کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2011-01-04 ساعت 12:02)mitr.p نوشته:  دوستان سلام
قبل از ژانویه به kcc ایمیل زدیم و مدارکمون رو فرستادیم البته با میل
اون ها هم در جواب گفتند ک مدارک به دستشون رسیده.
حالا میخوایم براشون ی ایمیلی دوباره بزنیم و از از تارخ مصاحبمون اطلاع پیدا کینم و یا درخواست تاریخ کنیم
به نظرتون چی بنویسی؟؟؟
متن فارسی رو میتونید بهم بگید.چون با ترجمه کردنش مشکلی نداریم
لطفا بگید دقیقا بهشون چی بگیم تا زود تاریخمون معلوم بشه؟؟
مرسی

Dear Sir/Madam

I will appreciate if you send me a copy of the second letter via E-mail
for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United States of
America in U.A.E
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mitr.p ، j@vad
(2011-01-04 ساعت 12:02)mitr.p نوشته:  دوستان سلام
قبل از ژانویه به kcc ایمیل زدیم و مدارکمون رو فرستادیم البته با میل
اون ها هم در جواب گفتند ک مدارک به دستشون رسیده.
حالا میخوایم براشون ی ایمیلی دوباره بزنیم و از از تارخ مصاحبمون اطلاع پیدا کینم و یا درخواست تاریخ کنیم
به نظرتون چی بنویسی؟؟؟
متن فارسی رو میتونید بهم بگید.چون با ترجمه کردنش مشکلی نداریم
لطفا بگید دقیقا بهشون چی بگیم تا زود تاریخمون معلوم بشه؟؟
مرسی
دوست عزیز؛ متن ایمیلی که برای دونستن تاریخ مصاحبه هست :
To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

According to the “VISA BULLETIN FOR NOVEMBER 2010” my case number is current. I will appreciate if you could send me a copy of the second letter via an e-mail for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United State of America in Ankara - Turkey or you let me know my interview date.

Yours faithfully
فقط تارخ مربوط به کارنت شدن و سفارتتان اگر آنکارا نیست را اصلاح کن. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: gadfly ، hassan1358arab ، bita-p ، mitr.p ، satusa ، sh-b ، armido ، Linspire
سلام بچه ها
من هنوز نامه دوم به دستم نرسیده ، ولی از طریق میل kcc تاریخ مصاحبه بهم داده ، 1) بدون نامه دوم میشه رفت مصاحبه ؟؟ 2) متن میلی که باید واسه kcc بفرستم که نامه دوم را برام میل بزنه چی می تونه باشه ؟؟؟
ممنون میشم ...
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من هنوز نامه دوم به دستم نرسیده ، ولی از طریق میل kcc تاریخ مصاحبه بهم داده ، 1) بدون نامه دوم میشه رفت مصاحبه ؟؟ 2) متن میلی که باید واسه kcc بفرستم که نامه دوم را برام میل بزنه چی می تونه باشه ؟؟؟
ممنون میشم ...
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
(2011-01-07 ساعت 19:32)shery نوشته:  سلام بچه ها
ممنون میشم ...

مشکلی نیست شما همون ایمیل رو پرینت بگیرین با خودتو ببرین
نامه دوم زیاد مهم نیست پرینت ایمیل همون کارو میکنه
پارسال خیلی ها بعد از مصاحبه نامه دوم و دریافت کردن
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، gadfly ، shery
سلام به دوستان
من از طریق ایمیل به kcc تاریخ مصاحبه ام اعلام شده می تونم بر اساس همون واسه بلیط و ارسال مدارک اقدام کنم ؟ تو یجایی خوندم که بچه ها گفتن باید با سفارت هم مکاتبه کنین واسه مطمئن شدن اگه میشه متنی که باید به سفارت آنکارا ارسال بشه واسه تاریخ مصاحبه رو بگین ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2011-01-10 ساعت 12:16)meysam_rsh نوشته:  سلام به دوستان
من از طریق ایمیل به kcc تاریخ مصاحبه ام اعلام شده می تونم بر اساس همون واسه بلیط و ارسال مدارک اقدام کنم ؟ تو یجایی خوندم که بچه ها گفتن باید با سفارت هم مکاتبه کنین واسه مطمئن شدن اگه میشه متنی که باید به سفارت آنکارا ارسال بشه واسه تاریخ مصاحبه رو بگین ممنون میشم

دوست عزیز صفحات میانی همین تاپیک پر از این نمونه ایمیل ها به سفارت و کی سی سی هستش. اینجوری فقط صفحات الکی پر میشه.کمی جستجو کنی حتماً پیدا خواهی کرد.
موفق باشید.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:

سلام دوست عزیز
(با اجازه از javidk عزیز چون تعداد صفحات تاپیک زیاده یه متن پیشنهادی برای ایشون میزارم)
این متن ایمیلی است که میتونید بفرستید:

Case Number : 2011AS000XXX
FIRST NAME: XXXXX
LAST NAME :XXXXXXXXXXXX
Date of birth : mm/dd/yyyy
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam

I have received an email from KCC showing that my date of interview will be on .... ..... ,2011 ; It will be really appreciated if you could confirm this date for my interview at your embassy.

Thanks and regards
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: sh-b ، satusa ، javidk ، maaref
(2011-01-10 ساعت 12:43)armido نوشته:  

سلام دوست عزیز
(با اجازه از javidk عزیز چون تعداد صفحات تاپیک زیاده یه متن پیشنهادی برای ایشون میزارم)
این متن ایمیلی است که میتونید بفرستید:

Case Number : 2011AS000XXX
FIRST NAME: XXXXX
LAST NAME :XXXXXXXXXXXX
Date of birth : mm/dd/yyyy
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam

I have received an email from KCC showing that my date of interview will be on .... ..... ,2011 ; It will be really appreciated if you could confirm this date for my interview at your embassy.

Thanks and regards
ایمیل زدم آنکارا جوابم دادن که همراه با یه فایل doc بود که شامل یه سری اطلاعات بود که میذارم اگه نیاز باشه بچه ها ببینن
Dear Sir,
We confirm that your appointment is on February 01, 2011 at 08:30am. Please read the attached instructions and send the required documents to our office as soon as possible.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

فایل‌های پیوست
.doc   DV INSTRUCTIONS.doc (اندازه 136.5 KB / تعداد دانلود: 125)
تشکر کنندگان: armido ، gadfly ، maaref ، mitr.p ، MARDEARIAE
سلام بچه ها
من میخوام به kcc ایمیل بزنم تا درخئواست تععین وقت کنم و اینکه با ایمیل بهم اطلاع بدند
توی subject چی بنویسیم؟؟
متن نامه ام اینه: به نظرتون خوبه؟؟
Dear Madam, Sir,

Due to problems we sometimes have with the post office in Iran, I would appreciate if you send me the fixed date of my interview in the U.S. embassy in Ankara, Turkey via my email, before sending any letter to my postal address.

Kind regards,
تشکر کنندگان:
(2011-01-11 ساعت 11:05)mitr.p نوشته:  سلام بچه ها
من میخوام به kcc ایمیل بزنم تا درخئواست تععین وقت کنم و اینکه با ایمیل بهم اطلاع بدند
توی subject چی بنویسیم؟؟
Dear Madam, Sir,

Due to problems we sometimes have with the post office in Iran, I would appreciate if you send me the fixed date of my interview in the U.S. embassy in Ankara, Turkey via my email, before sending any letter to my postal address.

Kind regards,

دوست عزیز؛ اصلا" لازم نیست پست ایران رو تخریب کنی Big Grin متن زیر رو بفرست بهتون تاریخ مصاحبه را ارسال میکنن.
-فقط تاریخ ها را با تاریخ های خودتان عوض کنید.
To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

According to the “VISA BULLETIN FOR NOVEMBER 2010” my case number is current. I will appreciate if you could send me a copy of the second letter via an e-mail for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United State of America in Ankara - Turkey or you let me know my interview date.

Yours faithfully

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Hornet
(2011-01-11 ساعت 11:37)rayan.s نوشته:  
توی subject چی بنویسیم؟؟
Dear Madam, Sir,

Kind regards,

دوست عزیز؛ اصلا" لازم نیست پست ایران رو تخریب کنی Big Grin متن زیر رو بفرست بهتون تاریخ مصاحبه را ارسال میکنن.
To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

Yours faithfully
اوکی.مرسی
موضومعش رو بزنم To whom it may concern؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان: javidk ، Hornet
(2011-01-11 ساعت 11:50)mitr.p نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 11:37)rayan.s نوشته:  
توی subject چی بنویسیم؟؟
Dear Madam, Sir,

Kind regards,

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

Yours faithfully
اوکی.مرسی
موضومعش رو بزنم To whom it may concern؟؟؟؟؟
من 20 تا ایمیل زدم به KCC حتی یکیشون عنوان نداشت! پس نیازی به نوشتن عنوان نیست ولی اگه خواستی بنویسی، بنویسBig GrinATE OF INTERVIEW

تشکر کنندگان: mitr.p ، User ، parastoo2011 ، DLT ، Hornet
(2011-01-11 ساعت 12:03)rayan.s نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 11:50)mitr.p نوشته:  [quote='rayan.s' pid='92190' dateline='1294729634']
[quote='mitr.p' pid='92182' dateline='1294727735']
سلام بچه ها
توی subject چی بنویسیم؟؟
Dear Madam, Sir,

Kind regards,

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

Yours faithfully

مرسی
همین متن رو میزنم اما حتما باید بنویسم VISA BULLETIN FOR NOVEMBER 2010؟؟
میشه بزنم VISA BULLETIN ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Rolleyes
چون من نمیدونم چ سالی رو بزنم؟

.
تشکر کنندگان: maaref
زود بجوابیددددددددددددددددددد
ایمیلم اماده است
میخوام سند کنم
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان