کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-12-13 ساعت 04:48)aminoanna نوشته:  
(2011-12-12 ساعت 09:30)free_free نوشته:  
(2011-12-12 ساعت 00:29)nahid.t نوشته:  
(2011-12-11 ساعت 23:59)free_free نوشته:  سلام

دوستان من هنوز بعد از 39 روز که از ورودم گذشته گرین کارت به دستم نرسیده (البته سوشیال رو گرفتم ) و نامه ولکام لتر هم نگرفتم هنوز....

دیگه فکر کنم که همین روزا باید بیاد...

سلام اگر اشتباه نكنم شما با اير فلوت رفتيد من براي 27 فوريه رفت و برگشت قيمت گرفتم با اير فلوت 1400با bmi و تركيش 1900 براي خانواده ما 2 ميليون تفاوتش ميشه به نظر شما چيكار كنم اير فلوت قابل اعتمادهست من اكسپاير ويزام 2 مارچ هست و من براي 27 بليط ميخواهم به نظر شما مشكلي پيش نمي ياد؟در ضمن ميدونيد اير فلوت هوا پيماش چيه؟

سلام

ببینید 2 میلیون تومن تقریبا میشه 1500 دلار و 1500/10=150
یا به عبارت دیگر شما بایستی بخاطر این پول اضافه 150 ساعت در آمریکا کار کنید که تقریبا برابر یک ماه زمان هستش

ایر فلوت تفاوت چندانی با بقیه ابرلان ها نداره و استپ اون در مسکو یکم طولانی هستش که در واقع به سود شما هست چون از سفر یکسره خسته نمیشید بویژه اگه بچه کوچولو داشته باشین....

هواپیماها همه ایرباس هستند و مناسب و پروازها هم بدون تاخبر انجام میشه

من هم با ایرفلوت امدم هواپیماش ایرباس بود و خیلی هم راحت بود

ممنون از اطلاعاتتون البته بايد بگم پرواز هاش گفتند چارتري هست
تشکر کنندگان:
(2011-12-13 ساعت 00:36)sima s نوشته:  دوستان برای پرواز به سن فرانسیسکو klm ارزونتره یا امارات؟ از چند وقت قبل میشه رزروشون کرد؟

امارات ارزونتره دوست عزیز Smile هر چه زودتر بگیرید ارزونتر درمیاد Wink
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: free_free ، AmericanHamid ، tamanna ، tata63
برای پرواز به امریکا وقتی هواپیما در اروپا توقف می کنه و باید سوار هواپیمای دیگه ای بشیم ( مثلا در امستردام) بارهامونو باید تحویل بگیریم و دوباره تحویل پرواز جدید بدیم یا خودشون اینکارو می کنن؟

تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان:
(2011-12-13 ساعت 13:44)Mehrafarin نوشته:  برای پرواز به امریکا وقتی هواپیما در اروپا توقف می کنه و باید سوار هواپیمای دیگه ای بشیم ( مثلا در امستردام) بارهامونو باید تحویل بگیریم و دوباره تحویل پرواز جدید بدیم یا خودشون اینکارو می کنن؟

نه دوست عزیز در تهران روی چمدونها تون تگ فرودگاه امریکا رو میزنن
فقط موقع تحویل بار دقت کنید که حتما اینکارو براتون انجام بدن
دیگه بین راه چمدون رو جابجا میکنن خودشون
موفق باشید
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Mehrafarin ، AmericanHamid ، apoornaki
سلام دوستان
هنوز از گرین کارت و نامه خوشامد گویی ما بعد از تقریباً 90 روز خبری نیست به نظرتون من باید چه کار کنم؟ خیلی نگرانم <Sad(((
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، free_free ، AmericanHamid ، tamanna
(2011-12-13 ساعت 17:21)prsk نوشته:  سلام دوستان
هنوز از گرین کارت و نامه خوشامد گویی ما بعد از تقریباً 90 روز خبری نیست به نظرتون من باید چه کار کنم؟ خیلی نگرانم <Sad(((
میتونم بپرسم کدوم ایالت هستید؟

تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna
(2011-12-13 ساعت 17:21)prsk نوشته:  سلام دوستان
سلام
نمیدونم تا حالا اقدامی کردید یا نه .ولی همونطور که خودشون میگند اگر تا 30 روز هیچ نامه ای در یافت نکردید . با شماره تلفن : 5283-375-800 تماس بگیرید. و به این سایت هم مراجعه کنید .( infopass.uscis.gov) یک زمان ملاقات از نزدیکترین دفتر مهاجرت بگیرید و حضوری مشکلتون رو بگید.

تشکر کنندگان: farnaz82 ، tata63 ، tamanna ، smebi2011 ، free_free ، Pedram.mt ، Masoudpish ، SH1A2R3 ، najibi ، Lucky Luke
سلام دوستان
[/quote]میتونم بپرسم کدوم ایالت هستید؟

مرسی از پیگیریتون دوست عزیز، من الان ایران هستم ولی اولین ورودم به CA بود و تو ماه 2 که مراجعه حضوری داشتم به دفتر مهاجرت گفتند تا 90 روز باید صبر کنی 8 روز دیگه 90 روز میشه ولی من نگرانم Sad

تشکر کنندگان: tamanna ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، tata63
سلام
من هفته پیش با پرواز امارات از کوالامپور اومدم هیستون. موقع ورود کلا 2 تا صف طولانی بیشتر نداره با تعدادی کانتر که باید در صف سمت راست ایستاد هر دوتا فرم سفید و آبی رو پر کردم در هوم لند هم کمتر از 15 دقیقه طول کشید و بدون بازرسی ساک و وسایل. در پاسپورت فقط مهر ورود زد و نه شماره ای نه چیزی کنارش نوشت ازش پرسیدم کدوم شماره گرین کارته، گفت registration number داخل ویزا همون شماره گرین کارتتونه که در بعضی از فرودگاها اینو میان با خودکار یه A0 اولش میزارن ودر کنار مهر ورود مینویسند.
نامه ولکام بعد از 10 روز اومد ولی از کارت و سوشال خبری نیسته اداره سوشال هم میگه باید 21 روز صبر کرد.
سرویس حمل و نقلش چندان جالب نیسته. هوا هم که یه روز سرده یه روز گرم.
سوالی بود من در خدمتم.

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: shastouni ، SH1A2R3 ، tamanna ، farnaz82 ، naeiji1974 ، AmericanHamid ، SANI HAGHIGHI ، Man ، sima s ، tata63 ، Lucky Luke
(2011-12-14 ساعت 15:25)prsk نوشته:  سلام دوستان

مرسی از پیگیریتون دوست عزیز، من الان ایران هستم ولی اولین ورودم به CA بود و تو ماه 2 که مراجعه حضوری داشتم به دفتر مهاجرت گفتند تا 90 روز باید صبر کنی 8 روز دیگه 90 روز میشه ولی من نگرانم Sad

[/quote]

من سن خوزه کالیفرنیا هستم بعد از 21 روز که سوشیال نیامد رفتم اداره سوشیال : اولین اداره کاری برام انجام نداد ولی اداره مرکزی به من فرم اپلای داد که پر کردم و هفته بعد سوشیال امد درخانه( البته گرین کارت من 20 روزه امد)
تشکر کنندگان: tamanna ، farnaz82 ، AmericanHamid ، SH1A2R3
یک سوال ارزی:

اگه بریم بلیط هوایی بخریم و باهاش بریم ارز دولتی بگیرم و بعد بلیط رو کنسل کنیم .........ایا مشکلی پیش نمیاد؟؟
کسی این کار رو کرده؟
یعنی اگه خروج برامون نخوره میتونیم دفعه بعد که واقعا میخواهیم بریم ، گیری نمیدن؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hornet
(2011-12-17 ساعت 11:16)mitr.p نوشته:  یک سوال ارزی:
اگه بریم بلیط هوایی بخریم و باهاش بریم ارز دولتی بگیرم و بعد بلیط رو کنسل کنیم .........ایا مشکلی پیش نمیاد؟؟
کسی این کار رو کرده؟
یعنی اگه خروج برامون نخوره میتونیم دفعه بعد که واقعا میخواهیم بریم ، گیری نمیدن؟
ما كرديم شد!Big Grin
فقط ارز سالي يك بار شده و بايد عوارض خروج را هم بدهيدSad
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: mitr.p ، sare ، SH1A2R3 ، Hornet ، tata63
(2011-12-16 ساعت 08:03)سروناز نوشته:  
(2011-12-14 ساعت 15:25)prsk نوشته:  سلام دوستان

من سن خوزه کالیفرنیا هستم بعد از 21 روز که سوشیال نیامد رفتم اداره سوشیال : اولین اداره کاری برام انجام نداد ولی اداره مرکزی به من فرم اپلای داد که پر کردم و هفته بعد سوشیال امد درخانه( البته گرین کارت من 20 روزه امد)
[/quote]
من سوشیال سکیوریتی رو گرفتم ،کارت شناسایی(ID) هم اومده ولی از گرین کارت فقط خبری نیست حتی نامه خوش آمد هم نیومده برامSad
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hornet ، tata63
سلام يه سوال داشتم. ما ميخوايم بريم لس انجلس ميخواستم ببينم لازمه كه گواهينامه را بين المللي كنيم يا گواهينامه خودمونو ترجمه كنيم كدومش بهتره اصلا لازم هست يا نه اونجا قبول ندارند.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-12-17 ساعت 12:33)انا نوشته:  سلام يه سوال داشتم. ما ميخوايم بريم لس انجلس ميخواستم ببينم لازمه كه گواهينامه را بين المللي كنيم يا گواهينامه خودمونو ترجمه كنيم كدومش بهتره اصلا لازم هست يا نه اونجا قبول ندارند.

فکر میکنم حدود س ماهی بتونی از بین المللی استفده کنید
فعلا برای کار ران انداختن خوبه......بین المللی فکر کنم بهتره..هزینه اش هم یکیه
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان