کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
منم فردا واسه گرفتن ویزا میرم. لطفا واسم دعا کنید که تا چهارشنبه ویزام به دستم برسه وگرنه کل برنامه ام به هم میریزه
تشکر کنندگان: R.F ، rayan.s ، DLT ، bbboys1981 ، hasti_banoo ، megaholding ، success ، emankh101 ، kianoush ، frozen mind
(2010-11-20 ساعت 09:16)DLT نوشته:  دوست عزیز
اگر در هتل خوبی اقامت داشته باشی همچین مشکلی اصلا" وجود نداره.اما هتل های دو یا سه ستاره رو نمیدونم.
موفق باشین
البته هتلي كه من در استانبول بودم جزء بهترين هتلهاي 5 ستاره بود ولي اين قانون را داشت. در هر صورت از پاسختون متشكرم.
موفق باشيد.

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان:
(2010-11-20 ساعت 14:00)DLT نوشته:  حتما" و صد درصد ویزاتون رو یکضرب میگیرید.اصلا" نگران نباشین.هیچی نیست و به خودتون استرس وارد نکنین.
موفق و پیروز باشین

دوستان
کسی اخیرا" اتاق single از هیلتون گرفته؟شبی چنده؟کدوم آژانس؟
ممنون

بله از آژانس جزیره بهشت حدود شبی 110$
(2010-11-20 ساعت 00:51)megaholding نوشته:  
(2010-11-19 ساعت 22:36)success نوشته:  سلام به همه دوستان خوب

سوالي در زمينه بردن يا نبردن لپ تاپ داشتم. من دو سال پيش يك سفر كاري به استانبول داشتم . روز آخر كه اتاق را تحويل دادم چون پروازم شب بود وسايلم را در هتل گذاشتم ولي مسئول هتل گفت كه لپ تاپ را نمي توني اينجا بگذاري و مجبور شدم آنرا در طول روز با خودم همه جا ببرم و كلي خسته شدم چون اتفاقا اون روز كلي هم خريد كردم . مي خواستم ببينم شما هم با اينطور مشكلي مواجه شديد كه نتونيد لپ تاپ را در هتل بگذاريد؟

با تشكر

من ددمان بودم و اصلا همچین مشکلی نبود و از صبح تا شب هم که بیرون بودم لپتاپ توی اتاق ولو بود!
نگران نباش دویت عزیز
موفق باشی
من دو بار به آنکارا سفر داشتم بار اول در هتل ددمان و بار دوم در هیلتون و در هر دو بار در روز آخر لپ تاپم را همراه با بقیه بارم به انبار هتل سپردم و مشکلی نبود
تشکر کنندگان: emankh101 ، success ، DLT
دوستانی که در هتل ارگن اقامت داشته اند ، این هتل تا سفارت چقدر فاصله دارد؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-11-20 ساعت 21:09)free_free نوشته:  دوستانی که در هتل ارگن اقامت داشته اند ، این هتل تا سفارت چقدر فاصله دارد؟

پیاده حدود 1 کیلومتر (حداکثر 15 دقیقه)
ولی به نسبت پولی که میدید خدماتش خوبه. صبحانه بدی هم نداره.
من که راضی بودم.
تشکر کنندگان: free_free ، elnaz295 ، SNAGHIAN ، mr.amir ، mitr.p
(2010-11-20 ساعت 21:09)free_free نوشته:  دوستانی که در هتل ارگن اقامت داشته اند ، این هتل تا سفارت چقدر فاصله دارد؟

دوست عزیز حداکثر 10-15 دقیقه تا سفارت فاصله داره.ولی به شما توصیه میکنم روز مصاحبه تاکسی بگیرید.هتل ارگن برای یک آدم مجرد هتل قابل قبولیه.اگه لپ تاپ دارین حتما ببرین.سرعت اینترنتش خوبه.صبحانشم بدک نیست.فقط راهروهاش خیلی تاریکه...
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، DLT ، free_free ، elnaz295
يك پيشنهاد

لطفا هركس به مصاحبه ميره يك عكس ازاتاق هتلش بگيره وروي فروم بذاره بنظرم خيلي خوب ميشه چون سايت اين هتلهاي آنكارا اصلا وضع اتاقهاش رونشون نميده.
تشکر کنندگان: saman33 ، Linspire ، arshida ، Farshid22 ، mitr.p
سلام به دوستان خوب مهاجرسرا
فردا پنجشنبه 6 صبح ما عازمیم :-)
به امید موفقیت همه دوستان
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: MOHSEN8766 ، emankh101 ، rayan.s ، bbboys1981 ، Linspire ، DLT ، saman33 ، R.F ، 1979SAM ، mr.amir
بالاخره ویزای منم آمد
(2010-11-25 ساعت 19:26)shamim نوشته:  بالاخره ویزای منم آمد

با تبریک،کیستان لاتاری بود؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، emankh101 ، shamim

خیلی بهتون تبریک می گم. می تونم بپرسم که آیا به شما هم کلیرنس خورده بود یا یک ضرب ویزا گرفتید؟
تشکر کنندگان: shamim
(2010-11-25 ساعت 22:54)2320roshani نوشته:  

خیلی بهتون تبریک می گم. می تونم بپرسم که آیا به شما هم کلیرنس خورده بود یا یک ضرب ویزا گرفتید؟
سلام مزسی من کیسم ازدواجه کلیرنس هم بهم خورده بود

تشکر کنندگان: 1979SAM ، emankh101 ، satusa ، DLT ، kopol
تجربه هتل در آنکارا
دوستان سلام
ما امروز رسیدیم آنکارا
هتل رو رزرو داشتم اما بدلایلی خواستم چند تا هتل دیگه هم ببینم.
تجربه و برداشت خودم رو براتون می نویسم.
1. اگر قبلاً سفری به آنتالیا یا جاهای توریستی دیگه مثل ذبی یا هند یا سنگاپور و ... یا شیراز و مشهد و تبریز داشتین و هتل های حدود شبی 50 تا 100 دلار اونها رو تجربه کردید، هتل های آنکارا (دور و بری های سفارت رو میگم البته رکسوس رو ندیدم) رو از نظر کیفیت و قیمت اصلاً با اونها مقایسه نکنید چون قابل مقایسه نیستند. هم خیلی گرونند و هم خیلی ضعیف. من بر اساس قیمتی که پرداختم انتظار هتل های آنتالیا رو داشتم اما حسابی شکه شدم و خورد تو ذوقم :-)
2. اگر در ایران آژانس یا آژانس هایی که کار تخصصی آنکارا می کنند هتل بگیرید خوبه اگر نه آژانس های دیگه خودشون هم اطلاعات خوب و درستی ندارند و گمراهتون می کنند.
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: hpsarvari ، 1979SAM ، emankh101 ، R.F ، satusa ، mr.amir ، usa ، free_free ، mitr.p
می گم به نظر دوستان آدم کلاً با تور بره بهتره یا خودش هتل رزرو کنه و بلیت هم بگیره مشکلی پیش نمی آد؟ تجربه من بهم می گه این تورها تقریباً هیچ خاصیتی ندارن که آدم خودش بلد نباشه، مگه در مورد جایی که ویزا گرفتن ازش سخته.
شماره کیس : 2011AS20xxx
دریافت نامه قبولی: اواسط خرداد، صندوق پستی دوستم در تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 25 جولای (1 هفته بعد رسید)
تاریخ کارنت شدن کیس: دست به دعاییم!
جمع تقریبی هزینه ها تا الآن: 12 عکس خودم و خانومم + 40 دی اچ ال + 85 گواهی عدم سوء پیشینه از روسیه برای خانومم + 80 ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: behzadb57
(2010-11-27 ساعت 11:53)keivan1983 نوشته:  
(2010-07-29 ساعت 11:44)User نوشته:  
(2010-07-29 ساعت 00:03)ساشا نوشته:  جوونها سلام

بیایید یکم این تاپیک رو مطالعه کنید خیلی بدردتون میخوره تو غربت .....

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2294

سلام
با این وصفی که از زبان انگلیسی ترکیه شنیدم باید بریم این تاپیک رو مطالعه کنیم. من میخوام نوشته های شما رو به شکل یک نوشته قطع جیبی در بیارم و تو سفر همراهم باشه!
من هم توصیه می کنم به دوستان پکه محل مصاحبه اشون آنکاراست، این تاپیک رو مطالعه کنن

می گم به نظر دوستان آدم کلاً با تور بره بهتره یا خودش هتل رزرو کنه و بلیت هم بگیره مشکلی پیش نمی آد؟ تجربه من بهم می گه این تورها تقریباً هیچ خاصیتی ندارن که آدم خودش، مگه در مورد جایی که ویزا گرفتن ازش سخته.

درسته رفیق شما اگه خودت هتل رزرو کنی و بلیط هم خودت بگیری خیلی برات به صرفه تر هست.
آژانس ها هیچ کار مفیدی انجام نمیدند.
تشکر کنندگان: keivan1983

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان