کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2011-01-11 ساعت 14:16)mitr.p نوشته:  زود بجوابیددددددددددددددددددد
ایمیلم اماده است
میخوام سند کنم

کیس نامبرتون تو کدوم بولتن کارنت شده؟
همونو بنویس دیگه، اگرم نمیخوای اصلا ننویس ، اونا خودشون بهتر میدونن که تا چه کیس نامبری کارنت شده.
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: rayan.s ، mitr.p ، clear
سلام دوستان.سایتی که میشه تاریخ مصاحبه رو در اون چک کرد،چه سایتیه؟

تشکر کنندگان:
(2011-01-13 ساعت 15:22)ali.sh نوشته:  سلام دوستان.سایتی که میشه تاریخ مصاحبه رو در اون چک کرد،چه سایتیه؟

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: ali.sh ، DLT ، پدرام
دوستان کارنت شده برای ماه مارچ ... کسی با ایمیل از ابوظبی وقت مصاحبه تعیین کرده ؟ اگر بله .. چه وقت فرستاده چه وقت جواب گرفته ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. چند روز پیش برای من یه ایمیل اومد از آنکارا(سفارت) که تاریخ مصاحبه رو عوض کنم و تو روزایی که گفته بودن عقب بندازم چون گفته بود سرشون شلوغه. منم چون بلیط و هتل رزرو کردم واسه اون تاریخ گفتم نمی تونم. چند بار هم ایمیل زدم ولی از 4 شنبه هفته قبل هیچ جوابی به من ندادن. در ضمن از وقتی لیست مصاحبه شونده ها تو سایت رو آپدیت کردند شماره من اون تو هست. حالا چه کارکنم؟ یعنی چی؟ یعنی یه پیشنهادی دادن رفتن پی کارشون یا اینکه باید حتما تاریخو عوض کنم؟ آخه هنوز شمارم تو لیست هست ودیگه هیچ ایمیلی نیومده. نامه دوم هم نیومده. دوستان لطفا سریع پاسخ بدین .ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-01-16 ساعت 15:42)baharehz نوشته:  سلام دوستان. چند روز پیش برای من یه ایمیل اومد از آنکارا(سفارت) که تاریخ مصاحبه رو عوض کنم و تو روزایی که گفته بودن عقب بندازم چون گفته بود سرشون شلوغه. منم چون بلیط و هتل رزرو کردم واسه اون تاریخ گفتم نمی تونم. چند بار هم ایمیل زدم ولی از 4 شنبه هفته قبل هیچ جوابی به من ندادن. در ضمن از وقتی لیست مصاحبه شونده ها تو سایت رو آپدیت کردند شماره من اون تو هست. حالا چه کارکنم؟ یعنی چی؟ یعنی یه پیشنهادی دادن رفتن پی کارشون یا اینکه باید حتما تاریخو عوض کنم؟ آخه هنوز شمارم تو لیست هست ودیگه هیچ ایمیلی نیومده. نامه دوم هم نیومده. دوستان لطفا سریع پاسخ بدین .ممنون

چند روز صبر بدید. آخه الان آخر هفته ست تعطیله. اگه تا دو سه روز آینده نیومد تلفنی تماس بگیرید...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
(2011-01-16 ساعت 15:42)baharehz نوشته:  سلام دوستان. چند روز پیش برای من یه ایمیل اومد از آنکارا(سفارت) که تاریخ مصاحبه رو عوض کنم و تو روزایی که گفته بودن عقب بندازم چون گفته بود سرشون شلوغه. منم چون بلیط و هتل رزرو کردم واسه اون تاریخ گفتم نمی تونم. چند بار هم ایمیل زدم ولی از 4 شنبه هفته قبل هیچ جوابی به من ندادن. در ضمن از وقتی لیست مصاحبه شونده ها تو سایت رو آپدیت کردند شماره من اون تو هست. حالا چه کارکنم؟ یعنی چی؟ یعنی یه پیشنهادی دادن رفتن پی کارشون یا اینکه باید حتما تاریخو عوض کنم؟ آخه هنوز شمارم تو لیست هست ودیگه هیچ ایمیلی نیومده. نامه دوم هم نیومده. دوستان لطفا سریع پاسخ بدین .ممنون
دوست عزیز میشه بگید که تاریخ مصاحبه شما حدودا چه روزی بوده و چند روز قبل از تاریخ مصاحبه بهتون ایمیل زدند؟
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان:
تاریخ مصاحبه 3 feb و 11jan ایمیل زدن البته فکر کنم جمعه شنبه یکشنبه دوشنبه تعطیل بوده درسته؟
تشکر کنندگان: arshida
(2011-01-18 ساعت 12:59)baharehz نوشته:  تاریخ مصاحبه 3 feb و 11jan ایمیل زدن البته فکر کنم جمعه شنبه یکشنبه دوشنبه تعطیل بوده درسته؟

جمعه رو من دقیق نمیدونم ولی دوشنبه تعطیل بودن.
موفق باشید
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 14:10)clear نوشته:  دوستان کارنت شده برای ماه مارچ ... کسی با ایمیل از ابوظبی وقت مصاحبه تعیین کرده ؟ اگر بله .. چه وقت فرستاده چه وقت جواب گرفته ؟

من فکر نمی کنم الان بهتون جواب بدند چون من مصاحبه ام فوریه هست اوایل january که ایمیل زدم و در مورد تاریخ مصاحبه پرسیدم گفتن هنوز نامه شما از KCC به ما نرسیده و با KCC مکاتبه کنید.
شماره کیس : 13XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی : May 2010
کنسولگری : ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : June 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم : 13January 2011
تاریخ مصاحبه :28Febuary 2011
تشکر کنندگان:
(2011-01-18 ساعت 21:48)Fred نوشته:  
(2011-01-15 ساعت 14:10)clear نوشته:  دوستان کارنت شده برای ماه مارچ ... کسی با ایمیل از ابوظبی وقت مصاحبه تعیین کرده ؟ اگر بله .. چه وقت فرستاده چه وقت جواب گرفته ؟

من فکر نمی کنم الان بهتون جواب بدند چون من مصاحبه ام فوریه هست اوایل january که ایمیل زدم و در مورد تاریخ مصاحبه پرسیدم گفتن هنوز نامه شما از KCC به ما نرسیده و با KCC مکاتبه کنید.

چند روز پیش هم باز بهشون ایمیل زدم و چند سوال پرسیدم امروز باز جواب دادند که هنوز کیستون به سفارت نرسیده !!!
شماره کیس : 13XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی : May 2010
کنسولگری : ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : June 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم : 13January 2011
تاریخ مصاحبه :28Febuary 2011
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من می خوام به سفارت ایمیل بزنم و بپرسم آیا مدارکم رسیده بهشون یا نه.طبق چه فرمتی باید بفرستم؟ یه سری subjectخود سایت سفارت تعیین کرده که باید از اون ها استفاده کرد ولی هیچ کدومش به سوال من مربوط نیست.
لطفا راهنماییم کنید ممنون
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: javidk
(2011-01-19 ساعت 12:05)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان
من می خوام به سفارت ایمیل بزنم و بپرسم آیا مدارکم رسیده بهشون یا نه.طبق چه فرمتی باید بفرستم؟ یه سری subjectخود سایت سفارت تعیین کرده که باید از اون ها استفاده کرد ولی هیچ کدومش به سوال من مربوط نیست.

دوست عزیز من از این subject استفاده کردم و جواب داد:

" inquiry about my file status "

موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، ehsan_gh
(2011-01-19 ساعت 12:29)javidk نوشته:  

موفق باشید.
ولی من این sunject رو نمی بینم!
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-19 ساعت 13:26)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 12:29)javidk نوشته:  

موفق باشید.
ولی من این sunject رو نمی بینم!

دوست عزیز من که گفتم من ایمیل زدم با همین عنوان و اونها جواب دادند.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان