کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
بحث شيرين گواهينامه
دوستان سلام
يادمه توي همين تاپيك بچه نوشته بودن كه گواهينامه بين المللي ديگه اعتباري نداره و ايران از ليست كشورهائي كه گواهينامه شون مورد پذيرش هست خط خورده
دوستان لطف مي كنن اطلاعات بدن ، علي الخصوص در مورد كاليفرنيا
ارادتمند
تشکر کنندگان: storagemeter ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2011-12-17 ساعت 15:05)sare نوشته:  بحث شيرين گواهينامه
دوستان سلام
يادمه توي همين تاپيك بچه نوشته بودن كه گواهينامه بين المللي ديگه اعتباري نداره و ايران از ليست كشورهائي كه گواهينامه شون مورد پذيرش هست خط خورده
دوستان لطف مي كنن اطلاعات بدن ، علي الخصوص در مورد كاليفرنيا
ارادتمند
دوستان عزیز درود بر شما ، من با توجه به تجربه اخیرم که برای اخذ گواهینامه در لوس آنجلس اقدام کردم و شخصا" از اعتبار گواهینامه بین المللی و یا ترجمه رسمی گواهینامه جویا شدم ، کارمند DMV گفت گواهینامه بین المللی ایران در کالیفرنیا اعتبار ندارد و فقط اگه امتحان آئین نامه را داده باشیم با ارائه ترجمه گواهینامه ایران به ما مجوز رانندگی موقت می دهند. اگه بعضی از دوستان می گن ما که با گواهینامه بین المللی ایران در کالیفرنیا رانندگی کردیم و مشکلی پیش نیامد ، مطمئن باشید با پلیس مواجه نشده ، چون پلیس مادامی که خلافی مرتکب نشده اید از شما گواهینامه نمی خواهد. ضمنا" از حسن های دیگر ترجمه گواهینامه ایران گرفتن تخفیف از شرکت های بیمه است.

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، یاشار و ماری ، sare ، AmericanHamid ، Hornet ، tata63 ، Lucky Luke
(2011-12-15 ساعت 23:31)Masoudpish نوشته:  سلام
من هفته پیش با پرواز امارات از کوالامپور اومدم هیستون. موقع ورود کلا 2 تا صف طولانی بیشتر نداره با تعدادی کانتر که باید در صف سمت راست ایستاد هر دوتا فرم سفید و آبی رو پر کردم ....

تبریک می گم مسعود جان امیدوارم هر کجا که هستی موفق باشی ...ما رو فراموش نکن بازم از خودت بیشتر برامون بنویس
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
تشکر کنندگان: Masoudpish ، AmericanHamid
(2011-12-17 ساعت 12:52)mitr.p نوشته:  
(2011-12-17 ساعت 12:33)انا نوشته:  سلام يه سوال داشتم. ما ميخوايم بريم لس انجلس ميخواستم ببينم لازمه كه گواهينامه را بين المللي كنيم يا گواهينامه خودمونو ترجمه كنيم كدومش بهتره اصلا لازم هست يا نه اونجا قبول ندارند.

فکر میکنم حدود س ماهی بتونی از بین المللی استفده کنید
فعلا برای کار ران انداختن خوبه......بین المللی فکر کنم بهتره..هزینه اش هم یکیه

بستگی به ایالتی که می خواهید برید نداره؟ یکی از فامیلهای من 7 سال پیش رفت امریکا ایالت اورگن، گواهینامه بین المللیشو قبول نکردند.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-12-17 ساعت 11:16)mitr.p نوشته:  یک سوال ارزی:

اگه بریم بلیط هوایی بخریم و باهاش بریم ارز دولتی بگیرم و بعد بلیط رو کنسل کنیم .........ایا مشکلی پیش نمیاد؟؟
کسی این کار رو کرده؟
یعنی اگه خروج برامون نخوره میتونیم دفعه بعد که واقعا میخواهیم بریم ، گیری نمیدن؟

سلام دوست عزيز. من ديروز كاملا اتفاقي تو يه آژانس هوايي شنيدم كه يكي داشت همينكارو ميكرد ولي آژانسيه گفت قانون جديده كه ديگه نميشه بعد از خريد ارز دولتي بليط رو كنسل كني مگر اينكه برين ارزو به بانك پس بذين بانكم نامه بنويسه بعدش بتوني كنسل كني!!
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sare ، كاميلا ، AmericanHamid ، Hornet ، tata63
(2011-12-18 ساعت 12:52)kamrani.navid نوشته:  

اگه بریم بلیط هوایی بخریم و باهاش بریم ارز دولتی بگیرم و بعد بلیط رو کنسل کنیم .........ایا مشکلی پیش نمیاد؟؟
کسی این کار رو کرده؟
یعنی اگه خروج برامون نخوره میتونیم دفعه بعد که واقعا میخواهیم بریم ، گیری نمیدن؟

سلام دوست عزيز. من ديروز كاملا اتفاقي تو يه آژانس هوايي شنيدم كه يكي داشت همينكارو ميكرد ولي آژانسيه گفت قانون جديده كه ديگه نميشه بعد از خريد ارز دولتي بليط رو كنسل كني مگر اينكه برين ارزو به بانك پس بذين بانكم نامه بنويسه بعدش بتوني كنسل كني!!

بله . والان که فقط بانک ملی میده... بانک های دیگه با گرون شدن ارز . ارز مسافرتی نمیدند
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، Hornet ، SH1A2R3 ، California ، tata63
(2011-12-18 ساعت 15:27)mitr.p نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 12:52)kamrani.navid نوشته:  

کسی این کار رو کرده؟

بله . والان که فقط بانک ملی میده... بانک های دیگه با گرون شدن ارز . ارز مسافرتی نمیدند
من هم از آژانس هوايي پرسيدم گفتند كنسل كردن بليط به شرط پس دادن ارز مسافرتي امكان پذيره.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

تشکر کنندگان: AmericanHamid ، sare ، Hornet ، SH1A2R3 ، California ، tata63
بعضی از دوستان گفتند که بردن خوراکی ممنوعه ولی بعضی دیگه گفتند ما یه چمدون خوراکی بردیم مامور هم دید ولی هیچی نشد بالاخره چیکار کنیم؟ می تونیم ببریم یا نه؟
کسی می دونه باری که داخل هواپیما می بریم برای پرواز کی ال ام چه شرایطی داره؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna
(2011-12-20 ساعت 16:46)Mehrafarin نوشته:  بعضی از دوستان گفتند که بردن خوراکی ممنوعه ولی بعضی دیگه گفتند ما یه چمدون خوراکی بردیم مامور هم دید ولی هیچی نشد بالاخره چیکار کنیم؟ می تونیم ببریم یا نه؟

دوست عزیز سلام ،حمل خوراکی در حد متعارف مصرف شخصی به آمریکا مجازه بجز ( بذر ، تخمه ، لیمو عمانی )
در مورد سوال دوم شما هم این منبع موثق http://www.klm.com/travel/us_en/prepare_.../index.htm
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Mehrafarin ، California ، tamanna ، Lucky Luke
(2011-12-20 ساعت 21:08)smebi2011 نوشته:  
(2011-12-20 ساعت 16:46)Mehrafarin نوشته:  بعضی از دوستان گفتند که بردن خوراکی ممنوعه ولی بعضی دیگه گفتند ما یه چمدون خوراکی بردیم مامور هم دید ولی هیچی نشد بالاخره چیکار کنیم؟ می تونیم ببریم یا نه؟

دوست عزیز سلام ،حمل خوراکی در حد متعارف مصرف شخصی به آمریکا مجازه بجز ( بذر ، تخمه ، لیمو عمانی )
در مورد سوال دوم شما هم این منبع موثق http://www.klm.com/travel/us_en/prepare_.../index.htm

ممنون از پاسختون. در کل فکر می کنم شانسی هم باشه در همین تاپیک یکی از دوستان گفته بود که انواع خوراکی و سبزی خشک رو بدون اینکه اعلام کنند با خودشون بردند ولی به مادر دوستشون که اعلام کرده بودند خوراکی دارند اجازه ندادن که سبزی خشک رو ببرن. یا یکی از دوستان به راحتی آجیل و تخمه بردند و حتی اعلام هم کردند که تخمه دارند. پس این قوانین مربوط به خوراکی های مجاز انگار بگیر نگیر دارند و قطعی نیستند.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، tata63
13 ژانویه تهران - لس آنجلس با پرواز ایرفلوت کسی همسفر هست؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: 3rip ، nahid.t ، A.K ، sare ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Man ، joy ، آمریکا ، California ، afshin4749 ، Masoudpish ، tamanna ، الی الی
ماهم بليط اير فلوت گرفتيم 27 فوريه رفت 26 مارچ برگشت 1300000تومان لس انجلس حيف شد كه با ناظم همزمان نيستيم سفر خوبي داشته باشيد
تشکر کنندگان: A.K ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Ali Sepehr ، California ، afshin4749 ، tamanna
یک هفته هست که من اومدم به لس آنجلس در هواپیما یک فرم به ما دادن که فرم گمرکی هست که چی داریم و چقدر پول همراهمون هست بعد از اینکه از هواپیما پیاده شئیم به سمت قسمتی که چک پلیس هست رفتیم که در اونجا سمت چپ اولین گیت مربوط میشه به کسانی که اولین بار وارد آمریکا میشن که اونجا پاکتها رو ازمون گرفتن این رو هم بگم که در این قسمت که immigration هست خیلی تحویل نمیگیرن چیزی هم نمیشه گفت بهشون من با هر کسی که صحبت کردم همه هم همینو میگه که اینا اصلا مخصوصا اینطور رفتار میکنن و دستور دارن که اینطور باشن بعدش همه چی خوب میشه ازمون پرسیدن که غذا همراهتون هست که ما نداشتیم چمدون هامون رو فقط از دستگاه رد کردن مامورشهم خیلی خوش رفتار بود همین تمام فقط این رو هم بگم که تو هواپیما خوب بخوابین و طوری بخوابید که خوابتون تنظیم شده باشه و سختی خواب نداشته باشید
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: nahid.t ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، behzadb57 ، Man ، sare ، آمریکا ، California ، tamanna ، tata63 ، najibi ، Lucky Luke
سلام خدمت دوستان
تبديل برق 220 به 110 داراي محافظ رو بنده از مركز كامپيوتر پايتخت خريدم 8000 تومن ، مدل ساده هم داشت كه 1500 تومن بود و البته يكبار قابل استفاده بود ،پس براي هر دستگاه بايد يكي مي خريدين كه به صرفه نبود (پريز با ورود بهش گير مي كرد و بيرون نمي يومد)
در خصوص گرفتن سابقه بيمه خودرو هم من مراجعه كردم به مركز خدمات خودرو بيمه پارسيان (ساختمان واحد اتومبيل) كه در خيابان گاندي شمالي ، خيابان شهيد صانعي بود و با يك ساعت گشتن به دنبال جاي پارك ، بالاخره موفق شدم گواهي بيمه رو بگيرم كه متاسفانه فارسي هست و نياز به ترجمه داره (اينم خوبي بيمه پارسيان)
موارد جهت اطلاع دوستاني كه پيگير كارها هستن ايفاد گرديد
ارادتمند
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 3rip ، California ، AmericanHamid ، tamanna ، najibi ، Man
(2011-12-21 ساعت 03:06)Nazem نوشته:  13 ژانویه تهران - لس آنجلس با پرواز ایرفلوت کسی همسفر هست؟

(2011-12-21 ساعت 08:34)nahid.t نوشته:  ماهم بليط اير فلوت گرفتيم 27 فوريه رفت 26 مارچ برگشت 1300000تومان لس انجلس حيف شد كه با ناظم همزمان نيستيم سفر خوبي داشته باشيد

اول فوریه رفت وسط آوریل برگشت تهران - لس آنجلس اونم با ترکیش کسی هست؟ واقعا حیف شد شانس همسفر بودن با دوستان را از دست دادم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nahid.t ، AmericanHamid ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان