کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-10-05 ساعت 15:28)hoseyn نوشته:  
(2011-10-04 ساعت 09:01)HOMAYON53 نوشته:  سلام

سوال داشتم.
1- اگر يك پروازي 3 تكه بشه. مثلا تهران-فرانكفورت-شيكاگو-دالاس. ولي همش با يك خط هوايي مثل لوفتانزا. حالا براي تحويل مدارك مهاجرتي مثل پاكت زرد بايد در فرودگاه شيكاگو اين كارو كرد يا در فرودگاه دالاس.
2-اگر در شيكاگو مدارك رو بگيرن. من مي خوام برم آركانزاس بنظر شما براي دريافت سوشيال و گرين. تاخير بيشتر نمي شود.
3- آيا وقتي مدارك را از ما در فرودگاه مي گيرن مي فرستن اداره مهاجرت مركز KCC يا مي فرستن اداره مهاجرت همان جايي كه در فرمها نوشتيم؟
4- آيا براي پاس سفيد ميشه از هر شهري اقدام كرد؟
فقط در مورد سؤال اولتون، بايد بگم كه غير ممكنه هر سه تكه را با يك ايرلاين تشريف ببريد. مثلا لوفت هانزا پرواز دامستيك در داخل آمريكا كه نداره. البته ممكنه با يك ايرلاين آمريكايي قرارداد داشته باشه و در تهران بليط هر سه قسمت را بهتون بفروشند. ولي در آمريكا ايرلاينتون عوض ميشه كه براساس توضيح چند تا پست قبلتر دوستان مشكل ساز نخواهد بود. موفق باشيدBig Grin
ببخشيد من از جواب دوست قبلي متوجه تشدم حالا در نقطه توقف در آمريكا قبل از پرواز بعدي به شهر مورد نظر بايد كارهاي مهاجرت انجام شود و براي رفتن به تكه دوم پرواز كه داخل آمريكا است ( از شيكاگو به دالاس) بايد از ترمينال داخلي استفاده نمود؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna ، maaref
نمیشه از ویزا کارت برای بردن ارز استفاده کرد؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-10-06 ساعت 13:01)tamanna نوشته:  نمیشه از ویزا کارت برای بردن ارز استفاده کرد؟

منظورتون واضحتر می گید
توی ویزا کارت چطوری پول می ریزید؟
اگه بخواید توی ویزا کارت پول بریزید باید پول ببرید خارج از کشور و پول رو به حسابتون بریزید
در مورد ویزا کارتهایی که بانکهای ایران می دن من اطلاعات زیادی ندارم ولی مطمئنن محدودیت دارند.

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، AmericanHamid ، tamanna ، maaref
(2011-10-05 ساعت 17:07)HOMAYON53 نوشته:  
(2011-10-05 ساعت 15:28)hoseyn نوشته:  
(2011-10-04 ساعت 09:01)HOMAYON53 نوشته:  سلام

سوال داشتم.
1- اگر يك پروازي 3 تكه بشه. مثلا تهران-فرانكفورت-شيكاگو-دالاس. ولي همش با يك خط هوايي مثل لوفتانزا. حالا براي تحويل مدارك مهاجرتي مثل پاكت زرد بايد در فرودگاه شيكاگو اين كارو كرد يا در فرودگاه دالاس.
2-اگر در شيكاگو مدارك رو بگيرن. من مي خوام برم آركانزاس بنظر شما براي دريافت سوشيال و گرين. تاخير بيشتر نمي شود.
3- آيا وقتي مدارك را از ما در فرودگاه مي گيرن مي فرستن اداره مهاجرت مركز KCC يا مي فرستن اداره مهاجرت همان جايي كه در فرمها نوشتيم؟
4- آيا براي پاس سفيد ميشه از هر شهري اقدام كرد؟
فقط در مورد سؤال اولتون، بايد بگم كه غير ممكنه هر سه تكه را با يك ايرلاين تشريف ببريد. مثلا لوفت هانزا پرواز دامستيك در داخل آمريكا كه نداره. البته ممكنه با يك ايرلاين آمريكايي قرارداد داشته باشه و در تهران بليط هر سه قسمت را بهتون بفروشند. ولي در آمريكا ايرلاينتون عوض ميشه كه براساس توضيح چند تا پست قبلتر دوستان مشكل ساز نخواهد بود. موفق باشيدBig Grin
ببخشيد من از جواب دوست قبلي متوجه تشدم حالا در نقطه توقف در آمريكا قبل از پرواز بعدي به شهر مورد نظر بايد كارهاي مهاجرت انجام شود و براي رفتن به تكه دوم پرواز كه داخل آمريكا است ( از شيكاگو به دالاس) بايد از ترمينال داخلي استفاده نمود؟

دوست عزیز بلیطتون نشون می ده که توی شیکاگو از O'Hare پرواز دارین یا از Midway
چون O'Hare بین المللی است و Midway داخلی
من یک پرواز داشتم از شیکاگو به دالاس البته بعد از یک ماه پس از ورودم اونم از O'Hare بود یعنی پروازهای داخلی هم می تونه از فرودگاه بین المللی انجام بشه ولی برعکسش نه

2010AS9500

تشکر کنندگان: najibi ، AmericanHamid ، tamanna ، joy ، maaref ، vahidvm60
سلام دوستان عزيزم
برخي از دوستان نوشته بودن كه تاريخ كلير شدنشون رو در ويزا درج كردن
ميشه بفرمايند، كجاش نوشته ؟
ممنون
خوب خوش باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: tamanna ، behzadb57 ، maaref
(2011-10-07 ساعت 00:10)Hornet نوشته:  سلام دوستان عزيزم
ممنون
خوب خوش باشيد

Hornet عزیز، سمت راست شماره پاسپورت تحت عنوان IV Issue Date درج شده.
شماره کیس: 2011AS00030xxx
وضعیت کیس من
تشکر کنندگان: Hornet ، California ، tamanna ، joy ، AmericanHamid ، najibi ، maaref
(2011-10-06 ساعت 18:14)behzadb57 نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 13:01)tamanna نوشته:  نمیشه از ویزا کارت برای بردن ارز استفاده کرد؟

منظورتون واضحتر می گید
اگه بخواید توی ویزا کارت پول بریزید باید پول ببرید خارج از کشور و پول رو به حسابتون بریزید
در مورد ویزا کارتهایی که بانکهای ایران می دن من اطلاعات زیادی ندارم ولی مطمئنن محدودیت دارند.

من از بانک پارسیان سوال کردم.ویزا کارت توی همه ی کشورایی که ویزا میدن فعاله .1ماهی طول میکشه تا کارتو صادر کنن.سقف واریزی واسه هر ماه 5هزارتاست.یعنی من میخوام این کارتو بگیرم که بشه از اینجا برام پول بفرستن.نمیشه اون پولی که میخوایم ببریم رو بریزیم به حساب این کارت و با خودمون ببریم؟
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، behzadb57 ، tata63 ، maaref ، vahidvm60
(2011-10-07 ساعت 09:13)alirezamk نوشته:  
ممنون
خوب خوش باشيد

سلام
alirezamk عزیز فکر میکنم اشتباه میکنید. چون IV Issue Date تاریخ صدور ویزا رو میگه نه تاریخ کلیر شدن رو . من 13 JUL یک ایمیل دریافت کردم که کلیر شدم ولی در قسمت IV Issue Dateتاریخ 27JUL رو زده زمانی که پاسپورتم توی سفارت بود برای دریافت ویزا .
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، najibi ، maaref ، Hornet ، naeiji1974 ، vahidvm60
(2011-10-07 ساعت 12:27)tamanna نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 18:14)behzadb57 نوشته:  

منظورتون واضحتر می گید

من از بانک پارسیان سوال کردم.ویزا کارت توی همه ی کشورایی که ویزا میدن فعاله .1ماهی طول میکشه تا کارتو صادر کنن.سقف واریزی واسه هر ماه 5هزارتاست.یعنی من میخوام این کارتو بگیرم که بشه از اینجا برام پول بفرستن.نمیشه اون پولی که میخوایم ببریم رو بریزیم به حساب این کارت و با خودمون ببریم؟

دوست عزیز
قانون محدودیت اجازه خروج ارز مسافری به دلیل اینکه دولت نمی خواد ارز از کشور خارج شود حالا قاونی اینکار بشه بعید می دونم
پارسیان حساب ارزی داره ولی اگه خارج از کشور باشی فقط می تونی واریز داشته باشی و دریافت از حساب امکان پذیر نیست
پس دقیقا در مورد این کارتها تحقیق کنین
من شنیدم مبدا صادرکننده این کارتهای اعتباری کشورهای شمال ایران مثل ارمنستان هستند که توی اکثر کشورها قابل استفاده است غیر ایران و اگه کشور صادرکننده کارت ایران باشه شما نمی تونید از این کارت توی کشورهای دیگه استفاده کنین ضمن اینکه ویزا، مستر و . . . در ایران شعبه ندارند

2010AS9500

تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، samadi2050 ، tata63 ، maaref ، AmericanHamid ، Hornet ، vahidvm60 ، joy
(2011-10-07 ساعت 14:50)AmericanHamid نوشته:  
ممنون
خوب خوش باشيد

سلام
alirezamk عزیز فکر میکنم اشتباه میکنید. چون IV Issue Date تاریخ صدور ویزا رو میگه نه تاریخ کلیر شدن رو . من 13 JUL یک ایمیل دریافت کردم که کلیر شدم ولی در قسمت IV Issue Dateتاریخ 27JUL رو زده زمانی که پاسپورتم توی سفارت بود برای دریافت ویزا .

دوست عزیز کنار عکستون، سمت راست پایین به این عنوان
Annotation:
....
Clearance rcv'd on 30 sep 2012

2010AS9500

تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، maryam58 ، tata63 ، free_free ، maaref ، Hornet ، naeiji1974 ، AmericanHamid ، vahidvm60
(2011-10-07 ساعت 14:50)AmericanHamid نوشته:  
ممنون
خوب خوش باشيد

سلام

دوست خوبم AmericanHamid عزیز
کاملاً حق با شماست من دوباره چک کردم اون تاریخ IV Issue Date تاریخ صدور ویزا هستش و تاریخ کلیر شدن رو همونطور که آقا بهزاد عزیز هم اشاره فرمودند سمت راست عکس پایین و همچنین روی پاکت زرد رنگ آخرین خط تحت عنوان Clearance Recieved on yy/mm/yyyy درج شده.
سپاس
شماره کیس: 2011AS00030xxx
وضعیت کیس من
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، maryam58 ، tata63 ، maaref ، Hornet ، naeiji1974 ، tamanna
دوستانی که با پاسپورت ویزا خورده برای گرفتن ارز مسافری به بانک مراجعه کردن آیا بودن ویزای مهاجرتی در پاس باعث میشه 1000 دلار بدن؟

ممنون
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: samadi2050 ، masoudeses ، maaref ، Hornet ، tamanna ، vahidvm60 ، joy
(2011-10-07 ساعت 22:53)free_free نوشته:  دوستانی که با پاسپورت ویزا خورده برای گرفتن ارز مسافری به بانک مراجعه کردن آیا بودن ویزای مهاجرتی در پاس باعث میشه 1000 دلار بدن؟

ممنون

سلام
نه دوست من هیچ ربطی نداره و همون 2000تا میتونید بگیرید
ملاک واسه اونا عوارض خروج از کشوره
و کسایی که تو پاسشون ویزا خورده باید عوارض خروج بدن و همون 2000تا هم میگیرن.
موفق باشید
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: najibi ، behzadb57 ، maaref ، Hornet ، tamanna ، vahidvm60 ، free_free ، joy
سلام دوستان

صدای ما رو از لس‌انجلس میشنوید

ما دیروز رسیدیم. با کامفورت کلاس ترکیش اومدیم نفری یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومن. فرم‌های آبیِ تو هواپیما میدند رو هم درست پر کرده بودیم یعنی‌ هم نوشته بودیم که خوراکی داریم پول هم درست نوشته بودیم. آجیل، نبات، سماق، سبزی خشک، عسل و چیزهای اینجوری داشتیم که اصلا ساک‌ها رو باز نکردن.

ارادتمند،
یاشار و ماری

شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

(2011-10-08 ساعت 00:09)یاشار و ماری نوشته:  سلام دوستان

صدای ما رو از لس‌انجلس میشنوید

ما دیروز رسیدیم. با کامفورت کلاس ترکیش اومدیم نفری یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومن. فرم‌های آبیِ تو هواپیما میدند رو هم درست پر کرده بودیم یعنی‌ هم نوشته بودیم که خوراکی داریم پول هم درست نوشته بودیم. آجیل، نبات، سماق، سبزی خشک، عسل و چیزهای اینجوری داشتیم که اصلا ساک‌ها رو باز نکردن.

ارادتمند،
یاشار و ماری

این طور که معلومه حسابی راضی بودین
راستی شما بلیط رو 1طرفه گرفتین این قیمت؟
و اینکه کامفور همون کلاسی هست که بین اکونومی و بیزینس هست؟
ممنون میشم جواب بدین
منم اگه خدا بخواد مسافر همین مسیرم.
ممنون
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، maaref ، tamanna ، AmericanHamid ، Hornet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان