کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-01-12 ساعت 21:49)armido نوشته:  
(2011-01-12 ساعت 21:22)yousef156 نوشته:  با سلام به همه دوست داران گرین کارد شکل جدید گرین کاردها از چند ماه قبل به این صورت شده است.

ممنون دوست عزیز
این مدل جدیده واقعا سبزهCool
اینم مدلهای مختلف گرین کارد در طی سالهای گذشته:

(2011-01-11 ساعت 14:24)rayan.s نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 14:11)GHANARI نوشته:  دوستان عزیزم سلام
1. من دی از شیراز رفتم دبی خروجی هم پرداخت کردم و حالا در بهمن می خوام از تهران برم میامی باز هم باید عوارض خروج پرداخت کنم؟ اگر اره کجا باید انجام بدم در فرودگاه یا قبل از روز پرواز در بانک ملی؟
2.برای بردن پول هر نفر 10000 دلار یا هر پاسپورت 10000 دلار؟( من و دخترم یک پاسپورت با هم داریم)
3.می دونم هر نفر 2 تا چمدان23 کیلو میتونه همراه داشته باشه که جمعا میشه 46 کیلو.میشه مثلا یکی از چمدان ها 33 کیلو و یکی دیگش 13 کیلو؟ یا اینکه زوره حتما باید هر کدام 23 کیلو باشه؟
ممنون

دوست عزیز، جواب سوالاهایتان : 1- بله - فرقی نمیکنه 2- هرنفر 5000 دلاره که مامورها فعلا" در این مورد سختگیری نمی کنند.3- اگر چمدونی بیشتر از 23 کیلو بشه بهش جریمه تعلق میگیره. سفر خوشی داشته باشید.

یعنی برای هر خروج یه فیش خروج جدا لازمه؟

بله که لازمه! برید خدا رو شکر کنید مثل قبلا" عوارض خروج از کشور تصاعدی نیست.(دومین خروج گرونتر از اولی و سومی گرونتر از دومی بود)

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: frozen mind ، User ، armido ، success ، DLT ، najibi ، California ، moeen
سلام به همه دوستان
امروز گرین کارت ما آمد بعد از ۲۸ روز
هولولولو

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
دوستان عزیزی که مشکل حمل پول دارن بانک پارسیان ظاهرا ویزا کارت صادر میکنه
در سه مدل مختلف که بیشترینش 10000 دلاره

برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت بانک پارسیان مراجعه کنید
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، فردين ، emankh101 ، yousef156 ، najibi ، California ، naeiji1974
(2011-01-13 ساعت 01:38)free_free نوشته:  دوستان عزیزی که مشکل حمل پول دارن بانک پارسیان ظاهرا ویزا کارت صادر میکنه

free-free جان و دوستان گرامی؛ از کارت بین المللی پارسیان فقط در کشور امارات می توان استفاده کرد.
ضمنا" وقتی قراره برید آمریکا برای ایجاد اعتبار و استفاده از مزایای خرید قسطی و وام گرفتن بردن ویزا کارتی هم که بانک ملی صادر میکنه اشتباه می باشد. برای انتقال پول از خدمات صرافی ها استفاده کنید. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-01-13 ساعت 10:09)rayan.s نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 01:38)free_free نوشته:  دوستان عزیزی که مشکل حمل پول دارن بانک پارسیان ظاهرا ویزا کارت صادر میکنه

free-free جان و دوستان گرامی؛ از کارت بین المللی پارسیان فقط در کشور امارات می توان استفاده کرد.
ضمنا" وقتی قراره برید آمریکا برای ایجاد اعتبار و استفاده از مزایای خرید قسطی و وام گرفتن بردن ویزا کارتی هم که بانک ملی صادر میکنه اشتباه می باشد. برای انتقال پول از خدمات صرافی ها استفاده کنید. موفق باشید

البته اینجوری که تو سایت بانک نوشته این کارت در آمریکا و اروپا هم کار میکنه...حالا نمیدونم واقعیه یا حالی بندیه....و منظور من فقط این بود که با این روش مجبور نشیم پول نقد ببریم آمریکا (ولو چند هزار دلار برای اول کار) حالا اون مزایا رو من نفهمیدم چیه(_نگرفتم) اگه میشه بیشتر توضیح بده....ممنون
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Linspire ، satusa ، emankh101 ، mr.amir ، rayan.s ، usa ، maaref ، najibi ، California
سلام دوستان بالاخره من بعد از 20 روز يك كم وقت كردم بيام و يه سري تو اين سايت كه كمك بزرگي براي رسيدن ما به آمريكا كرد بزنم .
ما الان در لس آنجلس هستيم . اگر كسي سوالي داره تا جايي كه بدونم جواب مي دم و اگه ندونم تحقيق مي كنم و بهتون مي گم .........
خلاصه در خدمت گذاري حاضرممممممممممممممممممممممممممممممممممم..................................
مرسي از همه و به خصوص مديران خوب سايت.......................................
تشکر کنندگان: babakped ، mr.amir ، rayan.s ، free_free ، hamed_gh ، AmericanHamid ، kamran22 ، DLT ، clear ، success ، peyman74 ، usa ، maaref ، mml ، User ، maxsupermax ، shahrooz59 ، najibi ، California ، hojat_nj ، moeen ، msi
(2011-01-14 ساعت 03:05)sani نوشته:  سلام دوستان بالاخره من بعد از 20 روز يك كم وقت كردم بيام و يه سري تو اين سايت كه كمك بزرگي براي رسيدن ما به آمريكا كرد بزنم .
ما الان در لس آنجلس هستيم . اگر كسي سوالي داره تا جايي كه بدونم جواب مي دم و اگه ندونم تحقيق مي كنم و بهتون مي گم .........
خلاصه در خدمت گذاري حاضرممممممممممممممممممممممممممممممممممم..................................
مرسي از همه و به خصوص مديران خوب سايت.......................................

سلام دوست عزیز میتونم ازتون خواهش کنم بگید کی رفتید ی چیزی مسله امضای من
در هر حال اگه بگید انجا مالیات چند درصده یا اگه جائی هاست که بشه اینو برای ایالتهای مختلف دید ممنون میشم

2010AS9500

تشکر کنندگان: rayan.s ، free_free ، peyman74 ، usa ، maaref ، Pani2010 ، najibi ، California
(2011-01-14 ساعت 01:01)free_free نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 10:09)rayan.s نوشته:  

البته اینجوری که تو سایت بانک نوشته این کارت در آمریکا و اروپا هم کار میکنه...حالا نمیدونم واقعیه یا حالی بندیه....و منظور من فقط این بود که با این روش مجبور نشیم پول نقد ببریم آمریکا (ولو چند هزار دلار برای اول کار) حالا اون مزایا رو من نفهمیدم چیه(_نگرفتم) اگه میشه بیشتر توضیح بده....ممنون

برای بهره بردن از خدمات یک بانک( کارت اعتباری،وام و...) باید تو اون بانک حساب داشت لذا گرفتن کارت ویزا کارت از بانک ملی (که از طریق قرارداد با بانکی در سوئیس این کار را میکنه) هم کار صحیح برای ما که میخوایم اونجا زندگی کنیم (ولو به صورت 6 ماه 6ماه بریم و بیاییم) کار صحیحی نمی باشد.
پ.ن: اگه منظور شما " کارت بین المللی پارسیان " هست تو سایتشان اسمی از اروپا و آمریکا نیاوردن.مگر منظورتان نوع دیگری هست .

تشکر کنندگان: mr.amir ، free_free ، gadfly ، maaref ، Pani2010 ، najibi ، California
دوستان عزیز، قسمت آخر ترجمه آیین نامه رانندگی در ایالت کالیفرنیا را در ارسال 206 صفحه 14 را اضافه کردم. با اجازه مدیران محترم یه نسخه را در تایپیک : گرفتن گواهینامه هم قرار دادم به امید اینکه دوستان بیشتری ازش استفاده کنند. موفق باشید.

اینجا تو شیراز درمورد دلار دیگه الان 2 ماه که بانک دلار نمیده باهر چی که شده بیشتر300 تا نمیده چون جیره بندی دلاره مثلا
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، najibi ، California
دوستان عزیز من آمریکا هستم.
با پرواز کی ال ام و بعد دلتا اومدم.
میناپولیس هستم.
برم یکم بخوابم...
توضیحات کامل طلبتون. به زودی.
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، behzadb57 ، free_free ، usa ، maaref ، emankh101 ، apoornaki ، clear ، frozen mind ، hamed_gh ، WIKIMAN ، User ، success ، Pani2010 ، maxsupermax ، najibi ، California ، silia ، moeen
(2011-01-17 ساعت 07:49)MOHSEN8766 نوشته:  دوستان عزیز من آمریکا هستم.
با پرواز کی ال ام و بعد دلتا اومدم.
میناپولیس هستم.
برم یکم بخوابم...
توضیحات کامل طلبتون. به زودی.

سلام خوش اومدی
چند روز باید بخوابی تا ردیف بشی
خوب بخوابی

2010AS9500

تشکر کنندگان: DLT ، free_free ، maaref ، emankh101 ، clear ، frozen mind ، MOHSEN8766 ، Pani2010 ، najibi ، silia
سلام دوستان
ما بالاخره ویزا گرفتیم. یک سوالی دارم از بچه هایی که رفتن.
من تو فرم 10 سوالی پورت ورودی یعنی فرودگاه رو دالاس نوشتم حالا تصمیمم عوض شده می خوام از فرودگاه دیگه ای وارد شم. کسی می دونه مشکلی پیش میاد یا نه؟ چی پیشنهاد می کنین؟
تشکر کنندگان: usa ، maaref ، emankh101 ، clear ، najibi
مبارکه
تبریک میگم دوست عزیز
یک سوال دیگه هم به فرم اضافه شد؟فکر کنم سالی یه سوال میگذارن روی سوالاشون.
اگر منظورت اینه که مقصد نهایی یکجاست،نه فرقی نمیکنه.به کسی چه ارتباطی داره با چه ایر لاینی میری.مثلا" پرواز امارات برای واشنگتن پرواز نداره،اما تا نیویورک میره از اونجا هم 1 ساعت پرواز داره تا واشنگتن.به فرض مثال شما دوست دارین با امارات برین و از اونجا مسیر داخلی رو طی کنین و مقصد نهایی شما همون واشنگتن است.
اما اگر غیر از این باشه و شما اولین مرز ورودتون با محل اقامتتون که در فرم ها نوشتین، مغایرت داشته باشه، فکر کنم مسئله ایجاد کنه.
موفق باشین.
تشکر کنندگان: usa ، maaref ، armido ، frozen mind ، Pani2010 ، najibi ، California
(2011-01-17 ساعت 09:53)kimkim نوشته:  سلام دوستان
ما بالاخره ویزا گرفتیم. یک سوالی دارم از بچه هایی که رفتن.
من تو فرم 10 سوالی پورت ورودی یعنی فرودگاه رو دالاس نوشتم حالا تصمیمم عوض شده می خوام از فرودگاه دیگه ای وارد شم. کسی می دونه مشکلی پیش میاد یا نه؟ چی پیشنهاد می کنین؟

هیچ مشکلی پیش نمیاد.فقط باید بعد از ورود اگر قصد موندن در ایالت دیگری را داری بری دفتر ssn نزدیک محل اقامتت بگی میخوای فرم پر کنی اگه گفت قبلا" پر کردی بگو نه!!! و بعد ssn میاد به آدرس جدیدت ولی باز ممکنه گرین کارتت بره به آدرس اولیه با آدرس اولیه در تماس باش که اگه مدارک رفت برات پست کنند.اگر هم فقط میخوای اول ازفرودگاه دیگه وارد بشی که بازم مشکلی نیست.موفق باشید
پ.ن: kim-kim عزیز؛ هرچی عدد جلوی تشکرت بیشتر باشه بهتره.حداقل این دم رفتنی یه کاری کن این عدد 0 به عدد تشکرهای که ازت شده نزدیک بشه!!!

تشکر کنندگان: behzadb57 ، saman33 ، maaref ، emankh101 ، DLT ، apoornaki ، frozen mind ، amir53 ، clear ، usa ، User ، Pani2010 ، maxsupermax ، satusa ، najibi ، California ، silia ، moeen

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان