کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
من امروز یه امیل به kcc زدم که تاریخ مصاحبه را بپرسم ولی تا فرستادم یه ایمل بصورت اتوماتیک واسم فرستادن
Greetings, Your inquiry or message has been received and routed to the appropriategroup. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, theycan be found here:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html. This is an automated message, please do not reply. Thank You],

آیا این جوابشونه یا بعدان جواب درست را میدن؟[/align]
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان: maaref
(2011-03-09 ساعت 17:48)gladiator نوشته:  من امروز یه امیل به kcc زدم که تاریخ مصاحبه را بپرسم ولی تا فرستادم یه ایمل بصورت اتوماتیک واسم فرستادن
Greetings, Your inquiry or message has been received and routed to the appropriategroup. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, theycan be found here:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html. This is an automated message, please do not reply. Thank You],

آیا این جوابشونه یا بعدان جواب درست را میدن؟[/align]

سلام
بعداً جواب میدهند. این فقط یک auto reply هست که برای تمام ایمیلهایی که به kcc زده میشه ارسال میشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: gladiator ، armido ، tamanna ، mml ، maaref
(2011-03-04 ساعت 12:12)mml نوشته:  من این متن رو برای پیگیری رسیدن فرم 9 سؤالی و اطلاع از وضعیت فعلی کیس و برای یکی از بچه های سایت که با هم همسفر بودیم، نوشتم.

گفتم شاید کمکی باشه برای بقیه بچه ها. لطفاً اگه اصلاحی نیاز داره حتماً نظرات خودتون رو اضافه کنید.

Case Number: 2011AS####
P A Name: ####, ######
Date of birth (mm-dd-yyyy): ##/##/####
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : IRAN

Dear Sir / Madam,

We had our interview on February ##, 2011 and were advised by the officer to answer a form bearing 9 questions about my personal information.

I submitted the completed form through email dated February ##, 2011, which you may find below a copy of it together with its enclosures for your ease of reference.

It would be highly appreciated if you could acknowledge the receipt of the mentioned email and advise the latest status of my administrative process.

Your kind attention is highly valued.

Best Regards,

سلام
اگه راجع به پر کردن فرم 9 سوالی هم راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
با تشکر فراوان
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet
(2011-03-11 ساعت 00:30)namojdehi نوشته:  [quote='mml' pid='98751' dateline='1299224562']
من این متن رو برای پیگیری رسیدن فرم 9 سؤالی و اطلاع از وضعیت فعلی کیس و برای یکی از بچه های سایت که با هم همسفر بودیم، نوشتم.

گفتم شاید کمکی باشه برای بقیه بچه ها. لطفاً اگه اصلاحی نیاز داره حتماً نظرات خودتون رو اضافه کنید.

[align=left]Case Number: 2011AS####

سلام
اگه راجع به پر کردن فرم 9 سوالی هم راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
با تشکر فراوان

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid83803
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، namojdehi
آدرس ایمیل سفارت آنکارا CA-Ankara@state.gov هست یا webmaster_ankara@state.gov ???????????????????????????????????????????
تشکر کنندگان: tamanna ، mml ، maaref
منم بالاخره تلفنی تاریخ مصاحبه ام را از kcc گرفتم یه خانم خیلی یبس گوشی را برداشت و خیلی جدی اطلاعاتم را پرسید منتهی بایستی تاریخ تولدتون را هم بهش بگین همون اول میپرسه . به امید موفقیت برای همه دوستان مهاجررررررررر
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان: لیلا ج ، elena ، Linspire ، tamanna ، javidk ، mml ، maaref ، Hornet
(2011-03-16 ساعت 02:02)mahsaaa نوشته:  آدرس ایمیل سفارت آنکارا CA-Ankara@state.gov هست یا webmaster_ankara@state.gov ???????????????????????????????????????????

چرا کسی جواب نمیده؟Sad
تشکر کنندگان: maaref
(2011-03-16 ساعت 22:47)mahsaaa نوشته:  
(2011-03-16 ساعت 02:02)mahsaaa نوشته:  آدرس ایمیل سفارت آنکارا CA-Ankara@state.gov هست یا webmaster_ankara@state.gov ???????????????????????????????????????????

چرا کسی جواب نمیده؟Sad

CA-Ankara@state.gov
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: tamanna ، armido ، mml ، maaref
(2011-03-17 ساعت 00:14)لیلا ج نوشته:  
(2011-03-16 ساعت 22:47)mahsaaa نوشته:  

چرا کسی جواب نمیده؟Sad

CA-Ankara@state.gov

مرسی
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna
منابع انجمن مهاجرسرا محدود است. زیاد بودن تاپیک ها و پست ها باعث کندی و یا از کار افتادن سرور آن می شوند.
بهتر است زمانی که می توانیم دکمه تشکر را به نشانه قدردانی بفشاریم، از ارسال یک پست برای تشکر خودداری کنیم.

متشکرم
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Linspire ، rayan.s ، mml ، لیلا ج ، نگار 65 ، maaref ، Hornet ، A.K ، tamanna ، free_free
دوستان من آدرسم تغییر کرده و برای دریافت نامه دوم باید آدرس جدیدمو به KCC اعلام کنم
از دوستان خواهش میکنم که راهنماییم کنید که اگر لازمه ایمیل برای تغییر آدرس رو براشون بفرستم و اگر راه دیگه ای داره بهم بگید
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: tamanna ، mghdv2011 ، mml
دوستان من یه سوال دارم
ما باید مدارک ترجمه شده و مدارک مربوط به اسپانسر رو برای سفارت پست کنیم؟
من باید ابوزبی برم
میشه سایت سفارت ابوزبی رو بگین
ممنون میشم ...
تشکر کنندگان:
(2011-04-01 ساعت 14:29)geologist نوشته:  دوستان من یه سوال دارم
ما باید مدارک ترجمه شده و مدارک مربوط به اسپانسر رو برای سفارت پست کنیم؟
من باید ابوزبی برم
میشه سایت سفارت ابوزبی رو بگین
ممنون میشم ...

نه دوست عزیز برای ابوظبی احتیاجی به ارسال مدارک نیست . و روز مصاحبه باید با خودتون ببرید.
اینم آدرس سایت : http://abudhabi.usembassy.gov/
(2011-03-20 ساعت 01:39)A.K نوشته:  دوستان من آدرسم تغییر کرده و برای دریافت نامه دوم باید آدرس جدیدمو به KCC اعلام کنم
از دوستان خواهش میکنم که راهنماییم کنید که اگر لازمه ایمیل برای تغییر آدرس رو براشون بفرستم و اگر راه دیگه ای داره بهم بگید

بهترین راه همان ایمیل است حتما این کار رو بکنید. هرچند بدون دریافت نامه دوم از طریق نامه میتونید اون را با ایمیل دریافت کنید. ولی حتما تغییر آدرس رو اطلاع دهید.
تشکر کنندگان: mml ، tamanna ، A.K
کسی می دونه که چطور میشه از سایت ابوزبی تاریخ مصاحبه رو چک کرد؟
تشکر کنندگان: mml
سلام دوستان
من تا به حال چندین بار به KCCDV@state.gov ایمیل زدم ولی هیچ پاسخ اتوماتیکی و هیچ جوابی دریافت نکردم. علتش چی میتونه باشه؟
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: mml ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان