کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-29 ساعت 16:46)REZA1390 نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 16:09)سمیرامیس نوشته:  سلام
ویزای من تا NOV. 10 اعتبار داره... من بلیط KLM گرفتم رفت اکتبر.۲۵ و برگش0 NOV.3..آیا این که تاریخ برگشت ما بد از اعتبار ویزا هست ,ممکه برای ما مشکل ساز باشه؟

ممنون میشم راهنمایئ کنید
نه دوست من هیچ مشگلی ندارین
می تونم سوال کنم چقدر بلیط رو خریدین ؟ چند تا ترانسفر داره ؟
اگه به امید خدا گرین کارت بگیرین هیچ مشکلی نیست.

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: maaref ، tantan
(2011-09-29 ساعت 16:41)Vahidn نوشته:  دوستان سلام
من براي بار اول اكتبر دارم ميرم.مي خوام يكسري حدود 100 كيلو بار فريت كنم.مي خوساتم ببينم مشكلي نداره به خاطر اين تحريم ها اونجا به راحتي توي آمريكا بارهامونو تحويل ميدن؟اگه كسي تجربه اين كار رو داره لطفا به من جواب بده

دوست عزيز ظاهراً بعلت تحريم ها راهي براي فريت كردن به امريكا نيست
اگه راهي پيدا كردين، لطفاً ما رو هم خبر كنيد
ممنون
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، najibi ، tamanna ، maaref
(2011-09-29 ساعت 22:01)Hornet نوشته:  
من براي بار اول اكتبر دارم ميرم.مي خوام يكسري حدود 100 كيلو بار فريت كنم.مي خوساتم ببينم مشكلي نداره به خاطر اين تحريم ها اونجا به راحتي توي آمريكا بارهامونو تحويل ميدن؟اگه كسي تجربه اين كار رو داره لطفا به من جواب بده

ممنون

من راهش رو پيدا كردم شما از توي سايت فرودگاه امام خميني مي توني شماره هاي شركت هاي فريت رو زنگ بزني براي جاهايي مثا NEW YORK ,LOS ANGLES و جاهاي معروف به تازگي مي برن حدود سه ماه هستش.كيلويي از 4 دلار به بالا.فقط مي خواستم ببينم كسي هست كه به تازگي فرت كرده باشه و اونجا توي فرودگاه آمريكا به مشكلي جهت ترخيص برخورده باشه؟
تشکر کنندگان: najibi ، tata63 ، tamanna ، Hornet ، vahidvm60 ، nima.nabizadeh ، maaref ، AmericanHamid
سوال ما جواب نداشت‏?‏
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان:

ممنون

شركت KLM و امارات اين كار رو انجام مي دن! Wink ما هم ميخواييم همينجوري لوازممون رو ببريم!

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، nima.nabizadeh ، tamanna ، maaref ، AmericanHamid
سلام دوستان.ویزای ما تا 26 مارس اعتبار داره ولی مدیکالمون توی فوریه اعتبارش تموم میشه.می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه بعد از فوریه بریم آمریکا؟یا اینکه باید بریم مدیکالمون رو تمدید کنیم؟
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، Hornet ، maryam58 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2011-09-30 ساعت 11:36)tata63 نوشته:  

ممنون

شركت KLM و امارات اين كار رو انجام مي دن! Wink ما هم ميخواييم همينجوري لوازممون رو ببريم!

آره درسته میبرن.فقط برای ترخیص کردنش اونجا به مشکلی بر نمی خوریم؟
به خاطر تحریم ها میگم.
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: tata63 ، Hornet ، nima.nabizadeh ، tamanna ، maaref ، maryam58 ، SH1A2R3
(2011-09-30 ساعت 17:06)Vahidn نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 11:36)tata63 نوشته:  

ممنون

آره درسته میبرن.فقط برای ترخیص کردنش اونجا به مشکلی بر نمی خوریم؟
به خاطر تحریم ها میگم.

بستگي به وسايلتون داره! به من گفتن نو نباشه! و به صورت پك! مثلاً آجيل بسته بندي شده چون اونجا فكر مي كنن به عنوان نمونه جنس براي فروش داريد مي بريد! فرش نباشه به خصوص آكبندش!
خيلي بستگي به چيزهايي داره كه ميخواين بفرستيد! ما فقط لباسهامونو...... كه همشو همراهمون نمي تونيم ببريم ميخوام بفرستيم! و البته يه تابلو فرش كه فعلاً گفتن چون كوچيكه ابعادش اشكال ندارهWink

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، behzadb57 ، nima.nabizadeh ، tamanna ، vahidvm60 ، maaref ، maryam58 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
سلام دوستان گفتم، تا بحث فریت کردن داغ هست من یک نکته بگم،

من چند روز پیش از آژانس پرسیدم گفت با قطری اگه بری واسه یه بسته اضافه ۲۳ کیلویی چیزی حدود ۱۵۰-1۶۰ دلار اضافه میگیرن که اگه واقعا اینجوری باشه خیلی‌ خوب هست و دردسر‌های فریت کردن هم نداره
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، behzadb57 ، tamanna ، vahidvm60 ، maaref ، SH1A2R3
لاتاري تمام شد
ساعت هفت وچهل دقيقه شب سي ام سپتامبر باآخرين آپ ديت جدول كلير وحذف كليه كيس نامبرهاي لاتاري 2011رسما تمام شدوپايانش هم بازهم پرازاندوه ودرد براي بچه هاي خوب اين سايت ؛ نميدونم چي بگم اما لازم ديدم كه توي تايپيك كليرنس نگم چون اونجاهنوزبااميد سردرگمي دنبال ميشه.
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، tata63 ، vahidvm60 ، HOMAYON53 ، maaref ، nima.nabizadeh ، maryam58 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
سلام

من ۲ هفته هست که اومدم و تا حالا سوشیال اومده و امروز ۲ تا پاکت اومد که توشون ۳ تا فرم I-797 هست، قضیه‌ اینا چیه؟ من ندیدم کسی‌ راجع به این فرمها چیزی نوشته باشه، لطفا منو راهنمایی‌ کنید
ممنون
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، maaref ، tata63 ، maryam58 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2011-10-01 ساعت 01:49)tanya نوشته:  سلام

من ۲ هفته هست که اومدم و تا حالا سوشیال اومده و امروز ۲ تا پاکت اومد که توشون ۳ تا رم I-797 هست، قضیه‌ اینا چیه؟ من ندیدم کسی‌ راجع به این فرمها چیزی نوشته باشه، لطفا منو راهنمایی‌ کنید
ممنون
سلام و رسیدن بخیرSmile
جواب سوال شما و سایرین احتمالی به شرح زیر است.

http://answers.yahoo.com/question/index?...345AAugfnq

Big Grinموفق باشید ان شااله که خبر شیرین دریافت گرین کارت را به همه اعلام کنید.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، tamanna ، maaref ، maryam58 ، vahidvm60 ، tanya ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2011-09-30 ساعت 15:29)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.ویزای ما تا 26 مارس اعتبار داره ولی مدیکالمون توی فوریه اعتبارش تموم میشه.می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه بعد از فوریه بریم آمریکا؟یا اینکه باید بریم مدیکالمون رو تمدید کنیم؟

این سوال من هم هست. ولی من به این فکر می کنم که باید تا مدیکال اعتبارش تموم نشده رفت. ولی از دوستان اگر کسی می دونه لطفا جواب بده ممنونم
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، ali_ho ، maryam58 ، maaref ، SH1A2R3
(2011-10-01 ساعت 12:30)مونیکا نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 15:29)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.ویزای ما تا 26 مارس اعتبار داره ولی مدیکالمون توی فوریه اعتبارش تموم میشه.می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه بعد از فوریه بریم آمریکا؟یا اینکه باید بریم مدیکالمون رو تمدید کنیم؟

این سوال من هم هست. ولی من به این فکر می کنم که باید تا مدیکال اعتبارش تموم نشده رفت. ولی از دوستان اگر کسی می دونه لطفا جواب بده ممنونم
هیچ ربطی نداره و تاریخ اکسپایر ویزا ملاک هست واسه اولین ورود.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Hornet ، ali_ho ، tamanna ، maryam58 ، maaref ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
سلام دوستان خوبم
در مورد اولین سفر من یه تجربه دارم که فکر می کنم به درد دوستانی که تازه می خواهندبروند بخوره. پورت ورودی ما فرودگاه JFK نیویورک بود و بعد از یک صف بسیار طولانی و انگشت نگاری ما رو به بخش مهاجرت فرستادند.در آنجا یه آقایی مشخصات ما رو وارد کامپیوتر کرد وبعد یکی یکی ما رو صدا کرد و از ما خواست زیر یک برگه را امضا کنیم.اون آقا اصرار داشت که ما در جای درست و به اندازه امضا کنیم.نه اون از ماخواست که برگه رو بخونیم و نه به فکر ما رسید این کار رو بکنیم.
دردسرتان ندهم 2 هفته بعد گرین کارت های ما به آدرسمون آمد.گرین کارت 2 فرزندمون کاملا درسته اما اسم کوچک همسرم روی گرین کارت اشتباه اسپلینگ داره.روی گرین کارد من هم جنسیت رو به جای F زده M(نخندید).ما مجبور شدیم فرم در خواست صدور مجدد گرین کارت روپرکنیم و با اصل گرین کارت هابراشون پست کنیم.
می خوام بگم شما اشتباه ما رو نکنید.درسته ساعت های بسیار طولانی توی هواپیما بودید و خیلی خسته ایدو وقتی هم رسیدید تازه باید یک ساعت توی صف بیایستید اما حتما اون برگه ای رو که بهتون میدن امضا کنید با دقت نگاه کنید و ببینید تمام مشخصاتتون درست وارد شده باشه.
موفق و پیروز باشید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان