کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام
من با ادرس متل و بدون ssn و فقط پاسپورت حساب بانکی باز کردم. گفت اگر متل رو ترک کردی بگو نامه هات رو برات نگه دارند.
برای ID کارت هم رفتم ssn میخواست . رفتم ssn بگیرم. کارها رو انجام داد گفت 4 هفته صبر کن تا بیاد.
تشکر کنندگان: maaref ، joy ، tamanna
(2011-10-30 ساعت 16:17)tata63 نوشته:  يكي محبت كنه جواب منو بده! به قرص ضد حساسيت گير ميدن؟؟؟ مثل زاديتن يا سيتريزين؟؟؟

چرا كسي جواب نميده؟؟؟؟

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، tamanna
(2011-10-31 ساعت 07:19)AmericanHamid نوشته:  سلام
من با ادرس متل و بدون ssn و فقط پاسپورت حساب بانکی باز کردم. گفت اگر متل رو ترک کردی بگو نامه هات رو برات نگه دارند.
برای ID کارت هم رفتم ssn میخواست . رفتم ssn بگیرم. کارها رو انجام داد گفت 4 هفته صبر کن تا بیاد.

می شه بگین کجا باز کردین؟ چه بانکی ؟
تشکر کنندگان: joy ، maaref ، AmericanHamid ، tamanna
(2011-10-31 ساعت 13:13)tata63 نوشته:  
(2011-10-30 ساعت 16:17)tata63 نوشته:  يكي محبت كنه جواب منو بده! به قرص ضد حساسيت گير ميدن؟؟؟ مثل زاديتن يا سيتريزين؟؟؟

چرا كسي جواب نميده؟؟؟؟

دوست گرامی ما دوکیسه پر دارو با خود بردیم وکسی حتی به آنها نگاه هم نکرد فقط آنها را در تهران داخل ساک لباسهایتان تحویل بار دهید ودر آمریکا تحویل بگیرید . ضمنا" بر فرض محال رویت آنها توسط مامور گمرگ در آمریکا است که علت را سوال می کند یا به شما اجازه می دهد یا در بدترین حالت آنها را روانه سطل آشغال می کند که به ریسکش می ارزد با توجه به هزینه بالای دارو در آمریکا با خود بیاورید.
تشکر کنندگان: joy ، maxsupermax ، maaref ، tata63 ، tamanna
دوستانی که اولین توقفشون در آمریکا، مقصدشون نبوده، آیا همه ی چمدان هایشان را در اولین توقف تحویل گرفته اند؟
من می خوام آلیتالیا رو بگیرم. یکی از آژانس ها میگه چون مهاجرین، وسایل رو باید تحویل بگیری و دوباره تحویل بدی.
اینچنین بوده؟
طاهاگشت میگه نه، آژانس میگه آره
تجربه چی میگه؟
تشکر کنندگان: ramin_ad ، maaref ، nima.nabizadeh ، SH1A2R3 ، tamanna
(2011-11-01 ساعت 15:54)pefa نوشته:  دوستانی که اولین توقفشون در آمریکا، مقصدشون نبوده، آیا همه ی چمدان هایشان را در اولین توقف تحویل گرفته اند؟
من می خوام آلیتالیا رو بگیرم. یکی از آژانس ها میگه چون مهاجرین، وسایل رو باید تحویل بگیری و دوباره تحویل بدی.
اینچنین بوده؟
تجربه چی میگه؟
دوست عزیز ما کی ال ام امدیم تمام وسایل رو که ایران تحویل دادیم با اینکه امستردام هم ترانزیت داشتیم ولی امریکا بهمون تحویل دادن . فقط کالسکه بچه که پای پرواز ازمون گرفتن وخودمون گفتیم امستردام می خواهیمش بهمون دادن . ضمنا کارتهای پرواز هر دو پرواز رو همین ایران بهمون دادن وساعت وگیت پرواز بعدی هم از قبل دقیقا مشخص بود . احتمال زیاد همه ایر لاینها همین طوره با این حال شما توی فرودگاه ایران سوال کنین /

تشکر کنندگان: ramin_ad ، maaref ، tata63 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، joy ، tamanna
(2011-11-01 ساعت 16:02)REZA1390 نوشته:  
(2011-11-01 ساعت 15:54)pefa نوشته:  دوستانی که اولین توقفشون در آمریکا، مقصدشون نبوده، آیا همه ی چمدان هایشان را در اولین توقف تحویل گرفته اند؟
اینچنین بوده؟
تجربه چی میگه؟
دوست عزیز ما کی ال ام امدیم تمام وسایل رو که ایران تحویل دادیم با اینکه امستردام هم ترانزیت داشتیم ولی امریکا بهمون تحویل دادن . فقط کالسکه بچه که پای پرواز ازمون گرفتن وخودمون گفتیم امستردام می خواهیمش بهمون دادن . ضمنا کارتهای پرواز هر دو پرواز رو همین ایران بهمون دادن وساعت وگیت پرواز بعدی هم از قبل دقیقا مشخص بود . احتمال زیاد همه ایر لاینها همین طوره با این حال شما توی فرودگاه ایران سوال کنین /
منظور اين دوستمون پرواز سه تكه بوده. نه حالت شما.Cool
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: pefa ، ramin_ad ، maaref ، tata63 ، tamanna
دوستان مهاجر سرای سلام
امشب شب خیلی خاطره انگیزی بود برای ما وهمه امریکاییها . جشن هالوین . داستان یک چییزی مثل قاشق زنی خود ما ایرانیهاست . به این صورت که بچه ها هم زمان با غروب افتاب 31 اکتبر دم در خونه ها می رن در حالی که هریک لباسهای عجیب وغریب می پوشن . و خانه ها هم که هر کدوم اذین بندی خاصی که وجه مشترک انها ایجاد هیجان و وحشت هست رو دارن میزبان مراجعه کنندگان هستن و با شکلاتهای مختلف پذیرای اونها هستن . فرد مراجع کننده به دم منازل از عبارت تریک اور تریت استفاده می کنه به این مفهوم که می خوای بترسونمت یا حق وحساب رو رد می کنی بیاد و میزبان هم ترجیح می ده که شکلات رو بده و اصطلاحا تریت کنه تا اینکه تریک بشه . و در نهایت هم طرفین باگفتن هپی هالوین خدا حافظی گرده و مجددا با مراجعه به منزل بعدی بازی از سر گرفته می شه . در این بین هم بزرگترها از فرصت استفاده کرده وهر کدام یک لباس وتیپ خاصی می زنن . یکی مار زنده روی دوشش انداخته بود یکی لباس دزدهای دریای پوشیده بود و گروهی هم با انجام یک گروه پاپ رقصی رو به راه انداخته بودن . خلاصه که خیلی دیدنی وجالبه . جاتون خالی دخترم با حدود دو کیلو شکلات به خونه برگشت . اما در انتها کلی افسوس ................. به خاطر اینکه ما چقدر جشنهای بهتر از اینو داشتیم مثلا همون قاشق زنی والان چی داریم . یادمه ما بجه که بودیم ماشینهای گشتی ک م ی ت ه می امدن وهر کی قاشق زنی می کرد یا اتیش روشن می کرد می گرفت وباز داشت می کرد. ونتیجش ما ادمهای شدیم که عقده همه چیز رو داریم . خدایا پناه به تو ما مسلمانیم یا اینها ...........
تا بعد
(2011-11-01 ساعت 16:13)hoseyn نوشته:  
(2011-11-01 ساعت 16:02)REZA1390 نوشته:  
اینچنین بوده؟
تجربه چی میگه؟
منظور اين دوستمون پرواز سه تكه بوده. نه حالت شما.Cool
اها اگه ایر لاین عوض بشه وکارت پروازشو ندن که خوب مشخصه بارهارو هم بهتون خواهند داد

دوستان مهاجر سرای سلام
امشب شب خیلی خاطره انگیزی بود برای ما وهمه امریکاییها . جشن هالوین . داستان یک چییزی مثل قاشق زنی خود ما ایرانیهاست . به این صورت که بچه ها هم زمان با غروب افتاب 31 اکتبر دم در خونه ها می رن در حالی که هریک لباسهای عجیب وغریب می پوشن . و خانه ها هم که هر کدوم اذین بندی خاصی که وجه مشترک انها ایجاد هیجان و وحشت هست رو دارن میزبان مراجعه کنندگان هستن و با شکلاتهای مختلف پذیرای اونها هستن . فرد مراجع کننده به دم منازل از عبارت تریک اور تریت استفاده می کنه به این مفهوم که می خوای بترسونمت یا حق وحساب رو رد می کنی بیاد و میزبان هم ترجیح می ده که شکلات رو بده و اصطلاحا تریت کنه تا اینکه تریک بشه . و در نهایت هم طرفین باگفتن هپی هالوین خدا حافظی گرده و مجددا با مراجعه به منزل بعدی بازی از سر گرفته می شه . در این بین هم بزرگترها از فرصت استفاده کرده وهر کدام یک لباس وتیپ خاصی می زنن . یکی مار زنده روی دوشش انداخته بود یکی لباس دزدهای دریای پوشیده بود و گروهی هم با انجام یک گروه پاپ رقصی رو به راه انداخته بودن . خلاصه که خیلی دیدنی وجالبه . جاتون خالی دخترم با حدود دو کیلو شکلات به خونه برگشت . اما در انتها کلی افسوس ................. به خاطر اینکه ما چقدر جشنهای بهتر از اینو داشتیم مثلا همون قاشق زنی والان چی داریم . یادمه ما بجه که بودیم ماشینهای گشتی ک م ی ت ه می امدن وهر کی قاشق زنی می کرد یا اتیش روشن می کرد می گرفت وباز داشت می کرد. ونتیجش ما ادمهای شدیم که عقده همه چیز رو داریم . خدایا پناه به تو ما مسلمانیم یا اینها ...........
تا بعد
تشکر کنندگان: alirezamk ، ramin_ad ، maaref ، storagemeter ، tata63 ، apoornaki ، free_free ، satusa ، mehdi47 ، Hornet ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Rainy ، tamanna
ممنونم ولی من مشخصا سوالم در باره ی آمریکا بود نه اروپا
برای کسانی که اولین توقفشون در آمریکا، مقصدشون نیست، چه اتفاقی برای بارهاشون می افته؟
نمی تونم چک کنم که پرواز آخرم از چه ترمینالی خواهد بود ولی کل سه پروازم رو از آلیتالیا می خرم.
اولی با هواپیمای آلیتالیا و باقی با دلتا.
تشکر کنندگان: ramin_ad ، maaref ، tamanna
(2011-11-01 ساعت 16:40)pefa نوشته:  ممنونم ولی من مشخصا سوالم در باره ی آمریکا بود نه اروپا
برای کسانی که اولین توقفشون در آمریکا، مقصدشون نیست، چه اتفاقی برای بارهاشون می افته؟
نمی تونم چک کنم که پرواز آخرم از چه ترمینالی خواهد بود ولی کل سه پروازم رو از آلیتالیا می خرم.
اولی با هواپیمای آلیتالیا و باقی با دلتا.

تعداد پرواز فرقی ندارد.در مبدا تحویل میگیرند و در مقصد تحویل میدهند.اما اگر آژانسی اصرار دارد که در وسط راه باید خودتان بار را گرفته و مجددا تحویل دهید مراقب باشید چون نشان از آن دارد که بلیط از خطوطی به شما داده که با هم قرار داد ندارند. باید در جایی دیگر هم بار جا به جا کنید هم کارت پرواز مجدد بگیرید که این یعنی فاجعه در بین یک مسافرت طولانی.به خصوص که پرواز قبلی من با الیتالیا خیلی خسته کننده بود اما در عوضش قیمت خیلی خوبی داشت.!!!!!
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
تشکر کنندگان: pefa ، ramin_ad ، maaref ، tamanna
با سلام

من با پرواز امارات براي دالاس گرفتم . مسير مستقيم از امارات تا دالاس. براي ماه فوريه و قيمت 1510 .
تاريخ حركت 8 فوريه.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: ramin_ad ، maaref ، SH1A2R3 ، tamanna
سلام ب همه دوستان،

قابل توجه عزیزانی ک مقصدشون هیوستن،گیرین کارتم ۱۱ روز اومد،چقدرم خوشگل

ایشالا زودتر نسیب باقی‌ دوستان ک منتظران بشه.

سوالی بود در خدمتم،Smile
(2011-11-01 ساعت 23:22)ramin_ad نوشته:  سلام ب همه دوستان،

قابل توجه عزیزانی ک مقصدشون هیوستن،گیرین کارتم ۱۱ روز اومد،چقدرم خوشگل

ایشالا زودتر نسیب باقی‌ دوستان ک منتظران بشه.

سوالی بود در خدمتم،Smile

خوشا به سعادتتون اسپانسر ما که فعلا نه تلفن هاش را جواب میده نه ایمیل و ما موندیم و کلی تردید که چه بلایی سر گرین کارتمون میاد Cool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: maaref ، tata63 ، Hornet ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، ramin_ad ، tamanna
اینجا مسکو واجد مرکزی خبر:

فری فری خسته گزارش می دهد:

آقا این چه وضعشه؟/// دهنمون سرویس شد...اینام که فرودگاشون مثل ماست.. تو ...ره... اینفورمیشن ها رو هم به روسی نوشتن..بابا مملکت خودمون در این حد سوتی نمیده ... Big Grin

منتظر پرواز آخری هستم در ضمن سفر تنهایی حال نمیده حتما با یکی باشین..Sad

در ضمن اینچا چای بگیری بهت قند نمیدنCool

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
این قیمت دلار به کجااااااا میرود....؟؟؟!!!!!
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: maaref ، Ali Sepehr ، آمریکا ، Hornet ، SH1A2R3 ، ramin_ad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان