کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-10-24 ساعت 01:33)pefa نوشته:  با اینترنت اکسپلورر میتونید وارد مهاجر سرا شوید
این رو نوشتم که کسانی که می خوان تاپیک هارو تعقیب کنن و به خاطر مشکلی که برای سایت پیش اومده و مرورگرهای فایرفاکس و کروم و .. اجازه ی استفاده از سایت به کاربرا نمی دن، بتونن وارد سایت شن و تا رفع مشکل استفاده ی خوشونو ببرن

با همون فاير فاكس هم اگه ignore رو بزنيد ميتونيد وارد شيد! منتها موضوع اينجاست كه كي داره خراب كاري ميكنه!!!!Rolleyes

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: 3rip ، ramin_ad ، maaref ، tamanna
سلام به دوست ساکن در هوستون
پقدر طول کشید تا گرین کارت و سوشال سکیوریتی نامبر شما آمد؟ من قصد دارم پس از یک ماه به ایران برگردم و به همین خاطر باید برای "ری اینتری پرمیت" هم اقدام کنم. آیا شما در این زمینه تجربه ای دارید؟

هوا آنجا چطور است؟
نکته: پرواز من مستقیم به هوستون است.

بسیار ممنون
تشکر کنندگان: maaref ، ramin_ad
(2011-10-24 ساعت 18:17)shahab_java نوشته:  سلام به دوست ساکن در هوستون
پقدر طول کشید تا گرین کارت و سوشال سکیوریتی نامبر شما آمد؟ من قصد دارم پس از یک ماه به ایران برگردم و به همین خاطر باید برای "ری اینتری پرمیت" هم اقدام کنم. آیا شما در این زمینه تجربه ای دارید؟

هوا آنجا چطور است؟

بسیار ممنون

مگه به پرمیت نیازه برای ورود مجدد؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: maaref ، ramin_ad ، tamanna
(2011-10-24 ساعت 18:56)sima s نوشته:  

هوا آنجا چطور است؟

بسیار ممنون

سلام دوست من،

یک هفته هست ک اومدم هوستن،میگن هوا بهتر شده ولی‌ خوب چون من میونه‌ای با رطوبت ندارم هنوز زیاد خوب نشده

در مورد اون یکی‌ سوالت نظری ندارم چون چیزی هنوز ب دستم نرسیده،نمی‌خوام نفوذ شر بزنم ولی‌ شما اگه تا ی ماه گرین کارد ب دستت برسه خیلیه،پروسه پاس سفید خودش زمان میبره.

ب امید موفقیت
تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، satusa ، tamanna
(2011-10-24 ساعت 18:56)sima s نوشته:  

هوا آنجا چطور است؟

بسیار ممنون

خانوم سیما بازگشت ب پاس سفید نیاز نداره تا ۶ ماه،بیشتر از اون ممکن دچار مشکل بشن برای همین میخوان اقدام کنن. حتما میخوان بیش از این مدت خارج از امریکا باشند
تشکر کنندگان: maaref ، behzadb57 ، tamanna
خانوم سیما بازگشت ب پاس سفید نیاز نداره تا ۶ ماه،بیشتر از اون ممکن دچار مشکل بشن برای همین میخوان اقدام کنن. حتما میخوان بیش از این مدت خارج از امریکا باشند

[/quote]

تا ۱ سال نه شش ماه.توی دستور العمل پر کردن به صراحت نوشته شده که اگر زیر یک سال میخواهید بیرون از ا م ری کا باشیدنیازی بهreentry permit ندارید.
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، maaref ، behzadb57 ، ramin_ad ، joy ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 22:32)REZA1390 نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 20:08)AmericanHamid نوشته:  سلام

من دیروز رسیدم سن جوزه . با هوا پیمایی اتحاد اومدم از طریق ابو ذبی‌ و سپس شیکاگو و با آمریکن ایر لین اومدم سن فرانسیسکو . کارهای مهاجرتی رو در شیکاگو انجام دادم . خیلی‌ راحت بود هیچ جایی چمدان‌ها رو نگشتند .حتا نپرسید چی‌ داری . من آدرسم رو در شیکاگو عوض کردم . قبلان لوس آنجلس بود به سن فرانسیسکو تغییر دادم . و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد که بگه تو که کالیفرنیا میری چرا اومدی اینجا .من نگران اتفاقات اخیر بودم ولی‌ هیچ برخورد بد ی ندیدم . اگر تونستم یک سفر نامه مینویسم . سوالی بود در خدمتم
اقا رسیدن به خیر
اب وهوای انجا چطوره؟
الان نیاز به لباس گرم هست؟
هتل چیکار کردین ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنین

سلام و ممنون

آب و هوا خیلی‌ خوبه بین ۱۰ تا ۲۴ درجه . اگر بچه کوچیک دارید ممکن شب سرما بخوره .

لباس گرم نه نیازی نیست.( من همش با تی‌شرت میرم بیرون)

هتل هم من چون از سن فرانسیسکو می‌خواستم برم سن خوزه و ساعت ۱۲ شب رسیدم . و نه آدرس هتل داشتم و نه میدونستم کجا برم بد از یک ساعت ا لا فی‌ در فرودگاه . به یک راننده تاکسی گفتم می‌خوام برم متل که اونم منو برد نزدیکترین متل به فرودگاه.

شما وقتی‌ از فرودگاه بیرون بی‌ یا یند یک سری ماشین به اسم شاتل هست که هر هتلی برا خودش داره که اگر هتل خاصی‌ میرید میبرنتن. که به صورت گردشی هستند و منتظر بمانید می‌‌یا اند .

ببخشید با بهنویس بهتر از این نمی‌شه نوشت

تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، REZA1390 ، maaref ، behzadb57 ، najibi ، ramin_ad ، joy ، tamanna
(2011-10-23 ساعت 23:51)pefa نوشته:  

من دیروز رسیدم سن جوزه . با هوا پیمایی اتحاد اومدم از طریق ابو ذبی‌ و سپس شیکاگو و با آمریکن ایر لین اومدم سن فرانسیسکو . کارهای مهاجرتی رو در شیکاگو انجام دادم . خیلی‌ راحت بود هیچ جایی چمدان‌ها رو نگشتند .حتا نپرسید چی‌ داری . من آدرسم رو در شیکاگو عوض کردم . قبلان لوس آنجلس بود به سن فرانسیسکو تغییر دادم . و هیچ مشکلی‌ پیش نیومد که بگه تو که کالیفرنیا میری چرا اومدی اینجا .من نگران اتفاقات اخیر بودم ولی‌ هیچ برخورد بد ی ندیدم . اگر تونستم یک سفر نامه مینویسم . سوالی بود در خدمتم
برام خیلی مهمه که بدونم کارهای مهاجرتیتون چند ساعت طول کشید
جه ساعتی شروع شد؟ میخوام بدونم ساعت پرترافیک بوده یا نه.

سلام

کارهای من اول یک صاف بزرگ بود . که وقتی‌ کار آمریکایی‌ها تموم شو همه افسر‌ها برای خارجی‌‌ها کار میکردند . بد از چک کردن پاسپورت . قسمت مهاجرت که یک میز بود من بودم و دو نفر دیگه که ۲۰ دقیقه طول نکشید. و کلا از ورود تا خروج از اونجا یک ساعت هم نشد.
من فکر می‌کنم ساعت خلوت بود .حدود ۵۰۰ مسافر که فکر کنم همه مسافر یک هواپیما بودیم

تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، maaref ، behzadb57 ، najibi ، tata63 ، ramin_ad ، joy ، pefa ، tamanna
(2011-10-24 ساعت 11:54)pefa نوشته:  دوستانی که اولین توقفشون در آمریکا یکی از فرودگاه های نیویورک، لس آنجلس و آتلانتا بوده، کارهای مهاجرتی شون چند ساعت طول کشید و در چه ساعتی در این فرودگاه ها حاضر بودن؟
لطفا به هر دو سوال جواب بدهید.

ما از فرودگاهِ لوس انجلس وارد شدیم و کارهامون یک ساعت و نیم طول کشید، بعدِ رسیدنِ ما ۲-۳ تا باجه دیگه باز کردند از بس که شلوغ بود.
ما ساعتِ ۳:۳۰ عصر به وقتِ لس‌انجلس رسیدیم
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: maaref ، naeiji1974 ، behzadb57 ، najibi ، tata63 ، ramin_ad ، joy ، pefa ، Hornet ، tamanna ، آلیس-1980
ما براي اواخر نوامبر از قطري دو طرفه براي هيوستون گرفتيم هر نفر 1,460 تومان. هواپيما بويينگ 777 و يك توقف 2.5 ساعته در دوحه داره و كل طول پرواز 21 ساعت خواهد بود.
تشکر کنندگان: maaref ، behzadb57 ، najibi ، ramin_ad ، Rainy ، joy ، Masoudpish ، tamanna
سلام مجدد

من چون احتمالا بیشتر از یکسال بیرون آمریکا می مونم باید پاس سفید بگیرم چون دانشجو هستم.

من یکسری اطلاعات در مورد زمان لازم برای انجام پروسه های مربوط به لاتاری در هیوستون و وضعیت آب و هوایی و اجاره یک ماهه آپارتمان یا هتل لازم دارم.

ممنون میشم Sima S جوابم رو بدن و تجربیاتشون را در اختیارم بگذارن
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna
(2011-10-25 ساعت 03:09)AmericanHamid نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 22:32)REZA1390 نوشته:  

اقا رسیدن به خیر
اب وهوای انجا چطوره؟
الان نیاز به لباس گرم هست؟
هتل چیکار کردین ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنین

سلام و ممنون

آب و هوا خیلی‌ خوبه بین ۱۰ تا ۲۴ درجه . اگر بچه کوچیک دارید ممکن شب سرما بخوره .

لباس گرم نه نیازی نیست.( من همش با تی‌شرت میرم بیرون)

هتل هم من چون از سن فرانسیسکو می‌خواستم برم سن خوزه و ساعت ۱۲ شب رسیدم . و نه آدرس هتل داشتم و نه میدونستم کجا برم بد از یک ساعت ا لا فی‌ در فرودگاه . به یک راننده تاکسی گفتم می‌خوام برم متل که اونم منو برد نزدیکترین متل به فرودگاه.

شما وقتی‌ از فرودگاه بیرون بی‌ یا یند یک سری ماشین به اسم شاتل هست که هر هتلی برا خودش داره که اگر هتل خاصی‌ میرید میبرنتن. که به صورت گردشی هستند و منتظر بمانید می‌‌یا اند .

ببخشید با بهنویس بهتر از این نمی‌شه نوشت
حمید جان ممنون از اطلاعتتون
ما هم عازم سن خوزه و سان فرانسیسکو هستیم .
اگه اطلاعات یا تجربه ای دارین که به درد ما بخوره ممنون می شم که راهنماییی کنین .
امیدوارم موفق وخوش وسلامت باشین .

تشکر کنندگان: maaref ، behzadb57 ، najibi ، tata63 ، ramin_ad ، joy ، AmericanHamid
(2011-10-24 ساعت 21:13)najibi نوشته:  خانوم سیما بازگشت ب پاس سفید نیاز نداره تا ۶ ماه،بیشتر از اون ممکن دچار مشکل بشن برای همین میخوان اقدام کنن. حتما میخوان بیش از این مدت خارج از امریکا باشند

تا ۱ سال نه شش ماه.توی دستور العمل پر کردن به صراحت نوشته شده که اگر زیر یک سال میخواهید بیرون از ا م ری کا باشیدنیازی بهreentry permit ندارید.
[/quote]

نمی‌دونم حتما شما درست میگین،آخه من توی تاپیک پاس سفید خونده بودم بیش از ۶ اگه بیرون باشین رکورد سیتیزن شیپ ۰ می‌شه،دقیقا نمی‌دونم کجا بود.قسمتی‌ که در مورد پرمننت رزیستنت توضیح داده بودم. اسم اون دوست عزیزو یام نمیاد.وگرنه فکر نمیکنم گیرین کاردو بگیرن

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، maaref ، joy ، tamanna
بارها در این مورد بحث شده ، در صورتی که زیر یکسال خارج میشید نیازی به پاس سفید ندارید و اگر خروجتون بیش از شش ماه بوده باشه تایم سیتیزن شیپ صفر میشه ، اما اگر بدون پاس سفید بیش از یک سال از آمریکا خارج باشید ، گرین کارتتون رو از دست میدید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ramin_ad ، najibi ، maaref ، tata63 ، satusa ، naeiji1974
(2011-10-25 ساعت 13:14)satusa نوشته:  ما براي اواخر نوامبر از قطري دو طرفه براي هيوستون گرفتيم هر نفر 1,460 تومان. هواپيما بويينگ 777 و يك توقف 2.5 ساعته در دوحه داره و كل طول پرواز 21 ساعت خواهد بود.

خیلی‌ خوش اومدین دوست عزیز :دی

حالا ک دوستان از فرودگهشون تعریف کردن منم بگم:دی،والا مثل اینکه اینجا خیلی‌ ریلکس تشریف دارن.از اونجا ک من کارم ۳ ساعت طول کشید،۱ ساعت پشت گیت و ۲ ساعت در هملند بد از ۲۱ ساعت پرواز دیگه می‌خواستم گریه کنم

منم با قطری اومدم،پرواز خوبیه،فقط مشکلش مسافرشن،با تمام احترامی ک برای همه انسانا قائلم ولی‌ باید بگم هندی و پاکستانی‌ زیاد داره(خیلیییییی) چون ی ذره این دوستان بیش از‌ها خودمونین از هیچ کاری ابا ندارن،ک اونم بستگی ب شانستون داره منم ک لوک خوش شانس.از بقیه جهات مشکلی‌ نداره

امیدوارم سفر خوبی داشته باشین
تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، satusa ، joy ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان