کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان

لطفا اگر آدرس ایمیلی ازسفارت آنکارا دارید که برای رفع مشکل می شه باهاشون تماس گرفت رو برام بفرستید. شدیدا ضروری. پیشاپیش ممنونم از لطفتون.
تشکر کنندگان:
(2010-08-29 ساعت 22:32)mirna نوشته:  سلام دوستان

لطفا اگر آدرس ایمیلی ازسفارت آنکارا دارید که برای رفع مشکل می شه باهاشون تماس گرفت رو برام بفرستید. شدیدا ضروری. پیشاپیش ممنونم از لطفتون.

به این لینک بروید و از این فرم برای ارسال ایمیل استفاده کنید:
http://www.usemb-ankara.org.tr/questiv.htm
تشکر کنندگان:
(2010-08-27 ساعت 11:36)maxsupermax نوشته:  
نقل قول:سلام برهمه عزیزان مخصوصا مدیر گلم USER محترم
کیس نامبرم 54xx و تاریخ رسیدن فرم به کی سی سی 9 جولای 2010 مصاحبه من دقیقا کی می افته و تا چه وقت مجاز به انتظار دریافت نامه دوم بوده و کی باید ایمیل بزنم داداش....
مخلص و منتظر جواب شما
نقل قول:USER
محسن عزیز،
امیدوارم هر چه زودتر کی سی سی جواب شمار ا بدهد و تاریخ مصاحبه شما هم معلوم شود. شما هر چه زودتر به کی سی سی ایمیل بزنید تا تاریخ مصاحبه را به شما اعلام کنند.

سلام و عرض ادب حضور شما مدیر گرانقدر USER عزیز
بعد از اعلام رسمی عدد 9000 به عنوان کارنت 2010 سپتامبر. یک هفته بعد میل زدم و گفتند: "فعلا صبر کن ". به فاصله 1 هفته بعد از میل اول دوباره ایمیل زدم و 8روز بعدش "همون جواب " رو دادن.Sad
ساعت 11 شب اول شهریور89 به وقت ایران با کی سی سی تماس گرفتم و اون خانم مهربان گفتند: وقت شما نشده( یا timely manner خودمون)Sad
و بعدش فرمود که 6 تا 8 هفته دیگه تماس بگیر و میل بزنید و پیگیری کنید.
عقلانی این نباس باشه.!!!!!!! چون 2 تا 3 هفته روتینه !!!!!!!!!
موندم تا پایان شهریور صبر کنم یا اینکه هر 8 ساعت یک بار یه ایمیل بفرستمTongue
تا روشون کم شه و جواب درست و حسابی بدن..... شما چی دستور می دی
[/quote]

سلام
زمان ارسال فرم ها در اینکه زمان مصاحبه شما تعیین شده یا نه، خیلی تاثیر داره. بنابراین یک مدتی رو صبر کنید بعد ایمیل بزنید. من فرم هام رو 8 خرداد ارسال کردم و تا مدت 2 ماه دوبار ایمیل زدم بهم می گفتند که در حال بررسی است. اما در نهایت اطلاع دادند که زمان مصاحبه برای کیس من تعیین شده...

بنابراین شما هم دست کم 3-4 هفته رو صبر کنید. از 20 شهریور درخواست تاریخ مصاحبه کنید. باید به شما جواب درست حسابی بدهند!
این دفعه دیگه روشون کم میشه دونقطه دی

[/quote]

تشکر کنندگان: maxsupermax ، elnaz295
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

این جواب ایمیل دوممه
اما چیزی از قابل قبول بودنشون نگفتهSad(

تشکر کنندگان: elnaz295
Big Grinشیوا جان اصلا نگران نباش این جواب یعنی فرمهاتون دریافت شده و قابل قبول هست شما هم دیگه باید منتظر اعلام شماره ات باشی که بری ایشالله مصاحبه برو خوش باش

تشکر کنندگان:
شیوا جان این جواب میل دوم هست پس از ان جواب میل اولی که به صورت اتوماتیک مسیج بود
این جواب را برای من هم فرستادن
فقط در این متن میگه که فرم های شما به دسته ما رسیده و در انجام پروسه کاری قرار گرفته
اما درسته نگفته قابل قبول هست و یا نه !
چرا؟
1_شلوغی بیش از اندازه KCC
2_اخر پروسه 2010 هست و به قدری سرشون شلوغه که فعلا وقت ندارند و بروند تک تک نامه ها را باز کرده و فرمها را با یکدیگر تطابق بدهند
3_حجوم بیش از اندازه ایمیل های دوستان برنده برای دریافت اطلاع از رسیدن پاکت خود که شامل فرم های سری اول بوده و تطابق ان با موقع ثبت نام که این مورد در پیوست مورد دوم می باشد و باعث میشود انها فقط از طریق سیستم کامپیوتری چک کنند که ایا پاکتی با نام و مشخصات شما توسط شخصیتهایی مانند COMBELL و یا SOTON دریافت شده است و یا نه که ماه عسلش همین جواب میلی هست که به من و شما و امسال ماها دادند
اینم تجربه و اطلاعات شخصی من بود
دوستان نظری دارند در این رابطه بفرمایند
مرسی
تشکر کنندگان:
دوستای عزیز مرسی از راهنماییتون
دیگه هر چی خدا بخواهد
من که دیگه بعد از این میزنم در دنده ی بی خیالی تا اعلام شمارم
هر چی با دا باد Big Grin
تشکر کنندگان: Amir78
case number e man current shode.mishe yeki az dustan matniro ke bayad barashun email kard ta az zamane mosahebe motale beshim bara man bezare .
bi nahayat sepasgozaram
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 16:50)petros نوشته:  case number e man current shode.mishe yeki az dustan matniro ke bayad barashun email kard ta az zamane mosahebe motale beshim bara man bezare .
bi nahayat sepasgozaram

لطفا" به قوانین سایت احترام بگذارید و مثل قبل سوالاتتان را فارسی تایپ کنید. شما این سوال رو در تایپیک " سوالات مطرح شده برندگان 2011" در ارسال شماره 1238 مطرح و در ارسال 1239 جوابش رو گرفتید .

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، Amir78
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
این یعنی فعلا زرششششششک
1 ماه دیگه امتحان مکنم دیگه حتما کارشون تمام شده
تشکر کنندگان: bluelady ، elnaz295
saint عزیز
اتفاقا اصلا زرشکی در کار نیست این ایمیل یعنی اطلاعات شما درسته و فرمهاتون بهشون رسیده و باید منتظر اعلام زمان مصاحبه باشید Smile

تشکر کنندگان: Linspire ، elnaz295
سلام دوستان

میشه متن نامه ای که باید به kcc زد واسه ارسال نامه دوم را بزارید.
ممنون میشم.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
(2010-08-31 ساعت 23:23)kaveh1979 نوشته:  سلام دوستان

میشه متن نامه ای که باید به kcc زد واسه ارسال نامه دوم را بزارید.
ممنون میشم.

Dear Sir

According to the “VISA BULLETIN FOR OCTOBER 2010" my case number is current. I will appreciate it if you could send me a copy of the second letter

via e-mail for knowing the fixed date of our interview in embassy of the united state of America in( Ankara - Turkey )- (Abu Dhabi - UAE)

Sincerely

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، Linspire ، elnaz295
خیلی ممنون دوست عزیز.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
(2010-08-31 ساعت 22:30)bluelady نوشته:  saint عزیز
اتفاقا اصلا زرشکی در کار نیست این ایمیل یعنی اطلاعات شما درسته و فرمهاتون بهشون رسیده و باید منتظر اعلام زمان مصاحبه باشید Smile
سلام ابی خانم
تو جواب نامه بعضی دوستان مشخصا کلمه acceptable داده در حالی که برای من ذکر کرده که داره پردازش می شه
من تمامی فرم های اولیه رو دارم نگرانم انها اشتباه نکنن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بلعخره ادمی زاد هستن دیگهه
تشکر کنندگان: maxsupermax ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان