کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2011-01-19 ساعت 14:29)rayan.s نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 14:11)javidk نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 13:26)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 12:29)javidk نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 12:05)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان
من می خوام به سفارت ایمیل بزنم و بپرسم آیا مدارکم رسیده بهشون یا نه.طبق چه فرمتی باید بفرستم؟ یه سری subjectخود سایت سفارت تعیین کرده که باید از اون ها استفاده کرد ولی هیچ کدومش به سوال من مربوط نیست.
لطفا راهنماییم کنید ممنون

دوست عزیز من از این subject استفاده کردم و جواب داد:

" inquiry about my file status "

موفق باشید.
ولی من این sunject رو نمی بینم!

دوست عزیز من که گفتم من ایمیل زدم با همین عنوان و اونها جواب دادند.

جاوید حان؛ به سفارت با این عنوان ایمیل زدی یا KCC؟

rayans عزیز سلام. با این subject به سفارت ایمیل زدم که ببینم مدارکی که فرستادم درست بوده یا نه که اونها جواب مثبت دادند.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref
(2011-01-19 ساعت 14:35)javidk نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 14:29)rayan.s نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 14:11)javidk نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 13:26)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 12:29)javidk نوشته:  دوست عزیز من از این subject استفاده کردم و جواب داد:

موفق باشید.
ولی من این sunject رو نمی بینم!

دوست عزیز من که گفتم من ایمیل زدم با همین عنوان و اونها جواب دادند.

جاوید حان؛ به سفارت با این عنوان ایمیل زدی یا KCC؟

rayans عزیز سلام. با این subject به سفارت ایمیل زدم که ببینم مدارکی که فرستادم درست بوده یا نه که اونها جواب مثبت دادند.

جاوید جان؛ مرسی . اگه اشتباه نکنم این عنوان در عنوانهای انتخابی نیست .حدس میزنم شما برای ارسال ایمیل به سفارت از سایت خود سفارت استفاده نکردی و مجزا براشون ایمیل فرستادی.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: javidk ، maaref
بله. من جداگانه ایمیل زدم.
rayans اگه تهدید کردی یادت نره اسم منو بگیا! خوب؟!!!

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref
(2011-01-19 ساعت 13:30)rayan.s نوشته:  
من می خوام به سفارت ایمیل بزنم و بپرسم آیا مدارکم رسیده بهشون یا نه.طبق چه فرمتی باید بفرستم؟ یه سری subjectخود سایت سفارت تعیین کرده که باید از اون ها استفاده کرد ولی هیچ کدومش به سوال من مربوط نیست.

از این عنوان استفاده کن:
I have a general question about diversity visas

پ.ن: حداقل کاری که دوستان وقتی پاسخشون را به سوالات مطرح شده میگیرند؛ میتونند انجام بدند فشار دادن دگمه تشکر میباشد. واقعا" جای تعجبه دوستانی پیدا میشن که عدد جلوی تشکرشان 0 و 1 و ...است .

ممنونم
پیروز باشید
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: maaref
با سلام
چهار شنبه ی گذشته آرامکس گفت که مدارک من رسیده به دست سفارت.من همون روز با سابجکت
"I have a general question about diversity visas" از طریق سایت سفارت یه ایمیل زدم که از رسیدن مدارکم و کامل بودنشون مطمئن بشم ولی هنوز جوابی نیومده.می خواستم بدونم برای بقیه دوستان چقدر طول کشیده تا جواب گرفتن
ممنون

موفق باشید.
ممنونم
شما به کدوم ایمیل فرستادی؟ به این؟ webmaster_ankara@state.gov

تشکر کنندگان:
(2011-01-24 ساعت 13:53)ehsan_gh نوشته:  

موفق باشید.
ممنونم

خیر دوست عزیز.
من تمام مکاتباتم با سفارت (تاریخ مصاحبه، رسیدن مدارک، صحت مدارک و اف بی آی چک) را با آدرس ایمیل: CA-Ankara@state.gov انجام میدم.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: ehsan_gh ، maaref
(2011-01-24 ساعت 14:01)javidk نوشته:  

موفق باشید.
ممنونم

خیر دوست عزیز.
من تمام مکاتباتم با سفارت (تاریخ مصاحبه، رسیدن مدارک، صحت مدارک و اف بی آی چک) را با آدرس ایمیل: CA-Ankara@state.gov انجام میدم.
موفق باشید.
باز هم ممنون از جواب به موقعتون
شما هم موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: javidk ، maaref
(2011-01-24 ساعت 14:24)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-24 ساعت 14:01)javidk نوشته:  

موفق باشید.
ممنونم

خیر دوست عزیز.
موفق باشید.
باز هم ممنون از جواب به موقعتون
شما هم موفق باشیدSmile

سلام دوستان.من هم مکاتباتم رو به CA-Ankara@state.gov میفرستم. ولی چند تا ایمیل های آخرم رو اصلا جواب ندادند. حتی چند بار براشون فرستادم

سلام دوستان
من هر چی به سفارت ایمیل می زنم و می پرسم مدارکم رسیده یا نه جواب نمی دن
میشه یه نفر که قبلا با سفارت مکاتبه داشته در همین مورد و جواب هم گرفته متن و سابجکت نامه شو اینجا بذاره؟
ضمنا اگر مدارک من نرسیده باشه سفارت میگه که نرسیده درسته؟ یا جواب نمیده؟
ممنونم
(2011-01-26 ساعت 01:54)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان
میشه یه نفر که قبلا با سفارت مکاتبه داشته در همین مورد و جواب هم گرفته متن و سابجکت نامه شو اینجا بذاره؟
ممنونم

دوست عزیز من با فرمت زیر ایمیل زدم و 24 ساعته جواب دادن:

[align=left]Case Number: 2011AS0000

PA Name: *.*

Date of Birth: *.*

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability: IRAN

I am writing to inform you that I sent the required document on Oct 23, 2010 to Consular Section office and I checked whether it has been received.

Now I would be grateful if you let me know whether these documents are sufficient for the interview or I have to bring anything else.

I look forward to receiving your reply.

Sincerely,
Your Name

Subject: inquiry about my file status

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: ehsan_gh ، rayan.s ، maaref ، zerogalaxy ، Man
(2011-01-26 ساعت 20:59)SAEED 60 نوشته:  ba salam be hameye doostane khoob e mohajer sara
ozrkhahi e man ro be khatere type english bepazirid chon emkanesh nabood

khahesh mand ast nameye zir ro doostani ke tarjomeye khoobi darand be farsi bargardoonand , in name baad az ersale madarek be NVC be daste man reside
sepasgozare shoma

FINANCIAL EVIDENCE:__________________________________________
A review of the I-864, I-864EZ, I-864W or I-864A (if applicable) Affidavit of Support form and
supporting documents that you submitted has revealed that you have provided incomplete information in
your response or you have not responded to some questions.
Please pay specific attention to the questions marked in the attached I-864/A checklist. You will need to
complete and submit a new form with the changes noted on the attached checklist.
You will need to follow the instructions for the Affidavit of Support (I-864) that are posted on the
Department of State website at the following address:
http://www.ImmigrantVisas.state.gov. From there, you can fill out a new form online, print the new
completed form and mail it to NVC. If you are the Petitioner, please read all instructions and complete
the correct form to submit to NVC. An Affidavit of Support form is required to be submitted from the
Petitioner on each case regardless of his/her income level.
NVC will hold this case until you send us these needed items. When you return the documents to NVC,
please make sure that the documents submitted are in the correct order and stapled together, as stated in
the I-864 Important Notice instructions.
When responding to the National Visa Center, please include the bar code sheet that came with this
letter. Failure to include the bar code sheet may cause a delay in the processing of your case. The bar
code sheet should be placed on top of all documents being submitted for this case and mailed to the
address provided.

Checklist for I-864 (filed by S/B1)
NVC has reviewed the financial evidence submitted. However, additional information is required to
complete the financial evidence review. The checklist below indicates missing or incomplete
documents. In order to make corrections you will need to download a new form at
http://www.ImmigrantVisas.state.gov. You will need to complete and submit a new form with the changes
noted below. Please provide all requested documents and refer to page two for mailing instructions.
Supporting Documents missing or incomplete
[x] It appears that there is no proof of current employment (a recently dated job letter or pay stub), or
self-employment status (a recently dated letter on business letterhead or a business license).

Checklist for I-864 (filed by S/B2)
NVC has reviewed the financial evidence submitted. However, additional information is required to
complete the financial evidence review. The checklist below indicates missing or incomplete
documents. In order to make corrections you will need to download a new form at
http://www.ImmigrantVisas.state.gov. You will need to complete and submit a new form with the changes
noted below. Please provide all requested documents and refer to page two for mailing instructions.
Part 6 Sponsor's Income and Employment
[x] ____S/B2_______________________________'s income indicated on the I-864 Part 25 does not
correspond to that shown on the most recent tax return and W-2(s).
[MSK01/25/2011] ANK2008QQQQQQ
.البته کیس شما لاتاری نیست و تنها بخاطر نگرانیتان به سوالتان جواب میدم چون مغایر قوانین سایته.پیشاپیش از مدیران محترم و اعضا معذرت میخوام.

متاسفانه اسپانسر شما فرم را درست پر نکرده و اطلاعات غلط داده و باید مجدد فرم را پر کنه و ارسال کنه خواستند وضعیت شغلش را به درستی معلوم کنه (به صفحه دوم قسمت 6 توضیحات که مربوط به شغل اسپانسره در سایت مربوطه مراجعه کنید) و قسمت 25 فرم I-864 که مربوط به مالیات را درست جواب نداده که باید هم جواب بده و هم فرم w2 را برای سفارت ارسال کنه. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، maaref
(2011-01-26 ساعت 09:12)javidk نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 01:54)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان
ممنونم

دوست عزیز من با فرمت زیر ایمیل زدم و 24 ساعته جواب دادن:

[align=left]Case Number: 2011AS0000

PA Name: *.*

Date of Birth: *.*

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability: IRAN

I am writing to inform you that I sent the required document on Oct 23, 2010 to Consular Section office and I checked whether it has been received.

Now I would be grateful if you let me know whether these documents are sufficient for the interview or I have to bring anything else.

I look forward to receiving your reply.

Sincerely,
Your Name

Subject: inquiry about my file status
ممنون جاوید جان
امروز سفارت جواب اولین مکاتبه ای که با سفارت کردم رو داد.اولین مکاتبه ی من از طریق سایت سفارت بود.بعد از اون دو سه بار از طریق ایمیلی که شما گفتید هم سوالم رو پرسیدم ولی جوابی نیومد
به هر حال گفتند که مدارکم کامل رسیده و مشکلی نیست
با تشکر فراوان Smile

تشکر کنندگان: javidk ، maaref ، DLT
با سلام
من هم دو روز پیش به کی سی سی نامه زدم و دقیقا با فرمتی که دوستمون در متن قبلی زده و در مورد زمان فرستادن نامه دوم وزمان مصاحبه سئول کردم که در جواب به من این ایمیل را زدند ممکن من را راهنمائی کنید مرسی-ضمنا شماره من 18000 هست

Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full
name, complete case number, and date of birth in the following format
(MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information
regarding your case if you cannot provide all the required information.
تشکر کنندگان: maaref ، javidk
باسلام مجدد
میخواستم بدونم فرمت نامه اسپانسر به چه صورتی هست و تا چه زمانی باید به کی سی سی بفرستیم مرسی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان