کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
کسی می دونه که چطور میشه از سایت ابوزبی تاریخ و ساعت مصاحبه رو چک کرد؟
یکی جواب بده ....
تشکر کنندگان: maaref
(2011-04-01 ساعت 16:35)geologist نوشته:  کسی می دونه که چطور میشه از سایت ابوزبی تاریخ مصاحبه رو چک کرد؟

از سایت ابوظبی نمیشه مثل سایت آنکارا تاریخ مصاحبه رو چک کرد. چون اونا اصلا این کار رو نمیکنند و جدول ندارند و شما فقط از طریق تماس تلفنی یا ایمیل میتونید تاریخ مصاحبه رو چک کنید.
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، mml ، Hornet ، maaref ، ramin_ad ، REZA1390
(2011-04-01 ساعت 14:52)AmericanHamid نوشته:  
(2011-03-20 ساعت 01:39)A.K نوشته:  دوستان من آدرسم تغییر کرده و برای دریافت نامه دوم باید آدرس جدیدمو به KCC اعلام کنم
از دوستان خواهش میکنم که راهنماییم کنید که اگر لازمه ایمیل برای تغییر آدرس رو براشون بفرستم و اگر راه دیگه ای داره بهم بگید

بهترین راه همان ایمیل است حتما این کار رو بکنید. هرچند بدون دریافت نامه دوم از طریق نامه میتونید اون را با ایمیل دریافت کنید. ولی حتما تغییر آدرس رو اطلاع دهید.

آیا نمونه نامه ای هست که من بتونم ازش استفاده کنم
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: maaref ، ramin_ad ، REZA1390
(2011-04-03 ساعت 02:16)AmericanHamid نوشته:  
(2011-04-01 ساعت 16:35)geologist نوشته:  کسی می دونه که چطور میشه از سایت ابوزبی تاریخ مصاحبه رو چک کرد؟

از سایت ابوظبی نمیشه مثل سایت آنکارا تاریخ مصاحبه رو چک کرد. چون اونا اصلا این کار رو نمیکنند و جدول ندارند و شما فقط از طریق تماس تلفنی یا ایمیل میتونید تاریخ مصاحبه رو چک کنید.

میشه لطفا شماره و ایمیل رو بگین
تشکر کنندگان: maaref ، ramin_ad
(2011-04-03 ساعت 20:01)geologist نوشته:  
(2011-04-03 ساعت 02:16)AmericanHamid نوشته:  

میشه لطفا شماره و ایمیل رو بگین

AbudhabiIv@state.gov
+971-2-414-2200
تشکر کنندگان: Hornet ، mml ، maaref ، ramin_ad
سلام من می خواستم یک نامه بزنم به سفارت ابوظبی که یک وقت دیگه واسه مصاحبه به من بده با توجه به اینکه وقت مساحبه 7 فوریه بوده و بیشتر از یک ماه گذشته
سلام
من می خواستم یک ایمیل به سفارت آمریکا در ابوظبی بفرستم که یک وقت مصاحبه دیگه بهم بده با توجه به اینکه از روز مصاحبه 2 ماه گذشته.متن اینگلیسیشو می خواستم.اگه کسی می تونه راهنماییم کنه
سلام به همهٔ دوستان.

دوستان من میخواستم به kcc ایمیل بزنم مطمئن شم که مدارکی که من در نامهٔ اول درخواست کرده بودن رو که من براشون فرستادم اونجا رسیده و ثبت شده یا نه بنظرتون اگه این کارو بکنم جواب میدهند یا حتما باید شماره کیسم curent شده باشه تا جواب بدن

و این که اصلا نیازی هست که اینکارو انجام بدم؟

در نوشتن متن هم اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن ممنون میشم خیلی‌
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: ramin_ad ، maaref ، tamanna
دختر من بعد از فرستادن فرم ها بدنیا اومد من براش فرم پر کردم و فرستادم و تاییدی اش رو هم گرفتم ولی در نامه دوم که دستم رسیده اسمش نیست می خوام یک نامه بنویسم و دلیلش رو بپرسم . میشه لطفا در نوشتن نامه کمکم کنید . راستی به سفارت ایمیل بزنم یاkcc
تشکر کنندگان: maaref

فکر کنم بهترین راه این باشه که بهشون ایمیل بزنید و تاریخ رو بپرسید.
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، maaref
bebakhshid nemito0nam farsi type konamSad
ama man mikham tarikhemosahebamun ro k 19 ordibeheshte 2-3 mahi bendazim aghab!! b nazareto0n age daneshgah ro dalil byarim k metehana shoro0 mishe o... + inke mikham ba case mamanam k ehyanan mordad mah nobatesh mishe taghriban hamzaman biofte ghabool mikonan hamchin chizi ro????

ye matn b englisi ham mikhastam

mer30
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان:
سلام به همهٔ دوستان.

دوستان من میخواستم به kcc ایمیل بزنم مطمئن شم که مدارکی که من در نامهٔ اول درخواست کرده بودن رو که من براشون فرستادم اونجا رسیده و ثبت شده یا نه بنظرتون اگه این کارو بکنم جواب میدهند یا حتما باید شماره کیسم curent شده باشه تا جواب بدن

و این که اصلا نیازی هست که اینکارو انجام بدم؟

در نوشتن متن هم اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن ممنون میشم خیلی‌
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، REZA1390
من به kcc میل زدم برای این که بدونم فرم هایی که فرستادم با فرم های اولیه تطابق داره یا نه.
ولی اونا در جواب تاریخ مصاحبه رو میل کردن.این یعنی همه فرم ها یکی هستن؟
تشکر کنندگان: tamanna ، REZA1390 ، mml ، maaref
(2011-03-20 ساعت 01:39)A.K نوشته:  دوستان من آدرسم تغییر کرده و برای دریافت نامه دوم باید آدرس جدیدمو به KCC اعلام کنم
از دوستان خواهش میکنم که راهنماییم کنید که اگر لازمه ایمیل برای تغییر آدرس رو براشون بفرستم و اگر راه دیگه ای داره بهم بگید

متاسفانه مثل اینکه کسی نمیدونه که من باید چار کنم اگر نمونه نامه ای داشتم خوب بود :-((
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان:
(2011-04-13 ساعت 13:56)A.K نوشته:  

متاسفانه مثل اینکه کسی نمیدونه که من باید چار کنم اگر نمونه نامه ای داشتم خوب بود :-((

من آدرسم تغییر نکرده بود اما میخواستم که نامه دوم به محل کارم بیاد. بهشون ایمیل زدم و اونها هم نامه دوم رو به محل کارم فرستادن. شما هم بهتره یه ایمیل بزنی و تغییر آدرس رو اعلام کنی. میتونی از متن زیر استفاده کنی:

Case Number:
FIRST NAME:
LAST NAME:
Date of Birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam,

This is to inform you that my home address has been changed and i would be pleased to ask you change my home address in my file as below:
(اینجا آدرس جدیدا رو بنویس)
و بعد:

I would appreciate if you send the notification letter to my new address.

Best regards,

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: bahar1981 ، Linspire ، A.K

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان