کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
من سه روز پیش پرواز یک طرفه از تهران به واشینگتن از ترکیش گرفتم 926 دلار.هواپیمایی قطر هم قیمتهای مناسبی داشت Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، payam62
(2010-10-09 ساعت 23:06)adl نوشته:  dostan parvaz baray atlanta2 gozine hast
1- luftanazsa 1275000
2- alitalaia 883000
albate 1 tarafe
kodam behtare

سلام
100% لوفتانزا بهتره ...
KLM و Lufthanza همیشه بهترین ایر لاین ها بودند برای سفرهای طولانی مدت...
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: farshidkhalafi ، mavarfan ، shaan ، payam62
ما با KLM اومديم
الانم تا حالا هر دفعه كه ميايم ايران با KLM ميايم
خيلي ازش راضي هستيم.مخصوصا كه بچه ها توش راحتن
پاسخ
تشکر کنندگان: farshidkhalafi ، sanaz2010 ، jalaldaiy ، shaan
سلام دوستان
میخواستم ببینم ایرلاین bmi چطوره؟
من میخوام برم سانفرانسیسکو به نظر قیمتش خیلی مناسبتر از بقیه بود
آیا توصیه میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، بنيتا
نسبتا خوبه. به گرد پاي Lufthansa و British Airways (كه British Airways ديگه به ايران پرواز نداره) نمي رسه، اما به نظر من سرويسشون خيلي از خطوطي مثل امارات بهتره.

(2010-10-11 ساعت 02:34)megaholding نوشته:  سلام دوستان
آیا توصیه میکنید؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، payam62
(2010-10-11 ساعت 02:34)megaholding نوشته:  سلام دوستان
آیا توصیه میکنید؟

ببخشيد انگليسي مي نويسم.
B.M.I بد نبود. ولي قسمت دوم كه Air Newzeland من گرفته بودم، عالي بود. واقعا راضي بودم.

[en]
sorry eng minevisam
BMI bad nabood vali gesmate dovvom ke ba Air NewZealand man gerefte boodam aali bood vagean razi boodam.
[/en]
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، homeless ، kianoush ، Ashkan78 ، megaholding ، Eskandari ، Jav3 ، بنيتا
امارات واقعا بد بود " خیلی‌ خیلی‌ بد .

اصلا رسیدگی نمیکنند و به حرف‌هاتون گوش نمیکنند .

من به هیچ کس امارات رو پیشنهاد نمیکنم .

فاصله بین صندلی‌‌ها خیلی‌ کم بود و پای من که انگار فلج شده بود " هندی‌ها و پاکستانی‌‌ها هم توی پرواز زیاد بودند .

ولی‌ از نظر من امارات رو انتخاب آخرتون بذارید .

بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، megaholding ، kaveh1979
در تأييد دوست عزيزمون بايد بگم كه متأسفانه اين شركت هوايي با تبليغات زياد و دروغي كه كرده، خيلي از مشترياني كه حتي قيمت بليت هم براشون مهم نيست، بدون اطلاعات كافي مي رن سراغش. در شرايطي كه اين خط هوايي به جز اسم و ادعا هيچ چيز نداره.

من هم پرواز كوتاه باهاشون داشتم و هم پرواز طولاني و خيلي وقت پيش تجربياتم رو در اختيار دوستان قرار دادم.

متأسفانه بعضي از عزيزان اين نظرات من رو متأثر از تعصب هاي ملي برداشت مي كنن، در حالي كه اصلا اين جور نيست (من بارها در پاسخ پرسش دوستان Qatar Airways رو تأييد كردم و اگه بخوام با تعصب ملي و ضد عربي به اين قضيه نگاه كنم، بايد نسبت به اون خط هم بدبيبن باشم).

الان هم توصيه اي به همه مي كنم اين هستش كه به هيچ عنوان سراغ پرواز امارات نريد، مگر اين كه به دليل محدوديت هاي زماني انتخاب ديگه اي نداشته باشيد يا اين كه حداقل 300 هزار تومان ارزانتر از انتخاب بعدي برايتان تمام شود.

(2010-10-11 ساعت 12:56)khashayar6310 نوشته:  امارات واقعا بد بود " خیلی‌ خیلی‌ بد .

فاصله بین صندلی‌‌ها خیلی‌ کم بود و پای من که انگار فلج شده بود " هندی‌ها و پاکستانی‌‌ها هم توی پرواز زیاد بودند .

پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، User ، kaveh1979 ، khashayar6310 ، Jav3 ، abas_kashan ، payam62
(2010-09-27 ساعت 13:38)khashayar6310 نوشته:  به نظر من بهترین ایرلاین برای رفتن به امریکا امارات هستش با تمام عیب هایی که داره و من برای این گفته فقط وفقط یک دلیل دارم :
این که پرواز امارات مستقیم از دبی به آمریکا میره بدون هیچ توقفی و به نطر من این یکی از مواردی هستش که خیلی مهمه .عوض کردن هواپیما خیلی هم کار آسونی نیست و علاوه بر این 5-6 ساعت توقف در فرودگاه این کار رو سخت تر میکنه و آدم دو برابر خسته میشود .

سلام خشایار جان
شما قبل از رفتن به امریکا این مطلبو گفتی
ولی بعد از سفر ..................!!!!!!!!!!
(2010-10-11 ساعت 12:56)khashayar6310 نوشته:  امارات واقعا بد بود " خیلی‌ خیلی‌ بد .

............ اینو گفتی
چی شد که نظرت 180 درجه تغیر کرد؟؟
میشه بیشتر توضیح بدی چون منم میخوام بیام LA
و اتفاقا نظر خودمم رو امارات بود
ولی حالا........
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
(2010-10-11 ساعت 14:39)Ashkan78 نوشته:  در تأييد دوست عزيزمون بايد بگم كه متأسفانه اين شركت هوايي با تبليغات زياد و دروغي كه كرده، خيلي از مشترياني كه حتي قيمت بليت هم براشون مهم نيست، بدون اطلاعات كافي مي رن سراغش. در شرايطي كه اين خط هوايي به جز اسم و ادعا هيچ چيز نداره.

من هم پرواز كوتاه باهاشون داشتم و هم پرواز طولاني و خيلي وقت پيش تجربياتم رو در اختيار دوستان قرار دادم.

متأسفانه بعضي از عزيزان اين نظرات من رو متأثر از تعصب هاي ملي برداشت مي كنن، در حالي كه اصلا اين جور نيست (من بارها در پاسخ پرسش دوستان Qatar Airways رو تأييد كردم و اگه بخوام با تعصب ملي و ضد عربي به اين قضيه نگاه كنم، بايد نسبت به اون خط هم بدبيبن باشم).

الان هم توصيه اي به همه مي كنم اين هستش كه به هيچ عنوان سراغ پرواز امارات نريد، مگر اين كه به دليل محدوديت هاي زماني انتخاب ديگه اي نداشته باشيد يا اين كه حداقل 300 هزار تومان ارزانتر از انتخاب بعدي برايتان تمام شود.

آقا اشکان بنظر شما ایرو فلوت چه اشکال عمده ای از نظر شما داره؟ اگه لطف کنید ممنون میشم

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
كاوه جان

به نظر من اتفاق خاصي نيافتاده.

خشايار تا حالا فقط با تبليغات هواپيمايي امارات روبرو شده بود و سفرهاي احتماليش با اين شركت اينقدر كوتاه بوده كه نتونسته بدي هاي اين خط رو متوجه بشه.

الان طبق تجربه اش و بدون تأثير پذيري از تبليغات كاذب و كر و كور كننده اين خط داره اظهار نظر مي كنه.

سراب شركت امارات چيزي هست كه خيلي ها گرفتارش شدن... خود من هم يك بار چشيدم كه دارم اين حرف رو مي زنم. حلواي تن تناني... تا نخوري نداني!

(2010-10-11 ساعت 18:17)kaveh1979 نوشته:  
(2010-09-27 ساعت 13:38)khashayar6310 نوشته:  به نظر من بهترین ایرلاین برای رفتن به امریکا امارات هستش با تمام عیب هایی که داره و من برای این گفته فقط وفقط یک دلیل دارم :
این که پرواز امارات مستقیم از دبی به آمریکا میره بدون هیچ توقفی و به نطر من این یکی از مواردی هستش که خیلی مهمه .عوض کردن هواپیما خیلی هم کار آسونی نیست و علاوه بر این 5-6 ساعت توقف در فرودگاه این کار رو سخت تر میکنه و آدم دو برابر خسته میشود .

سلام خشایار جان

............ اینو گفتی
ولی حالا........

پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، kaveh1979 ، shaan ، maaref ، payam62
(2010-10-11 ساعت 18:17)kaveh1979 نوشته:  

سلام خشایار جان

............ اینو گفتی
ولی حالا........

نظر من ۱۸۰ درجه تغییر کرد چون که دیدم امارات خیلی‌ بده .

بعضی‌ چیز‌ها رو عدم باید خودش ببین تا باور کنه " قبل از رفتن هرکس میگفت امارات من می‌گفتم باه باه ولی‌ اگه حالا بگه میگم ....... .

ما اشتباه کردیم ولی‌ اشتباه مون به خاطر این بود که میخواستیم یک سر از دوبی‌ بریم به لوس انجلس و پرواز دیگه غیر از امارات این کار رو انجام نمیده .

این که من نظرم کاملا عوض شد به خاطر این بود که خودم پرواز امارات رو تجربه کردم " که خیلی‌ بد بود و به همه پیشنهاد می‌کنم با امارات نیاید .

ما ۴ نفر بودیم " گفتن جا نداریم" اولش ۳ تا از شما یه جا بشینن یکی‌ یک جای دیگه " بعد که هواپیما بلند شد درست می‌کنیم . هواپیما هم که بلند شد ما دیگه دستمون به هیچ جا بند نبود و وقتی‌ بهشون گفتیم " گفتن به ما مربوط نیست و ما تا آخر پرواز از هم دور بودیم .

بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kaveh1979 ، بنيتا ، aadine ، shaan ، maaref
دوست خوبم

اشكال عمده Aeroflot معطلي زياد در فرودگاه مسكو هست. امكانات فرودگاه مسكو هم پايين هست. ضمنا فرهنگ خشك و خشن ميهمانداران روسي با ذائقه عاطفي بعضي از ما ايراني ها سازگار نيست. بار مجاز اين خط يك بسته 23 كيلوگرمي هست كه در ازاي پرداخت 50 دلار بيشتر مي تونيد يك بسته 32 كيلوگرمي اضافي هم ببريد.

به جز اين دو مورد، Aeroflot مشكلي نداره. تمامي هواپيماهاش از نوع Airbus و Boeing و با سن كمتر از 15 سال هستند.

به طور كلي اين خط رو من به افراد زير توصيه نمي كنم:

1- افراد بچه دار (بچه زير 4 سال)
2- افرادي كه به همراه سالخوردگان بالاي 65 سال مسافرت مي كنند.
3- افراد بيمار

و به افراد زير به شدت توصيه مي كنم:

1- افراد مجرد كه نگراني خانواده همراهشون رو ندارند و درك مي كنن كه چندين ساعت علافي ارزش 300 دلار علافي رو داره.

2- زوج هاي جواني كه حرف هاي زيادي براي گفتن به هم دارند و با گپ زدن با هم مي تونن زمان رو به سرعت سپري كنند.

خود دانيد... پول شما گرد است و جيب شركت هاي هواپيمايي دراز!!!!

شعار مسافران Aeroflot: سرويس متوسط را گران نخريد!!!!

(2010-10-11 ساعت 20:45)fidell نوشته:  ]آقا اشکان بنظر شما ایرو فلوت چه اشکال عمده ای از نظر شما داره؟ اگه لطف کنید ممنون میشم

پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، fidell ، Eskandari ، aadine ، shaan ، maaref ، najibi ، payam62
قابل توجه مسافران دالاس: یکی از دوستان امروز بلیط یکطرفه به دالاس از Gulf Air خریده 780 تومن.خیلی خوب گرفته.
اینم شماره دفترش:88879801
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hamed_gh ، kianoush ، homeless ، Jav3 ، aadine ، maaref
همین طور که قبلا گفتم من هم بلیطم رو از "گلف ایر" به مقصد دالاس و یک طرفه گرفتم، از سایت cheapoair چک کردم وجالب اینجا بود در سایت 773$ قیمت زده بود ولی دفتر گلف ایر 730 هزار تومان برام صادر کرد و گفت به ما ارزون تر میدن! وجالب تر این که الان بعد از یک ماه در سایت ارزونتر شده 726$!

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Jav3 ، aadine ، behzadb57 ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان