کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-01-17 ساعت 03:35)fairwall نوشته:  اینجا تو شیراز درمورد دلار دیگه الان 2 ماه که بانک دلار نمیده باهر چی که شده بیشتر300 تا نمیده چون جیره بندی دلاره مثلا
همچین چیزی نباید باشه. باید بدن بهتون. آخه بعضی بانکا توی شرایط بحرانی سو استفاده می کنن و دلارو پیش خودشون نگه می دارن. شما به چند تا بانک سر بزن. یا برو بانک مرکزی اونجا وظیفشونه بدن Smile (اونا هم وظیفه شنااااس ))من خواهرم یه ماه قبل از شیراز 2000 دلار گرفته بود.
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: maaref ، emankh101 ، rayan.s ، najibi ، California
دوست عزیز
من این چیزی که شما میگین،بار اول هست که میشنوم 300 دلار میدن.هیچ قانونی در این خصوص وجود خارجی ندارد.باید بهشون توضیح بدین که این بخشنامه بانک مرکزیه که 2000 دلار بدین.300تا رو از کجا آوردین؟تهران که 2000دلار میده.تازه توی فرودگاه میهم میتونین 2000دلار از بانک ملی شعبه فرودگاه بگیرین.من توی اون زمان دلار بازی که صفی بود بدون پاس و بلیط از فرودگاه گرفتم.حالا که این قضایا عادی شده.
موفق باشین
تشکر کنندگان: armido ، rayan.s ، amir53 ، peyman74 ، najibi
با سلام دوستان عزیز
الان تقریبا" تمام بانک ها بدون محدودیت و با مدارک 2000 دلار می دهند و حتی بعضی ها 3000 دلار . من در شرایط بحرانی 2000 دلار از بانک مرکزی و 1000 یورو از بانک مستقر در فرودگاه گرفتم .
ممکن است بانکی بعلت تمام کردن ارز و یا حتی تخلف مبلغ کمتر بدهد . بهتر است با بانک دیگر پیگیری کنیم و موضوع را بسط ندهیم و شوک و استرس ایجاد نکنیم . چون عده ای از این موضوع سواستفاده کرده و به دنبال چنین تنشی در بازار هستند . ارز آزاد فعلا" در صرافی ها از ساعت 10 به بعد موجود است و حداکثر 50 تومان فرق قیمت دارد .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: Vahid-DV2011 ، armido ، clear ، emankh101 ، babakped ، DLT ، najibi
من اینجا پارسیان-کارافرین و... ر رفتم ولی مثل اینکه از اوایل ابان ایطوری شده میگن بانک مرکزی گفت-اعلامم شده اگه دلار مخواید بگیرید چون بالا میره حتما
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: najibi
من پرواز تهران-لس آنجلس از ترکیش ایرلاین گرفتم و اطلاعات مورد نیاز رو در پست 607 تاپیک بهترین ایرلاین برای سفرهای خارجی گذاشتم. چون مطالبی که اونجا نوشتم می تونه برای خواننده های بعدی این تاپیک هم مفید باشه، بهش لینک میدم.

فقط خلاصه بگم که قیمت بلیط یک طرفه از تهران به لس آنجلس بیزنس کلاس 1،640،000 تومان و اکونومی 1،040،000 بود. مدت زمان توقف در فرودگاه استانبول هم 2:15 ساعت هستش.

جزئیات بیشتر رو در آن پست بخوانید. (البته اولش اینجا نوشته بودم ولی بعدش منتقل کردم اونجا چون ارتباط بیشتری با موضوع تاپیکش داشت.)

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid93527
تشکر کنندگان: saman33 ، amir53 ، armido ، maxsupermax ، frozen mind ، WIKIMAN ، rayan.s ، AmericanHamid ، emankh101 ، usa ، hamed_gh ، DLT ، mohsen66 ، najibi ، California ، tata63 ، silia
تصحیح شد بله 2000$مدن شعبه مرکزی
مثل اینکه بمن دروغ گفتن کاش که یه جا بود 3تا بانک دروغ گفت
سرزمین درو-غغغغغغغ
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: najibi
دوستاني كه قصد خريد ارز دارند، صرافي اديب (طبقه همكف اسكان) و صرافي ديپلمات (تقاطع وليعصر و طالقاني) با مدارك به ازاي هر نفر 3000 دلار مي دهند و قيمتشون معمولا 3 تومان بالاتر از بانك ملي است.
صرافي پارسيان (شعبه فردوسي و ميرداماد، احتمالا همه شعبه هاش) هم 3000 تا مي دهند ولي قيمتش بالاتره و حدود 6 تومان بالاتر از بانك ملي.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Lamborghini ، behzadb57 ، emankh101 ، saeedproo ، usa ، clear ، amir53 ، Linspire ، DLT ، peyman74 ، armido ، mitr.p ، najibi ، alirezagh ، California ، tata63
این فایلها رو برای 2010 گذاشتم حیفم اومد اینجا نذارم
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9#pid93639

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: emankh101 ، hooman421 ، rayan.s ، yousef156 ، Pani2010 ، najibi ، California
سلام دوستان
ایا آدرسی که برای گرین کارت می دهیم را میتوان در اداره سوشال هم تغییر داد یا اینکه فقط در بدو ورود در فرودگاه فابل تغییر است؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-01-19 ساعت 14:50)behzadb57 نوشته:  این فایلها رو برای 2010 گذاشتم حیفم اومد اینجا نذارم

Wednesday, 19th January, 2011 01:32 PM)behzadb57 نوشته است:
آقا برای فایل‌ها زحمت کشیدی اما مربوط به سال‌های ۲۰۰۵، ۲۰۰۸ و ... هستند. الان فایل‌های جدید تر هم روی وب سایت دولتی آمریکا پیدا می شه.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: saman33 ، rayan.s ، DLT ، free_free ، najibi ، California
سلام بر بزرگان همیشه همراه
من ملا غلط گیر نیستم ولی یه خواهش توی این ارسال از همه دارم

عزیزان با هر تاپیک گفتگو های مرتبط بفرستید

من در این تاپیک "اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط و گمرگ و..."
دیده ام که عزیزی از پست 191 تا 232 خواسته یا ناخواسته بحث ارز و دلار دولتی و فیش و خروج و ... را استارت زده ولی همین موضوعات تیتر منحصر به خودش را در جای دیگه خالی داره .... و سالی یه باره
بعد هم عزیزی دیگر نمونه جدیدی از گرین کارت را در 2010 بصورت غیر سمپل (اصلی) گذاشته که دستشو می بوسم ولی جاش اینجا نبوده
خواهش دارم:
ببینید تو چهارچوب تاپیک ها اگر پیش بریم سوالات مکررا" ایجاد نمی شه و صفحات شلوغ و انباشته نمی شن
بیایید اینجا فقط از بچه های اونور اطلاعات بکشیم
(اقا/خانم X رفتی اونور چی شدو ازاین مباحث....)

دوستدار و کوچک تک تک مهاجرسرائیان .محسنSmile

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
(2011-01-21 ساعت 15:46)maxsupermax نوشته:  سلام بر بزرگان همیشه همراه

من در این تاپیک "اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط و گمرگ و..."
دیده ام که عزیزی از پست 191 تا 232 خواسته یا ناخواسته بحث ارز و دلار دولتی و فیش و خروج و ... را استارت زده ولی همین موضوعات تیتر منحصر به خودش را در جای دیگه خالی داره .... و سالی یه باره
بعد هم عزیزی دیگر نمونه جدیدی از گرین کارت را در 2010 بصورت غیر سمپل (اصلی) گذاشته که دستشو می بوسم ولی جاش اینجا نبوده
خواهش دارم:
ببینید تو چهارچوب تاپیک ها اگر پیش بریم سوالات مکررا" ایجاد نمی شه و صفحات شلوغ و انباشته نمی شن

gol gofti !!!
تشکر کنندگان: emankh101 ، clear ، tata63
(2011-01-21 ساعت 15:46)maxsupermax نوشته:  سلام بر بزرگان همیشه همراه

خواهش دارم:

با درود به دوست داران گرین کارت.این تاپیک اول تا آخرش حرفش این است که من وارد آمریکا شدم X روز بعد سوشال سکوریتی نامبر ما آمد. خب مبارکه و Y روز بعد گرین کارت ما آمد بازم مبارکه اما و باز اما ودوباره اما خب این گرین کارت چی هست و چه شکلیه و تازگیا چه شکلی شده سکرته خودتون اومدین تازه اون وقت می فهمین چه شکلیه این که نشد رفقا در مورد سوشال کارت به دلایل امنیتی اونو به بابامونم نباید نشون بدیم ولی در مورد گرین کارت میشه با پاک کردن بعضی جاهاش اونو با دیگران شیر کرد.همون کاری که همه جای دنیا انجامش دادند و من هم با سرچ فراوان چون جیز جدیدی بوده اون رو پیدا کردم وبا دوست داران این کارت جادویی سبز رنگ که مطمئنا همتون چون میخایین یه روزی به اون برسین اینجا جمع شدین شیر کردم .در ضمن عنوان این تاپیک فعال سازی چیه ؟ ها گرین کارت همونی که برای این فروم شیر کردن تصویر اون شده تابو که باید یکی اونو بشکنه. در ضمن می دونم مبحثی با عنوان ظاهر گرین کارت چه شکلیه وجود داره ولی اون مبحث قفل شده وتازه اگه بازم بود تمام عکسهای ارسالی اونجا غیر واقعی و سمپله.
تمام اون چیزایی که اون بالا نوشتم درد دل و گپ دوستانه بود البته اگه بعدش یک رفیق خیر خواهی نیاد بگه مشتی تازه وارد جای درد دل اینجا نیست.
من از سال 2007 با این فروم بودم ولی به دلایلی فقط تماشا می کردم حالا بعد چندسال مثلا خواستیم یه چیزی که تا حالا کسی انجام نداده ما انجام بدیم و دو تا پست گذاشتیم اینجا و یه جای دیگه که کلی زدین تو ذوقمون این خوشامدگویی خوبی نبود.در ضمن اگر کسی خواست از (بچه های محله بالاWink) اطلاعاتی بیرون بکشه اتقاقا اون مورد مبحث جداگانه ای با نام زندگی در آمریکا داره.
ارادتمند همتون.
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
تشکر کنندگان: behzadb57 ، frozen mind ، emankh101 ، najibi ، mitr.p
(2011-01-21 ساعت 14:17)Hornet نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 14:50)behzadb57 نوشته:  این فایلها رو برای 2010 گذاشتم حیفم اومد اینجا نذارم

Wednesday, 19th January, 2011 01:32 PM)behzadb57 نوشته است:
آقا برای فایل‌ها زحمت کشیدی اما مربوط به سال‌های ۲۰۰۵، ۲۰۰۸ و ... هستند. الان فایل‌های جدید تر هم روی وب سایت دولتی آمریکا پیدا می شه.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD

نمی دونم چرا این پست من پاک شده و کی اینکارو کرده ولی اگه دلیلش رو بدونم ممنون می شم
Hornet دوست عزیز اگه لطف کنی و فایلها رو بزاری ممنون می شم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان:
از اونجایی که یکی از دلایل من برای مهاجرت و در نهایت شهروند آمریکا شدن؛ بدست آوردن پاسپورتی هست که بتونم هرجا دلم خواست بروم ولی امروز خبری رو خوندم که باعث ایجاد تردید و دودلیم شد و احتمال مهاجرتم رو کم رنگ کرد و چون شاید مطلع شدن شما از این خبر بتونه در تصمیمگیری شما موثر واقعه بشه لذا عنوان خبر را خدمتتان اعلام میکنم:

لغو روادید یک ماهه بین ایران و گینه بیسائو

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، User ، frozen mind ، emankh101 ، Lamborghini ، mehran626 ، free_free ، najibi ، alirezagh ، California ، tata63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان