کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوستان کسی می تونه در مورد پرواز با قیمت خوب تو ماه جولای پیشنهاد بده از تهران؟ قیمتش هم ارزون باشه. ممنون.
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-23 ساعت 13:17)missi نوشته:  دوستان کسی می تونه در مورد پرواز با قیمت خوب تو ماه جولای پیشنهاد بده از تهران؟ قیمتش هم ارزون باشه. ممنون.

سلام
من براي ٢٠ july بيليط گرفتم با امارات ارزونتر از بقيه بود ٢ ميليون براي سانفرانسيسكو
پاسخ
تشکر کنندگان: missi
(2012-06-23 ساعت 14:14)Nakisa نوشته:  
(2012-06-23 ساعت 13:17)missi نوشته:  دوستان کسی می تونه در مورد پرواز با قیمت خوب تو ماه جولای پیشنهاد بده از تهران؟ قیمتش هم ارزون باشه. ممنون.

سلام
من براي ٢٠ july بيليط گرفتم با امارات ارزونتر از بقيه بود ٢ ميليون براي سانفرانسيسكو

من تو سایت امارات نگاه کردم از تهران به شیکاگو رو زده 3620 دلار. همین مسیر با ترکیش رو زده 1650 دلار. یعنی چه جوریه؟ قیمت ها با دفتر فرق می کنه؟
سلام
يكطرفه يا 2 طرفه؟

اون دوست خوبمون هم كه دنبال ايرلاين هست، كجا مي خواهيد برويد؟ جاش خيلي مهمه!!
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: missi ، shkhmo
(2012-06-23 ساعت 14:18)hoseyn نوشته:  
سلام
يكطرفه يا 2 طرفه؟

ترجیحا اوهایو. ولی انگار پرواز داخلی فقط داره به اوهایو. اما شیکاگو نزدیک ترینشه. پس شیکاگو Big Grin
سلام
يكطرفه يا 2 طرفه؟

دو طرفه گرفتم برگشت براي سال آينده انشالله
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-06-23 ساعت 14:28)missi نوشته:  
سلام
يكطرفه يا 2 طرفه؟
ترجیحا اوهایو. ولی انگار پرواز داخلی فقط داره به اوهایو. اما شیکاگو نزدیک ترینشه. پس شیکاگو Big Grin
شما با BMI و turkish مي تونيد بريد شيكاگو.

بد نيست اول با اين سايت يك مقايسه اي بين روشهاي رسيدن به مقصد بكنيد و بعدش با اطلاعات كامل به آژانس مراجعه كنيد.
http://www.amadeus.net
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: missi ، hoda2012 ، shkhmo ، mom ، Danoosh ، amin.s
دوستان کسی میدونه دفتر ترکیش تو تهران کجاست و آیا اصلان دفتر داره یا نه ؟
آیا اگه بلیط از دفاتر هواپیمایی خریداری بشه قیمتش با ارز دولتی محاسبه میشه یا دلار آزاد ؟
من از تهران به استانبول - استانبول به آنکارا - و از آنکارا به تهران بلیط میخوام که سایت kayak.com قیمتی رو که میده ۳۷۵ دلار که بنظرم عالیه فقط مشکل اینه که نمیدونم اینجا هم با همین قیمت بگیرم یا نه ؟ یا اگه از امریکا برام این بلیط ها خریداری بشه راهی داره که اینجا تو ایران بدستم برسه ؟
دوستان لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-28 ساعت 23:44)ehsanaliani نوشته:  دوستان کسی میدونه دفتر ترکیش تو تهران کجاست و آیا اصلان دفتر داره یا نه ؟
آیا اگه بلیط از دفاتر هواپیمایی خریداری بشه قیمتش با ارز دولتی محاسبه میشه یا دلار آزاد ؟
من از تهران به استانبول - استانبول به آنکارا - و از آنکارا به تهران بلیط میخوام که سایت kayak.com قیمتی رو که میده ۳۷۵ دلار که بنظرم عالیه فقط مشکل اینه که نمیدونم اینجا هم با همین قیمت بگیرم یا نه ؟ یا اگه از امریکا برام این بلیط ها خریداری بشه راهی داره که اینجا تو ایران بدستم برسه ؟
ممنونم

فکر کنم اگه از آمریکا واستون اینترنتی بخرن، فقط باید برگه کامفرمشن رو توب فرودگاه نشون بدید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، payam62
(2012-06-29 ساعت 02:07)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 23:44)ehsanaliani نوشته:  دوستان کسی میدونه دفتر ترکیش تو تهران کجاست و آیا اصلان دفتر داره یا نه ؟
ممنونم

فکر کنم اگه از آمریکا واستون اینترنتی بخرن، فقط باید برگه کامفرمشن رو توب فرودگاه نشون بدید

برج سابه روبروي پارك ملت
إز هر آژانسي بگيريد فرق زيادي نميكنه با دلار دولتي حساب ميشه
از استانبول به آنكارا از سايت تركيش نهيه كني خيلي بهتره
شماره کیس : 2012AS35XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: Nov-04-2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: November 08
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه: MAY 17
تاریخ دریافت ویزا: 19 MAY
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس: 3
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani ، amin.s
سلام دوستان

به نظر شما قطر بهتر است یا ترکیش؟

ممنونSmile
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-15 ساعت 12:40)mom نوشته:  سلام دوستان
ممنونSmile
بستگي داره به:
مقصد، مبدا، قيمت و از همه مهم تر ديدگاه شما از نظر مدت توقف و طول سگمنتهاي پروازي و ...
من اگه بودم در شرايط قيمت مساوي تركيش را مي گرفتم. از نظر كيفي تركيش از قطري كم نداره و فرودگاه استانبول هم خيلي بهتره و سگمنت دوحه-مقصد تون طولاني تر از استانبول-مقصده و غذاي تركيش هم بهتره!Big Grin
2012, Bay Area, CA
پاسخ
(2012-07-15 ساعت 12:40)mom نوشته:  سلام دوستان

ممنونSmile

به نظر من به نرخ امروز واسه 3 ماه دیگه "بریتیش ایرویز" ، البته واسه دالاس و هیوستون ، خیلی قیمتش رو آورده پایین ، چرا؟ ، نمی دونمBig Grin
مسیر:
تهران - لندن - (هیوستون یا دالاس)
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، anikoo ، الهه سابق
الان ديدم كه بهترين ارلاينهاي سال 2012 انتخاب شدند و با حسرت بايد بگم كشورهاي نوپا كه بعد از ايران اير ما تاسيس شدند، توي اين رده بندي كولاك كردند!SadSadSad
The World's Best Airlines 2012
1. Qatar Airways
2. Asiana Airlines
3. Singapore Airlines
4. Cathay Pacific Airways
5. ANA All Nippon Airways
6. Etihad Airways
7. Turkish Airlines
8. Emirates
9. Thai Airways
10. Malaysia Airlines
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Zambezi ، mojtaba_k ، funnybluesolea ، الهه سابق ، payam62 ، kouroshd
دوستان عزیز یک سایت جالبی پیدا کردم که با دادن شماره پرواز ونام هواپیمایی بهترین صندلی های اون پرواز رو روی پلان بهتون نشون میده
این هم سایتش برید حالشوببرید
http://www.seatguru.com/
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، schaghayegh ، Hediyeh ، ozone ، nora ، sayeh_m ، nnavidp ، mojtaba_k ، anikoo ، الهه سابق ، MAHDI2012

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان