کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستان و کسانی که تازگی رفتن
کسی خبر داره تو فرودگاه راجع به مبلغ دلاری که می بریم، سوال کردن ؟ گشتن تو ججیب یا وسایل رو ؟
اوتایی که بردن چه جوری بردن؟ کجا گذاشتن؟
لطفا راهنمایی کنید
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
(2012-02-24 ساعت 03:01)الی الی نوشته:  دوستان و کسانی که تازگی رفتن
کسی خبر داره تو فرودگاه راجع به مبلغ دلاری که می بریم، سوال کردن ؟ گشتن تو ججیب یا وسایل رو ؟
اوتایی که بردن چه جوری بردن؟ کجا گذاشتن؟
لطفا راهنمایی کنید

توی فرودگاه ایران بستگی به شانستون داره ولی من حدود ۱۵۰۰۰ دلار بردم دو سه جای مختلف توی کوله پشتیم پخشش کردم و کسی هم چیزی ازم نپرسید.

اگه از ۱۰۰۰۰ دلار هم بیشتر میارید آمریکا حتما توی فرمی که توی هواپیما بهتون میدند بنویسید و اظهارش کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: vroom ، الی الی ، tamanna ، SH1A2R3 ، sare ، AmericanHamid
سلام دوستان عزیز ما 15 فوریه اومدیم دالاس با پرواز لوفت هانزا اومدیم مشکلی نداشتیم همه کارهامون به خوبی پیش رفت ولی کلا از لوفت هانزا و سرویس دهیشون راضی نیستیم اصلا خوب نبود ما همیشه با ترکیش مسافرت میکردیم در مقایسه لوفت هانزا با ترکیش به نظرم سرویس دهی ترکیش خیلی عالی تره حالا تازه ما با ترکیش از اروپا به ایران میومدیم سرویس دهیشون بهتر بود برای آمریکا حتما خیلی بهتره خلاصه که لوفت هانزا به نظرم فقط اسم خوبی داره توی فرودگاه دالاس هم برای کارهای ورودمون اصلا اذیتمون نکردن خیلی هم برخوردشون عالی بود اصلااااا هم چمدانهامونو نگشتن فقط پرسیدن که سبزی و میوه تازه دارید ما هم چون نداشتیم گفتیم نه همین و تا میدیدن ما دو تا بچه کوچیک همراهمونه سریع کارمونو راه مینداختن راستی سوشیالمون هم دیروز اومد ( البته دوستان دالاسی مهاجر سراییمون هم خیلی خیلی کمکمون کردن )
دوستانی هم میخوان بیان دالاس اگه سوالی در این موارد دارند خوشحال میشم کمکشون کنم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mansour*** ، hoda2012 ، apoornaki ، tamanna ، SH1A2R3 ، farnaz82 ، mml ، free_free
(2012-02-26 ساعت 01:26)golesang نوشته:  سلام دوستان عزیز ما 15 فوریه اومدیم دالاس با پرواز لوفت هانزا اومدیم مشکلی نداشتیم همه کارهامون به خوبی پیش رفت ولی کلا از لوفت هانزا و سرویس دهیشون راضی نیستیم اصلا خوب نبود ما همیشه با ترکیش مسافرت میکردیم در مقایسه لوفت هانزا با ترکیش به نظرم سرویس دهی ترکیش خیلی عالی تره حالا تازه ما با ترکیش از اروپا به ایران میومدیم سرویس دهیشون بهتر بود برای آمریکا حتما خیلی بهتره خلاصه که لوفت هانزا به نظرم فقط اسم خوبی داره توی فرودگاه دالاس هم برای کارهای ورودمون اصلا اذیتمون نکردن خیلی هم برخوردشون عالی بود اصلااااا هم چمدانهامونو نگشتن فقط پرسیدن که سبزی و میوه تازه دارید ما هم چون نداشتیم گفتیم نه همین و تا میدیدن ما دو تا بچه کوچیک همراهمونه سریع کارمونو راه مینداختن راستی سوشیالمون هم دیروز اومد ( البته دوستان دالاسی مهاجرسراییمون هم خیلی خیلی کمکمون کردن )
دوستانی هم میخوان بیان دالاس اگه سوالی در این موارد دارند خوشحال میشم کمکشون کنم

با تبریک مجددبه شما
میشه راجع به دالاس وچگونه شهری است را توضیح بدید؟
هزینه های هتل و متل وهزینه های حمل ونقل چگونه است؟ وبرای دریافت سوشیال وگرین کارت به چه نحوی اقدام کردید در دالاس؟
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

سلام دوستان ميشه لطف بفرماييد و بگيد از كجا ميتونم مراحل پس از رسيدن به فرودگاه u .s. رو بخونم.
ما سفر اولمون خيلي كوتاهه و احتمالا به دريافت گرين نميرسه ولي ميخوام بدونم براي كارايي كه نيازه خودم باشم مثله دريافت سوشال و افتتاح حساب آيا ميتونم از قرداي روزي كه رسيديم اقدام كنم.
از دوستان كسي سن حوزه هستن اينجا البته ما كمپبل ميريم.خيلي خوشحال ميشم راهنمايي بفرماييد.
و يك سوال ديگه ، من كه برنده اصلي نبودم و به همراه همسرم دارم ميرم تو ويزام زده فقط در صورت همراه بودن با همسر معتبره .ميخوام بدونم تو گرين كارتم هم اين جمله valid Acc/ftg spouse ميخوره يعني من فقط همراهه همسرم ميتونم به آمريكا ورود كنم؟ يكم غيره منطقيه نههههههههههههههههه؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، mohammadm64 ، AmericanHamid
(2012-02-26 ساعت 12:28)sima s نوشته:  سلام دوستان ميشه لطف بفرماييد و بگيد از كجا ميتونم مراحل پس از رسيدن به فرودگاه u .s. رو بخونم.
ما سفر اولمون خيلي كوتاهه و احتمالا به دريافت گرين نميرسه ولي ميخوام بدونم براي كارايي كه نيازه خودم باشم مثله دريافت سوشال و افتتاح حساب آيا ميتونم از قرداي روزي كه رسيديم اقدام كنم.
از دوستان كسي سن حوزه هستن اينجا البته ما كمپبل ميريم.خيلي خوشحال ميشم راهنمايي بفرماييد.
و يك سوال ديگه ، من كه برنده اصلي نبودم و به همراه همسرم دارم ميرم تو ويزام زده فقط در صورت همراه بودن با همسر معتبره .ميخوام بدونم تو گرين كارتم هم اين جمله valid Acc/ftg spouse ميخوره يعني من فقط همراهه همسرم ميتونم به آمريكا ورود كنم؟ يكم غيره منطقيه نههههههههههههههههه؟

توی همین تاپیک دوستان تجربه های خودشونو گذاشتند که میتونید بخونید
بله می تونید از فرداش اقدام کنید
خیالتون راحت باشه تو گرین کارتتون چیزی نمینویسند
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: frozen mind ، mohammadm64 ، SH1A2R3 ، Masoudpish ، tamanna
(2012-02-26 ساعت 09:24)mansour*** نوشته:  
(2012-02-26 ساعت 01:26)golesang نوشته:  سلام دوستان عزیز ما 15 فوریه اومدیم دالاس با پرواز لوفت هانزا اومدیم مشکلی نداشتیم همه کارهامون به خوبی پیش رفت ولی کلا از لوفت هانزا و سرویس دهیشون راضی نیستیم اصلا خوب نبود ما همیشه با ترکیش مسافرت میکردیم در مقایسه لوفت هانزا با ترکیش به نظرم سرویس دهی ترکیش خیلی عالی تره حالا تازه ما با ترکیش از اروپا به ایران میومدیم سرویس دهیشون بهتر بود برای آمریکا حتما خیلی بهتره خلاصه که لوفت هانزا به نظرم فقط اسم خوبی داره توی فرودگاه دالاس هم برای کارهای ورودمون اصلا اذیتمون نکردن خیلی هم برخوردشون عالی بود اصلااااا هم چمدانهامونو نگشتن فقط پرسیدن که سبزی و میوه تازه دارید ما هم چون نداشتیم گفتیم نه همین و تا میدیدن ما دو تا بچه کوچیک همراهمونه سریع کارمونو راه مینداختن راستی سوشیالمون هم دیروز اومد ( البته دوستان دالاسی مهاجرسراییمون هم خیلی خیلی کمکمون کردن )

با تبریک مجددبه شما
هزینه های هتل و متل وهزینه های حمل ونقل چگونه است؟ وبرای دریافت سوشیال وگرین کارت به چه نحوی اقدام کردید در دالاس؟

ممنون دوست عزیز
اینکه دالاس چطور شهریه شاید برای ما زود باشه که نظر بدیم ولی کلا نباید انتظار یه شهری مثل نیویورک ( منظورم از لحاظ شلوغیه ) رو ازش داشت یه شهر بزرگه ولی به نظرم خیلی ساکت و آرومه ولی مزایایی داره مثل پایین بودن هزینه ها و اینطور که دوستان میگن کار در اینجا یه مقدار بیشتر از جاهای دیگه هست و دوستان خوب مهاجر سرایی دالاس که واقعا به تازه واردها کمک میکنن تا حالا که نذاشتن ما سختی بکشیم و مارو شرمنده خودشون کردن تو تمام کارها کمکمون کردن

در مورد هتل و اینها هم استودیو 6 هست که قیمتش ارزونه ولی ما اومدیم جایی به نام homestead که یه چند دلاری گرونتر از استودیو 6 هست ولی خیلی بهتر و تمیزتر و بزرگتر و مجهزتر از استودیو 6 هست استخر داره با جکوزی محیط بزرگی داره که میشه توش قدم زد و هوایی عوض کرد و صبحانه هم داره و تمام اتاقهاشم به داخل ساختمان باز میشن و همه درهای ورودی ساختمان با کارت باز میشن یعنی هیچ غریبه ای نمیتونه وارد ساختمون بشه ولی استودیو 6 هاییکه ما دیدیم همه درهای اتاقها به بالکن و پله ها باز میشن یعنی هرکسی میتونه تا پشت در اتاق بیاد در کل به نظرم جاییکه ما هستیم خیلی بهتره

برای سوشیال هم ما یک روز بعد ورودمون به اداره سوشیال رفتیم و درخواستمونو دادیم و بدون هیچ مشکلی هم قبول کردن و 9 روز بعد ورودمون هم سوشیالمون اومد و همون فردای ورودمون توی بانک آو آمریکا هم حساب باز کردیم و یه خط موبایل هم گرفتیم ( البته دوستان عزیزمون زحمت کشیدن و کمکمون کردن که تونستیم یکروزه همه اینکارها رو انجام بدیم )

به هرحال اگر به دالاس اومدید مطمئن باشید دوستان دالاسی تنهاتون نمیزارن و بهترین گزینه ها رو بهتون معرفی میکنن
امیدوارم کامل جواب داده باشم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
(2012-02-26 ساعت 12:28)sima s نوشته:  سلام دوستان ميشه لطف بفرماييد و بگيد از كجا ميتونم مراحل پس از رسيدن به فرودگاه u .s. رو بخونم.

سلام دوست عزیز . عذر می خوام که دیر جواب میدم. شما می تونید با کسی که در کالیفرنیا هستش تماس بگیرید. خیلی خیلی می تونن کمکتون کنن چون هم انسان محترم و هم اینکه کارشون این هست . و البته خیلی هم به ما کمک کردن و از هر نظر به نفعمون شد .اگر خواستید در پیام خصوصی برام اسال می کنم. موفق باشید

ما ۲۰ فوریه اومدیم لوس انجلس و۲۲ فوریه ازاونجا اومدیم سان دیگو‏!‏
سن دیگو رفتیم ۲۴ فوریه هم رفتیم سوشیال سکوریتی و۲۵ هم ادرستمو تو سایت تغییر دادم ولی دیشب دوستم از لس انجلس تماس گرفت و گفت که سوشیالم به ادرس اون ارسال شده ولی سوشیال نامبرخانمم وبچه هام به دستش نرسیده‏!‏
کسی از دوستان مهاجر سرایی اینجا با مشکل مشابه من برخورد کرده که سوشیال نامبر تعدادی از اعضای حانوادش دیر تر بیاد؟‏!‏
الان من واسه گرفتن سوشیال نامبر بقیه اعضای خانوادم چکار باید بکنم‏!‏Sad
ما ۲۰ فوریه اومدیم لوس انجلس و۲۲ فوریه ازاونجا اومدیم سان دیگو‏!‏
سن دیگو رفتیم ۲۴ فوریه هم رفتیم سوشیال سکوریتی و۲۵ هم ادرستمو تو سایت تغییر دادم ولی دیشب دوستم از لس انجلس تماس گرفت و گفت که سوشیالم به ادرس اون ارسال شده ولی سوشیال نامبرخانمم وبچه هام به دستش نرسیده‏!‏
کسی از دوستان مهاجر سرایی اینجا با مشکل مشابه من برخورد کرده که سوشیال نامبر تعدادی از اعضای حانوادش دیر تر بیاد؟‏!‏
الان من واسه گرفتن سوشیال نامبر بقیه اعضای خانوادم چکار باید بکنم‏!‏Sad
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
من توی وست ولی زندگی می کنم ازبچه هایی که تازه دارن میان اگه سوالی دارن درمورد لوس انجلس و خونه وماشین وهتل وازین حرفا میتونم تجربیاتم روباهاشون shareکنم
تشکر کنندگان: storagemeter ، cmbt ، tamanna ، free_free ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، AmericanHamid ، علیرضا م
(2012-02-27 ساعت 05:20)golesang نوشته:  

با تبریک مجددبه شما

ممنون دوست عزیز
اینکه دالاس چطور شهریه شاید برای ما زود باشه که نظر بدیم ولی کلا نباید انتظار یه شهری مثل نیویورک ( منظورم از لحاظ شلوغیه ) رو ازش داشت یه شهر بزرگه ولی به نظرم خیلی ساکت و آرومه ولی مزایایی داره مثل پایین بودن هزینه ها و اینطور که دوستان میگن کار در اینجا یه مقدار بیشتر از جاهای دیگه هست و دوستان خوب مهاجرسرایی دالاس که واقعا به تازه واردها کمک میکنن تا حالا که نذاشتن ما سختی بکشیم و مارو شرمنده خودشون کردن تو تمام کارها کمکمون کردن

در مورد هتل و اینها هم استودیو 6 هست که قیمتش ارزونه ولی ما اومدیم جایی به نام homestead که یه چند دلاری گرونتر از استودیو 6 هست ولی خیلی بهتر و تمیزتر و بزرگتر و مجهزتر از استودیو 6 هست استخر داره با جکوزی محیط بزرگی داره که میشه توش قدم زد و هوایی عوض کرد و صبحانه هم داره و تمام اتاقهاشم به داخل ساختمان باز میشن و همه درهای ورودی ساختمان با کارت باز میشن یعنی هیچ غریبه ای نمیتونه وارد ساختمون بشه ولی استودیو 6 هاییکه ما دیدیم همه درهای اتاقها به بالکن و پله ها باز میشن یعنی هرکسی میتونه تا پشت در اتاق بیاد در کل به نظرم جاییکه ما هستیم خیلی بهتره

برای سوشیال هم ما یک روز بعد ورودمون به اداره سوشیال رفتیم و درخواستمونو دادیم و بدون هیچ مشکلی هم قبول کردن و 9 روز بعد ورودمون هم سوشیالمون اومد و همون فردای ورودمون توی بانک آو آمریکا هم حساب باز کردیم و یه خط موبایل هم گرفتیم ( البته دوستان عزیزمون زحمت کشیدن و کمکمون کردن که تونستیم یکروزه همه اینکارها رو انجام بدیم )

به هرحال اگر به دالاس اومدید مطمئن باشید دوستان دالاسی تنهاتون نمیزارن و بهترین گزینه ها رو بهتون معرفی میکنن
امیدوارم کامل جواب داده باشم

دوست عزيز سلام

ما اگر بخواهيم براي شروع زندگي به دالاس بريم كداميك از دوستان گل مهاجرسرايي از نظر دادن اطلاعات و احيانا در بعضي از كارها كمك و راهنماييمان ميكند؟
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
تشکر کنندگان: mml ، tamanna ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2012-03-01 ساعت 18:44)Rainy نوشته:  
(2012-02-27 ساعت 05:20)golesang نوشته:  
(2012-02-26 ساعت 01:26)golesang نوشته:  سلام دوستان عزیز ما 15 فوریه اومدیم دالاس با پرواز لوفت هانزا اومدیم .....

با تبریک مجددبه شما
میشه راجع به دالاس وچگونه شهری است را توضیح بدید؟.......

ممنون دوست عزیز .......

دوست عزيز سلام

ما اگر بخواهيم براي شروع زندگي به دالاس بريم كداميك از دوستان گل مهاجرسرايي از نظر دادن اطلاعات و احيانا در بعضي از كارها كمك و راهنماييمان ميكند؟

دوست عزیز شما اگه بخواهید بیایید دالاس دوستان خوبی مثل مهدیس گل و همسرشون و بشری عزیز و همسرشون و دوستان دیگر به شما کمک میکنن اگر سری به تاپیک کار و زندگی در دالاس بزنید خودتون متوجه میشید ما رو که تنها نذاشتن و خیلی شرمنده کردن مطمئنا به شما هم کمک خواهند کرد
تشکر کنندگان: mml ، tamanna ، free_free ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Rainy
سلام ما ۲۷ فوریه رسیدیم پرواز ایرفلوت پرواز خوب بود تاخیر نداشت فرداش رفتیم اداره سوشیال گفتند باید فرم ای-۹۴ پر میکردیم بعد رفتیم اداره مهاجرت گفت نیاز به این فرم نبود حالا نمی‌دونیم چیکار باید کنیم ؟دوباره بریم اداره سوشیال یا منتظر گرین کارت باشیم در ضمن کسی‌ میدونه برایه گذراندن کلاس زبان کجا باید مراجعه کنیم؟یادم رفت بگم ما کالیفرنیا - فرسنو هستیم نزدیک لوس آنجلس
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
[quote='nahid.t' pid='154853' dateline='1330627519']
سلام ما ۲۷ فوریه رسیدیم....

ورودتون روخوش آمد می گم وامیدوارم که سفرخوبی باشه براتون اگه میخواید برگردید واگه هم میخواهید موندگاربشید که موفق باشید درمورد سوالتون البته من تخصصی ندارم ولی طرف حساب شما درمورد سوشیال سکیوریتی دفاترش هستن که درسایت زیر میتونید بایک سرچ کوچولو اونهارو پیداکنید:
www.ssa.gov
درمورد گرین کارت هم اگه آدرستون رونمیخواید عوض کنید منتظر بمونید معمولا بین 15تاسی روز نامه ولکام لترمیاد و دوتاسه روز بعدش هم گرین کارتتون میاد
اگه میخواید آدرستون روعوض کنید بایستی باشماره1-800-767-1833تماس بگیرید خودش اپراتور اتومات داره وراهنمایی تون میکنه اگه انگلیسی تون هم خوب نیست میتونید بایک ایرانی آشناهنماهنگ کنید واون بایستی حتما بگه مترجم شماست
به امید موفقیت و بهروزی شما وهمه بچه های خوب این سایت
تشکر کنندگان: smith ، hoda2012 ، kamrani.navid ، nahid.t ، tamanna ، mml ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
دوستان عزیز من بالاخره موفق شدم نامه ولکام لتر رو دریافت کنم..

دوستانی که به هر دلیلی گرین کارتشون رو هنوز نگرفتن دست روی دست نذارن و به این شماره تلفن تماس بگیرن: 1-800-375-5283 1-800-767-1833
که کارشون ردیف بشه اینجا حساب و کتاب نداره ممکنه پروندتون یه حایی گیر کنه و کلا فراموش بشه...

دوستانی که هم جدید تشریف میارن آمریکا و میخوان هتل و یا متل تشریف ببرن به موحودی به نام BED BUGS توجه داشته باشن که اخیرا تو آمریکا اپیدمی شده و به خاطر چند دلار ارزون تر جایی نرن که تمام وسابل و لباسهاشون به این حشره الوده بشه در غیر اینصورت بایستی تمام لباسهاشون و وسایلشون رو دور بریزن...

از دوستان اگر کسی مشکلی داره میتونه روی جواب من حساب کنه...

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان