کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
نگران نباشید. شما می تونید روز مصاحبه هم مدیکال رو انجام بدهید. به شما برگه آبی (یعنی نقص مدرک) می دهند. جواب مدیکال را روز بعد برایشان ببرید تا بروید باجه UPS!
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، javidk
دوستان ما هم فردا عازم آنکارا هستیم و مصاحبه چهارشنبه خواهد بود.

برای ما هم دعا کنید Wink.

شماره کیس(صاحب کیس همسرم): 2011AS000002XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010-May-08
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010-May-23
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-Sep
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-Sep-20
تاریخ مصاحبه: 2010-Nov-3
تشکر کنندگان: satusa ، R.F ، hasti_banoo ، frozen mind ، rayan.s ، User ، shamim ، kaveh1979 ، bbboys1981
فردا با آمادگی کامل عازم آنکارا هستیم تا به امید خدا و انرژی مثبت شما عزیزان مهاجرسرایی اولین خانواده ایرانی مهاجرسرا باشیم که چهارشنبه یک ضرب ویزا میگیریم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، shamim ، daryadelan ، User ، satusa ، Rasool ، b!ta ، MOHSEN8766 ، 1979SAM ، R.F ، sani ، kaveh1979 ، bita-p ، frozen mind ، bbboys1981 ، یاشار و ماری ، mitr.p
(2010-10-30 ساعت 18:14)rayan.s نوشته:  فردا با آمادگی کامل عازم آنکارا هستیم تا به امید خدا و انرژی مثبت شما عزیزان مهاجرسرایی اولین خانواده ایرانی مهاجرسرا باشیم که چهارشنبه یک ضرب ویزا میگیریم.

رايان عزيز
من هم اميدوارم همون روز مصاحبه ويزاي خود را دريافت كنيد.
انرژي مثبت همه دوستان پشت در راه آنكاراست.

دوستان عزيز، براي كساني كه مي روند آنكارا انرژي مثبت فراموش نشه!

(2010-10-30 ساعت 10:58)sohrab.p نوشته:  دوستان ما هم فردا عازم آنکارا هستیم و مصاحبه چهارشنبه خواهد بود.
برای ما هم دعا کنید Wink

ايشالله كه با دست پر بر مي گرديد!
دعاي ما پشت سر شماهاست

اميدوارم دوستان با دست پر از آنكارا و ابوظبي برگردند!

سلام ما رو به دوكي برسونيد! اونگان رو ميگم!Wink
تشکر کنندگان: rayan.s ، Rasool ، R.F
(2010-10-30 ساعت 19:17)mehran626 نوشته:  
(2010-10-30 ساعت 18:14)rayan.s نوشته:  فردا با آمادگی کامل عازم آنکارا هستیم تا به امید خدا و انرژی مثبت شما عزیزان مهاجرسرایی اولین خانواده ایرانی مهاجرسرا باشیم که چهارشنبه یک ضرب ویزا میگیریم.

این لاتاری از یک بعد یک امتحان است برای همه برخورد درست ما با مشکلات و نتایج می تواند رهنمای ما در آینده باشد امیدوارم هر چه که به صلاح شما و بقیه دوستان منجمله خودم هست پیش بیاید

من فكر مي كنم هر قدر به ديگران كمك كني و راهگشاي مشكل ديگران باشي، به همان اندازه هنگامه هاي دشواري را به سادگي مي گذراني.
رايان عزيز از دوستان خوب اين انجمن است كه هميشه در كمك كردن به ديگر كاربران پيشقدم بوده و هميشه مانند يك پناهگاه مطمئن اطلاعاتي براي دوستان بوده و به انجمن كمك زيادي كرده است.
براي ايشان سلامتي و شادكامي در سفر، مصاحبه اي ساده و بدون دردسر و ويزايي يك ضرب و يو پي اس نشان آرزومندم Smile

رايان جان ما رو كه نفرستادند يو پي اسShy، شما كه رفتي قيمتشو رو توي سفرنامه ات بنويس!
تشکر کنندگان: Rasool ، daryadelan ، b!ta ، rayan.s ، saman33 ، R.F ، emankh101 ، frozen mind ، Ashkan78 ، یاشار و ماری
یوزر جان ، خیلی زود خودت می ری و چشمت به جمال یو پی اس هم روشن میشه. ولی جهت اطلاع، 14 لیر ناقابل ازت می گیرن و البته وقتی مامورش مثل فاتحین اورست میاد هتل تا بسته رو ( که می دونه پوستت کنده شده در انتظارش) بهت بده، به پهنای صورت لبخند می زنه از این افتخاری که نصیبت کرده و 10 لیر دیگه به عنوان شیرینی خواهد گرفت ( البته اجباری نیست ولی اون لحظه اونقدر جوگیر شدی که با رضایت می پردازی )
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، R.F ، emankh101 ، Rasool ، Ashkan78
هستی بانوی عزیز، فکر کنم شیرین ترین شیرینی که تو عمر شیرین تون شیرینی دادین اون شیرینی 10 لیری بوده!
تشکر کنندگان: rayan.s ، hasti_banoo ، Rasool ، frozen mind ، mahsaaa
(2010-10-30 ساعت 19:17)mehran626 نوشته:  

این لاتاری از یک بعد یک امتحان است برای همه برخورد درست ما با مشکلات و نتایج می تواند رهنمای ما در آینده باشد امیدوارم هر چه که به صلاح شما و بقیه دوستان منجمله خودم هست پیش بیاید
مهران عزیز
براورد قیمتهایی که انجام دادی برای کدوم ایالت هستش؟ و اگه خصوصی نیست میشه لطفا جزئیاتش رو به من هم بگی ؟
ممنون میشمSmile
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من ساعت پنج وپانزده دقیقه بعد از ظهر سی ویک اکتبر به آنکارا پرواز دارم و الان فرودگاه امام هستم .احتمالا برم هتل ارگن اگر کسی کاری داشت درخدمتم.
تشکر کنندگان: emankh101 ، User ، Ashkan78 ، hasti_banoo ، یاشار و ماری ، AmericanHamid
(2010-10-31 ساعت 16:47)peyman74 نوشته:  با سلام به دوستان
من ساعت پنج وپانزده دقیقه بعد از ظهر سی ویک اکتبر به آنکارا پرواز دارم و الان فرودگاه امام هستم .احتمالا برم هتل ارگن اگر کسی کاری داشت درخدمتم.

سلام peyman عزیز.
من هم انشالله چهارشنبه میام آنکارا و احتمالا همون هتل ارگن که رزرو کردم.
از وضع و اوضاع هتل تا رسیدی خبر بده. (وضعیت اتاق ها، صبحانه، وضع هوا)
انشالله میام و سعادتی باشه همدیگه را از نزدیک ملاقات می کنیم Smile
اگه کاری یا چیزی لازم داشتی تا چهارشنبه خبر بده.
سفر خوش و انشالله با دست پر برگردی. Smile
تشکر کنندگان: User ، Ashkan78 ، hasti_banoo
دوستان عزيز peyman74 و emankh101

آيا كيس شما لاتاري هست؟
اگر لاتاري هستيد لطفا اطلاعاتتون رو براي free_free عزيز بفرستيد تا در جدول "2011 در يك نگاه" اضافه شود.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، emankh101
اميدوارم به سلامت و شادكامي برويد و برگرديد با دستي پر از ويزا
شيريني هماي رحمت (به قول هستي بانوي گرامي) رو يادتون نره! همون كه از يو پي اس مياد!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، emankh101 ، hasti_banoo
(2010-10-31 ساعت 19:03)satusa نوشته:  دوستان عزيز peyman74 و emankh101

آيا كيس شما لاتاري هست؟
اگر لاتاري هستيد لطفا اطلاعاتتون رو براي free_free عزيز بفرستيد تا در جدول "2011 در يك نگاه" اضافه شود.

satusa عزیز من کیس ازدواج هستم. اما از نزدیک پیگیر کیس دوستان لاتاری 2010 و 2011 بوده و هستم.
کلا کیس لاتاری یه هیجان خاصه خودش را داره که وقتی می بینم دوستان اینطور دارند تلاش می کنند هر لحظه برای اونها آرزوی موفقیت می کنم.
به شخصه از اطلاعاتی که دوستان لاتاری در مورد هتل، بلیط و خاطرات سفر بیان کردند خیلی استفاده کردم و تونستم کارهای خودم را پیش ببرم.
خود من هم 3 نوامبر میرم آنکارا و واسه 9 نوامبر مصاحبه دارم، انشالله سعی میکنم سفرنامه کاملی برای دوستان لاتاری و ازدواجی بنویسم.
التماس دعای اساسی از طرف همه دوستان دارم.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های مهاجر سراااااااا.......SmileWink
تشکر کنندگان: satusa ، megaholding ، AmericanHamid ، User ، bbboys1981
(2010-10-30 ساعت 20:20)hasti_banoo نوشته:  یوزر جان ، خیلی زود خودت می ری و چشمت به جمال یو پی اس هم روشن میشه. ولی جهت اطلاع، 14 لیر ناقابل ازت می گیرن و البته وقتی مامورش مثل فاتحین اورست میاد هتل تا بسته رو ( که می دونه پوستت کنده شده در انتظارش) بهت بده، به پهنای صورت لبخند می زنه از این افتخاری که نصیبت کرده و 10 لیر دیگه به عنوان شیرینی خواهد گرفت ( البته اجباری نیست ولی اون لحظه اونقدر جوگیر شدی که با رضایت می پردازی )

من وقتی توی لابی هتل منتظر آقای همای رحمت Smile بودم با خودم میگفتم بهش 10 لیر انعام میدم.اما وقتی ویزا رو گرفتم چنان مجذوب و از خود بی خود بودم که وقتی به خودم اومدم دیدم یه ربع گذشته و اثری از همای بیچاره نیست Sad
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان: hasti_banoo ، User ، satusa
سلام دوست عزیز
هتل زیاد جالبی نیست .اینترنت وایرلس داره برخورد کارکنانش خیلی خوبه.خلوت هم هست .جای خوبی واقع شده.صبحانش هم بد نیست
ولی برای چند روز میشه تحمل کرد من که همش بیرونم .میتونی با اتوبوسهای آبی و سفید رنگ هواش بیای تا میدان کیزیلای از اونجا خیابان کارانفیس 2 .هوای آنکارا خیلی سرده.
کیس نامبر :
ASOOOO62XX

(2010-10-31 ساعت 18:11)emankh101 نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 16:47)peyman74 نوشته:  با سلام به دوستان

سلام peyman عزیز.
من هم انشالله چهارشنبه میام آنکارا و احتمالا همون هتل ارگن که رزرو کردم.
از وضع و اوضاع هتل تا رسیدی خبر بده. (وضعیت اتاق ها، صبحانه، وضع هوا)
انشالله میام و سعادتی باشه همدیگه را از نزدیک ملاقات می کنیم Smile
اگه کاری یا چیزی لازم داشتی تا چهارشنبه خبر بده.
سفر خوش و انشالله با دست پر برگردی. Smile

تشکر کنندگان: MOHSEN8766 ، emankh101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان