کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام به بچه های گل.
بالاخره دیشب با KCC تماس گرفتیم و اونا گفتن تاریخ تولد مچ نمیکنه! و تا زمانی که مچ نکنه جوابتونو نمیدیم.
پیش خودم گفتم شاید تو ثبت نام اولیه جای روز و تاریخ رو اشتباه نوشتم که یادم اومد یه ایمیل به KCC زدم و جای تاریخ رو بر عکس نوشتم و اونا اون جواب لعنتی رو گذاشتن: the information recievd does not mach the case.
حالا دو تا سوال:
1- در این مواقع نامه دوم میاد یا نه؟
2- باید scan پاسپورتم رو براشون بفرستم یا نه؟
مرسی از کمکتون
راستی این که میگن ابوظبی راحت تر میگیره تا آنکارا راجع به اشتباهات راسته یا فقط سعی و خطا هست؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2010-09-22 ساعت 09:32)javidk نوشته:  سلام به بچه های گل.
بالاخره دیشب با KCC تماس گرفتیم و اونا گفتن تاریخ تولد مچ نمیکنه! و تا زمانی که مچ نکنه جوابتونو نمیدیم.
پیش خودم گفتم شاید تو ثبت نام اولیه جای روز و تاریخ رو اشتباه نوشتم که یادم اومد یه ایمیل به KCC زدم و جای تاریخ رو بر عکس نوشتم و اونا اون جواب لعنتی رو گذاشتن: the information recievd does not mach the case.
حالا دو تا سوال:
مرسی از کمکتون
راستی این که میگن ابوظبی راحت تر میگیره تا آنکارا راجع به اشتباهات راسته یا فقط سعی و خطا هست؟

سلام دوست عزيز. والا خود منم اين مشکل رو دارم و تاريخ تولدم رو اشتباه زدم. البته ميدونم چي زدم اما به هر حال اشتباهه.
تو اين فروم چند جا خوندم که کيس رد شده و چند مورد ديگه هم بوده که چشم پوشي کردن. ظاهرا اونجا نگاه ميکنن ببينن داري راستشو ميگي يا نه! به هر حال بايد به خدا توکل کرد.
توي سفرنامه ها يکي از دوستان بوده که هم سال هم ماه و هم روز رو اشتباه زده و آنکارا هم محل مصاحبش بوده و اتفاقاً ويزا هم گرفته و الانم تو بلاد کفره!!! Wink
اما اينطور که منم خوندم ابوظبي راحتتر از آنکاراس. نميدونم ديگه اين افرادي مثل ما بايد چيکار کنن.
کاش يکي از دوستان با سابقه و با اطلاعات يه نظري راجع به اين مشکل بده. يا کاش يه تاپيکي کلا به اين موضوع و راهکارهاي اين مورد باز ميشد که بحث ها همه سرجمع ميشد اونجا.
اگه خدا بخواد مشکل ما ها هم حل ميشه. در هر حال با توجه به شماره کيس پايينيت خيلي سريع بايد اقدام کني و به KCC ميل بزني و پيگير کارها باشي.
لطفا اگه موردي بود و يا به نتيجه مشخصي رسيدي اينجا بگو تا منو و امثال ماها هم از تجربه شما استفاده کنن.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-22 ساعت 10:01)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-22 ساعت 09:32)javidk نوشته:  سلام به بچه های گل.
حالا دو تا سوال:
مرسی از کمکتون

سلام دوست عزيز. والا خود منم اين مشکل رو دارم و تاريخ تولدم رو اشتباه زدم. البته ميدونم چي زدم اما به هر حال اشتباهه.
تو اين فروم چند جا خوندم که کيس رد شده و چند مورد ديگه هم بوده که چشم پوشي کردن. ظاهرا اونجا نگاه ميکنن ببينن داري راستشو ميگي يا نه! به هر حال بايد به خدا توکل کرد.
توي سفرنامه ها يکي از دوستان بوده که هم سال هم ماه و هم روز رو اشتباه زده و آنکارا هم محل مصاحبش بوده و اتفاقاً ويزا هم گرفته و الانم تو بلاد کفره!!! Wink
اما اينطور که منم خوندم ابوظبي راحتتر از آنکاراس. نميدونم ديگه اين افرادي مثل ما بايد چيکار کنن.
کاش يکي از دوستان با سابقه و با اطلاعات يه نظري راجع به اين مشکل بده. يا کاش يه تاپيکي کلا به اين موضوع و راهکارهاي اين مورد باز ميشد که بحث ها همه سرجمع ميشد اونجا.
اگه خدا بخواد مشکل ما ها هم حل ميشه. در هر حال با توجه به شماره کيس پايينيت خيلي سريع بايد اقدام کني و به KCC ميل بزني و پيگير کارها باشي.
لطفا اگه موردي بود و يا به نتيجه مشخصي رسيدي اينجا بگو تا منو و امثال ماها هم از تجربه شما استفاده کنن.

دوست عزیز؛میشه آدرس ارسال کسی که هم تاریخ تولد و هم ... اشتباه زده و ویزا گرفته رو بذاری.
اما در مورد شما که کیست کارنت شده، شما مدارک رو با همین اطلاعات الانت که با KCC تماس میگیری پر کردی ؟ شما باید تاریخ تولد روز ثبت نامت یادت بیاد تا بتونی با KCC مکاتبه کنی من بعید میدونم کسی که تاریخ تولدش رو اشتباه وارد کرده تا زمانی که تاریخ روز ثبت نامش رو پیدا نکرده و مورد رو به KCC اعلام نکرده باشه نتونه کیسش رو از رد شدن در KCC نجات بده. چون امکان رد شدن کیس شما اگر تاریخ یادت نیاد در KCC اتفاق بیفته حتی اگر برات وقت مصاحبه هم تعیین شده باشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: elnaz295
امروز خورخه جان زحمت کشیدن و جواب تاریخ مصاحبه ام رو دادن Sad4:17)

Thank you for your inquiry.

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on November 3, 2010. A notification letter was sent to you on September 15, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

نکته جالب اینه که جواب سفارت آمریکا در آنکارا همزمان برام اومد کهSad4:50)

Dear;

After a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name and case number given in your e-mail. You may contact the Kentucky Consular Center to inquire about the status and interview date of this file.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Donkey chance ، User
سلام
بعد از درخواستی که برای تغییر کنسول گری زده بودم
خورخوره این جوابو به من داد
KCC DV to me

The information you provided will be included in your case file for review.

و من مجدد اینو برای تائید تغییر به انکارا به خورخوره زدم

According to email that I sent to KCCDV on Sep **, 2010,

I appreciate if you let me know my last case status about my request to change consular interview to Ankara

فقط امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
لازمه کاره دیگه ایی بکنم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-22 ساعت 20:42)saint نوشته:  سلام
بعد از درخواستی که برای تغییر کنسول گری زده بودم
خورخوره این جوابو به من داد
KCC DV to me

The information you provided will be included in your case file for review.

و من مجدد اینو برای تائید تغییر به انکارا به خورخوره زدم

According to email that I sent to KCCDV on Sep **, 2010,

I appreciate if you let me know my last case status about my request to change consular interview to Ankara

فقط امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
لازمه کاره دیگه ایی بکنم ؟

آره؛ دعا کنی زودتر کارنت بشیBig Grin مدارک مورد نیازم بدی ترجمه.

تشکر کنندگان: Linspire
بچه ها فکر میکنم اشتباه ما تو تاریخ تولد باشه.
واسه همین جواب ایمیل does not mach the case miad.
چه ایمیلی واسه KCC باید زد تا بشه جواب گرفت؟
اگه کسی کامل میدونه لطف کنه به صورت پیام خصوصی واسم بزاره.

آیا باید صفحه اول پاسپورت رو بفرستم تو ایمیل واسشون؟
لطفا راهنمایی کنید
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
یادتون نمیاد چی زدین؟ تا اطلاعات مچ نباشه هر چیزی هم براشون میل کنید بازم میگن مچ نیست.زنگ بزنید التماس کنید بگن چی نوشتین Wink

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام دوستان.من مداركم را 2 آگوست فرستادم تاحالا سه بار ايميل زدم درمورد تاريخ مصاحبه .اما سه بارهم كي سي سي جواب داد مدارك رسيده ومنتظر پروسس است ونامه ها براساس تاريخ دريافت پروسس مي شند.با توجه به اينكه كيس من در اكتبر كارنت شده آيا به نظرشما دير نمي شه ؟كار ديگه اي نبايد بكنم كه زودتر تاريخ مصاحبه را بهم بگند.اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم.
شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 15:00)kamran22 نوشته:  سلام دوستان.من مداركم را 2 آگوست فرستادم تاحالا سه بار ايميل زدم درمورد تاريخ مصاحبه .اما سه بارهم كي سي سي جواب داد مدارك رسيده ومنتظر پروسس است ونامه ها براساس تاريخ دريافت پروسس مي شند.با توجه به اينكه كيس من در اكتبر كارنت شده آيا به نظرشما دير نمي شه ؟كار ديگه اي نبايد بكنم كه زودتر تاريخ مصاحبه را بهم بگند.اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم.

دوست گرامی ؛ صرف داشتن کیس نامبر پایین و کارنت شدن دلیل تعیین وقت مصاحبه نمیشه تاریخ ارسال مدارک دارای اهمیت میباشد برای نمونه کیس من 9500 هست ولی تاریخ مصاحبه من ( 3 نوامبر ) از تعدادی از دوستانی که کیسشون از 9000 کمتر بوده و یه ماه زودتر کارنت شدن زودتره. من فکر میکنم تاریخ مصاحبه شما اواخر نوامبر یا دسامبر بشه.

تشکر کنندگان: User ، kamran22
من امروز از طريق مكاتبه با سفارت ابوظبي از تاريخ مصاحبه مطلع شدم
همونطوريكه ميدونيد بعلت اشتباه تاريخ تولد kcc جواب منو نميداد.
.pdf   1.pdf (اندازه 122.27 KB / تعداد دانلود: 196) -->
.pdf   1.pdf (اندازه 122.27 KB / تعداد دانلود: 196)
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: amir1345 ، User
(2010-09-23 ساعت 22:27)hassan1358arab نوشته:  بهتون تبریک میگم دوست عزیز

ببخشید جسارت می کنم اما من جدیداً در هر تایپیکی که میرم در هر صفحه حداقل یکی از این نوع پست های تشکر یا تبریک را می بینم.
برای تشکر و تبریک فقط کافیه آیکونی با همین نام زیر نوشته ی مربوطه را بزنید!
اگر لازم بود این پست نامربوط ما را هم پاک کنید ، فقط از باب یادآوری بود، همین!
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: Linspire ، hassan1358arab ، User ، rayan.s
دوستان درود
آیا کسی میدونه KCC جواب ایمیل ها رو بعد از چند روز میده؟
من یه ایمیل زدم 2 تا چیز پرسیدم.
1. مدارکم رسیده؟
2. وقت مصاحبم کیه؟
اما حدود یک هفته گذشته و جواب ندادن.
اگر کسی از حدود مدت پاسخگویی KCC خبر داره لطفاً راهنمائیم کنه.
ممنونم.
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان:
بسته به سوالی که از خورخور می پورسین مدت زمان جواب ها فرق میکنه و همچنین چه روزی از هفته
تشکر کنندگان:
(2010-09-24 ساعت 18:54)smsaipa نوشته:  دوستان درود
آیا کسی میدونه KCC جواب ایمیل ها رو بعد از چند روز میده؟
من یه ایمیل زدم 2 تا چیز پرسیدم.
1. مدارکم رسیده؟
2. وقت مصاحبم کیه؟
اما حدود یک هفته گذشته و جواب ندادن.
اگر کسی از حدود مدت پاسخگویی KCC خبر داره لطفاً راهنمائیم کنه.
ممنونم.

من دوشنبه میل زدم برای تاریخ مصاحبه ، جوابشم 4 شنبه دادن. چرا برای معلوم شدن تاریخ مصاحبه به KCC زنگ نمیزنی ؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان