریکا برابره با شروع کارهای اقامتی و معطلی در فرودگاه.
طوری نشه که پرواز بعدیتون رو مثلا از نیویورک به ایالت دیگه ای از دست بدین.
بلیتی رو تهیه کنید که اولین توقف خاک آمریکاش، مقصد نهاییتون باشه. یا اینکه اختلاف کافی (چقدر نمی دونم) بین دو پرواز باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bbboys1981 ، User ، kianoush ، kaveh1979 ، Jav3 ، aadine ، shaan
سلام

كسي جواب قطعي نمي تونه بده چون هر لجظه ممكنه يه شركت offer بگذاره و بازار تغيير كنه. اما به احتمال زياد Aeroflot روسيه (با هواپيماي Airbus ساخت سال 1995 يا بعد از اون).

(2010-10-09 ساعت 16:44)maryam_goli نوشته:  وای دوستان....

خیلی زورم میاد 33 صفحه بخونم به علت کمبود وقت هر کدوم از دوستان به موردی اشاره کردن

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli ، Jav3 ، payam62

با سلام
همونطور که آقا اشکان عزیز گفتن پایین ترین قیمت متعلق به ایرفلوت هست. من واسه 1 nov یکطرفه برای LA گرفتم شد 734000
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli
(2010-10-09 ساعت 18:37)Ashkan78 نوشته:  سلام

كسي جواب قطعي نمي تونه بده چون هر لجظه ممكنه يه شركت offer بگذاره و بازار تغيير كنه. اما به احتمال زياد Aeroflot روسيه (با هواپيماي Airbus ساخت سال 1995 يا بعد از اون).

خیلی ممنونم از راهنمایتون آقا اشکانSmile

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ