کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام دوستان.ميخواستم
بدونم ما با گرين كارت ميتونيم بدون ويزا به كانادا بريم يا خير؟با تشكر
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: behzadb57 ، AmericanHamid
سلام
خواهرم رفت...
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: 3rip ، afshin4749 ، Serendipity ، Masoudpish ، nahid.t ، AmericanHamid ، sare ، Lucky Luke
(2011-12-23 ساعت 14:37)Mehrafarin نوشته:  سلام
خواهرم رفت...

خدای من چقدر خوشحال شدم . به افتخار اولین مهاجرسراییه 2012
تشکر کنندگان: Serendipity ، Masoudpish ، Mehrafarin ، AmericanHamid
خواهرم رفت...

سلام
جاشون سبز- سفرشون بي خطر - به افتخارشون هورا..................

(2011-12-23 ساعت 15:31)3rip نوشته:  
خواهرم رفت...

دوست خوبم ، فكر كنم اولين مهاجر سرايي 2012 ، Masoudpish بودند كه رفتن هيوستن( پست 2224).

تشکر کنندگان: Serendipity ، Masoudpish ، 3rip ، Mehrafarin ، AmericanHamid ، tata63 ، farnaz82
بله، با گرین کارت میتوانید بدون ویزا به کانادا سفر کنید. اگر هنوز گرین کارتتان درب منزل نیامده می توانید با ویزای مهاجرتی داخل پاسپورتتان به کانادا بروید مشروط بر این که لااقل یکبار با آن وارد آمریکا شده باشید.

(2011-12-23 ساعت 14:11)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.ميخواستم
بدونم ما با گرين كارت ميتونيم بدون ويزا به كانادا بريم يا خير؟با تشكر

تشکر کنندگان: apoornaki ، AmericanHamid ، ali_ho ، naeiji1974 ، najibi
سلام
خواهرم رفت...
[/quote]

[/quote]

دوست خوبم ، فكر كنم اولين مهاجر سرايي 2012 ، Masoudpish بودند كه رفتن هيوستن( پست 2224).

[/quote]
هفته پیش من یه پیام دادم به یکی از مدیران که این تاپیک رو واسه بچه های 2012 راه بندازه به همین خاطر مجبور شدم ورودم رو توی همین تاپیک اعلام کنم، امروز مثل اینکه این تاپیک ایحاد شده.
خیلی ممنون از یادآوری افشین جان ای کاش یه نفر واسه ما هورا میکشید Big Grin
از بچه های 2012 این شانس رو داشتم که اولین کسی باشم که تو این سایت نامه مصاحبه، گرفتن ویزا و ورودش رو اعلام کردم. بازم میگم همش لطف همه بجه هایی که اینجا دور همیم. Rolleyes

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: 3rip ، nahid.t ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، afshin4749 ، sare ، s$s ، tamanna ، behzadb57 ، tata63 ، faranak.n ، FREE BIRD ، Man ، الی الی ، farnaz82 ، MAHDI2012 ، ramin_ad
5 jan با لوفتانزا نبود کسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، AmericanHamid ، nahid.t ، sare ، tamanna ، behzadb57 ، Masoudpish ، MAHDI2012 ، ramin_ad

[/quote]
هفته پیش من یه پیام دادم به یکی از مدیران که این تاپیک رو واسه بچه های 2012 راه بندازه به همین خاطر مجبور شدم ورودم رو توی همین تاپیک اعلام کنم، امروز مثل اینکه این تاپیک ایحاد شده.
خیلی ممنون از یادآوری افشین جان ای کاش یه نفر واسه ما هورا میکشید Big Grin
از بچه های 2012 این شانس رو داشتم که اولین کسی باشم که تو این سایت نامه مصاحبه، گرفتن ویزا و ورودش رو اعلام کردم. بازم میگم همش لطف همه بجه هایی که اینجا دور همیم. Rolleyes
[/quote]

سلام به شما دوست خوبم
ما چون بيشتر تو آنكارا سير مي كنيم گاهي فراموش مي كنيم براي دوستان خوبي كه جاهاي ديگه مصاحبه داشتند هورا بكشيم.ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه است. پس اينم يه هورا به افتخار شما Masoudpish عزيز : هوررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا

تشکر کنندگان: sare ، tamanna ، 3rip ، roghiyeh ، nahid.t ، behzadb57 ، sima s ، Masoudpish ، faranak.n ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Man ، farnaz82 ، tata63 ، ramin_ad
سلام

برای من از آمریکا بلیت از هواپیمایی امارات تهیه کرده اند. کسی اطلاع داره که در پرواز با هواپیمایی امارات با توقف در دبی، در اولین پرواز ویزای ترانزیت لازمه؟ (به علت این که اولین سفر هست هنوز گرین کارت ندارم و فقط همون استمپ امیگرنت ویزا روی پاسپورتم هست.)
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna
(2011-12-24 ساعت 18:33)titan_550 نوشته:  سلام

برای من از آمریکا بلیت از هواپیمایی امارات تهیه کرده اند. کسی اطلاع داره که در پرواز با هواپیمایی امارات با توقف در دبی، در اولین پرواز ویزای ترانزیت لازمه؟ (به علت این که اولین سفر هست هنوز گرین کارت ندارم و فقط همون استمپ امیگرنت ویزا روی پاسپورتم هست.)

با سلام
خیر نیازی به ویزای ترانزیت ندارید ما چندین بار از همین مسیر رفتیم و بار اول با ویزای مهاجرت هم بدون مشکل انجام شد

تشکر کنندگان: Masoudpish ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، الی الی ، titan_550 ، tamanna ، tata63 ، ramin_ad
[/quote]
سلام به شما دوست خوبم
ما چون بيشتر تو آنكارا سير مي كنيم گاهي فراموش مي كنيم براي دوستان خوبي كه جاهاي ديگه مصاحبه داشتند هورا بكشيم.ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه است. پس اينم يه هورا به افتخار شما Masoudpish عزيز : هوررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
[/quote]
آقا افشین سلام، باور کن راضی نبودیم خودتو تو زحمت بندازی Big Grin
به هر حال خیلی لطف کردی ممنون
من الان با امروز 19 روزه اینجام هیچ خبری از کارت ها نیسته دیگه دارم کلافه میشم دیروز رفتم Comerica Bank میگه اس اس ان داری.
دوشنبه که تعطیله، بذار سه شنبه میرم هر جور شده سوشال سکوریتیه رو میگیرم Cool
پرواز ترانزیت با امارات برای امارات ویزا نمیخواد، موقع ورود به سالن، خروج ندارید و فقط گیتی رو که شمارش رو کارت پرواز دومتون نوشته رو پیدا کنید همین.

تشکر کنندگان: storagemeter ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Man ، Serendipity ، 3rip ، farnaz82 ، tamanna ، tata63 ، ramin_ad
سلام به شما دوست خوبم
[/quote]
آقا افشین سلام، باور کن راضی نبودیم خودتو تو زحمت بندازی Big Grin
به هر حال خیلی لطف کردی ممنون
من الان با امروز 19 روزه اینجام هیچ خبری از کارت ها نیسته دیگه دارم کلافه میشم دیروز رفتم Comerica Bank میگه اس اس ان داری.
دوشنبه که تعطیله، بذار سه شنبه میرم هر جور شده سوشال سکوریتیه رو میگیرم Cool
پرواز ترانزیت با امارات برای امارات ویزا نمیخواد، موقع ورود به سالن خروج ندارید و فقط گیتی رو که شمارش رو کارت پرواز دومتون نوشته رو پیدا کنید همین.
[/quote]

خیلی براتون خوشحالم آقای مسعود امیدوارم که اونجا موفق باشید
درسته که هر مرحله از این 7خان ا.و.با.م ا استرس های خودش رو داره ولی اگه به مایی که تازه منتظر کارنت شدن هستیم فکر کنید میبینید که دیگه مراحل آخر از این 7 خانید اون وقت بیشتر انرژی میگیرید. امیدورام که به زودی هم ssn هم گرین کارتتون رو بگیرید تا هورای آخر رو هم بکشیم با هم
برای ما هم آرزوهای خوب کنید که به غول مرحله آخر برسیم مثله شماWink
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Masoudpish ، AmericanHamid ، Serendipity ، 3rip ، farnaz82 ، tata63 ، ramin_ad
[/quote]
خیلی براتون خوشحالم آقای مسعود امیدوارم که اونجا موفق باشید
درسته که هر مرحله از این 7خان ا.و.با.م ا استرس های خودش رو داره ولی اگه به مایی که تازه منتظر کارنت شدن هستیم فکر کنید میبینید که دیگه مراحل آخر از این 7 خانید اون وقت بیشتر انرژی میگیرید. امیدورام که به زودی هم ssn هم گرین کارتتون رو بگیرید تا هورای آخر رو هم بکشیم با هم
برای ما هم آرزوهای خوب کنید که به غول مرحله آخر برسیم مثله شماWink
[/quote]
خانم فرانک عزیز مرسی از پاسخت، من هم براتون اول از همه گرفتن ویزا و موفقیتهای بیشتر آرزو میکنم. میدونم چی میگید خیلی از همین بچه ها تو این سایت منتظرند کارنت بشن و مدت زیادی رو انتظار میکشند به همشون یه خسته نباشید میگم و دعا میکنم گرفتن ویزای یک ضرب و اعلام ورودشون بهترین خبری باشه که تو این وبسایت می بینم. Rolleyes

تشکر کنندگان: Man ، SH1A2R3 ، الی الی ، farnaz82 ، comrun ، ramin_ad
دوستان عزیز سلام. ما الان ۲۳ روزه که امریکا هستیم. فردای رسیدنمون رفتیم بانکCapital One و حساب باز کردیم ولی بهمون کردیت کارت از هیچ نوعی ندادند. رفتیم Bank of Americaکه اونا هم گفتند برسی میکنیم که هنوز هیچ جوابی ندادندSmile امروز هم ازCapital One یه نامه واسمون آمده که مدرک واسشون بفرستیم که ساکن ایران نیستیم وگرنه حسابمون رو holdمیکنندSad
۵-۶ روز بعد از آمدن رفتیم اداره سوشال سکیوریتی و درخواستssn رو پر کردیم. به من گفتند که مدارکت رسیده و تا چند روز آینده شمارت میاد که همین طور هم شد.اما واسه همسرم گفت طول میکشه که اون هم همین دیروز آمد. از گرین کارت کماکان خبری نیست. توی فرودگاه واشینگتون دی سی هم اون افییسری که مدارک سفارت رو ازهمون گرفت یه سیاهپوست خیلی بی ادب و خشنی بود و به ما مرتبا میگفت که اگه من الان مدارکتون رو تایید نکنم شماreject میشین و از این چرت و پرت ها. بعدش هم آمدیم بارها رو از تسمه برداشتیم و وارد یک صف طولانی شدیم واسه بازرسی چمدان ها. همون جا ازمون پرسیدند که چی دارید و دیگه کم مونده بود لباسمونام بگن در بیارید ! آفیسر گفت که میوه تازه و بذر همراهتون نباید باشه.میوه خشک و سبزیجات خشک شده مشکلی نداره.
دوستان سلام ظاهرا مشكلات دنبال ما ميدود وكلي مارا نگران كرده اون اينكه همسر من چون بهش كلرينس خورد دو بار به انكارا رفت و بار دوم هنگام برگشت بليط گير نياورد و زميني برگشت سه راهي خوي جلوش را گرفتند وبه ويزا گير دادند و اون گفت ويزا به خاطر مريضي هستش و حالا بعداز سه ماه به خونه زنگ و مدارك پزشكي را از ما خواستند خودتون ميدونيد توي اين شرايط و اينكه اون ها دنبال هر كي ميگردند كه جاسوسش كنند و درد سر درست كنند چقدر اضطراب آور هست ازحدود 3 ماه پيش الان تازه پيگيري كردند دوم اينكه ايشون واقعا مشكل پزشكي دارند الان در ضمن گفته تنها ميره حالا حسابي گيج شديم نكنه برامون مشكل ساز بشه ايا كسي را تا به حال اينجوري خواستند
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoseyn ، AmericanHamid ، behzadb57 ، farnaz82 ، tamanna ، tata63 ، ramin_ad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان