کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-09-15 ساعت 09:01)rayan.s نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 08:54)javidk نوشته:  دوباره سلام.
ترانه عزیز من دوباره ایمیل زدم و یک روزه دوباره این جواب رو به من دادن
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
میخوام بدونم اطلاعات ایمیلی که میدم اشتباه یا اطلاعات ثبت نام اولیه؟
حالم خیلی بد. یکی یه راهنامیی کنه لطفا!

متن میلی که میزنی رو کامل بذار ؛ این ایراد مربوط به عدم مچ بودن اطلاعاتتون میباشه تا حالا از KCC جواب ایمیلی به جزء این دفعه دریافت نکردی؟

چرا.
خرداد ماه وقتی فرم ها رو پست کردم ایمیل زدم و اونها جواب دادن که مدارک رسیده ولی الان ایمیل میزنم واسه acceptable اونا جواب میدن که اطلاعات مچ نیستش!!!

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-15 ساعت 09:14)javidk نوشته:  
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you

متن میلی که میزنی رو کامل بذار ؛ این ایراد مربوط به عدم مچ بودن اطلاعاتتون میباشه تا حالا از KCC جواب ایمیلی به جزء این دفعه دریافت نکردی؟

چرا.
خرداد ماه وقتی فرم ها رو پست کردم ایمیل زدم و اونها جواب دادن که مدارک رسیده ولی الان ایمیل میزنم واسه acceptable اونا جواب میدن که اطلاعات مچ نیستش!!!

اگه قبلا" جواب گرفتی از دو حالت خارج نیست : 1- متن میلت ایراد داره ( کپیش رو بذار تا بشه دید و نظر داد) 2- اطلاعات فرم هات با اطلاعات ثبت نامت یکی نیست. میلی بزن و بگو چه اشکالی وجود داره.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2010-09-15 ساعت 09:24)rayan.s نوشته:  

چرا.

اگه قبلا" جواب گرفتی از دو حالت خارج نیست : 1- متن میلت ایراد داره ( کپیش رو بذار تا بشه دید و نظر داد) 2- اطلاعات فرم هات با اطلاعات ثبت نامت یکی نیست. میلی بزن و بگو چه اشکالی وجود داره.

Case Number: 2011AS000097XX
FIRST NAME: XXXXX
LAST NAME: XXXXXXXX
Date of Birth: XX/XX/XXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,

Final track result of my application forms consignment shows that it has delivered to you , so I would like you to assure me about that.

Best regards,

میشه لطفا متن ایمیلی که میشه فهمید کجای اطلاعات با هم مچ نیستند رو به صورت پیام خصوصی برام بزارید.
ممنون میشم

BEAVERTON, OREGON

(2010-09-15 ساعت 09:32)javidk نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 09:24)rayan.s نوشته:  

چرا.

Case Number: 2011AS000097XX
FIRST NAME: XXXXX
LAST NAME: XXXXXXXX
Date of Birth: XX/XX/XXXX
Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,

Final track result of my application forms consignment shows that it has delivered to you , so I would like you to assure me about that.

Best regards,

میشه لطفا متن ایمیلی که میشه فهمید کجای اطلاعات با هم مچ نیستند رو به صورت پیام خصوصی برام بزارید.
ممنون میشم

اول ببین تاریخ تولدت رو ماه/روز/سال میزنی یا نه. چون ممکنه این اشتباهت باشه.
متن ایمیل پیشنهادی من:

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
According to the KCC e-mail (below), the information I have provided does not match the case, so it would be greatly appreciated if you let me know why my information does not match the case.
Yours faithfully
Xxxx xxxxxxxx

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
rayan.s عزیز subject ایمیل چی باشه؟

BEAVERTON, OREGON

(2010-09-15 ساعت 10:15)javidk نوشته:  rayan.s عزیز subject ایمیل چی باشه؟

مهم نیست، خالی بذار بفرست.

(2010-09-15 ساعت 10:15)javidk نوشته:  rayan.s عزیز subject ایمیل چی باشه؟

سلام دوست عزیز
اگر هم این subject رو بگذاری کار بدی نیست:
برای اطلاع از رسیدن فرم ها:
Please acknowledge the receipt of my shipment
پیروز باشید
تشکر کنندگان: bluelady ، loveusa2010
(2010-09-14 ساعت 23:49)rayan.s نوشته:  جوابی که به من دادن :

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC
من برای نوامبر کارنت بودم که طبق جواب باید برای دونستن تازیخ مصاحبه 7 تا 10 روز آینده دوباره میل بدم.

دوستان با KCC تماس گرفتم گفتن تاریخ مصاحبه ام 3 نوامبره.دوستانی که با ایمیل موفق نشدن تاریخ مصاحبه رو متوجه بشن با KCC تماس بگیرن.

تشکر کنندگان: hassan1358arab ، saman33 ، elnaz295
دوستان هر چی میل میزنم مبنی بر اینکه نامه ای دریافت نکردم و ایا مدارکم رسیده و اینکه تاریخ مصاحبه ام کی هست جواب درست و حسابی نگرفتم تا حالا .
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
خوب دوست خوبم شما اصلا مشخصات خودتون رو درست وارد نکردید اول ایمیلتون که شامل:نام کامل،کیس نامبر،تاریخ تولد با فرمت(سال،روز،ماه) است.مثل اینه که زنگ بزنی به من بدون اینکه خودتو معرفی کنی بگی مصاحبه من چه زمانیه!!!Wink
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: rayan.s ، elnaz295
(2010-09-17 ساعت 02:29)taraneh@mini نوشته:  خوب دوست خوبم شما اصلا مشخصات خودتون رو درست وارد نکردید اول ایمیلتون که شامل:نام کامل،کیس نامبر،تاریخ تولد با فرمت(سال،روز،ماه) است.مثل اینه که زنگ بزنی به من بدون اینکه خودتو معرفی کنی بگی مصاحبه من چه زمانیه!!!Wink

اخه کیس نامبر ندارم .بقیه مشخصات رو میفرستم این جواب ها رو میدن
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2010-09-17 ساعت 06:31)hassan1358arab نوشته:  
(2010-09-17 ساعت 02:29)taraneh@mini نوشته:  خوب دوست خوبم شما اصلا مشخصات خودتون رو درست وارد نکردید اول ایمیلتون که شامل:نام کامل،کیس نامبر،تاریخ تولد با فرمت(سال،روز،ماه) است.مثل اینه که زنگ بزنی به من بدون اینکه خودتو معرفی کنی بگی مصاحبه من چه زمانیه!!!Wink

اخه کیس نامبر ندارم .بقیه مشخصات رو میفرستم این جواب ها رو میدن

دوست عزیز؛ kcc بدون کیس نامبر پاسخ کسی رو نمیده شما به تایپیک :
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند مراجعه کنید اطلاعات جامعی بدست میارید.

تشکر کنندگان: hassan1358arab ، elnaz295
Case Number: 2011AS00005xxx
FIRST NAME:
LAST NAME:
Interview: 00/00/0000
Foreign State Chargeability: Iran

-----------------------------
Dear Sir/Madam:

As per September 2010 visa bulletin released recently, my case will be current for the month of October. Will you be so kind to let me know about my interview date?

I haven't received notification letter from kcc yet

Best Regards
name

----------------------------------------------------

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on November 30, 2010. A notification letter was sent to you on September 15, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

--------------------------------------

و بدين طريق بنده بعد از سه بار مكاتبه الكترونيكي با كي سي سي بدون دريافت نامه دوم از روز مصاحبه ام مطلع شدم. فكر كنم چون محل مصاحبه را از ابوظبي به آنكارا تغيير دادم اينقدر دير شد.
سپاس فراوان از همه كسانيكه مرا راهنمائي كردند و سر منشا اين داستان خود سايت و مديرانش
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، saman33 ، maxsupermax ، bluelady ، elnaz295
با سلام به همه دوستان
جوابی که دیروز kcc به من داد. تاریخ ارسال فرم ها:15 juneکیس نامبر: 38XXX
Thank you for your inquiry

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November below 10,750. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان: saman33 ، bluelady ، elnaz295
دوستان خوبم درود
اونهایی که کارنت شدن و نامه دوم رو نگرفتن و نتیجتاً از زمان مصاحبشون اطلاعی ندارن فایل پیوست رو یه نگاهی بکنن. Shy
متن مکاتبه با KCC برای سوال زمان و مکان مصاحبه. امیدوارم بدردتون بخوره.

فایل‌های پیوست
.docx   KCC[2].docx (اندازه 14.13 KB / تعداد دانلود: 151)
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: maxsupermax ، R.F ، AmericanHamid ، loveusa2010 ، Donkey chance ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان