کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2010-09-03 ساعت 04:59)nefarioos نوشته:  به نظرم پرواز با Turkish Airline خیلی خوبه به شرطی که چک کنید از آلمان تا USA با Lufthansa باشه. در اون صورت واقعا عالیه. من که خیلی راضی بودم.

be nazaram parvaaz ba turkish air line kheili khoobe be sharti ke chek konid az alman ta usa ba luftanza bashe
dar un soorat vaghean aliie
man ke kheli raazi boodam

دوست عزیز تبریک می گم ورودتون رو به آمریکا

شما بلیط رو چند رزرو کرده بودین ؟
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-02 ساعت 17:22)fidell نوشته:  
(2010-08-30 ساعت 15:38)indmehdi نوشته:  سايت

www.cheapoair.com

هم براي خريد بليط ارزون قيمت خيلي ميتونه کمک کنه. اما مشکلش اينه که فقط کرديت کارت‌هايي رو قبول ميکنه که توي امريکا و يا کانادا صادر شده باشه.
اما خوبيش اينه که همه اير لاين ها رو براي اون تاريخ بهتون نشون ميده.
آیا میشه از تو ایران با کارت اعتباری بلیط تهیه کرد؟اگه میشه کارتوازکجا بیاریم؟
برای اسپانیا هم ویزای ترانزیت میخاد یا نه ؟آقااشکان اگه ممکنه جواب سوال بالایی واینو لطف کن.ارجنت هست ممنون.

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
به دلیل تحریم ها تهیه کارت های اعتباری بین المللی در ایران بسیار دشوار است، اما غیر ممکن نیست.

اسپانیا ویزای ترانزیت لازم دارد (تا اونجا که من می دونم مگر این که قانون جدیدی اومده باشه).

(2010-09-03 ساعت 19:34)fidell نوشته:  آیا میشه از تو ایران با کارت اعتباری بلیط تهیه کرد؟اگه میشه کارتوازکجا بیاریم؟

برای اسپانیا هم ویزای ترانزیت میخاد یا نه ؟آقااشکان اگه ممکنه جواب سوال بالایی واینو لطف کن.ارجنت هست ممنون.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: javan134 ، khashayar6310 ، mh_hshk
بابا اين اير فلوت هم كه گفته شد ارزونترينه تقريباً دو برابر امارات داره به ما قيمت مي ده،(2300.000) تازه اونم تو فصل ارزون!!
بليط واسه اكتبر مي خوام و ارزونترين 1420.000 تومان گفتن بهم( امارات)!!!! اونم 6 ماهه نه يكساله!
لطفاً چند تا شماره تلفن و اسم آژانسي كه كارش اينه و توجيهه رو بفرماييد تا سريع اقدام كنم، آخه وقتي نيست!
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها اگه با پرواز «ايران اير» بليط گرفتين؛ دقت کنين که ادامه مسير هر ايرلايني باشه به جز «بريتيش».
چون با بريتيش تا اين تاريخ (1389/06/17) فقط يه چمدون 23 کيلويي ميتونين ببرين.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، khashayar6310 ، mh_hshk ، hamed_gh ، megaholding
یک سوال .
کسی از قیمت ترکیش برای پرواز به لس آنجلس در ماه اکتبر اطلاعی داره ؟ یا دفتری رو میشناسه که قیمت دقیق بگه ؟
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 14:14)khashayar6310 نوشته:  یک سوال .
کسی از قیمت ترکیش برای پرواز به لس آنجلس در ماه اکتبر اطلاعی داره ؟ یا دفتری رو میشناسه که قیمت دقیق بگه ؟

شما با خود دفتر ترکیش در تهران تماس بگیر و قیمت دقیق رو بپرس
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310
سلام به همه دوستان مهاجرسرايي
من براي تاريخ بين 9 تا 14 دسامبر مي خوام برم به Gainesville توي ايالت فلوريدا. با در نظر گرفتن معيارهاي زير كسي مي تونه منو راهنمايي كنه كه چطوري برم.
1- بليت يك طرفه مي خوام بگيرم.
2- از ايرفلوت نمي خوام استفاده كنم به دليل محدوديت باري كه داره. مي خوام بتونم دو تا 23 كيلو ببرم.
3- قيمت تا حد زيادي از راحتي برام مهمتره
من آژانس كه رفتم اليتاليا را بهم پيشنهاد داد با قيمت 1.100.000 و مسير تهران-روم-آتلانتا-گينسويل.
نظرتون راجع به پيشنهاد آژانس چيه؟
خيلي ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 16:49)mahrooehsani نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرايي
من براي تاريخ بين 9 تا 14 دسامبر مي خوام برم به Gainesville توي ايالت فلوريدا. با در نظر گرفتن معيارهاي زير كسي مي تونه منو راهنمايي كنه كه چطوري برم.
1- بليت يك طرفه مي خوام بگيرم.
2- از ايرفلوت نمي خوام استفاده كنم به دليل محدوديت باري كه داره. مي خوام بتونم دو تا 23 كيلو ببرم.
3- قيمت تا حد زيادي از راحتي برام مهمتره
من آژانس كه رفتم اليتاليا را بهم پيشنهاد داد با قيمت 1.100.000 و مسير تهران-روم-آتلانتا-گينسويل.
نظرتون راجع به پيشنهاد آژانس چيه؟
خيلي ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه
سلام، دوست عزیز، شما به شرط دادن 50 یورو اضافی در فرودگاه می تونید یک چمدون اضافی دیگه تا 23 کیلوگرم با ایروفلوت ببرین! یعنی دو تا 23 کیلوگرم! مرجع موثق هم خود سایت هواپیمایی ایروفلوت رو چک کنید، کامل توضیح داده!
موفق باشید!

شماره کیس: 2010AS00015xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: اواخر June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: اواسط July2009
تاریخ کارنت شدن کیس:بولتن May 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: اواسط April 2010
تاریخ مصاحبه: اواسط May 2010
تاریخ دریافت ویزا: 29 july
پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، اليزا
سلام، چند تا سوال داشتم . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه:
1-بهترین و البته ارزان ترین پرواز از تهران به دالاس رو با چه ایرلاینی پیشنهاد میکنین؟ آیا Gulfair و bmi توی تهران دفتر دارن؟
2- آیا آژانسهای ایرانی میتونن بلیط پروازهای داخلی آمریکا رو رزرو و صادر کنن؟
3-ساعت ورود ایرفلوت به فرودگاه JFK ، ساعت 5 بعداز ظهر و آخرین پرواز از نیویورک به دالاس 7 بعد از ظهر هست. به نظر شما، آیا میشه ریسک کرد و این دو تا پرواز رو بگیرم؟ (با احتساب تاخیرهای ممکن و معطلی در فرودگاه)
4- آیا کسی تجربه مسافرت با قطار توی آمریکا رو داره؟
ممنون از همه
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-22 ساعت 15:52)Jav3 نوشته:  سلام، چند تا سوال داشتم . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه:
1-بهترین و البته ارزان ترین پرواز از تهران به دالاس رو با چه ایرلاینی پیشنهاد میکنین؟ آیا Gulfair و bmi توی تهران دفتر دارن؟
....
ممنون از همه

حالا که کسی جوابم رو نداد خودم رفت و جواب چندتاش رو پیدا کردم.
دفتر بی ام آی, کی ال ام, قطرایرویز و ترکیش برج سایه هست. دفتر گلف ایر هم پایین تر از چهارراه جهان کودک. دفتر ایرفلوت بالاتر از میدان ولیعصر

حالا یه سوال.
دفتر بی ام آی برای دالاس قیمت 1370 بهم داد. وقتی گفتم توی سایت قیمت کمتر دیدم گفت پس توی سایت رزرو کن و کد رزرو بیار من بلیط برات صادر میکنم. اما من توی سایتهایی مثل travelocity و cheapoair نمی تونم رزرو کنم چون آخرش شماره کارت اعتباری و... میخواد.
آیا کسی میدونه که میشه توی این سایتها رزرو کرد یا نه؟
مرسی از دوستانی که بتونن جواب بدن
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، sara1981
(2010-09-25 ساعت 16:17)Jav3 نوشته:  . اما من توی سایتهایی مثل travelocity و cheapoair نمی تونم رزرو کنم چون آخرش شماره کارت اعتباری و... میخواد.

ایا به این سایت اطمینان است؟؟؟؟؟؟ cheapoair
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 16:37)krost نوشته:  
(2010-09-25 ساعت 16:17)Jav3 نوشته:  . اما من توی سایتهایی مثل travelocity و cheapoair نمی تونم رزرو کنم چون آخرش شماره کارت اعتباری و... میخواد.

ایا به این سایت اطمینان است؟؟؟؟؟؟ cheapoair
من با كرديت كارت براي داخل امريكا از ايت سايت بليط گرفتم و مشكلي هم پيش نيومد

من
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان: Jav3 ، krost
به نظر من بهترین ایرلاین برای رفتن به امریکا امارات هستش با تمام عیب هایی که داره و من برای این گفته فقط وفقط یک دلیل دارم :
این که پرواز امارات مستقیم از دبی به آمریکا میره بدون هیچ توقفی و به نطر من این یکی از مواردی هستش که خیلی مهمه .عوض کردن هواپیما خیلی هم کار آسونی نیست و علاوه بر این 5-6 ساعت توقف در فرودگاه این کار رو سخت تر میکنه و آدم دو برابر خسته میشود .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 13:38)khashayar6310 نوشته:  به نظر من بهترین ایرلاین برای رفتن به امریکا امارات هستش با تمام عیب هایی که داره و من برای این گفته فقط وفقط یک دلیل دارم :
این که پرواز امارات مستقیم از دبی به آمریکا میره بدون هیچ توقفی و به نطر من این یکی از مواردی هستش که خیلی مهمه .عوض کردن هواپیما خیلی هم کار آسونی نیست و علاوه بر این 5-6 ساعت توقف در فرودگاه این کار رو سخت تر میکنه و آدم دو برابر خسته میشود .

دوست عزیز مگه برای رفتن از ایران به دوبی هواپیما لازم نیست!؟
تازه به نظر من پرواز از اروپا باشه بهتره چون ساعات پرواز بهتر پخش میشه تو 2تا پرواز و با یک استراحت چند ساعته تو فرودگاه اروپایی خستگی کمتر خواهد بود
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، azin ، یه مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان