کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-14 ساعت 23:04)Donantonio نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال راجع به پاکت زرد رنگ داشتم. وقتی که پاسمو از سفارت گرفتم زیاد به پاکت زرد رنگ دقت نکردم! ولی الان که دقت می کنم به نظر میاد در جایی که مهر خورده و روی اون ضربدر زدن یک مقدار فاصله ایجاد شده، دلیلش هم فکر می کنم به خاطر کم بودن مقدار چسب باشه.
همین منو یه مقدار نگران کرده، کسی از دوستان نظری در این باره داره؟

من هم يك سوال دارم. پاكت زرد من بصورت اوريب از بغل قسمت بالاش كنده شده -انگار محل كات بوده- و برخي مداركم از اون زده بيرون كه ميشه ديدشون البته اينكارو خودشون كردن و من اين كارو نكردم يعني از پست كه اومد همينطور بود. مشكلي كه نداره.؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: behzadb57 ، Hornet ، vahidvm60 ، maryam58
سلام. من هم اومدم توي اين تاپيك . من اسفند مي خوام برم آركانزاس . با چه پروازي برم. چند روز بمونم اونجا تا گرين بياد. لطفا دوستان مطلع راهنمايي كنيد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: AmericanHamid ، behzadb57 ، Hornet
(2011-09-15 ساعت 11:37)HOMAYON53 نوشته:  
من یک سوال راجع به پاکت زرد رنگ داشتم. وقتی که پاسمو از سفارت گرفتم زیاد به پاکت زرد رنگ دقت نکردم! ولی الان که دقت می کنم به نظر میاد در جایی که مهر خورده و روی اون ضربدر زدن یک مقدار فاصله ایجاد شده، دلیلش هم فکر می کنم به خاطر کم بودن مقدار چسب باشه.

من هم يك سوال دارم. پاكت زرد من بصورت اوريب از بغل قسمت بالاش كنده شده -انگار محل كات بوده- و برخي مداركم از اون زده بيرون كه ميشه ديدشون البته اينكارو خودشون كردن و من اين كارو نكردم يعني از پست كه اومد همينطور بود. مشكلي كه نداره.؟

دوستان عزيز
ضمن تبريك به هر 2 بزرگواران ، هيچ مشكلي وجود نداره
پاكت همه دوستان عزيزي كه ويزا دريافت كرده اند همينطوري هست ، تا زمانيكه پاكت شما پلمت شده باشه ، مشكلي وجود نداره
ارادتمند
دوستان گرامي
يه خبر مهم
امروز به يكي از آژانسهاي مسافرتي تهران مراجعه كردم
شركت تركيش ايرلاين آفري رو براي مدت محدودي فعال كرده كه با خريد بليط ، مي تونين از نرخهاي ويژه اون استفاده كنين
بعنوان مثال من قيمت گرفتم نرخ ويژه براي مسافرت به لس آنجلس حدود 1.150 هزار تومان هست . تنها مورديكه وجود داره اينكه امكان پس دادن بليط وجود نداره و اگر به سفر تشريف نبريد پولتون سوخت ميشه. البته هزينه تغيير تاريخ هم شامل 75 يورو و مابه التفاوت پروازي كه به شما جا مي دهد خواهد بود .
لازم به ذكر هست اين خبر رو از كاليفرنياي عزيز هم قبلاً شنيده بودم و از راهنمائي ايشون هم همينجا تشكر مي كنم
باتشكر و ارادت
دوستان عزيز ، به اين لينك هم مراجعه بفرمائين
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid88887
راستش اين روز ها خيلي ذهنم درگيره و ميدونم خيلي ها كه شرايط مثل من را دارند هم همينطورند من بچه هايم را مدرسه ثبت نام نكردم و ما ويزا مون اماده است ولي ويزاي همسرم نيومده حالا نميدونم چي كاركنم همينطوريش حدود يكماه است كه مدارس انجا شروع شده اگه به همسرم ويزا ندهند ما نميتونيم بمانيم اونوقت بايد بريم و برگرديم اين هم باعث ميشه بچه ها اينجا هم از مدرسه عقب بمونند توي فرم 230 ما در قسمت 32 زده بوديم كه همه با هم در يك زمان وارد خاك امريكا ميشيم حالاما ميخواهيم معطل ويزاي همسرم نشيم زودتر بريم اگه به اون دادند اون به ما ملحق يشه اگر ندادن كه ما برميگرديم حداقل بچه ها از لحاظ درسي كمتر ضرر ميكنندبه نظر شما از ما ايراد ميگيرند چرا تا 30سپتامبر صبر نكرديم تا ويزاي اون بياد و با هم بريم تورو خدا اگه فكري به سرتون ميرسه تجربهاي داريد راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Hornet ، vahidvm60 ، bfarhadm ، HOMAYON53 ، California ، maryam58
(2011-09-15 ساعت 11:37)HOMAYON53 نوشته:  

دوستان پاکتها همیشه یه گوششون پاره است که مدارک دیده می شه پس نگران نباشین و موقعی که در فرودگاه آمر-یکا هستید اونو طوری روی وسایلتون بزارید که مامورا ببینند چون با دیدن اون شما رو به گیت مخصوصی راهنمایی خواهند کرد و از الاف شدن توی صفهای طولانی و اشتباه جلوگیری می کند

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، vahidvm60 ، HOMAYON53 ، maryam58
(2011-09-15 ساعت 14:53)nahid.t نوشته:  راستش اين روز ها خيلي ذهنم درگيره و ميدونم خيلي ها كه شرايط مثل من را دارند هم همينطورند من بچه هايم را مدرسه ثبت نام نكردم و ما ويزا مون اماده است ولي ويزاي همسرم نيومده حالا نميدونم چي كاركنم همينطوريش حدود يكماه است كه مدارس انجا شروع شده اگه به همسرم ويزا ندهند ما نميتونيم بمانيم اونوقت بايد بريم و برگرديم اين هم باعث ميشه بچه ها اينجا هم از مدرسه عقب بمونند توي فرم 230 ما در قسمت 32 زده بوديم كه همه با هم در يك زمان وارد خاك امريكا ميشيم حالاما ميخواهيم معطل ويزاي همسرم نشيم زودتر بريم اگه به اون دادند اون به ما ملحق يشه اگر ندادن كه ما برميگرديم حداقل بچه ها از لحاظ درسي كمتر ضرر ميكنندبه نظر شما از ما ايراد ميگيرند چرا تا 30سپتامبر صبر نكرديم تا ويزاي اون بياد و با هم بريم تورو خدا اگه فكري به سرتون ميرسه تجربهاي داريد راهنمايي كنيد
سلام ناهيد خانم
انشاء الله تا اون زمان ويزاي همسر شما و همه منتظران بياد
بهترين تصميم در صورتي كه زبونم لال ويزاي همسرتون نيومد ،اينه كه تشريف ببرين ، گرين كارت رو دريافت بفرمائين ، براي همسر از طريق خانوادگي اقدام بفرمائين ، اقدامات پاس سفيد رو براي خودتون و فرزندان انجام بدين و بعدش برگردين ، انشاء الله كه به اينجا نميرسه و همگي با هم تشريف مي برينCool
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، maxsupermax ، Hornet ، vahidvm60 ، nahid.t ، Donantonio ، AmericanHamid ، HOMAYON53 ، tata63 ، California ، maryam58
(2011-09-15 ساعت 14:53)nahid.t نوشته:  راستش اين روز ها خيلي ذهنم درگيره و ميدونم خيلي ها كه شرايط مثل من را دارند هم همينطورند من بچه هايم را مدرسه ثبت نام نكردم و ما ويزا مون اماده است ولي ويزاي همسرم نيومده حالا نميدونم چي كاركنم همينطوريش حدود يكماه است كه مدارس انجا شروع شده اگه به همسرم ويزا ندهند ما نميتونيم بمانيم اونوقت بايد بريم و برگرديم اين هم باعث ميشه بچه ها اينجا هم از مدرسه عقب بمونند توي فرم 230 ما در قسمت 32 زده بوديم كه همه با هم در يك زمان وارد خاك امريكا ميشيم حالاما ميخواهيم معطل ويزاي همسرم نشيم زودتر بريم اگه به اون دادند اون به ما ملحق يشه اگر ندادن كه ما برميگرديم حداقل بچه ها از لحاظ درسي كمتر ضرر ميكنندبه نظر شما از ما ايراد ميگيرند چرا تا 30سپتامبر صبر نكرديم تا ويزاي اون بياد و با هم بريم تورو خدا اگه فكري به سرتون ميرسه تجربهاي داريد راهنمايي كنيد

دوست عزیز اگه برنده اصلی همسرتون باشه شما نمی تونید بدون اون وارد بشید
چرا اینقدر عجله دارید دارید به نظر من لعد از حاضر شدن ویزای همسرتون برای 4-5 ماه بعد -قبل از تاریخ اکسپایر ویزاتون- یه سفر برید و از همه لحاظ زندگی رو اونجا بررسی کنید اگه خوب بود برگردید و تا شش ماه مجاز کاراتون رو انجام بدین و بچه ها هم یک سال تحصیلیشون اییییران تموم شده و از سال بعد امر-یکا درس می خونن
البته هر کسی وضعیت زندگیش رو خودش بهتر می دونه ولی این پیشنهاد یکی از دوستانم به من کرد و برای من خیلی خوب بود

2010AS9500

تشکر کنندگان: free_free ، najibi ، maxsupermax ، Hornet ، sare ، vahidvm60 ، nahid.t ، Donantonio ، AmericanHamid ، tata63 ، California
سلام .
دوستانی که الان آمریکا هستن یه سوالی داشتم.
از اونجاییکه ولتاژ برق تو آمریکا 110 هستش مشکلی از بابت شارژ موبایل و چیزای مشابه نیست؟ یعنی آداپتور اونجا به راحتی تو دسترس هست؟
ممنون.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Hornet ، Donantonio ، maaref ، HOMAYON53 ، Pani2010
(2011-09-15 ساعت 23:23)kamrani.navid نوشته:  سلام .
دوستانی که الان آمریکا هستن یه سوالی داشتم.
از اونجاییکه ولتاژ برق تو آمریکا 110 هستش مشکلی از بابت شارژ موبایل و چیزای مشابه نیست؟ یعنی آداپتور اونجا به راحتی تو دسترس هست؟
ممنون.

شارژر اکثر لوازم برقی از 110-240 ولت رو ساپورت می کنه می تونید الان برید چک کنید یعنی همونو می تونید استفاده کنید ولی باید تبدیل دو شاخه تهیه کنید چون پریزها توی امر-یکا فرق می کنه و تو ایران براحتی قابل تهیه کردن از لوازم الکتریکی می باشد دونه ای بین 200 تا500 تومانه

2010AS9500

سلام دوستان.یکی از بچه های مهاجرسراالعان در ترکیه است.سخت گرفتار شده.همه مدارکش کامل بوده و هیچ مشکلی نداشته فقط ایراد گرفتن که دیپلمش فنی و حرفه ای است.و گفتن امریکا قبول نداره.حتی ریز نمرات هم شون داده ولی قبول نکردن.کارت قرمز بهش دادن و ردش کردن.راهی وجود داره به دوستمون ویزا بدن؟؟؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: Hornet ، Donantonio ، tamanna
(2011-09-13 ساعت 13:27)vahidvm60 نوشته:  سلام
من برای اینکه خیال همه راحت بشه امروز رفتم آژانس ته و توی موضوع رو در آوردم

1- قطری:
درسته 25% آف داره تا فردا و همونطور که ساتوسا گفته باید رفت و برگشت در همون رنج زمانی باشه. و اگر بخواین برگشتتون رو عوض کنید جریمش خیلی بیشتر میشه

2- KLM
این هم آف داره ولی مثلا فکر نکنید که نصف قیمت شده. پرواز تهران-آمستردام-لوس آنجلس که مثلا بوده 1600 دلار الان شده 1550 دلار
اون چیزیم که تو سایتش زده از 750 دلار مشخصا مسیر آمستردام - لوس آنجلس هست و شما باید مسیر تهران _ آمستردام رو که در حدود 800 دلار هست به اون اضافه کنید.
کلا هر چی کشور مبدا به هلند نزدیکتر باشه آف یه مقداری بیشتر محسوسه براشون. ولی خوب کلا آفش 10% هم نمیشه و چیزی که توی سایت نوشته همون مسیر بعد از استاپتون در آمستردام هست

کلا میگفت که ایرلاینهایی که وضع مالیشون بهتره برای بعد از سپتامبر که لوسیزن هست تا کریسمس که مسافرت کمتری به آمریکا انجام میشه از این تخفیفهای 10 تا 20 درصدی میدن

ولی خوب بازم میگم ایرفلوت برای مسیر تهران - مسکو - لوس آنجلس کلا قیمتش 750 دلاره

موفق باشید
سلام وحیدجان
برای سیاتل پرواز مستقیم از اروپا ایرلاین ارزون وجود دارد یا فقط لوفت هانزا و کی ال ام این نوع پرواز رو دارند ؟
تشکر کنندگان: tamanna ، tata63 ، California
دوستان ما الان 2 هفته هست که شیکاگو هستیم ولی هیچ خبری از هیچی نیست، حتی نامه خوشامد گویی... به نظرتون چیکار کنیم. اینجا بدون سوشال گواهی نامه هم نمیشه گرفت. تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد. ما اداره سوشال هم رفتیم ولی جواب درستی نداد و گفت صبر کنید.
تشکر کنندگان: Donantonio ، najibi ، AmericanHamid ، behzadb57 ، maaref ، Hornet ، mahdicivil ، Pani2010 ، California ، ravian
(2011-09-16 ساعت 19:40)samadi2050 نوشته:  سلام وحیدجان
برای سیاتل پرواز مستقیم از اروپا ایرلاین ارزون وجود دارد یا فقط لوفت هانزا و کی ال ام این نوع پرواز رو دارند ؟
صمدی جان سلام
برایتان در روت مپ ایرلاینهایی که در فرودگاه امام و سیاتل فرود دارند سرچ کردم و ظاهرا همین لوفتانزا و کی ال ام هستند
ولی اگر با 2 استاپ مشکلی ندارید میتوانید با اتحاد تا لندن تشریف ببرید و از آنجا ایرلاینتان عوض شود. البته میدانید که اتحاد یک استاپ هم در ابوظبی دارد
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، najibi ، nahid.t ، AmericanHamid ، behzadb57 ، maaref ، Pani2010 ، California ، samadi2050 ، tamanna ، maryam58
[دوست عزیز اگه برنده اصلی همسرتون باشه شما نمی تونید بدون اون وارد بشید
چرا اینقدر عجله دارید دارید به نظر من لعد از حاضر شدن ویزای همسرتون برای .....

دوست عزيز از اينكه وقت گذاشتيد و جوابم را داديد خيلي ممنونم راستش ديروز جواب كليرينس همسرم امد از توصيه هاي شما حتما براي تصميم گيري استفاده ميكنم باز هم متشكرم
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، naeiji1974 ، Hornet ، Pani2010 ، California ، samadi2050 ، hamed_gh ، ravian ، maryam58
دوستان ما واسه دسامبربرای رفتن به واشینگتون دی سی ترکیش رو رزرو کردیم ۱۰۳۳۰۰۰ تومان,رفت و برگشت .هواپیمای استانبول واشینگتون ایرباس ۳۳۲ هستش. فضای داخلی هواپیما چطوره ؟جا داره؟
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، Hornet ، Pani2010 ، tamanna ، ravian ، maryam58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان