کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
يك خبر جالب ديدم گفتم بد نيست شما هم بدونيد:Big Grin
در غذاهایی که توسط یک کمپانی پخش غذا در آمستردام تهیه شده سوزن پیدا شده است. از این غذاها برای مسافران خطوط هوایی آمریکایی "دلتا" از آمستردام به سیاتل و مینیاپولیس استفاده شده بوده است. پس از کشف سوزن ها توسط چند مسافر، تمام غذاها با پیتزا جایگزین شده است. اف بی آی در حال تحقیق درباره این موضوع است.
http://nos.nl/video/395981-onderzoek-naa...oodje.html
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، shahab2012 ، frozen mind ، كاميلا ، mojtaba_k ، Danoosh ، الهه سابق ، payam62
سلام دوستان.
کسی در مورد پروازهای هواپیمایی Air Asia چیزی میدونه ؟ برای رفتن به مالزی مجبور به استفاده از این هواپیمایی شدم ولی هیچ اطلاعاتی ازش ندارم . کسی میدونه نوع هواپیماش و سرویس دهیش چه طوریه ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، sirvan_canada
كسي ميدون براي پرواز امارات ميشه صندلي را رزرو كرد و چه جوري؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-23 ساعت 19:22)nahid.t نوشته:  كسي ميدون براي پرواز امارات ميشه صندلي را رزرو كرد و چه جوري؟
با سلام
بعد از گرفتن بلیط در قسمت manage an existing booking سایت امارات با شماره رفرینسی که روی بلیطتون یا بهتر بگم روی پرینت اون نوشته شده می تونید شماره صندلی و نوع غذای خودتون رو انتخاب کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، mojtaba_k ، frozen mind ، فردا ، behzadb57 ، Danoosh ، الهه سابق ، kouroshd
سلام
دوستان کسی تجربه ی آوردن ساز از ایران داره؟ من می خوام از ایران تار بیارم قاعدتا با اون ابعاد کیسش اجازه این که تو هواپیما بیارم بهم نمی دن. ممنون می شم اگر کسی تجربه داره یا از کسی شنیده بهم خبر بده.
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: Serendipity
(2012-07-23 ساعت 09:51)ar.piri نوشته:  سلام دوستان.
کسی در مورد پروازهای هواپیمایی Air Asia چیزی میدونه ؟ برای رفتن به مالزی مجبور به استفاده از این هواپیمایی شدم ولی هیچ اطلاعاتی ازش ندارم . کسی میدونه نوع هواپیماش و سرویس دهیش چه طوریه ؟؟؟
کمک خوبی است برای شما:
http://www.airliners.net/aviation-forums...a#ID223082
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Danoosh
من دیدم که تو پرواز چمدون های بزرگ و انواع کوله رو آوردن.
حتی ساکی که در فضای بالای سر مسافر جا نمیشد و مهماندار اون رو با خودش برد قسمت عقب هواپیما
از این نظر به شانستون مربوطه
پاسخ
تشکر کنندگان: Serendipity ، behzadb57 ، nahid.t ، aadine ، ASALI
(2012-08-11 ساعت 08:59)pefa نوشته:  من دیدم که تو پرواز چمدون های بزرگ و انواع کوله رو آوردن.
حتی ساکی که در فضای بالای سر مسافر جا نمیشد و مهماندار اون رو با خودش برد قسمت عقب هواپیما
از این نظر به شانستون مربوطه

تا این جا که آدم خوش شانسی بودم اما خوب تجربه ی دیگران رو هم داشتن ضریب اطمینان و آرامش خاطر رو می بره بالا
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57
نمیدونم کدوم خط هوایی بهترین هست اما می دونم که خلبانهای ایرانی با اون هواپیما قراضه هایی که می اندازن بهشون نسبت به خلبان های خطوط هوایی اروپایی ماهرانه تر فرود میان. چون طبق تجربه ای که دارم توی خطوط اروپایی خلبان بعد از فرود روی زمین زیاد جلو نرفته بود که عین راننده های ناشی کم سن و سال همچین ترمز کرد که من فکر کردم داریم می خوریم به دیوار فولادی که اینقدر با عجله داره هواپیما رو متوقف میکنه! یک جای دیگه هم برای فرود هواپیما رو هی صد مت صد متر تالاپی می انداخت پایین تا برسیم رو زمین!
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maka2 ، Ashkan78 ، mavarfan ، battosai ، kouroshd
اره واقعا ما هم با يه بويينگ از انكارا رفتيم استانبول همين جوري بود اصلا زهره ترك شده بوديم ، تازه فكر كنم خلبانش هر دو ساعت اين مسير و مي رفت! تو سالن انتظار كه بودم ٢ بار رفت واومد...... خلاصه خيلي بد بود .
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: shani
تا جایی که من میدونم همین خلبان های خوب ایرانی یا مربیان اونا، در همین سن آنتنیوی تگزاس و دیگر دانشگاه های نظامی آمریکا و اروپا آموزش خلبانی دیدن
گاهی مشکلاتی در فرود پیش میاد که همیشه مقصر خلبان نیست.
باد، کیفیت آسفالت، لغزندگی زمین، طول باند فرود و ... همه ی اینا در کنار مهارت خلبان در فرود بدون استرس نقش داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، anikoo ، Danoosh ، battosai ، الهه سابق ، Tomas ، pr.kia ، shkhmo ، kouroshd
(2012-08-10 ساعت 19:32)aadine نوشته:  سلام
دوستان کسی تجربه ی آوردن ساز از ایران داره؟ من می خوام از ایران تار بیارم قاعدتا با اون ابعاد کیسش اجازه این که تو هواپیما بیارم بهم نمی دن. ممنون می شم اگر کسی تجربه داره یا از کسی شنیده بهم خبر بده.

من هم سه تار دیدم هم دف که اورده بودن تو کابین.
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، Serendipity ، behzadb57 ، Danoosh ، Tomas
(2012-08-12 ساعت 23:13)shani نوشته:  نمیدونم کدوم خط هوایی بهترین هست اما می دونم که خلبانهای ایرانی با اون هواپیما قراضه هایی که می اندازن بهشون نسبت به خلبان های خطوط هوایی اروپایی ماهرانه تر فرود میان. چون طبق تجربه ای که دارم توی خطوط اروپایی خلبان بعد از فرود روی زمین زیاد جلو نرفته بود که عین راننده های ناشی کم سن و سال همچین ترمز کرد که من فکر کردم داریم می خوریم به دیوار فولادی که اینقدر با عجله داره هواپیما رو متوقف میکنه! یک جای دیگه هم برای فرود هواپیما رو هی صد مت صد متر تالاپی می انداخت پایین تا برسیم رو زمین!
نکته جالبی بود.بنده شنیده بودم (بن پایه اش را نمیدانم)که تعمیرکاران به خلبانان توصیه هارد لندینگ داده بودند تا سنسور های تعبیه شده خراب نشوند(سنسوری بوده که برای لندینگ های سخت تعبیه شده)
واقعا بهترین خلبان ها هستند با این کمبود امکانات دو چندان میدرخشند
پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، Tomas
(2012-08-13 ساعت 13:22)maryam86 نوشته:  

ما ستار بردیم تو کابین و یک بار هم دف بردیم.ولی‌ نکته اینجاست که تار خیلی‌ از ستار بزرگتر است.به هر حل نمی‌شود که به بار داد حتما یک فکری براش میکنند.
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: Serendipity ، behzadb57 ، shani ، Tomas
(2012-08-15 ساعت 12:42)cmbt نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 13:22)maryam86 نوشته:  

ما ستار بردیم تو کابین و یک بار هم دف بردیم.ولی‌ نکته اینجاست که تار خیلی‌ از ستار بزرگتر است.به هر حل نمی‌شود که به بار داد حتما یک فکری براش میکنند.
من خودم گیتار بیس بردم تو کابین. مگه کسی هم هست که وسایل موسیقی رو بده توی بار؟ داغون میشه! چون برای انتقال بار از هواپیما به پایین خیلی وقتا وسایل رو میندازن پایین.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان