کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام دوستان،
من یه سوالی برام پیش اومده، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه، راستش نمیدونم چه جوری میتونم تو سایت checkmytrip.com بلیطمون رو چک کنم، کسی میدونه دقیقا کجا باید confirmation number رو وارد کنم؟؟
غصه هم خواهد رفت ، به حباب لب یک رود قسم وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت / غصه هم خواهد رفت ،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ، لحظه را در یابیم ، باور روز برای گذر از شب کافیست
یار تنهایی من با من گفت: هر کجا لرزیدی، از سفرترسیدی، تو بگو از ته دل، من خدا را دارم... من خدا را دارم
تشکر کنندگان: maaref ، AmericanHamid ، A.K ، tamanna
(2011-10-22 ساعت 23:32)maryam58 نوشته:  سلام دوستان،
من یه سوالی برام پیش اومده، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه، راستش نمیدونم چه جوری میتونم تو سایت checkmytrip.com بلیطمون رو چک کنم، کسی میدونه دقیقا کجا باید confirmation number رو وارد کنم؟؟
eticket یا برگه رزرواسیون تون رو دارید؟ اگه بله, پس :
توی ای تیکت یا برگه رزرواسیون شما دو تا چیز وجود داره یکی TICKET NUMBER و دیگری BOOKING REF که جلوش هم نوشته شده AMADEUS و بعدش شماره رفرنس تون. شما اگه همین شماره رفرنس رو وارد کنید اطلاعات بلیتتون, نوع هواپیما و حتی اینکه از کدوم آژانس هم خریدید رو بهتون میگه.دو تا باکس گوشه سمت راست بالای صفحه هستش که توی اولی باید شماره رزرواسیون یا همون شماره رفرنستون و در دیگری هم فامیلیون رو باید بنویسید.
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، maryam58 ، maaref ، free_free ، tata63 ، A.K ، tamanna
از دوستان عزیز که تجربه پرواز با هواپیمائی امارات را دارند خواهش می کنم در صورت امکان من را راهنمائی کنند که چطور می توانم بدون مراجعه حضوری به دفاتر امارات واز طریق سایت امارات تاریخ برگشت خودم از لوس آنجلس به تهران را که تاریخ آینده است به تاریخ مد نظرم تغییر دهم. با تشکر
تشکر کنندگان: maaref ، A.K ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 09:33)smebi2011 نوشته:  از دوستان عزیز که تجربه پرواز با هواپیمائی امارات را دارند خواهش می کنم در صورت امکان من را راهنمائی کنند که چطور می توانم بدون مراجعه حضوری به دفاتر امارات واز طریق سایت امارات تاریخ برگشت خودم از لوس آنجلس به تهران را که تاریخ آینده است به تاریخ مد نظرم تغییر دهم. با تشکر

با سلام
خودتون نمیتونید on line انجام بدید و باید از طریق دفتر امارات انجام بشه
البته بدون مراجعه و تلفنی هم میتونید این کارو بکنید - من یکبار از لس آنجلس این کارو کردم و بابت هر بلیت 50 دلار جریمه دادم که از طریق کردیت کارت پرداخت شد و نیازی به مراجعه حضوری نداشت
ضمنأ لینک امارات رو هم برات میزارم
http://www.emirates.com/us/english/help/...qId=286859

با تشکر

تشکر کنندگان: maryam58 ، maaref ، behzadb57 ، najibi ، AmericanHamid ، smebi2011 ، A.K ، Hornet ، tamanna
سلام

آیا امکان داره یک دوستی‌ قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به لوس انجلس را به من بگه؟ مثلا لوفت هانزا یا کی‌ ل ‌ام و ترکیه و امارات ؟
شماره کیس :35000
تاریخ رویت قبولی در سایت:NEVER
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:FEB 2011
کنسولگری:LONDON
تاریخ کارنت شدن کیس:AUG
تاریخ دریافت نامه دوم:JULY 2011
تاریخ مصاحبه: AUG 5 th/CLEARANCE 47 DAYS
تاریخ دریافت ویزا: SEP 2011
تاریخ ورود به آمریکا :NO IDEA
تاریخ دریافت گرین کارت :NO IDEA
تشکر کنندگان: maaref ، A.K ، joy ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 14:42)planetearth نوشته:  سلام

آیا امکان داره یک دوستی‌ قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به لوس انجلس را به من بگه؟ مثلا لوفت هانزا یا کی‌ ل ‌ام و ترکیه و امارات ؟

دوست عزيز براي چه تاريخي؟
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: maaref ، A.K
یک خبر خیلی فوری
من یه سوال داشتم یکی از دوستانم بهم گفت بی بی سی اعلام کرده کسانی که از طریق لاتاری برنده شده اند حق خروج ندارند لطفا اگه کسی خبری در این مورد داره بگه و راهنمایی کنه مرسی . : (
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: maaref ، A.K ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 18:24)آرتين نوشته:  یک خبر خیلی فوری
من یه سوال داشتم یکی از دوستانم بهم گفت بی بی سی اعلام کرده کسانی که از طریق لاتاری برنده شده اند حق خروج ندارند لطفا اگه کسی خبری در این مورد داره بگه و راهنمایی کنه مرسی . : (

اين خبر اشتباهه موضوع اينه :
ثبت نام برای گرین‌کارت در کافی‌نت‌های ایران غیر قانونی است'
به روز شده: 05:53 گرينويچ - 23 اکتبر 2011 - 01 آبان 1390

* فیسبوک
* تویتر
* سهیم کنید
* ارسال صفحه
* چاپ مطلب

خلیل هلالی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ایران، فعالیت کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه ای برای ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت از آمریکا را غیرقانونی دانسته است.

آقای هلالی در مصاحبه با خبرگزاری مهر ایران گفته است پلیس موضوع را بررسی کرده و با متخلفان برابر قانون برخورد می کند.

او تاکید کرده که پلیس اجازه نخواهد داد عده ای برای سودجویی، دست به این کارها بزنند.

خبرگزاری مهر می گوید اخیرا برخی کافی نت ها در این زمینه دست به تبلیغ علنی می زنند.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، joy ، behzadb57 ، najibi ، آمریکا ، Hornet ، maaref ، آرتين ، tata63 ، ramin_ad ، A.K ، maryam58 ، tamanna
(2011-10-20 ساعت 21:26)joy نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 10:49)hoseyn نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 10:39)free_free نوشته:  دوستانی که باایرفلوت پرواز داشتند پس از توقف در مسکو و تعویض هواپیما آیا کارت پرواز جدید صادر میشه و یا اینکه با همون کارت پرواز قدیمی سوار میشیم؟

دوستانی که با ایر فلوت پرواز داشتن آیا امکان انتخاب صندلی 24 ساعت قبل پرواز برای کلاس اکونومی هست؟
در پروازهاي دوتكه، كارت پرواز هر دو را در همين فرودگاه امام به شما ميدهند و برچسب بار را روي كارت قسمت دوم مي چسبانند كه شما در آخرين مرحله پرواز از آن استفاده كنيد. بنابراين اگر به روش الكترونيك جايتان را قبلا نگرفته باشيد، در همين ابتداي راه كارمند ايراني برايتان هردو بخش سفر را صندلي معين مي كند. ميشه مخش را زد و بهترين جايي كه ميشه را گرفت. البته من ديدم كه توي اختصاص صندلي اين بنده هاي خدا هم محدوديت دارند و توي يك بازه خاصي از رديفها ميتونن مانور بدهند.Big GrinBig Grin
سلام
مرسی از اطلاعاتتون Smile میشه لطفا بگین چه جوری باید به روش الکترونیک جای صندلیمون رو رزرو کنیم؟؟! من نمیدونستم باید چنین کاری کنم!!!!
مرسی که کلی تحویلم گرفتین Wink Sad

(2011-10-23 ساعت 19:31)shitili نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 18:24)آرتين نوشته:  یک خبر خیلی فوری

اين خبر اشتباهه موضوع اينه :
ثبت نام برای گرین‌کارت در کافی‌نت‌های ایران غیر قانونی است'
به روز شده: 05:53 گرينويچ - 23 اکتبر 2011 - 01 آبان 1390

* فیسبوک
* تویتر
* سهیم کنید
* ارسال صفحه
* چاپ مطلب

خلیل هلالی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ایران، فعالیت کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه ای برای ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت از آمریکا را غیرقانونی دانسته است.

آقای هلالی در مصاحبه با خبرگزاری مهر ایران گفته است پلیس موضوع را بررسی کرده و با متخلفان برابر قانون برخورد می کند.

او تاکید کرده که پلیس اجازه نخواهد داد عده ای برای سودجویی، دست به این کارها بزنند.

خبرگزاری مهر می گوید اخیرا برخی کافی نت ها در این زمینه دست به تبلیغ علنی می زنند.

منم الان زیرنویس ب بی سی رو دیدم :"پلیس ایران اعلام کرد فعالیت مراکز خدمات یارانه ای برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت امریکا غیرقانونی است"
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، behzadb57 ، najibi ، Hornet ، maaref ، آرتين ، tata63 ، ramin_ad ، A.K ، tamanna
سلام

من دیروز رسیدم سن جوزه . با هوا پیمایی اتحاد اومدم از طریق ابو ذبی‌ و سپس شیکاگو و با آمریکن ایر لین اومدم سن فرانسیسکو . کارهای مهاجرتی رو در شیکاگو انجام دادم . خیلی‌ راحت بود هیچ جایی چمدان‌ها رو نگشتند .حتا نپرسید چی‌ داری . من آدرسم رو در شیکاگو عوض کردم . قبلان لوس آنجلس بود به سن فرانسیسکو تغییر دادم . و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد که بگه تو که کالیفرنیا میری چرا اومدی اینجا .من نگران اتفاقات اخیر بودم ولی‌ هیچ برخورد بد ی ندیدم . اگر تونستم یک سفر نامه مینویسم . سوالی بود در خدمتم

تشکر کنندگان: joy ، behzadb57 ، najibi ، REZA1390 ، free_free ، shitili ، Hornet ، maaref ، naeiji1974 ، tata63 ، ramin_ad ، یاشار و ماری ، HOMAYON53 ، Rainy ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 20:08)AmericanHamid نوشته:  سلام

من دیروز رسیدم سن جوزه . با هوا پیمایی اتحاد اومدم از طریق ابو ذبی‌ و سپس شیکاگو و با آمریکن ایر لین اومدم سن فرانسیسکو . کارهای مهاجرتی رو در شیکاگو انجام دادم . خیلی‌ راحت بود هیچ جایی چمدان‌ها رو نگشتند .حتا نپرسید چی‌ داری . من آدرسم رو در شیکاگو عوض کردم . قبلان لوس آنجلس بود به سن فرانسیسکو تغییر دادم . و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد که بگه تو که کالیفرنیا میری چرا اومدی اینجا .من نگران اتفاقات اخیر بودم ولی‌ هیچ برخورد بد ی ندیدم . اگر تونستم یک سفر نامه مینویسم . سوالی بود در خدمتم
اقا رسیدن به خیر
اب وهوای انجا چطوره؟
الان نیاز به لباس گرم هست؟
هتل چیکار کردین ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنین

تشکر کنندگان: Hornet ، maaref ، AmericanHamid ، ramin_ad
(2011-10-23 ساعت 20:08)AmericanHamid نوشته:  سلام

برام خیلی مهمه که بدونم کارهای مهاجرتیتون چند ساعت طول کشید
جه ساعتی شروع شد؟ میخوام بدونم ساعت پرترافیک بوده یا نه.

تشکر کنندگان: maaref ، AmericanHamid ، ramin_ad
با اینترنت اکسپلورر میتونید وارد مهاجر سرا شوید
این رو نوشتم که کسانی که می خوان تاپیک هارو تعقیب کنن و به خاطر مشکلی که برای سایت پیش اومده و مرورگرهای فایرفاکس و کروم و .. اجازه ی استفاده از سایت به کاربرا نمی دن، بتونن وارد سایت شن و تا رفع مشکل استفاده ی خوشونو ببرن
تشکر کنندگان: maaref ، tata63 ، یاشار و ماری ، HOMAYON53 ، joy ، Hornet ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 23:51)pefa نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 20:08)AmericanHamid نوشته:  کارهای مهاجرتی رو در شیکاگو انجام دادم . خیلی‌ راحت بود هیچ جایی چمدان‌ها رو نگشتند .حتا نپرسید چی‌ داری . من آدرسم رو در شیکاگو عوض کردم . قبلان لوس آنجلس بود به سن فرانسیسکو تغییر دادم . و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد که بگه تو که کالیفرنیا میری چرا اومدی اینجا .من نگران اتفاقات اخیر بودم ولی‌ هیچ برخورد بد ی ندیدم.
برام خیلی مهمه که بدونم کارهای مهاجرتیتون چند ساعت طول کشید
جه ساعتی شروع شد؟ میخوام بدونم ساعت پرترافیک بوده یا نه.

من و خانمم هم از شیکاگو (ایلینویز) وارد شدیم و به اوهایو رفتیم. کلاً کارهای مهاجرتی بیشتر از نیم ساعت طول نکشید و هیچ کاری هم به چمدون هامون نداشتن. گرچه برای passport check in خیلی شلوغ بود و حدود یک ساعت معطل شدیم، ولی در قسمت اداره homeland security که کارای مهاجرتی رو انجام دادیم همه چی عالی بود.
من اینطور شنیدم که اینقد فرودگاه شیکاگو آسون گیره که بعضی ها که فرودگاه دیترویت بهشون نزدیک تره، به علت سخت گیری فرودگاه دیترویت، از شیکاگو وارد می شن.
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: pefa ، maaref ، tata63 ، najibi ، HOMAYON53 ، ramin_ad ، hamed_gh ، tamanna
دوستانی که اولین توقفشون در آمریکا یکی از فرودگاه های نیویورک، لس آنجلس و آتلانتا بوده، کارهای مهاجرتی شون چند ساعت طول کشید و در چه ساعتی در این فرودگاه ها حاضر بودن؟
لطفا به هر دو سوال جواب بدهید.
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان