کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
دوستان راستی این پارک آبی های آنکارا چه جوری هست؟یا استخر داره یا نه؟چه جوری میشه رفت؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 01:55)Vahidn نوشته:  دوستان راستی این پارک آبی های آنکارا چه جوری هست؟یا استخر داره یا نه؟چه جوری میشه رفت؟

اسمش آکوا پارک هستش

اگه تو سایتش برید قیمتش رو زده 20 لیر که از صبح ساعت 10 شروع میشه تا 5 بعد از ظهر و هم سرپوشیده داره و هم داخل سالن و حدود 25 کیلومتری آنکارا هست اگه اشتباه نکنم ، فکر کنم برای اینکه برید اونجا بایتی زوج باشید و گرنه محدودیت هایی برایتان قایل می شوند.

بنده دیدم که آژانس ها با 40 یا 50 دلار میبرن و بر میگردونن

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Linspire ، najibi ، Goodie ، nahid.t ، tamanna ، nima.nabizadeh ، Vahidn
(2011-08-08 ساعت 16:20)free_free نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 01:55)Vahidn نوشته:  دوستان راستی این پارک آبی های آنکارا چه جوری هست؟یا استخر داره یا نه؟چه جوری میشه رفت؟

اسمش آکوا پارک هستش

اگه تو سایتش برید قیمتش رو زده 20 لیر که از صبح ساعت 10 شروع میشه تا 5 بعد از ظهر و هم سرپوشیده داره و هم داخل سالن و حدود 25 کیلومتری آنکارا هست اگه اشتباه نکنم ، فکر کنم برای اینکه برید اونجا بایتی زوج باشید و گرنه محدودیت هایی برایتان قایل می شوند.

وسيله نقليه عمومي داره يا بايد با تاكسي رفت؟

تشکر کنندگان: یاشار و ماری
ميشه يكي لطف كنه و فرم جديد انكارا يا لينكش را بگذاره در ضمن توي مدارك ارسالي به انكارا عكس هم بگذاريم يا روز مصاحبه همراه خوذمون ببريم
تشکر کنندگان:
نامه دوم به دست ما رسیده! اسم من ولی تو نامه نیست Sad چرا؟
بابام برنده اصلی. اسم مامان و داداشم هم هست!‌
چی کار باید بکنم؟
کیس نامبر: 43xxx
مصاحبه: انکارا
تاریخ مصاحبه: 13 sep
تشکر کنندگان:
من تو فرم 230 آدرس خونه اي رو كه ميرم در آمريكا رو نوشتم، آدرس جائي كه اگه گرين كارت هم قراره پست بشه رو هم همون آدرس نوشتم. حالا اسپانسرم هم يك نفر ديگه هست كه آدرسش با اوني كه تو فرمام هست فرق داره. اسپانسر نوشته خونه هم در اختيارم ميزاره. واسه من هيچ كدوم از اين آدرسها فرق نميكنه و به هر دو جا هم ميرم. قبل از قسم خوردن بايد اون آدرس كه تو فرم 230 هست رو عوض كنم و آدرس اسپانسر رو بنويسم؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان:
(2011-08-09 ساعت 17:51)Mojtabacazi نوشته:  نامه دوم به دست ما رسیده! اسم من ولی تو نامه نیست Sad چرا؟
بابام برنده اصلی. اسم مامان و داداشم هم هست!‌
چی کار باید بکنم؟

یک توضیح در مورد سنتون در زمان ثبت نام و همچنین سنتون در حال حاضر بدید
تشکر کنندگان: aghdam ، REZA1390
(2011-08-09 ساعت 10:00)nahid.t نوشته:  ميشه يكي لطف كنه و فرم جديد انكارا يا لينكش را بگذاره در ضمن توي مدارك ارسالي به انكارا عكس هم بگذاريم يا روز مصاحبه همراه خوذمون ببريم
من فکرمی کنم توی Google اگه سرچ کنین می تونین پیداش کنین.من جدیدش رو ندارم.اما در مورد عکس باید بگم بنده 2 قطعه 5*5 سانتی متر (پاسپورتی )فرستادم.که قانونشم هم همینه به ازای هر نفر 2 قطعه عکس
5*5 سانتی متری باید فرستاده بشه
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: najibi ، nahid.t
(2011-08-07 ساعت 03:24)najibi نوشته:  
(2011-08-06 ساعت 14:25)bahar_2300 نوشته:  سلام
ببخشید من زیاد سوال میپرسم
مامان من معلم بازنشسته هست و در مدرسه های زیادی درس داده. آدرس بعضی هارو نمیدونه و بعضی از مدرسه ها هم کلا اسم و آدرسشون عوض شده. میخواستم بدونم در فرم i 134 باید اسم تک تک مدرسه هارو بنویسه یا اینکه فقط بنویسه از فلان تاریخ تا فلان تاریخ واسه مدارس ناحیه ۲ کار میکرده و بعد واسه ناحیه ۴ کافی هاست؟ یعنی فقط اسم و آدرس ناحیه های آموزش پرورش رو بنویسه کافی هست ؟؟؟

دوست عزیز به نظر من تنها نوشتن ناحیه کافیه. چون اینطور که شما میگید اصلا جا نمیشه اون همه اطلاعات.مهم اینه که ایشون معلم بودند و واسه آموزش پرورش کار کردند. یعنی نوع شغل در همه موارد ثابته.حالا برای اینکه کمی دقیق تر بنویسید همون نواحی کافیه. بدیهیست این نظر شخص بنده هستش و تصمیم با شماست.

خیلی ممنون از لطفتون و پاسختون.

ببخشید یک سوال دیگه داشتم، میخواستم بدونم که روز مصاحبه باید کپی دو فرم سری اول رو هم با خودمون ببریم؟ منظورم فرم ۲۳۰ و ۱۲۲ هست؟

تشکر کنندگان:
(2011-08-10 ساعت 03:21)bahar_2300 نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 03:24)najibi نوشته:  [quote='bahar_2300' pid='124785' dateline='1312624534']
سلامببخشید یک سوال دیگه داشتم، میخواستم بدونم که روز مصاحبه باید کپی دو فرم سری اول رو هم با خودمون ببریم؟ منظورم فرم ۲۳۰ و ۱۲۲ هست؟

خیر، نیازی به بردن کپی فرمها نیست، فقط می تونید یه کپی واسه خودتون نگه دارید که بدونید چی نوشتید.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: bahar_2300
(2011-08-08 ساعت 18:02)nahid.t نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 16:20)free_free نوشته:  

اسمش آکوا پارک هستش

وسيله نقليه عمومي داره يا بايد با تاكسي رفت؟

سلام
از ما نفری 35 لیر گرفت. فکر کنم دید غریبه ایم اینجوری کرد. البته ما آخر هفته رفته بودیم.
برای رفتن هم ساعت 11:30 از میدان کیزیلای سرویس رایگان داره. البته ما نمی دونستیم و رفتیم جلوی آنکامال سوار مینی بوس (دلموش) های گول باشی شدیم. و وسط راه پیاده شدیم و تاکسی گرفتیم. مینی بوس نفری 2 لیر و تاکسی دو نفری 16 لیر شد. برگشتن رو ولی با سرویس ها اومدیم.
اگه قبلا جای دیگه آکوا پارک رفته باشید، پیشنهاد من اینه که از خیر اینجا بگذرید. خیلی توی ذوقتون میخوره. 4 تا سرسره داره کلاً که از این 4 تا، 2 تاش از اون سرسره هایی هستش که گرده و پیچ میخوره. اما روش بازه و از اون لوله ای ها نیست. هیچ وسیله بازی دیگه ای نداره. یه سرسره هم مخصوص بچه ها داره که خیلی کوچیکه. جمعا هم 2 تا استخر داره. که یکیش برای بزرگترهاست. اون یکی همونیه که سرسره بچه ها وسطشه.

به هر حال اگه خواستین برین، توی میدان کیزیلای، اونجایی که یه پارکه و یه آبنما داره، پشتش یه خیابون دیگه به موازات خیابون اصلی هست. محل ایستادن مینی بوس ها و تاکسی هاست. و خیلی شلوغه. باید اونجا برید و بپرسید.
بعدش هم خیلی از آنکارایی ها مخصوصا میانسال هاش اصلا نمی شناسن. سعی کنید از جوون ها بپرسین.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، free_free ، Sooshians
(2011-08-10 ساعت 07:51)یاشار و ماری نوشته:  سلام
از ما نفری 35 لیر گرفت. فکر کنم دید غریبه ایم اینجوری کرد. البته ما آخر هفته رفته بودیم.
برای رفتن هم ساعت 11:30 از میدان کیزیلای سرویس رایگان داره. البته ما نمی دونستیم و رفتیم جلوی آنکامال سوار مینی بوس (دلموش) های گول باشی شدیم. و وسط راه پیاده شدیم و تاکسی گرفتیم. مینی بوس نفری 2 لیر و تاکسی دو نفری 16 لیر شد. برگشتن رو ولی با سرویس ها اومدیم.
اگه قبلا جای دیگه آکوا پارک رفته باشید، پیشنهاد من اینه که از خیر اینجا بگذرید. خیلی توی ذوقتون میخوره. 4 تا سرسره داره کلاً که از این 4 تا، 2 تاش از اون سرسره هایی هستش که گرده و پیچ میخوره. اما روش بازه و از اون لوله ای ها نیست. هیچ وسیله بازی دیگه ای نداره. یه سرسره هم مخصوص بچه ها داره که خیلی کوچیکه. جمعا هم 2 تا استخر داره. که یکیش برای بزرگترهاست. اون یکی همونیه که سرسره بچه ها وسطشه.

به هر حال اگه خواستین برین، توی میدان کیزیلای، اونجایی که یه پارکه و یه آبنما داره، پشتش یه خیابون دیگه به موازات خیابون اصلی هست. محل ایستادن مینی بوس ها و تاکسی هاست. و خیلی شلوغه. باید اونجا برید و بپرسید.
بعدش هم خیلی از آنکارایی ها مخصوصا میانسال هاش اصلا نمی شناسن. سعی کنید از جوون ها بپرسین.

دوستان تو آنکارا دو سه تا پارک آبی داره این که شما میگید جنوب آنکارا هستش و درسته خیلی وسایلش کم هستش ولی آکواپارک نزدیک فرودگاه هسش و روبروش هتل داره و خیلی هم وسایل بازی داره ولی کسی مجردی نمی تونه انجا بره فقط با دوست دختر یا همسرش .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، یاشار و ماری ، vahidvm60 ، آمریکا ، nahid.t
من تو فرم 230 آدرس خونه اي رو كه ميرم در آمريكا رو نوشتم، آدرس جائي كه اگه گرين كارت هم قراره پست بشه رو هم همون آدرس نوشتم. حالا اسپانسرم هم يك نفر ديگه هست كه آدرسش با اوني كه تو فرمام هست فرق داره. اسپانسر نوشته خونه هم در اختيارم ميزاره. واسه من هيچ كدوم از اين آدرسها فرق نميكنه و به هر دو جا هم ميرم. قبل از قسم خوردن بايد اون آدرس كه تو فرم 230 هست رو عوض كنم و آدرس اسپانسر رو بنويسم؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-10 ساعت 08:40)peyman2011 نوشته:  من تو فرم 230 آدرس خونه اي رو كه ميرم در آمريكا رو نوشتم، آدرس جائي كه اگه گرين كارت هم قراره پست بشه رو هم همون آدرس نوشتم. حالا اسپانسرم هم يك نفر ديگه هست كه آدرسش با اوني كه تو فرمام هست فرق داره. اسپانسر نوشته خونه هم در اختيارم ميزاره. واسه من هيچ كدوم از اين آدرسها فرق نميكنه و به هر دو جا هم ميرم. قبل از قسم خوردن بايد اون آدرس كه تو فرم 230 هست رو عوض كنم و آدرس اسپانسر رو بنويسم؟

دوست عزیز من که تو مصاحبه بودم میگفتن که هرچی که افیسر ازتون میخواد و میپرسه جواب بدید شما که دروغ ننوشید پس نیازی نداره بگید اگر ازتون آدرس خواست بدید در غیر این صورت مدارکی که به شما میده هنگام ورود به خاک امریکا ازتون میگیرن و شما میتونید تو فرودگاه آدرس جدیدتون رو بدید که مدارک رو به انجا بفرستند .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، peyman2011 ، آمریکا
(2011-08-10 ساعت 04:45)javidk نوشته:  
(2011-08-10 ساعت 03:21)bahar_2300 نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 03:24)najibi نوشته:  [quote='bahar_2300' pid='124785' dateline='1312624534']
سلامببخشید یک سوال دیگه داشتم، میخواستم بدونم که روز مصاحبه باید کپی دو فرم سری اول رو هم با خودمون ببریم؟ منظورم فرم ۲۳۰ و ۱۲۲ هست؟

خیر، نیازی به بردن کپی فرمها نیست، فقط می تونید یه کپی واسه خودتون نگه دارید که بدونید چی نوشتید.

باز هم ممنون از لطفتون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان