کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-10 ساعت 13:53)سروناز نوشته:  
(2011-09-10 ساعت 13:02)nahid.t نوشته:  من امروز براي تهيه بليط براي زمان 15 اكتبر به بعد رفتم تركيش و امارات هر دو براي لس انجلس ياسانفرانسيسكو يك قيمت بود 1630000 تومان ميشه دوستان لطف كنند بگن قيمتها همينه يا كسي بليط ارزان تر هم گرفته؟
من امروز بلیط یک طرفه تهران-مسکو-لس انجلس با ایرفلوت روسیه برای نوامبر را قیمت گرفتم: 831000 تومان و 2 طرفه 3 ماهه: 1435000 تومان.
امارات هم همین قیمت شما را گفت.

از دوستان عزيزي كه به صورت خصوصي پيام دادند متشكرم نميدونم چرا متن ارسال نشد اگر روي قسمت پاسخ برويد متن نمايش داده ميشه باز هم ازتون ممنونم
تشکر کنندگان: maaref
(2011-09-10 ساعت 13:02)nahid.t نوشته:  من امروز براي تهيه بليط براي زمان 15 اكتبر به بعد رفتم تركيش و امارات هر دو براي لس انجلس يا سانفرانسيسكو يك قيمت بود 1630000 تومان ميشه دوستان لطف كنند بگن قيمتها همينه يا كسي بليط ارزان تر هم گرفته؟

رفت و برگشت برای مشهد-شیکاگو
قیمت تبدیل دلار درحال حاضر دلار 1060 تومان میباشد و 10 درصد هزینه آژانس است که غیر از نمایندگیها از بقیه آژانسها می تونید از این مقدار کمی تخفیف بگیرید
935 تا 17 نوامبر رفت 4 دسامبر برگشت
962 تا 20 نوامبر رفت 4 دسامبر برگشت
1077 تا 3 نوامبر رفت 24 نوامبر برگشت
1077 تا 10 نوامبر رفت 1 دسامبر برگشت
1220 توی اکتبر زیاده
توی دسامبر کمی گرونتره
با توجه به اینکه من دو هفته ای می خواستم تاریخ هام دو هفته ایه ولی برای تا سه ماه هم می تونین با همین قیمتها پیدا کنین

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، nahid.t ، jan ، maaref ، California
درود
من هم برای سانفرانسیسکو از هواپیمایی اتحاد قیمت گرفتم 950هزار تومان آخر اکتبر . این کمترین قیمت بود. و دوتا استپ هم یکی در ابو ظبی و یکی در شیکاگو داره . و فاصله دوتا پرواز هم چهار ساعت در فرودگاه شیکگو هست . آیا این 4 ساعت برای انجام کارهای اولیه کافی هست؟ . واینکه اگر ورود در شیکاگو و محل زندگی در در سانفرانسیسکو باشه . آیا در دریافت گرین کارت تاخیر داره یا فرقی نمیکنه؟
تشکر کنندگان: jan ، maaref ، behzadb57 ، Hornet ، vahidvm60
(2011-09-11 ساعت 01:33)AmericanHamid نوشته:  درود
من هم برای سانفرانسیسکو از هواپیمایی اتحاد قیمت گرفتم 950هزار تومان آخر اکتبر . این کمترین قیمت بود. و دوتا استپ هم یکی در ابو ظبی و یکی در شیکاگو داره . و فاصله دوتا پرواز هم چهار ساعت در فرودگاه شیکگو هست . آیا این 4 ساعت برای انجام کارهای اولیه کافی هست؟ . واینکه اگر ورود در شیکاگو و محل زندگی در در سانفرانسیسکو باشه . آیا در دریافت گرین کارت تاخیر داره یا فرقی نمیکنه؟
حمید جان شما اگر به صورت ترانزیت بخواهید بروید لازم نیست تشریفات ورود را در فرودگاه شیکاگو بگذرانید و می توانید در فرودگاه سن خوزه مدارکا تحویل بدهید
به دلیل اینکه در شیکاگو که مدارکا تحویل بدید همین جوریش تا گرین کارت وسوشیال بیاد ادم دیوانه می شود که در ان صورت بیش از اندازه هم معطلی دارد
و نیز دلیل دیگر مدارکا اگر در فرودگاهشیکاگو تحویل بدهید ازت ادرس شیکا گو می خواهد
و دلیل اینکه بازم تحقیق کن و سعی کن تو ایالت متحده پروازت لندینگش فقط تو شهر مقصد باشه برا اولین سفر اینجوری خودتم خیلی راحت تر هستی
موفق باشی

تشکر کنندگان: najibi ، jan ، maaref ، nahid.t ، behzadb57 ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، samadi2050 ، California ، pefa ، maryam58
سلام به همه دوستان عزيز به ويژه دوستاني كه با اطلاع رساني و زحماتشون ، اين تاپيك رو اينقدر پر بار كردن
دوستان من كل اين تاپيك رو مطالعه كردم و البته بدليل حجم بسيار زياد ، خيلي از مطالبي رو كه خوندم يادم نيست و خلاصه اينكه الان كه به لطف خدا پاسپورتها دستم رسيده بايد خودم رو براي سفر آماده كنم . نكته اي رو كه مي خوام خدمتتون عرض كنم شايد دغدغه خيلي از دوستاي خوبم تو مهاجر سرا كه براي اولين بار براي فعال سازي گرين كارت اقدام كردن بوده و باشه . يادمه در صفحه برندگان 2011 ، يه تاپيكي بود با عنوان : مدارک مورد نیاز برای هر مرحله لاتاری كه توي اون تاپيك هم دوستان راهنمائي هاي خوبي در خصوص گواهينامه و همينطور افتتاح حساب در آمريكا كرده بودن . اما يه پيشنهادي به ذهنم رسيد كه هم مي تونه خودم رو روشن كنه و هم اينكه بقيه دوستاني كه از اين به بعد به اين تاپيك مراجعه مي كنن رو كمتر دچار استرس خوندن اين همه مطلب بكنه. به نظرم رسيد كه كارهائي كه بايد بعد از گرفتن ويزا انجام بشه رو توي اينجا بنويسيم يا اينكه تاپيك جداگانه اي براش باز بشه و به ترتيب همه مراحل بصورت مختصر شرح داده باشه . براي اينكه استارت اين كار زده بشه ، با اجازه تون من مطالبي كه در خصوص اقدامات بعد ازگرفتن ويزا به ذهنم مي رسه رو اينجا مي نويسم :
1- هماهنگي و خريد بليط و گرفتن ارز مسافرتي
2- هماهنگي جهت مكان اقامت در مدتي كه قرار است در ينگه دنيا باشيم و ميزان اقامت
3- هماهنگي جهت اخذ پذيرش از دانشگاه
4- هماهنگي جهت كاريابي و شغل مناسب
5- هماهنگي جهت دريافت گواهينامه بين المللي رانندگي
6- هماهنگي جهت خريد موبايل
7- هماهنگي جهت دريافت اينترنت
8- هماهنگي جهت افتتاح حساب بانكي
9- هماهنگي جهت پيگيري SSN و گرين كارت
10- هماهنگي جهت دريافت پاس سفيد براي دوستاني كه قصد دارند بعد از گرفتن گرين كارت به ايران باز گردند و ...
11- بقيه اش رو شما بگين ، من تا اينجا بيشتر بلد نبودم (تازه فقط عناوينش رو بلدم)
ارادتمند همه دوستان گلBig Grin
دوستان سلام.ما واسه ۱۳ ژانویه رفت ,۱۲ فوریه برگشت مقصد واشینگتون دی سی یه سری قیمت گرفتیم. ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارند راجع به قیمت ها و ایرلاین ها نظرشون رو بگن.
ترکیش: ۱۱۹۲۰۰۰
کی ال ام :۱۵۶۴۰۰۰
لوفتانزا: ۰ ۱۸۳۱۰۰
قطر:۱۷۷۱۰۰۰
تشکر کنندگان: maaref ، samadi2050
(2011-09-09 ساعت 17:32)nahid.t نوشته:  سلام چند تا سوال داشتم ممنون ميشم از دوستاني كه مطلع هستند مخصوصا كساني كه كاليفرنيا هستند جواب بدند
1 به نظر شما گواهنامه رانندگي را ترجمه كنيم با مهر رسمي ؟بهتره يا گواهينامه بين المللي بگيريم
2- مدارك تحصيلي بچه ها مهر داد گستر ي و امور خارجه ميخواد
3- پسر من دبيرستاني هست بايد از اول ابتدايي مدارك را ترجمه كنم يا دوره راهنمايي كافيه متشكرم

سلام (من کالیفرنیا زندگی میکنم)
1- گواهینامه و سابقه بیمه تون رو ترجمه رسمی کنید. اگر 3 سال به بالا سابقه تصادف نداشته باشین به عنوان Good Driver قبولتون میکنن (بیمه ی من AAA هست، از بقیه مطلع نیستم) و حدود 30% بیمه تون تخفیف میخوره ( گواهی بین المللی رو قبوا ندارن)
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: maxsupermax ، sepinod ، maaref ، najibi ، nahid.t ، samadi2050 ، California ، maryam58
(2011-09-12 ساعت 06:11)pouya.pouya نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 17:32)nahid.t نوشته:  سلام چند تا سوال داشتم ممنون ميشم از دوستاني كه مطلع هستند مخصوصا كساني كه كاليفرنيا هستند جواب بدند
1 به نظر شما گواهنامه رانندگي را ترجمه كنيم با مهر رسمي ؟بهتره يا گواهينامه بين المللي بگيريم
2- مدارك تحصيلي بچه ها مهر داد گستر ي و امور خارجه ميخواد
3- پسر من دبيرستاني هست بايد از اول ابتدايي مدارك را ترجمه كنم يا دوره راهنمايي كافيه متشكرم

سلام (من کالیفرنیا زندگی میکنم)
1- گواهینامه و سابقه بیمه تون رو ترجمه رسمی کنید. اگر 3 سال به بالا سابقه تصادف نداشته باشین به عنوان Good Driver قبولتون میکنن (بیمه ی من AAA هست، از بقیه مطلع نیستم) و حدود 30% بیمه تون تخفیف میخوره ( گواهی بین المللی رو قبوا ندارن)

لطفا پست 1286 رو در همین تاپیک در http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid125391 مطالعه کنید، حتما به دردتون میخوره.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: maaref ، Ali Sepehr ، AmericanHamid ، California ، maryam58
دوستاني كه در شرف تهيه بليط هستند. هواپيمايي قطري از امروز 12 سپتامبر تا 14 سپتامبر فروش فوق العاده داره و 25 درصد تخفيف ميده. تاريخ پرواز بايد از 19 سپتامبر تا 7 دسامبر و يا از 16 ژانويه تا 31 مارس باشه. البته شرايط تغيير و ابطال بليط كمي متفاوت و جريمه هاي مربوطه بيشتر از بليط معمولي است.

http://www.qatarairways.com/global/en/sp...8600000521

دوستانی که قراره سفرشون رو از تهران شروع کنند سری به لینک زیر بزنند.
هواپیمایی کا ال ام قیمت هاش رو پایین آورده.
http://www.klm.com/travel/ir_en/plan_and.../index.htm
پروازهاش به آمریکا حدود 700-800 دلار شده
امیدوارم به دردتون بخوره
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: Hornet ، naeiji1974 ، alisarshar ، najibi ، gadfly ، behzadb57 ، maaref ، satusa ، sunrise ، tamanna ، tata63 ، آلیس-1980
(2011-09-12 ساعت 16:25)یاشار و ماری نوشته:  دوستانی که قراره سفرشون رو از تهران شروع کنند سری به لینک زیر بزنند.
امیدوارم به دردتون بخوره
سلام و تبریک به مناسبت کلیرتون
من چک کردم هم برای قطر و هم برای KLM قیمتها فرقی نکرده بود
یاشارجان شما خودت چک کردی و تاریخ یا پروازیو برای آمریکا پیدا کردی که 700-800 دلار باشه یا به اون پروموشن توی home page کا ال ام اکتفا کردی؟
من برای اواخر نوامبر لوس آنجلس رو چک کردم نفری 1500-1600 دلار بود.
قطری هم همون 1200 من از دفتر خودش قیمت گرفتم تو سایت هم زد 1200
اینا همش تبلیغاته به نظرم
شایدم من اشتباه چک میکنم
موفق باشید
(2011-09-12 ساعت 13:47)satusa نوشته:  دوستاني كه در شرف تهيه بليط هستند. هواپيمايي قطري از امروز 12 سپتامبر تا 14 سپتامبر فروش فوق العاده داره و 25 درصد تخفيف ميده. تاريخ پرواز بايد از 19 سپتامبر تا 7 دسامبر و يا از 16 ژانويه تا 31 مارس باشه. البته شرايط تغيير و ابطال بليط كمي متفاوت و جريمه هاي مربوطه بيشتر از بليط معمولي است.

تشکر کنندگان: sare ، najibi ، یاشار و ماری ، maaref ، satusa ، Ehsan2011 ، tata63 ، California
(2011-09-12 ساعت 16:25)یاشار و ماری نوشته:  دوستانی که قراره سفرشون رو از تهران شروع کنند سری به لینک زیر بزنند.
امیدوارم به دردتون بخوره
سلام به همه دوستان
ممنون از ياشار و ماري عزيز
من همين الان چك كردم ،درسته
قيمت تهران ، آمستردام ، لوس آنجلس بصورت رفت قيمت ميده 760 دلار
و براي برگشت قيمت ميده 918 دلار
حالا نمي دونم بايد جمع بزنيم يا تفريق كنيم
يا كدومش درسته اولي يا دومي يا هردو
خيلي خيلي ممنونم از لطف و اطلاع رساني شما ، هر كدوم از دوستان كه مي دونه لطفاً روشنمون كنه ارادتمند
ShyCool
تشکر کنندگان: najibi ، یاشار و ماری ، Hornet ، vahidvm60 ، maaref ، nahid.t ، tamanna ، tata63 ، maryam58
(2011-09-12 ساعت 17:50)vahidvm60 نوشته:  
(2011-09-12 ساعت 16:25)یاشار و ماری نوشته:  دوستانی که قراره سفرشون رو از تهران شروع کنند.....
سلام و تبریک به مناسبت کلیرتون
من چک کردم هم برای قطر و هم برای KLM قیمتها فرقی نکرده بود ......
موفق باشید
(2011-09-12 ساعت 13:47)satusa نوشته:  دوستاني كه در شرف تهيه بليط هستند.....

راستش برای من یک ایمیل از کا ال ام اومده بود که یه لینک داشت که از اون طریق رفتم. توی لینکی که گذاشتم هم همون قیمتها بود. حالا بقیه اش رو نمی دونم. راستش ما چون از تهران نمی ریم اصلا شامل حال ما نمیشه.
ممنون از تشکرتون.
ارادتمند تمام دوستان مهاجرسرا
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: gadfly ، Hornet ، free_free ، vahidvm60 ، maaref ، solanje ، tamanna ، Ehsan2011 ، maryam58 ، آلیس-1980
ببینید دوستان قطر تخفیف زده اما با شرایط خاص از جمله:
۱. فروش بلیت بین ۱۲ تا ۱۴ سپتامبر
۲. پرواز از تاریخ ۱۹ سپتامبر تا ۷ دسامبر و از ۱۶ ژانویه تا ۳۱ مارچ
۳. واسه تغییر تاریخ پرواز ۱۵۰ دلار جریمه و در صورت کنسل کردن پرواز کل پول از دست میره.
و و و ...
برای اطلاعات بیشتر لینک زیر رو دنبال کنید.
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، behzadb57 ، sepinod ، vahidvm60 ، AmericanHamid ، maaref ، tamanna
از بین هواپیمائی قطر و ترکیش کدوم بهتره؟ اگه هر کی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده با دلیل لطفا.
با مقایسه قیمت ها و هواپیمائی های مختلف ما احتمالا با ترکیش میخواهیم بریم واشینگتون دی سی,1033000 تومان. دوستان چه نظری دارید؟
تشکر کنندگان: zohreh36 ، maaref ، behzadb57 ، maryam58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان