کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
بچه ها يك سوال؟
هر خانواده اي مي شود 10000 دلار برد يا هر نفر مي شود 10000 برد بدون اينكه بخوان فرم هاي ديگه اي پر كنند؟؟ يعني مي خواهم بدونم يك خانواده دو نفر 200000 دلار مي تونن ببرند بدون اينكه بخوان فرم هاي ديگه اي پر كنند؟
تشکر کنندگان: maaref ، AmericanHamid
(2011-10-19 ساعت 18:36)free_free نوشته:  دوستانی که در امر خطیر و حساس پنهان کردن و جاسازی کردن دلار و مسکوکات در چمدانها و جامه دان ها و کتاب و لباس زیر و ...حرفه ای هستند بفرمایند که ما این دوزار دلاری رو که داریم کجا قایم کنیم؟

سوال بعدی اینکه تو مرحله اول ورود به سالن فرودگاه امام وسایل رو میگردن و یا مرحله دوم یا هر دو مرحله یا هیچکدوم؟

اگر چه هر ایرانی در کارهای غیر قانونی خود استادیست سر
امد ولی تجربه دیگر دوستان میتواند راهگشا باشد

ممنون

یه کارشناس مخفی کاری جواب بده....Cool
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: battosai ، behzadb57 ، joy ، tamanna ، maryam58 ، maaref ، AmericanHamid
(2011-10-20 ساعت 08:10)abig نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 17:54)HOMAYON53 نوشته:  از دوستان با تجربه سوال داشتم.
ما يك خانواده 3 نفري هستيم كه مي خوايم بريم به دالاس. خودم ، همسم و يك دختر 3 ساله. دو گزينه پروازي جلوي پاي ما است. يكي با لوفتانزا و يكي امارات. اگر با امارت بريم حدود 16 ساعت فاصله بين امارات تا دالاس در پرواز خواهيم بود. و اگر با لوفتانزا بريم از آلمان تا دالاس 11 ساعت در هواپيما هستيم. حالا سوال من اين است كه با توجه به بچه كوچيكي كه من دارم و مدت زمان پرواز . و سطح كيفي صندلي ها و خود پرواز و ... كدام را پيشنهاد مي دين. جفت كلاس پروازي نيز اكونومي هست و قيمت تقريبا يكسان

دوست عزیز، من تجربه ی سفر با لوفت هانزا رو نداشتم ولی دفعه ی قبل که با کی ال ام به سن فرانسیسکو سفر کردم از اروپا همین 11 ساعت(وحتی در برگشت کمتر) رو در راه بودم؛ این بار با امارات اومدم و با این که همین تصور رو داشتم که تحمل پرواز 16 ساعته سخت تر خواهد بود اما پرواز بهتری داشتم و به گمونم مهمترین نکته در هواپیمای امارات(یا هر خطی با همین نوع هواپیما) تهویه ی مناسب داخل بود چرا که در ساعات پایانی پرواز این قضیه برای آدم بزرگها هم خیلی مهم میشه چه برسه به خردسالها.
همه ی پروازها امکانات حداقلی رو برای بچه ها دارند ولی شما بهتره چند تا نکته رو هم رعایت کنید: در خصوص پدیده ی جت لگ به نظرمن هیچی مثل تنظیم خواب(مثلا با قرص ملاتونین و دستور صحیح مصرف اون) خوردن آب فراوان و راه رفتن و دستشویی رفتن مداوم کمک نمی کنه که صد البته در مورد بچه تون هم باید جدی گرفته بشه.
و یک نکته ی ظریف دیگه تو اغلب پروازها شاید دیده باشین که ابتدای سفر یک آب نبات تعارف می کنن(که البته این بار در امارات ندیدم) که خیلی کمک میکنه که در اختلاف فشار تو لحظه های بلند شدن و نشستن هواپیما پدیده ی گرفتگی گوش آزارتون نده، که این موضوع در مورد کودکان به شدت حساسه و من شنیدم که ممکنه آسیبهای جدی وارد کنه. شاید این تجربه رو داشته باشین که تو چنین لحظه هایی نوزادان شروع به گریه میکنن و خیلی از پدر ومادرها نمی دونن چه شونه. پس اگر بچه ی شما مشکلی برای خوردن آب نبات نداره(به مقتضای سن) بد نیست حتی اگر جزو پذیرایی نبود خودتان همراه داشته باشین ونوش جان کنین ،برای نوزادان هم قطعا" مادرها راه حلهای مناسبی دارند.
این را هم بدانید که به لحاظ جهت چرخش وضعی زمین، شما به هنگام رفت مشکل کمتری خواهید داشت و زودتر حال طبیعی خواهید یافت به شرط اینکه با وارد شدن به فعالیتهای روزمره و اجتناب از خوابیدنهای بی هنگام،هرچه سریعتر از حال رخوت خارج شوید.

سلام دوست عزیز
من هم قراره با klm برم.میشه بگین صندلیهاش راحته و فاصله بین صندلیهاش خوبه یا نه؟ پذیراییشون چطوره؟
(2011-10-20 ساعت 00:56)ali_ho نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 17:54)HOMAYON53 نوشته:  از دوستان با تجربه سوال داشتم.
ما يك خانواده 3 نفري هستيم كه مي خوايم بريم به دالاس. خودم ، همسم و يك دختر 3 ساله. دو گزينه پروازي جلوي پاي ما است. يكي با لوفتانزا و يكي امارات. اگر با امارت بريم حدود 16 ساعت فاصله بين امارات تا دالاس در پرواز خواهيم بود. و اگر با لوفتانزا بريم از آلمان تا دالاس 11 ساعت در هواپيما هستيم. حالا سوال من اين است كه با توجه به بچه كوچيكي كه من دارم و مدت زمان پرواز . و سطح كيفي صندلي ها و خود پرواز و ... كدام را پيشنهاد مي دين. جفت كلاس پروازي نيز اكونومي هست و قيمت تقريبا يكسان

دوست عزيز امارات از نظر سرگرمي حرف اول رو ميزنه ولي دو تا نقطه ضعف داره:يكي مدت پرواز طولاني و ديگري غذاهايي كه زياد براي ما ايراني ها دلچسب نيست ولي شما چون بچه كوچك داريد بايد سعي كنيد پروازي با كمترين مدت توقف و مدت پرواز بگيريد.در ضمن من فكر ميكنم لوفتهانزا فقط اجازه بردن 1 چمدان رو ميده.اگر ميتونيد در اين مورد از آژانس سوال كنيد.موفق باشيد
درست گفتین، با لوفتهانزا فقط 1 چمدون 23 کیلویی میشه برد!
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، AmericanHamid
من خودم اکثر پروازهامو با امارات می رم و تا حالا 14 15 ساعت هم با هواپیمای امارات در پرواز بودم کلا خیلی خیلی راحت هستید مخصوصا اگر هواپیمای A380 باشه که عالیه فقط در انتخاب صندلی دقت کنید که جلوی پاتون باز باشه این کارو آنلاین هم می تونید انجام بدید برای بچه هم نگران نباشید اونقدر سیستم کامپیوترش فیلم و بازی و موسیقی داره که هم خودتون و هم بچتون سرگرمید
(2011-10-20 ساعت 10:53)HOMAYON53 نوشته:  از دوستان با تجربه سوال داشتم.- بچه ها من نوشتم را تصحيح كنم قيمت پروازها يكسان نيست . پرواز امارات 1 ميليون در كل از لوفتانزا برام ارزونتر ميشه.
ما يك خانواده 3 نفري هستيم كه مي خوايم بريم به دالاس. خودم ، همسم و يك دختر 3 ساله. دو گزينه پروازي جلوي پاي ما است. يكي با لوفتانزا و يكي امارات. اگر با امارت بريم حدود 16 ساعت فاصله بين امارات تا دالاس در پرواز خواهيم بود. و اگر با لوفتانزا بريم از آلمان تا دالاس 11 ساعت در هواپيما هستيم. حالا سوال من اين است كه با توجه به بچه كوچيكي كه من دارم و مدت زمان پرواز . و سطح كيفي صندلي ها و خود پرواز و ... كدام را پيشنهاد مي دين. جفت كلاس پروازي نيز اكونومي هست و قسمت امارات كمت از لوفتانزا هست.

تشکر کنندگان: tamanna ، maryam58 ، maaref ، AmericanHamid ، tata63 ، HOMAYON53
(2011-10-20 ساعت 16:04)mjh نوشته:  بچه ها يك سوال؟
هر خانواده اي مي شود 10000 دلار برد يا هر نفر مي شود 10000 برد بدون اينكه بخوان فرم هاي ديگه اي پر كنند؟؟ يعني مي خواهم بدونم يك خانواده دو نفر 200000 دلار مي تونن ببرند بدون اينكه بخوان فرم هاي ديگه اي پر كنند؟
هر خانواده می تونه 000/10 دلار بدون پر کردن فرم اضافه وارد آمریکا کنه ولی بیش از اون هم هیچ محدودیت یا مالیاتی نداره.
دوستان اگه می خواهید بدون استرس مبلغ بالائی را از ایران به آمریکا بیاورید تنها راهش اینه که از یه صرافی معتبر که تعدادشون هم کم نیست به دبی حواله بدهید و بلیطتان را طوری بگیرید که در دبی توقف یک روزه داشته باشید و در آنجا پول را دریافت و به آمریکا ببرید.

تشکر کنندگان: joy ، tamanna ، najibi ، maryam58 ، tata63 ، behzadb57 ، ARASH@MH ، maaref ، AmericanHamid
یه ایده دارم برات،
میتونی ارز های با ارزش تر و اسکناس های رقم درشت تر رو با خودت ببری که راحت تر توی کیف پول عدد بزرگی جا میشه و اونور دوباره تبدیلش کنی
مثلا €500 ببری که 20تاش میشه €10,000 یا $13,000 که 130 عدد اسکناس 100 دلاری است
خب 130 عدد اسکناس توی کیف پول جا(مخفی) نمی شه ولی 20 تا راحت جا میشه.
میتونی یه رمان قطور دستت بگیری و لای برگ هاش بزاری. و رمان رو در طول سفرت بخونی.Big Grin
از طرفی پول بیشتر بردن شاید به نفعمون نباشه
هم ریسک نگهداری و حمل و نقل و هم عدم نیاز
میخواید خونه بخرید؟ خب یه راه براش دارم:
فکر کنم 13 هزار دلار برای یک نفر، هر چقدر هم پرخرج باشی، تا اومدن SNN و باز کردن حساب، برات کافی باشه، باقیش رو بگو از طریق صرافی ها بفرستند به حسابت. ولی هر بار زیر 10 هزار تا ارسال کنن و اگه بیشتر خواستی، یک کپی از فاکتور چیزی که میخوای بخری به ارسال کننده بده تا اگه FBI چک خورد، بتونی آزادش کنی.
فری فری جان، مواظب باش، اون سری قصر از دست FBI در رفتی، اینبار جبرانش نکنن.
توضیح اینکه رقم های بالای 10 هزار دلار رو FBI چک میکنه که برای فعالیت های تروریستی و دور زدن تحریم استفاده نشه.
تشکر کنندگان: free_free ، joy ، tamanna ، maryam58 ، tata63 ، goli20 ، behzadb57 ، California ، آمریکا ، maaref ، Hornet ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، parsush
(2011-10-17 ساعت 10:49)hoseyn نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 10:39)free_free نوشته:  دوستانی که باایرفلوت پرواز داشتند پس از توقف در مسکو و تعویض هواپیما آیا کارت پرواز جدید صادر میشه و یا اینکه با همون کارت پرواز قدیمی سوار میشیم؟

دوستانی که با ایر فلوت پرواز داشتن آیا امکان انتخاب صندلی 24 ساعت قبل پرواز برای کلاس اکونومی هست؟
در پروازهاي دوتكه، كارت پرواز هر دو را در همين فرودگاه امام به شما ميدهند و برچسب بار را روي كارت قسمت دوم مي چسبانند كه شما در آخرين مرحله پرواز از آن استفاده كنيد. بنابراين اگر به روش الكترونيك جايتان را قبلا نگرفته باشيد، در همين ابتداي راه كارمند ايراني برايتان هردو بخش سفر را صندلي معين مي كند. ميشه مخش را زد و بهترين جايي كه ميشه را گرفت. البته من ديدم كه توي اختصاص صندلي اين بنده هاي خدا هم محدوديت دارند و توي يك بازه خاصي از رديفها ميتونن مانور بدهند.Big GrinBig Grin
سلام
مرسی از اطلاعاتتون Smile میشه لطفا بگین چه جوری باید به روش الکترونیک جای صندلیمون رو رزرو کنیم؟؟! من نمیدونستم باید چنین کاری کنم!!!!
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، maryam58 ، behzadb57 ، free_free ، maaref ، AmericanHamid ، Hornet
(2011-10-20 ساعت 16:31)free_free نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 18:36)free_free نوشته:  دوستانی که در امر خطیر و حساس پنهان کردن و جاسازی کردن دلار و مسکوکات در چمدانها و جامه دان ها و کتاب و لباس زیر و ...حرفه ای هستند بفرمایند که ما این دوزار دلاری رو که داریم کجا قایم کنیم؟

سوال بعدی اینکه تو مرحله اول ورود به سالن فرودگاه امام وسایل رو میگردن و یا مرحله دوم یا هر دو مرحله یا هیچکدوم؟

ممنون

یه کارشناس مخفی کاری جواب بده....Cool

وقتی ساک از زیر دستگاه x-ray رد میشه تصویر از بالای آن نمایش داده میشه. بنابراین عمق/ضخامت اقلام داخل ساک معلوم نمیشه. بنابراین می تونی پول ها در یک بسته روی هم بزاری بطوری که تصویر از بالای اون مثل یک بسته اسکناس باشه. ولی اگر چند تا بسته باشه امکان اینکه شک کنند که هر کدام از بسته مقدار زیادی هست بیشتر هست.
تشکر کنندگان: maryam58 ، behzadb57 ، tamanna ، joy ، free_free ، frozen mind ، maaref ، AmericanHamid ، Hornet
(2011-10-20 ساعت 11:46)arisa-mohammad نوشته:  
(2011-10-20 ساعت 10:53)HOMAYON53 نوشته:  از دوستان با تجربه سوال داشتم.- بچه ها من نوشتم را تصحيح كنم قيمت پروازها يكسان نيست . پرواز امارات 1 ميليون در كل از لوفتانزا برام ارزونتر ميشه.
ما يك خانواده 3 نفري هستيم كه مي خوايم بريم به دالاس. خودم ، همسم و يك دختر 3 ساله. دو گزينه پروازي جلوي پاي ما است. يكي با لوفتانزا و يكي امارات. اگر با امارت بريم حدود 16 ساعت فاصله بين امارات تا دالاس در پرواز خواهيم بود. و اگر با لوفتانزا بريم از آلمان تا دالاس 11 ساعت در هواپيما هستيم. حالا سوال من اين است كه با توجه به بچه كوچيكي كه من دارم و مدت زمان پرواز . و سطح كيفي صندلي ها و خود پرواز و ... كدام را پيشنهاد مي دين. جفت كلاس پروازي نيز اكونومي هست و قسمت امارات كمت از لوفتانزا هست.

با سلام
ما هم دقیقأ شرایط شما رو داشتیم یعنی با یک بچه سه ساله 17 ساعت پرواز کردیم البته به LA با پرواز امارات و اصلأ اذیت نشدیم این رو هم بگم که بچه ما خیلی شیطونه ولی حداقل 10 الی 12 ساعتشو خواب بود چون اصلأ چراغ هواپیما رو به جز موقع سرو غذا روشن نکردن .... اون 5 الی 6 ساعتی هم که بیدار بود دو سه تاکارتون دید و کلی هم داخل هواپیماراه رفت و چون غالب آدمای داخل هواپیما هندی و پاکستانی و ... بودن خیلی هم ازدیدن بچه خوشحال میشدن و آدم احساس ناراحتی نمیکرد ..
ما که در کل راضی بودیم و اصلأ سختی نکشیدیم

راستی یادم رفت بگم
دقت کنید نوع هواپیما برای اون تاریخ 200-777 نباشه چون هواپیمای کوچیکیه و اغلب همه صندلیهاش پره و حتمآ 300-777 باشه چون خیلی از صندلی هاش خالی میمونه و اگه از ردیف وسط صندلی انتخاب کنی (4صندلی) به احتمال زیاد یک صندلی خالی کنارتون خواهید داشت که بچه بتونه دراز بکشه

تشکر کنندگان: najibi ، maryam58 ، tata63 ، goli20 ، behzadb57 ، tamanna ، maaref ، HOMAYON53 ، AmericanHamid ، ali234
من میتونم بلیط رفت بگیرم برم یا باید بلیط رفت و برگشت بگیرم.
دوستان راهنمایی کنند.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، maryam58
(2011-10-21 ساعت 01:00)zerogalaxy نوشته:  من میتونم بلیط رفت بگیرم برم یا باید بلیط رفت و برگشت بگیرم.
دوستان راهنمایی کنند.

شما به هر صورتی که بخواهی میتونی بلیت بگیری. اگه قصد موندن داری رفت اگه تاریخ برگشتتون معلومه رفت و برگشت ...دقت کنید که اگه توی آژانس به غیر این گفتند یاداوری کنید که ویزای شما مهاجرتیه نه توریستی!
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، joy ، free_free ، maaref ، maryam58

ممنون

پیشنهاد من اینه که 5000 تا 5000 تا توی جیب های ساک دستی خودتون بگذارید. ما که این کار رو کردیم. تازه توی فرودگاه لوس آنجلس که آفیسر برگه هامون رو گرفت و گفت برید ساک هاتون رو بیارید، به ما گفت که وسایل دستیتون رو بگذارید اینجا روی زمین و برید ساک هاتون رو بیارید و شاید باور نکنید که ما 15000 دلار رو خیلی راحت وسط راهرو توی فرودگاه رها کردیم و رفتیم که ساکهامون رو بیاریم!!!!!!!!!! که فقط وقتی دیدیم ساکهامون خیلی دارند دیر می کنند یکیمون برگشت و از آفیسره پرسید که are our baggage safe in here? که آفیسر هم گفت بعله!!! و دوباره برگشتیم سر نوار نقاله ای که ساکهامون رو قرار بود بیاره. فقط خیلی تابلو نکنید و خیلی خونسرد و بیخیال رفتار کنید. Big Grin البته ما از تبریز حرکت کردیم و توی فرودگاه اصلا راجع به پول و این چیزها کسی چیزی نپرسید. ما انقدر دیر کرده بودیم که اصلا هماهنگ نکرده بودیم که اگه کسی چیزی پرسید چی بگیم و این حرفهاCool کلا انقدر خودمون بیخیال بودیم که مردم هم بیخیال ما بودند و حتی توی فرودگاه لوس آنجلس هم حتی یک نفر یه نگاه چپ به کیفهای ما نکرد و حتی یکی از ساکهامون رو هم باز نکردند و حتی نپرسیدند که خوردنی و این چیزها دارید یا نه!!!! امیدوارم شما هم به همین راحتی بیایید.
(2011-10-20 ساعت 16:04)mjh نوشته:  بچه ها يك سوال؟

هر کسی می تونه هر چقدر دلش بخواد پول ببره. فقط باید بگه که بعدا بهش مالیات تعلق نگیره. راحت بگین که چقدر پول همراهتونه. توی فرمی که توی هواپیما بهتون میدن، قیمت اشیاء با ارزشتون رو هم می پرسند که سعی کنید بنویسید، من یک ست طلا و یک ست مروارید داشتم که قیمت تقریبی (زمان خرید) دوتاشون رو نوشتم ولی باور کنید که اصلا نگاه نکردند.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: najibi ، behzadb57 ، maxsupermax ، tamanna ، free_free ، tata63 ، maaref ، maryam58 ، AmericanHamid ، Hornet ، آلیس-1980
خوشم میاد کسی جواب سوالای منو نمیده.Sadیعنی کسی نیست که در مورد ویزا کارت یا این وسیله های تبدیل ولتاز چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟عیبی نداره خودم پرس و جوی بیشتری میکنم و نتیجشو هم میگم که کسانی که نمیدونن هم بدوننTongue
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، joy ، AmericanHamid
(2011-10-21 ساعت 21:59)tamanna نوشته:  خوشم میاد کسی جواب سوالای منو نمیده.Sadیعنی کسی نیست که در مورد ویزا کارت یا این وسیله های تبدیل ولتاز چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟عیبی نداره خودم پرس و جوی بیشتری میکنم و نتیجشو هم میگم که کسانی که نمیدونن هم بدوننTongue
با سلام
1- منظورتان از ویزا کارت چیست؟ اگر هدفتان تهیه ویزا کارت در ایران است بفرمایید در پیغام خصوصی برای اینکه تبلیغ نشود راهنمایی می کنم.
2- فکر کنم به تبدیل ولتاژ نیاز نیست ولی به تبدیل پریز چرا! اونجا پریزها سه تایی است می توانید یک تبدیل چند کاره پریز از طبقه زیر هم کف پاساژ پایتخت بخرید.

تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، maryam58 ، joy ، tamanna ، AmericanHamid
(2011-10-21 ساعت 21:59)tamanna نوشته:  خوشم میاد کسی جواب سوالای منو نمیده.Sadیعنی کسی نیست که در مورد ویزا کارت یا این وسیله های تبدیل ولتاز چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟عیبی نداره خودم پرس و جوی بیشتری میکنم و نتیجشو هم میگم که کسانی که نمیدونن هم بدوننTongue

برای تبدیل ولتاژ بایستی ترانسفرماتور مبدل 110 به 220 داشته باشید (برای وسایل پر مصرف و موتوری) و برای وسایل کم مصرق(که برق مستقیم یا dc استفاده می کنند) می توانید از تغذیه ها و یا شارژرهای سوئیچینگ استفاده کنید که ویژگی آنها قابلیت اتصال به ولتاژ رنج 110 تا 220 باشد...

بدیهی است هیچکدو م از دوستان قصد ندارند وسایلی مانند یخچال و فریزر و اتو و سشوار یا وسایل موتوری با خودشون به آمریکا ببرند ( در صورتی که این وسایل رو به آمریکا ببرید در صورت داشتن مبدل ولتاژ فقط تو خونه میتونید استفاده کنید) در عوض وسایلی مانند لپ تاپ و ... رو میبرید که با بررسی رنج ولتاژ ورودی تغذیه این وسایل میتونید بفهمید که با 110 کار میکنه یا نه...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: najibi ، arisa-mohammad ، maaref ، یاشار و ماری ، maryam58 ، joy ، tamanna ، maxsupermax ، tata63 ، A.K

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان