کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
دوستان خسته نباشید....سلام
یه سوال دارم اینکه اسپانسر باید هر دو فرم W-2و 1040 رو داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟ واسه من فقط W-2 رو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
............................................ممنون.....................
تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 18:45)mghdv2011 نوشته:  دوستان خسته نباشید....سلام
یه سوال دارم اینکه اسپانسر باید هر دو فرم W-2و 1040 رو داشته باشه؟ یا یکیش کافیه؟ واسه من فقط W-2 رو فرستاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
............................................ممنون.....................

سلام دوست عزیز
اگه اسپانسر شما برا خودش کار می کنه و استخدام جایی نباشه همین w2 کافیه.

تشکر کنندگان: mghdv2011
سلام دوستان
من یه سوال دارم

اگه کسی یکی از اصل مدارک مثل کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پایان خدمت را نزدیک مصاحبه گم کنه و زمان لازم برای گرفتن المثنی را نداشته باشه چیکار باید بکنه آیا کیسش رد میشه؟

مورد اینجوری تا حالا بوده؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 20:12)royce نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال دارم

اگه کسی یکی از اصل مدارک مثل کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پایان خدمت را نزدیک مصاحبه گم کنه و زمان لازم برای گرفتن المثنی را نداشته باشه چیکار باید بکنه آیا کیسش رد میشه؟

مورد اینجوری تا حالا بوده؟
قاعدتا در برگه آبی نقص مدرک می خوره و وقتی المثنی مدرکش را گرفت به همراه برگه آبی و ترجمه آن می بره سفارت و ویزا میگیره.

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: vahidvm60 ، najibi ، AmericanHamid ، یاشار و ماری
با سلام،
من برنده لاتاری ۲۰۱۲ هستم، میخواستم بدونم که آیا کسی رو میشناسین که درحالیکه امریکا بوده لاتاری برده باشه و مصاحبه را هم در امریکا انجام داده باشه؟ من کمی اطلاعات دقیقتر میخواهم از مراحل کار و زمان بندی ...امیدوارم که این فروم هنوز به فعالی ماه های قبل باشه...
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال: من مدارکم رو تا 10 روزه دیگه باید پست کنم . گواهی بانکی رو که از بانک می گیرم اصل اونو باید با مدارک دیگه بفرستم درسته؟؟؟ یا کپیش رو با مدارک بفرستم و اصلش روزه مصاحبه؟؟؟ و بعد چون یک وقفه ای میفته نیازی نیست زمان مسافرت نیز یکی دیگه بگیریم که تاریخش نزدیک تر باشه به روز مصاحبه؟؟؟ از راهنماییتون ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-08-13 ساعت 12:08)مونیکا نوشته:  دوستان یک سوال: من مدارکم رو تا 10 روزه دیگه باید پست کنم . گواهی بانکی رو که از بانک می گیرم اصل اونو باید با مدارک دیگه بفرستم درسته؟؟؟ یا کپیش رو با مدارک بفرستم و اصلش روزه مصاحبه؟؟؟ و بعد چون یک وقفه ای میفته نیازی نیست زمان مسافرت نیز یکی دیگه بگیریم که تاریخش نزدیک تر باشه به روز مصاحبه؟؟؟ از راهنماییتون ممنونم

دوست عزیز من تمام اصل ترجمه مدارک و حساب بانکی + کپی های مدارک رو ارسال کردم ولی با پست دی اچ ال بعد پیگیری کردم تا به دستشون برسه و یه ایمیل هم به سفارت آنکارا زدم تا تاییده دریافت مدارک رو دادن وقتی رفتم سفارت فقط اصل مدارک و کپی ترجمه ها رو بردم که فقط اصل مدارک رو از من خواستن . ولی بعضی از دوستان کپی فرستاده بودن و اصل ترجمه ها رو زمان مصاحبه تحویل داده بودن .
موفق باشید
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: gadfly ، مونیکا ، najibi ، آمریکا
(2011-08-12 ساعت 16:50)hojat_nj نوشته:  دوستان یه سوال دیگه هم دارم.
به نظرتون با توجه به اینکه من یه ماه بیشتر تا مصاحبم نمونده اسپانسرم مدارکو بفرسته برام ایران چند روزه به دستم میرسه؟
بهتر نیست که مستقیم بفرسته سفارت ابوظبی؟ سفارت که مشکلی با این قضیه نداره؟
مرسی.

سلام دوست عزیز
اگه با پست معمولی بفرسته یه 25 روزی طول می کشه ولی چون شما وقتتون کمه بهتره با پست معمولی براتون نفرستن که خوب تقریبا یک هفته اینا میاد. در مورد پست به سفارت، اسپانسر ما 2 سری ارسال کردن برامون. یه سری به سفارت و یه سری برای خودمون. البته اسپانسرتون میتونن یه سری براتون سفارت پست کنن و یه سری برای خودتون ایمیل کنن به جز فرم I-134 که باید اصلش دستتون باشه.
تشکر کنندگان: najibi
(2011-08-12 ساعت 14:31)mojezeh khamoosh نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 13:52)final destination نوشته:  ممنونم.آفیسر به من گفت که یه چیزی میفرسته به ایمیل حالا اگه من قبل اینکه بفرسته جواب سوالا رو بفرستم چطور میشه؟رزومه حتما لازمه؟
بچه ها کسی ای میل سوالا رو گرفته؟چند روزه میفرستن؟

سلام دوست عزیز
ما دقیقا شرایط شما رو داشتیم
4 شنبه هفته پیش مصاحبه داشتیم همسرم مستقیم ویزا گرفت و من برگه آبی + 9 سوالی
برگه 9 سوال را 2 روز بعد از مصاحبه یعنی جمعه برای من ایمیل کردند و من 2 روز بعد یعنی یکشنبه جواب را براشون ایمیل کردم. آنها هم ایمیل تایید را 2 روز بعد یعنی 3 شنبه برام فرستادند. در ضمن من رزومه خودم و همسرم را هم ایمیل کردم.
موفق باشید
حالا اگه خودم زودتر بفرستم و منتظر ایمیل نباشم چی میشه؟برای خودم و همسرم جدا باید پر کنم؟

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان:
(2011-08-13 ساعت 22:25)final destination نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 14:31)mojezeh khamoosh نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 13:52)final destination نوشته:  ممنونم.آفیسر به من گفت که یه چیزی میفرسته به ایمیل حالا اگه من قبل اینکه بفرسته جواب سوالا رو بفرستم چطور میشه؟رزومه حتما لازمه؟
بچه ها کسی ای میل سوالا رو گرفته؟چند روزه میفرستن؟

سلام دوست عزیز
ما دقیقا شرایط شما رو داشتیم
4 شنبه هفته پیش مصاحبه داشتیم همسرم مستقیم ویزا گرفت و من برگه آبی + 9 سوالی
برگه 9 سوال را 2 روز بعد از مصاحبه یعنی جمعه برای من ایمیل کردند و من 2 روز بعد یعنی یکشنبه جواب را براشون ایمیل کردم. آنها هم ایمیل تایید را 2 روز بعد یعنی 3 شنبه برام فرستادند. در ضمن من رزومه خودم و همسرم را هم ایمیل کردم.
موفق باشید
حالا اگه خودم زودتر بفرستم و منتظر ایمیل نباشم چی میشه؟برای خودم و همسرم جدا باید پر کنم؟

در مورد اینکه قبل از اینکه به شما ایمیل بزنند بفرستید نظر خاصی ندارم . خودم می خواستم اینکارو بکنم ولی بعد منصرف شدم. در واقع متن ایمیلمو در پاسخ به ایمیل ارسالی اونها زدم و اونها بعدش در جواب ایمیل من گفتند که رسیده و پروسه اداریتون شروع می شه.
اگه هم به شما و هم همسرتون گفتند که باید منتظر ایمیل باشید، بله باید جداگانه برای هر نفر پر کنید و رزومه هر دوتون رو هم بفرستید.
من با اینکه همسرم اونجا ویزا گرفت رزومه اونم فرستادم چون در انتهای برگه 9 سوالی خواسته که رزومه خود و همراهتونو هم ضمیمه کنید.
موفق باشید
ای معجزه خاموش، یه حادثه روشن شو
یه لحظه،فقط یه آه، همجنس شکفتن شو
تشکر کنندگان:
آفیسر مصاحبه ما رو خیلی سرسری برگزار کرد.فقط یه سوال در مورد کارمون.احساس کردم حتی به صورتمون نگاه نکرد و بلافاصله برگه های آبی رو داد .من امیدم رو از دست دادم.فکر کنم خواسته ما رو از سرش باز کنه.از 5 شنبه تا الان هم که ایمیل 9 سوالو نگرفتیم.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: tamanna ، یاشار و ماری ، behzad7
سلام دوستان 2011

یه سوال داشتم، قبلش معذرت میخوام که مجبورم این سوالم رو توی دو تاپیک "سوالات مطرح شده برندگان" و هم "سفرنامه و تجربه مصاحبه آنکارا" مطرح کنم . چون نمیدونستم کدوم تاپیک جای این سواله

من فوق دیپلم دارم. میخواستم از دوستانی که واسه مصاحبه رفتند بپرسم حتی با داشتن مدرک دانشگاهی (فوق دیپلم) هم آفیسر ازمون مدرک پیش دانشگاهی میخواد ؟ (من دیپلم 11 ساله هنرستان دارم)
تشکر کنندگان: tamanna
سلام دوستان،

من برای رفتن حدود یک ۵۰ کیلو اضافه بار دارم،دوستان کسی‌ میدونه ارزون‌ترین راه برای فرستادن بار چی‌ هست؟؟؟و نکته مهم این هست که بارم هم کتاب هست همش.
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
(2011-08-14 ساعت 12:07)3rip نوشته:  سلام دوستان 2011

یه سوال داشتم، قبلش معذرت میخوام که مجبورم این سوالم رو توی دو تاپیک "سوالات مطرح شده برندگان" و هم "سفرنامه و تجربه مصاحبه آنکارا" مطرح کنم . چون نمیدونستم کدوم تاپیک جای این سواله

من فوق دیپلم دارم. میخواستم از دوستانی که واسه مصاحبه رفتند بپرسم حتی با داشتن مدرک دانشگاهی (فوق دیپلم) هم آفیسر ازمون مدرک پیش دانشگاهی میخواد ؟ (من دیپلم 11 ساله هنرستان دارم)
سلام دوست عزیز
تبریک میگم اول از همه قبول شدنت رو.من هم شرایطی تقریبا شبیه به شما داشتم.لیسانس دارم با دیپلم فنی.ولی اونجا از من اول از همه دیپلم خواست.
شما باید حتما ریز نمرات فوق دیپلم هم ببری.که از روی اون پیش نیاز ها تو بهشون توضیح بدی تا اینکه متقاعد بشن.سریع متقاعد میشن ادم های اذیت کنی نیستن اصلا.من با این شرایط تونستم همون موقع ویزا بگیرم.البته رفتارهای سفارت ها هم متفاوت هستش.از همه بهتر ابوظبی هست طبق گفته دوستان که خوب با این قضیه کنار میاد.امیدوارم موفق باشی

کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: 3rip ، tamanna ، najibi ، nahid.t
سلام به همه دوستان . زمانی که پدرم برنده لاتاری 2010 شد من 20 سالم بود . ولی الان 21 خوردایم . تا یک ماه دیگه روز مصاحبه هستش و وقتی به kcc زنگ زدم گفت روز مصاحبه باید بری و اونا تصمیم میگیرن که به تو تعلق میگیره یا نه ... در ضمن اسم من تو نامه مصاحبه پدر و مادرم نیست . خیلی نگرانم ... کسی همچین تجربه ای در اطرافیانش داشته.... با تشکر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان