کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام

من یه سوال فوری دارم!وقت سفارت من خیلی‌ نزدیکه و تازه نامم رسیده!اما توی نامم ننوشته که چه مدارکی رو باید بفرستم واسه سفارت!!!از اونجایی که توی این وبسایت خوندم که باید قبل از مصاحبه یه سری مدارک رو پست کرد واسه سفارت خواستم ببینم چیه جریان؟!و چه مدارکی رو تا کی‌ باید فرستاد سفارت!

خواهش می‌کنم اگر اطلاعاتی‌ دارید کمک کنید.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-04 ساعت 20:10)alirezagh نوشته:  
(2010-10-04 ساعت 19:01)mona8286 نوشته:  سلام

من یه سوال فوری دارم!وقت سفارت من خیلی‌ نزدیکه و تازه نامم رسیده!اما توی نامم ننوشته که چه مدارکی رو باید بفرستم واسه سفارت!!!از اونجایی که توی این وبسایت خوندم که باید قبل از مصاحبه یه سری مدارک رو پست کرد واسه سفارت خواستم ببینم چیه جریان؟!و چه مدارکی رو تا کی‌ باید فرستاد سفارت!

خواهش می‌کنم اگر اطلاعاتی‌ دارید کمک کنید.

ممنون

سلام
اگه سفارت شما آنکارا ست این تاپیک رو ببینید، user عزیز همه کارا رو انجام داده.
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...4#pid78434

ممنون از کمکتون. هرچند که من توی نامهٔ دومم هیچی‌ آزم خواسته نشده. اما این مدارک رو میفرستم. مشکلی‌ که دارم اینه که من توی ایران نیستم و از مدارکم فقط یه نسخه ترجمهٔ رسمی‌ دارم!حالا نمیدونم که چی‌ کار کنم و چه مدارکی رو بفرستم!آیا ترجمه رسمی‌‌ها رو بفرستم یا کپی معمولی‌ بگیرم براشون بفرستم!Sad لطفا کمک کنید!

ممنون
تشکر کنندگان:
میشه خواهشا دوستان یه متنی رو برام آماده کنن که برای کی سی سی ایمیل بزنم و موضوع اشتبا در تازیخ تولدمو مطرح کنم تا در جریان باشن؟ تاریخ تولد من 22 سپتامبر هست اما موقع ثبت نام 24 سپتامبر زدم.میخوام اشتباهمو مطرح کنم تا ایمیلمو ضمیمه کنن. دلیلشم بگم اشتباه در تبدیل تقویم persian به gregorian و نداشتن پاسپورتم بوده. میشه کمک کنین متن ایمیلو حاضر کنم؟ ممنوووون
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
اصل سند ترجمه شده رو مي خواهند.
اگر فقط به همين يك نسخه دسترسي داريد به سفارت ايران برويد و از هر سندي چند كپي تهيه كنيد و از سفارت ايران بخواهيد براي شما مهر "كپي برا با اصل است" را روي كپي مدراك بزنند. سپس قبل از ارسال آنها با سفارت آمريكا تماس بگيريد و موضوع را شرح دهيد . از آنها بپرسيد آيا "‍Certified Copy " از مدارك ترجمه شده 'Certified translation' مورد قبول است يا خير؟ قبل از آن توضيح دهيد كه فقط همين يك نسخه را در دسترس داريد كه به آن هم احتياج داريد.
اگر قبول كردند موفق شديد!
اگر قبول نكردند اصل مدارك را ارسال كنيد و كپي هاي برابر با اصل شده را براي خود نگهداريد.
موفق باشيد

(2010-10-04 ساعت 20:50)mona8286 نوشته:  ممنون از کمکتون. هرچند که من توی نامهٔ دومم هیچی‌ آزم خواسته نشده. اما این مدارک رو میفرستم. مشکلی‌ که دارم اینه که من توی ایران نیستم و از مدارکم فقط یه نسخه ترجمهٔ رسمی‌ دارم!حالا نمیدونم که چی‌ کار کنم و چه مدارکی رو بفرستم!آیا ترجمه رسمی‌‌ها رو بفرستم یا کپی معمولی‌ بگیرم براشون بفرستم!Sad لطفا کمک کنید!
ممنون

(2010-10-05 ساعت 03:03)مهسا ح نوشته:  میشه خواهشا دوستان یه متنی رو برام آماده کنن که برای کی سی سی ایمیل بزنم و موضوع اشتبا در تازیخ تولدمو مطرح کنم تا در جریان باشن؟ تاریخ تولد من 22 سپتامبر هست اما موقع ثبت نام 24 سپتامبر زدم.میخوام اشتباهمو مطرح کنم تا ایمیلمو ضمیمه کنن. دلیلشم بگم اشتباه در تبدیل تقویم persian به gregorian و نداشتن پاسپورتم بوده. میشه کمک کنین متن ایمیلو حاضر کنم؟ ممنوووون

لطفا تاپيك را جستجو كنيد، اگر همچين متني وجود نداشت، تا آخر وقت امروز براي شما نمونه متن را مي نويسم.
از دوستان ديگر نيز مي خواهم كمك كنند.
مرسي
تشکر کنندگان: rayan.s ، elnaz295 ، mona8286 ، bita-p
(2010-10-05 ساعت 03:03)مهسا ح نوشته:  میشه خواهشا دوستان یه متنی رو برام آماده کنن که برای کی سی سی ایمیل بزنم و موضوع اشتبا در تازیخ تولدمو مطرح کنم تا در جریان باشن؟ تاریخ تولد من 22 سپتامبر هست اما موقع ثبت نام 24 سپتامبر زدم.میخوام اشتباهمو مطرح کنم تا ایمیلمو ضمیمه کنن. دلیلشم بگم اشتباه در تبدیل تقویم persian به gregorian و نداشتن پاسپورتم بوده. میشه کمک کنین متن ایمیلو حاضر کنم؟ ممنوووون

متن نامه پيشنهادي براي اصلاح تاريخ تولد:

Case Number:
Name:
Birth Date:
Foreign State Chargeability:
Preference Category:
Dear Sir/Madam
I would like to inform you a correction in my file. I found that during electronic registration for DV-2011, I have entered my birth date incorrectly as XX/XX/XXXX, while the correct one is XX/XX/XXXX. In that time I didn't have any passport and unfortunately this mistake was happen due to date conversion from persian calender to gregorian calender.
It is highly appreciated if implement this correction (i.e. correct birth date xx/xx/xxxx) in my file. Moreover please let me know if it is required to submit the revised forms to KCC or not؟

Yours Sincerely
.........
تشکر کنندگان: User ، Linspire ، elnaz295
سلام دوستان عزیز
اگه کسی جواب سوال منو میدونه لطفا جواب بده!
مدارک منو اسپانسرم خودش به سفارت فرستاده.می خواستم میل بزنم به سفارت و مطمئن بشم که مدارک رسیده.با چه متنی میتونم بپرسم؟
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-10-05 ساعت 13:31)has55 نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگه کسی جواب سوال منو میدونه لطفا جواب بده!
مدارک منو اسپانسرم خودش به سفارت فرستاده.می خواستم میل بزنم به سفارت و مطمئن بشم که مدارک رسیده.با چه متنی میتونم بپرسم؟
لطفا يك سوال را فقط در تاپيك مربوطه بپرسيد.

متن پيشنهادي براي اطلاع از رسيدن مدارك ارسالي به آنكارا:
[en]
کد:
Case Number:
Name:
Birth Date:
Preference Category:
Dear Sir/Madam,
Please let me know if you have received my documents which have been sent to you at Oct. 02, 2010.
Best Regards,
YOUR FULL NAME
[/en]

متن پيشنهادي براي اطلاع از رسيدن فرم هاي اسپانسر به سفارت:

[en]
کد:
Case Number:
Name:
Birth Date:
Preference Category:
Dear Sir/Madam,
Please let me know if you have the sponsorship forms which have been sent to you at Oct. 02, 2010 by my sponsor.
Best Regards,
YOUR FULL NAME
[/en]
تشکر کنندگان: rayan.s ، binahayat_m
(2010-10-05 ساعت 11:25)satusa نوشته:  

متن نامه پيشنهادي براي اصلاح تاريخ تولد:

Case Number:
Name:
Birth Date:
Preference Category:
Dear Sir/Madam
I would like to inform you a correction in my file. I found that during electronic registration for DV-2011, I have entered my birth date incorrectly as XX/XX/XXXX, while the correct one is XX/XX/XXXX. In that time I didn't have any passport and unfortunately this mistake was happen due to date conversion from persian calender to gregorian calender.
It is highly appreciated if implement this correction (i.e. correct birth date xx/xx/xxxx) in my file. Moreover please let me know if it is required to submit the revised forms to KCC or not؟

Yours Sincerely
.........
مرسی دوست عزیز. پس همین متنو ایمیل کنم؟ تایید میکنن دوستان دیگه؟ مرسی
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان: satusa ، User
سلام
من می خوام یک متن بنویسم و بگم که بچه دار شدم البته فرم ها رو پر کردم و می خوام این نامه رو هم با فرم ها برای KCCبفرستم . اگر کسی می تونه متن رو برام بنویسه . ممنون می شم
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 12:06)آندیا نوشته:  سلام
من می خوام یک متن بنویسم و بگم که بچه دار شدم البته فرم ها رو پر کردم و می خوام این نامه رو هم با فرم ها برای KCCبفرستم . اگر کسی می تونه متن رو برام بنویسه . ممنون می شم

چشمتون روشن برید تو تایپیک: تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری صفحه دوم ارسال شماره 20 من متن نامه برای اعلام بچه دار شدن رو گذاشتم. اگه باز موردی بود تو همون تایپیک سوال کن بهتره.تو ارسال 29 همون تایپیکم مدارک مورد نیاز و نحوه ارسال رو نوشتم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: آندیا
دوستان سلام
من مدارکم را پنج شنبه ساعت 2 با TNT ارسال کردم سفارت آمریکا در آنکارا.امروز هم چک کردم و دیدم که SECURITY تحویل گرفته است.
میخواهم بدونم که اگر ایمیل به سفارت بزنم و بگم چه مدارکی کم و کسری دارم ، آیا ایرادی داره؟جواب من رو میدن؟
چی بزنم؟چی بگم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 14:18)DLT نوشته:  دوستان سلام
من مدارکم را پنج شنبه ساعت 2 با TNT ارسال کردم سفارت آمریکا در آنکارا.امروز هم چک کردم و دیدم که SECURITY تحویل گرفته است.
میخواهم بدونم که اگر ایمیل به سفارت بزنم و بگم چه مدارکی کم و کسری دارم ، آیا ایرادی داره؟جواب من رو میدن؟
چی بزنم؟چی بگم؟
ممنون

3 تا 4 روز قبل از مصاحبه میل بدی جواب میدن. به من که اینجور گفتن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوستان با تاريخ تولد اشتباه در ثبت نام اوليه:
پس از چندين مكاتبه با KCCو نگرفتن جواب پس از مشخص شدن تاريخ مصاحبه مشكل را با يك نامه سوزناك به ابوظبي اطلاع دادم همراه كپي پاسپورت و ترجمه شناسنامه.
اونها جواب جالبي دادند كه ضميمه است.

فایل‌های پیوست
.pdf   ABUDHABI REPLY.pdf (اندازه 1.09 MB / تعداد دانلود: 293)
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: satusa ، javidk ، rayan.s ، maxsupermax ، maryam sadafi ، mehran626
خوب تبريك ميگم دكتر جان، تفاوت رويه رو مي بينيد در كي سي سي و سفارت ها؟
با خيال راحت بريد مصاحبه.
شاد زي
تشکر کنندگان: drmahmoodi
(2010-10-12 ساعت 10:15)drmahmoodi نوشته:  قابل توجه دوستان با تاريخ تولد اشتباه در ثبت نام اوليه:
پس از چندين مكاتبه با KCCو نگرفتن جواب پس از مشخص شدن تاريخ مصاحبه مشكل را با يك نامه سوزناك به ابوظبي اطلاع دادم همراه كپي پاسپورت و ترجمه شناسنامه.
اونها جواب جالبي دادند كه ضميمه است.
آدم چه آرامشي پيدا ميكنه وقتي اينجوري جواب ميدهند.موفق باشيد.

تشکر کنندگان: javidk ، drmahmoodi ، maxsupermax

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان