کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
این ایمیل همنین الان از کی سی سی داده شد معنیش را نمیدونم ؟ ؟ کسی از دوستان میدونه چیه ؟

==================================================================

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

KCC Diversity Visa/ksb

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

تشکر کنندگان:
سلام ما به کی سی سی دومین ایمیل رو هم زدیم ولی باز هم همون جواب قبلی رو دادن که مدارکمون رسیده و داره بررسی میشه وما میخواهیم دوباره ایمیل بدیم تا جواب قابل قبول بودن مدارکمون رو بگیریم ما همون متن پیشنهادی یوزر رو فرستادیم فقط من فکر میکنم subject ایمیلمون خوب نبود میشه خواهشن یه سابجکت خوب بهمون بگید تا به امید خدا فردا ایمیل سوم رو هم بفرستیم و جواب درست رو بگیریم و خیالمون از این مرحله راحت بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
(2010-08-24 ساعت 23:15)golesang نوشته:  سلام ما به کی سی سی دومین ایمیل رو هم زدیم ولی باز هم همون جواب قبلی رو دادن که مدارکمون رسیده و داره بررسی میشه وما میخواهیم دوباره ایمیل بدیم تا جواب قابل قبول بودن مدارکمون رو بگیریم ما همون متن پیشنهادی یوزر رو فرستادیم فقط من فکر میکنم subject ایمیلمون خوب نبود میشه خواهشن یه سابجکت خوب بهمون بگید تا به امید خدا فردا ایمیل سوم رو هم بفرستیم و جواب درست رو بگیریم و خیالمون از این مرحله راحت بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست گرام؛من با متن زیر و بدون هیچ عنوانی جواب گرفتم.

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on June/10/2010 .Could please kindly let me know about the status of the process?

Yours Faithfully
............. ......
اینم جوابشون:

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 07:33)vahid tavassol نوشته:  کسی جواب ایمیل من را بلده . بالا

وحید جان؛ یعنی مدارکتون مچ هست بشین و منتظر کارنت شدن باش.Big Grin
(2010-08-24 ساعت 21:58)تهمینه نوشته:  با سلام یک سوال داشتم
من ادرس اولیه ام که نامه قبولی را دریافت کردم را در فرم 122 و 230 به ادرس خواهرم در انگلستان عوض کردم .از نظر شما اشکالی داره؟البته ادرس محل زندگیمو همون قبلیه فقط ادرس دریافت نامه را از محل کارم به منزل خواهرم در انگلستان تغییر دادم.کارم درست بوده یا نه؟ مرسی

دوست عزیز؛ نامه دوم به آدرسی که در قسمت سوم فرم 122 نوشتید ارسال میشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir
(2010-08-25 ساعت 07:26)rayan.s نوشته:  
(2010-08-24 ساعت 23:15)golesang نوشته:  سلام ما به کی سی سی دومین ایمیل رو هم زدیم ولی باز هم همون جواب قبلی رو دادن که مدارکمون رسیده و داره بررسی میشه وما میخواهیم دوباره ایمیل بدیم تا جواب قابل قبول بودن مدارکمون رو بگیریم ما همون متن پیشنهادی یوزر رو فرستادیم فقط من فکر میکنم subject ایمیلمون خوب نبود میشه خواهشن یه سابجکت خوب بهمون بگید تا به امید خدا فردا ایمیل سوم رو هم بفرستیم و جواب درست رو بگیریم و خیالمون از این مرحله راحت بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on June/10/2010 .Could please kindly let me know about the status of the process?

Yours Faithfully
............. ......
اینم جوابشون:

دوست عزیز ممنون از راهنماییت میشه لطف کنید و بگید subject ایمیلمون رو چی بنویسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 12:05)golesang نوشته:  
(2010-08-25 ساعت 07:26)rayan.s نوشته:  

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

Yours Faithfully
............. ......
اینم جوابشون:

دوست عزیز ممنون از راهنماییت میشه لطف کنید و بگید subject ایمیلمون رو چی بنویسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدمتتون عرض کردم که میلی که زدم هیچ عنوانی ((subject)) نداشت.

تشکر کنندگان: suntino
(2010-08-23 ساعت 22:44)maxsupermax نوشته:  
سلام عزیزان
بعد از 8 روز از فرستادن دومین ایمیل به KCC برای مطلع شدن از زمان مصاحبه ابوظبی خودم و گرفتن تائیدیه صحت فرمها امروز 1/6/1389 جواب امد که :" مدارکت رسیده و برنامه ریزی طبق دریافت پاکتها در دست انجام می باشد"
دلم طاقت نیاورد و گوشی رو برداشتم مزاحم KCC تو امریکا شدم و خانم مهربانی این توضیح رو داد که "نامه تون بخدا رسیدهBig Grin و در دست پروسه شدن هست ولی چون 1 ماه دیر فرستادی (فرمها رو -منظور: از زمان دریافت نامه اول ) امروز که تماس گرفتی 6 هفته دیگه زنگ بزن و وقتت رو طلب کن .به حسابی من با کیس نامبر 5 هزارو خرده ای تا پایان شهریور 89 باید منتظربمونم و بعد میل مجدد بزنم وچشم انتظار نامه دوم (نامه مصاحبه ) باشم.
(ولی خدا وکیلی کی.سی.سی امریکا خیلی بهتر و مودب تر از سفارت جواب می دن. خدا بچه هاشونو نگه دارTongue)
سلام دوست عزیز
منم کیس نامبرم نزدیک به شماست و همین جواب رو به ایمیلم دادن.
میخواستم ببینم شما مدارکتون رو کی فرستادید که این جواب رو بتون دادن که منم دیگه زنگ نزنم تا آخر شهریور.
تشکر کنندگان:
دوستان من برای اطمینان از مچ بودن فرم ها ایمیل زدم اما بازم این جوابو دادن

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner
چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-26 ساعت 00:38)shivah نوشته:  دوستان من برای اطمینان از مچ بودن فرم ها ایمیل زدم اما بازم این جوابو دادن

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner
چیکار کنم؟

این یعنی فرمهات رسیده ولی بررسی نشده .2 هفته دیگه دوباره ایمیل بزن تا جواب زیر رو بگیری.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
تشکر کنندگان:
(2010-08-26 ساعت 03:14)AmericanHamid نوشته:  
(2010-08-26 ساعت 00:38)shivah نوشته:  دوستان من برای اطمینان از مچ بودن فرم ها ایمیل زدم اما بازم این جوابو دادن

چیکار کنم؟

این یعنی فرمهات رسیده ولی بررسی نشده .2 هفته دیگه دوباره ایمیل بزن تا جواب زیر رو بگیری.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
من هم ايميل زدم و بعد از 3 روز جواب بالا را دادن يعني فرمهات رسيده مورد قبول براي ادامه پروسه گرفتن ويزا هستيد و بايد منتظر كارنت شدن كيس باشيد . و اگر زير 9000 هستيد يك نامه براي دعوت به مصاحبه براي شما مي رسد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
آخه من 2 ماه پیش فرم هام رسید...یه بار این جواب رو به من داده بودند...
تشکر کنندگان:
یک سوال داشتم. من و همسرم در روز های اخر ثبت نام لاتاری با هم ازدواج کردیم 5 روز بعد از ازدواجمون اون در لاتاری ثبت نام کرد ولی به علت اینکه عکس من رو نداشت خودشو مجرد معرفی کرد حالا که قبول شدیم نمی دونیم چه کار کنیم تو فرم های جدید اسم خ.دم و همسرم وارد کردیم به نظر شما به kcc میل بزنم و بگم ؟ یا بذارم ببینم چه اتفاقی می یفته. اگر میل بخواهم بزنم میشه راهنماییم کنید چه متنی رو بنویسم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-26 ساعت 16:21)mjh نوشته:  یک سوال داشتم. من و همسرم در روز های اخر ثبت نام لاتاری با هم ازدواج کردیم 5 روز بعد از ازدواجمون اون در لاتاری ثبت نام کرد ولی به علت اینکه عکس من رو نداشت خودشو مجرد معرفی کرد حالا که قبول شدیم نمی دونیم چه کار کنیم تو فرم های جدید اسم خ.دم و همسرم وارد کردیم به نظر شما به kcc میل بزنم و بگم ؟ یا بذارم ببینم چه اتفاقی می یفته. اگر میل بخواهم بزنم میشه راهنماییم کنید چه متنی رو بنویسم؟

من و میبخشید که جواب شما را بر اساس واقعیت ((سایت وزارت امورخارجه آمریکا-- قوانین لاتاری)) میگم؛ شما طبق نوشته زیر ویزا دریافت نمی کنید:

15. SPOUSE INFORMATION – Name, Date of Birth, Gender, City/Town of Birth, Country of Birth, and Photograph. Failure to list your spouse will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview.

اینم آدرس مربوط به قوانین لاتاری:
http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011instructions.pdf

تشکر کنندگان: User
(2010-08-26 ساعت 16:21)mjh نوشته:  یک سوال داشتم. من و همسرم در روز های اخر ثبت نام لاتاری با هم ازدواج کردیم 5 روز بعد از ازدواجمون اون در لاتاری ثبت نام کرد ولی به علت اینکه عکس من رو نداشت خودشو مجرد معرفی کرد حالا که قبول شدیم نمی دونیم چه کار کنیم تو فرم های جدید اسم خ.دم و همسرم وارد کردیم به نظر شما به kcc میل بزنم و بگم ؟ یا بذارم ببینم چه اتفاقی می یفته. اگر میل بخواهم بزنم میشه راهنماییم کنید چه متنی رو بنویسم؟

سلام
با وجودی که KCC دقیقا برای این مورد قانون مشخصی را اعلام کرده است اما شما تلاش خود را بکنید.
شما با ایمیل به KCC اطلاع دهید که زمان ثبت نام ازدواج کرده بودید اما به اشتباه مجرد اعلام کرده اید.
امیدوار باشید که بتوانید کیس خود را نجات دهید. با توجه به 5 روز اختلاف شاید متقاعد کردن آفیسر مصاحبه کار ساده تری باشه.
تشخیص اینکه اعلام اطلاعات اشتباه باعث رد شدن کیس می شه یا نه فقط بر عهده آفیسر هست. ایشان متقاعد بشوند که سوء ظنی در کار نبوده هیچ مشکلی نخواهید داشت.
یکی از برندگان 2010 زمان ثبت نام مجرد بوده اما اعلام کرده بوذه متاهل هستش، متاسفانه رد شد! (dr4mir را می گویم)
امیدوار باشید و تلاش خود را بکنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2010-08-18 ساعت 15:18)loveusa2010 نوشته:  سلام بر همه دوستان خوبم و همچنین indmehdi عزیز
آقا ما تو این 6 روز گذشته 7 بار ایمیل برای مشخص شدن تاریخ مصاحبه فرستادیم و لی هییییییییییییییییییییییچ خبری نیست که نیست.
فقط همون جواب اتوماتیکشون می اید که ایملتون دریافت شده . همین.
جایی شنیدم که یکهفته ای رفتن برا تعطیلا ت تابستانی ؟!
واقعیت داره ؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس

تخمین تاریخ مصاحبه به دو چیز بستگی داره:
1- کیس نامبر
2- زمان ارسال فرم ها

من با حدود 2300 (ارسال فرم ها: 10 خرداد) برای اواخر اکتبر مصاحبه دارم
Kave1979 با کیس 700 و ارسال فرم (8 خرداد) برای هفتم اکتبر مصاحبه داره.
شما با کیس 2300 و زمان ارسال فرم 21 تیر، باید دیرتر از من زمان مصاحبه داشته باشید. شما با 1 ماه و 11 روز تاخیر فرم ها رو ارسال کردید پس مصاحبه شما یا آخرین روزها اکتبر یا در ماه نوامبر خواهد بود.

برای تعیین تاریخ مصاحبه همچنان ایمیل بزنید. تماس تلفنی هم توصیه میشه. به امکارا هم ایمیل بزنید شاید پرونده شما رسیده باشه انکارا .

موفق باشید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان