کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2012-05-04 ساعت 15:50)ANAMAL نوشته:  سلام
من و همسرم هفته آینده با هواپیمایی "قطر ایر ویز" میریم دوحه و از اونجا به واشینگتن.تو بلیطمون نوشته : BAG: 2PC و در سایت "قطر ایر ویز" نوشته :
2pieces, not to exceed 23 kg or a maximum dimension of 158 cm each یعنی هر نفر میتونه 2 عدد چمدون که هر کدوم 23 کیلو گرمه رو تحویل قسمت بار بده؟ یا اینکه مجموع 2 چمدون برای هر نفر نباید بیشتر از 23 کیلو باشه؟
خواهش میکنم اگه کسی اطلاع "دقیق" داره کمکمون کنه.ممنون.

2 تا 23 در مجموع 46 کیلو . لوفتانزا کی ال ام و آلیتالیا یه دونه 23 کیلویی.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2012-05-04 ساعت 22:05)mr.amir نوشته:  جناب ANAMAL در پیام خصوصی جواب شما داده شد .
موفق باشید

خانم PegahT من هم اکنون در لس آنجلس هستم من با امارات / ترکیش / ک ال ام پرواز داشتم در پستهای من اعلام کرده بودم . امارات 15 ساعت و 45 دقیقه هست از دبی تا لس آنجلس از بندر عباس شهرهای ایران بابل از ایران خارج میشه وارد روسیه بعد قطب شمال و کانادا شمال آمریکا و در آخر فرودگاه ال ای اکس میشه هواپیما بوئینگ777 هست پروازهای ک ال ام هم با 747 انجام میشه ترکیش با 777 انجام میشه ترکیش کمی راحت تره چون از اینجا میرید استابول و از اونجا میرید ولی امارات از اینجا میره دبی بعد از بالای ایران رد میشه یعنی 2 ساعت باز برمیگرده همون راه .
پذیرایی همه خوب هست ک ال ام گرون هست بعضی از دوستان پارسال میگفتن ما مشگل گوشت حلال حرام داریم با کدام ایرلاین بریم من ترکیش یا امارات را پیشنهاد دادم .
من محرم یک سفر 2 هفته ای داشتم به ایران بلیط ار آمریکا گرفتم رفت و برگشت شد 1400 دلار الان خبر ندارم میتونید به سایت امارات مراجعه کنید
من با امارات 2 چمدان 17 کیلو باخودم از تهران آوردم مشگلی هم نداشتم . ایرلاین های دیگر هم مانند ک ال ام / ترکیش / لوفتهانزا خوب هستن

http://www.emirates.com/ir/english/index.aspx
خیلی ممنون از راهنماییتون با این حساب بهترین گزینه همون ترکیش خواهد بود. ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mr.amir ، golesang ، kopol
(2012-04-29 ساعت 01:06)alisarvareharchiabi نوشته:  به خاطر دلار و ندادن سوخت برای برگشت (البته برای klm قرار دادی هست فرمول خاصی گذاشتن اما ...) و های سیزنی در کار نیست متاسفانه klm قیمتاش نجومی رفت بالا... اگر بار اول هست میرید بلیطی بگیرید که حتما یک بار وارد خاک اونجا بشین ... در زمینه هواپیما هم سوالی بود در خدمتم .
نه دوست عزیز....ی بار با ک.ال. ام رفتیم....مرداد یا همون جولای پارسال...توی های سیزن بود اما باز هم به نظرم قیمتاش از لوفتانزا بهتر بود..و دو تا 23 کیلو نفری
الان میخوایم برا همیشه بریم....البته دوو طرفه بگیریم و برگشتش رو یکسال بعد
برگشت رو کسی به فاصله یکسال بعد گرفته؟؟/

[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
(2012-05-06 ساعت 17:59)mitr.p نوشته:  نه دوست عزیز....ی بار با ک.ال. ام رفتیم....مرداد یا همون جولای پارسال...توی های سیزن بود اما باز هم به نظرم قیمتاش از لوفتانزا بهتر بود..و دو تا 23 کیلو نفری
الان میخوایم برا همیشه بریم....البته دوو طرفه بگیریم و برگشتش رو یکسال بعد
برگشت رو کسی به فاصله یکسال بعد گرفته؟؟/
همونطور که دوستان دیگه گفتن KLM دیگه فقط یک بسته 23 کیلویی قبول می کنه.
اگه برین سایت KLM می بینین که فقط تا 10 ماه بعد رو می تونین رزرو کنین. مثلا اگر رفت اول جون 2012 باشه، برگشت رو حداکثر می تونین 7 اپریل 2013 بگیرین. می تونین بلیط رو برای همون موقع بگیرین اما قبل از انجام پرواز با پرداخت 100 دلار تاریخشو عقب بندازین. البته باید ببینین این کار براتون می صرفه یا نه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، hoda2012 ، battosai ، smith ، mr.amir ، mitr.p
من و همسرم هفته آینده با هواپیمایی "قطر ایر ویز" میریم دوحه و از اونجا به واشینگتن.تو بلیطمون نوشته : BAG: 2PC و در سایت "قطر ایر ویز" نوشته :
2pieces, not to exceed 23 kg or a maximum dimension of 158 cm each یعنی هر نفر میتونه 2 عدد چمدون که هر کدوم 23 کیلو گرمه رو تحویل قسمت بار بده؟ یا اینکه مجموع 2 چمدون برای هر نفر نباید بیشتر از 23 کیلو باشه؟
دوتا 23 کیلو هر نفر

(2012-05-06 ساعت 21:20)sara66 نوشته:  
دوتا 23 کیلو هر نفر یعنی 46 کیلو نفری

sara
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی می دونه آدرس دفتر اصلی ایرفلوت در تهران کجاست . من هر چی به این شماره تلفن هایی که 118 بهم داده زنگ می زنم می کنم می گن چند ساله از اینجا رفتند
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3
(2012-05-10 ساعت 23:54)mosafer khasteh نوشته:  کسی می دونه آدرس دفتر اصلی ایرفلوت در تهران کجاست . من هر چی به این شماره تلفن هایی که 118 بهم داده زنگ می زنم می کنم می گن چند ساله از اینجا رفتند

http://www.aeroflot.ru/cms/en/office_items/220
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، battosai ، SH1A2R3 ، shani89
(2012-05-10 ساعت 23:54)mosafer khasteh نوشته:  کسی می دونه آدرس دفتر اصلی ایرفلوت در تهران کجاست . من هر چی به این شماره تلفن هایی که 118 بهم داده زنگ می زنم می کنم می گن چند ساله از اینجا رفتند

خيابان ولي عصر، نرسيده به سه راه فاطمي،‌ كوچه حميد نصر،‌ پلاك 62

من خودم شخصا به این آدرس رفتم. قبلا گویا در خیابان ویلا بوده ولی مدتها قبل از اونجا رفته و هنوز 118 تلفن و آدرس اونجا رو میده.
تلفنشو یادم نیست ولی اگر یادم بود هم فرقی نداشت چون معمولا جواب درستی نمیدن. یک خانم بداخلاق بی حوصله جوابتونو میده.
بد نیست این پست منو بخونین.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mohammad.maleki ، smith ، mansour*** ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، hoda2012
سلام
دوستان کسی می دونه بهترین پرواز برای سنت لویس(STL) از نیویورک(JFK) یا لوس انجلس(LAX) کدومه؟؟
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-05-26 ساعت 15:06)faranak.n نوشته:  سلام
دوستان کسی می دونه بهترین پرواز برای سنت لویس(STL) از نیویورک(JFK) یا لوس انجلس(LAX) کدومه؟؟

برای چه تاریخی دوست عزیز؟
بعد، بهترین رو اگه منظورتون ارزون ترینه که پرواز American Airlines از LGA نیویورک به سنت لویس از همه ارزونتره (110) دلار برای 30 آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، faranak.n
من امروز براي يكي از بستگانم بليط از لس انجلس به تهران گرفتم پرواز اليتاليا ارزونترين نرخ براي تاريخ 15 جون دو طرفه 2380000 كسي ميدونه پروازش چه طوري تركيش و اير فلوت به ترتيب 2800 و 2700 بودند چون فقط تا فردا رزرو نگه ميداره ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي از اين پرواز داره بهم بده نا گفته نمونه من فوريه با اير فلوت خودم رفتم لس انجلس خيلي هم را ضي بودم نه مشكلي براي بار م پيش اومد دوتا چمدان 23 كيلويي براي هر نفر پرواز هم به موقع و بدون تاخير طول پرواز رفت 12 ساعت از مسكو تا لس انجلس و برگشت 11 ساعت از لس انجلس تا مسكو ؛مسكو تا تهران هم تقريبا 3 ساعت كه اين طول پروازش به نظر من نسبت به امارات خيلي خوبه تنها بديش غذاش بود و اينكه بليطش نان ريفانده قيمتش اون موقع براي ما كه مخصوصا 4 نفر بوديم خيلي عالي بود اون موقع نفري 1300 ولي الان خيلي گرون شده نميدونم شايد به خاطر فصل باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hediyeh ، shani89
(2012-05-28 ساعت 13:55)nahid.t نوشته:  من امروز براي يكي از بستگانم بليط از لس انجلس به تهران گرفتم پرواز اليتاليا ارزونترين نرخ براي تاريخ 15 جون دو طرفه 2380000 كسي ميدونه پروازش چه طوري تركيش و اير فلوت به ترتيب 2800 و 2700 بودند چون فقط تا فردا رزرو نگه ميداره ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي از اين پرواز داره بهم بده نا گفته نمونه من فوريه با اير فلوت خودم رفتم لس انجلس خيلي هم را ضي بودم نه مشكلي براي بار م پيش اومد دوتا چمدان 23 كيلويي براي هر نفر پرواز هم به موقع و بدون تاخير طول پرواز رفت 12 ساعت از مسكو تا لس انجلس و برگشت 11 ساعت از لس انجلس تا مسكو ؛مسكو تا تهران هم تقريبا 3 ساعت كه اين طول پروازش به نظر من نسبت به امارات خيلي خوبه تنها بديش غذاش بود و اينكه بليطش نان ريفانده قيمتش اون موقع براي ما كه مخصوصا 4 نفر بوديم خيلي عالي بود اون موقع نفري 1300 ولي الان خيلي گرون شده نميدونم شايد به خاطر فصل باشه

من شش ماه پیش با الیتالیا اومدم دالاس
یه بنزین تو ترکیه زد و توقف توی رم و آتلانتا داشتم
چمدون هامون دو روز بعد خودمون رسید
200 دلار هم اضافه بار دادیم
قبلا راجع بهش نوشتم
اینجا: http://mohajersara.com/thread-2375-post-...#pid157123
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، Hediyeh ، vroom ، battosai
(2012-05-26 ساعت 17:15)khabaloo نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 15:06)faranak.n نوشته:  سلام

برای چه تاریخی دوست عزیز؟
بعد، بهترین رو اگه منظورتون ارزون ترینه که پرواز American Airlines از LGA نیویورک به سنت لویس از همه ارزونتره (110) دلار برای 30 آگست
fبرای 11 اگوست....هر چی نگاه کردم زیره 290$ ندیدم...می شه بگید از کجا چک کردید لطفا؟

شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی میدونه هزینه جریمه اضافه بار پروازklm چقدره؟ یعنی اگه به جای بار 23 کیلویی 28 کیلو داشته باشم. به ازای هر یک کیلو چقدر جریمه میشم؟
ممنون میشم اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن. توی سایتشون نگاه کردم اما چیزی ندیدم
میخوام ببینم برای 2 تا باره 28 کیلویی چقدر باید جریمه بدم
با تشکر
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، shani89
(2012-06-03 ساعت 08:06)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه هزینه جریمه اضافه بار پروازklm چقدره؟ یعنی اگه به جای بار 23 کیلویی 28 کیلو داشته باشم. به ازای هر یک کیلو چقدر جریمه میشم؟
ممنون میشم اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن. توی سایتشون نگاه کردم اما چیزی ندیدم
میخوام ببینم برای 2 تا باره 28 کیلویی چقدر باید جریمه بدم
با تشکر
در این صفحه از وبسایت KLM ، در جدول ذیل عنوان Fees for excess baggage دقیقا ذکر شده که میزان جریمه بار بین 23 کیلو تا 32 کیلو به مقصد آمریکا (Zone 3) و بالعکس، برابر با 75 دلار هستش:
[en]
Heavy piece: weighing between 23 and 32 kg (50.5 and 70.5 lbs): $75
[/en]
من اینطور می فهمم که فرقی نداره شما یک کیلو بیش از 23 کیلو بار مجاز دارین یا 9 کیلو، به هر حال 75 دلار جریمه باید بپردازین.

اگر وزن چمدان شما بیش از 32 کیلو باشه، باید 300 دلار جریمه بپردازین:
[en]
Each piece heavier than 32 kg (70.5 lbs): $300
[/en]

اگر e-ticket براتون صادر شده باشه، در سطرهای میانی بلیط می تونین url مربوط به میزان بار را ببینین که در اون به طور کلی نوشته شده:
[en]
ECONOMY CLASS
Carry-on: Free of charge (21.5in x 10in x13.5in (54.6cm x 25.4cm x 34.4cm)/ 26 lbs (11.8kgs))
1st checked bag: Free of charge (62 linear inches (158cm) / 50 lbs (23kgs))
2nd checked bag: $75 (62 linear inches (158cm) / 50 lbs (23kgs))

BUSINESS CLASS
Carry-on: Free of charge (1 piece 21.5x10x13.5 in, 1 piece 18x8x13.5 in / total weight 40 lbs (18kgs))
1st checked bag: Free of charge (62 linear inches (158cm) / 70.5 lbs (32kgs))
2nd checked bag: Free of charge (62 linear inches (158cm) / 70.5 lbs (32kgs))
[/en]
و البته در بالای صفحه ای که این مطالب را نوشته، با مشتری طی شده که:
[en]
BAGGAGE ALLOWANCE AND CHARGES ARE PROVIDED FOR INFORMATION ONLY. ADDITIONAL DISCOUNTS MAY APPLY DEPENDING ON FLYER-SPECIFIC FACTORS (E.G., FREQUENT FLYER STATUS, MILITARY, CREDIT CARD USED FOR PURCHASE, EARLY PURCHASE OVER THE INTERNET, ETC.). ADDITIONAL CHARGES MAY APPLY IN CASE OF EXCESS OR OVERWEIGHT BAGGAGE. PLEASE CONTACT YOUR TRAVEL AGENT FOR MORE SPECIFIC INFORMATION.[/en]
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، storagemeter ، masih sh ، Parniyan ، hoseyn ، mitr.p ، Hediyeh ، behzadb57 ، atisland

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان