کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-06-08 ساعت 23:13)saeedproo نوشته:  بچه ها ارز شده 1175 تومان
نظرتون چیه ؟

هیچی فقط اینقدر می دانم که از امروز 800000 هزار تومان از محل ارز مسافرتی ضرر کردم . و مبلغ 3000000 تومان از محل ارز آزاد ضرر ؟
اگر وضع به این منوال باشه که تمام برنامه ریزی بهم می خوره .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: emankh101 ، coming soon ، najibi ، elena ، mml
(2011-06-07 ساعت 19:51)jan نوشته:  
(2011-06-07 ساعت 19:20)maxsupermax نوشته:  
(2011-06-07 ساعت 12:52)clear نوشته:  
(2011-06-07 ساعت 12:46)shiva_h نوشته:  بچه ها این پاکت ایکس ری رو جایی باید تحویل بدیم؟
ما که بعد از مصاحبه انداختیم دور (وقت مصاحبه هم حتی نخواستند)، دوستانی هم که رفتن ، میگویند د ردیار کفر استفاده ای ندارد . ضمنا موقع مصاحبه هم پرسیدم گفتند کاری با هاش نداریم . اونوری ها جواب دقیقتر دارند.
Sad اینو که گفتی جدی نگفتی که انداختیش دور؟
چون اگر چنین باشه و ویزات صادر بشه در زمان ورود در PoE کلاست تعطیله چرا
که برای نشان دادن سلامت شما از بیماری های واگیر مثل سل یا نظایر آن افسر مهاجرت آنرا طلب خواهد کرد و شک هم نکنید(هر عکسی رو هم نمی پذیرند چرا که باید توسط PANEL PHYSISION معتمد سفارت تائید شده باشد به تاریخ قبل روز مصاحبه)
ضمنا" از این شوخی ها نکن دیگه... دیگران یاد می گیرند بیچاره می شنBig Grin
با سلام
دوست عزیز در فرودگاه سیاتل از من هیچی در مورد واکسن و عکس نخواستند حتی سی دی آن هم لازم نبود و خیلی راحت و محترمانه راهنمایی می کنند خیال همه راحت باشه و الکی همدیگر را دچار استرس نکنید با امید موفقیت همه شما دوستان
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید ، max عزیز یک سکته ناقص به دوستان داد ، خدا از سکته حفظش کناد . شخصا تا به حال در هیچ پستی نخواندم که هنگام ورود عکس را بخواهند یعنی غیر از پاکت در بسته و پاس چیز دیگری نخواسته اند به هر حال چند وقت دیگه من میرم واگر راهم ندادند و رادیوگرافی را خواستند به شما خبر می دهمShy

تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، emankh101 ، mml ، California
2 تا سوال دارم
اول اینکه این پاکته گوشش مثل یه مثلث بریده شده به من تحویل دادن...مشکلی که نداره؟
و دوم اینکه این 01 بعد از کیس نامبر چیه که توی ویزامون زدن؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: nastaran86 ، mml
نه مال همه همین طوری است.
تا انجایی که بیاد دارم در ویزای برنده های لاتاری 01 یعنی ویزای برنده اصلی و 02 مربوط به همسر است اگر ویزاتون مقوله اش فرق میکنه مطمئن نیستم
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
تشکر کنندگان: najibi ، hamed_gh ، gadfly ، nastaran86 ، Ali Sepehr ، coming soon ، jilibo ، emankh101 ، mml ، California
سلام دوستان
من 25 تیرماه با پرواز KLM میرم آتلانتا که البته پرواز آمستردام- آتلانتا توسط دلتا انجام میشه.
به امید دیدار دوستان
شماره کیس : 2011AS00013xxx
تاریخ نامه قبولی: May 22, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ مصاحبه: 16 فوریه 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 4 مارچ 2011
تاریخ دریافت ویزا: 26 می 2011
ورود به امریکا: 17 جولای 2011
دریافت پاسپورت سفید: 26 می 2012
بازگشت به سرزمین مادری برای همیشه : 17 آوریل 2012 Smile
تشکر کنندگان: gadfly ، sepinod ، free_free ، Linspire ، clear ، jilibo ، siralex ، emankh101 ، mitr.p ، mml ، shahrooz59 ، najibi ، California
من وقتی اومدم ایران فهمیدم که تاریخ تولد همسرم تو ویزا سالش اشتباه خورده Sad ما تو مدارکمون تاریخ رو درست زده بودیم ، هنگام ورود مشکلی پیش نمیاد ؟ چه جوری و کجا میشه اصلاحش کرد؟من واسه 21 جون بلیط گرفتم.

اول از همه به سفارت ایمیل بزنید و مشکل رو مطرح کنید

با سلام
من به سفارت ایمیل زدم گفتن بیا سفارت واست اصلاح کنیم معذرت خواهی هم کردن ولی من نمی رسم برم واسه هفته دیگه بلیط دارم وا دارم میرم فیلادلفیا به نظرتون مشکلی پیش میاد اوجا نمی شه اصلاح کنم؟؟؟
تشکر کنندگان: hooman421 ، coming soon ، emankh101 ، mml ، California
salam dostam ma alan seattle usa hastim jaee hamgi khali .rasti inja hava kheli sardeh . alan mikham farsi nasb konam dobareh bar migardam
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان: hooman421 ، nastaran86 ، najibi ، clear ، jilibo ، mavarfan ، jan ، emankh101 ، mml ، shahrooz59 ، California
(2011-06-10 ساعت 20:02)meysam_rsh نوشته:  من وقتی اومدم ایران فهمیدم که تاریخ تولد همسرم تو ویزا سالش اشتباه خورده Sad ما تو مدارکمون تاریخ رو درست زده بودیم ، هنگام ورود مشکلی پیش نمیاد ؟ چه جوری و کجا میشه اصلاحش کرد؟من واسه 21 جون بلیط گرفتم.

با سلام
من به سفارت ایمیل زدم گفتن بیا سفارت واست اصلاح کنیم معذرت خواهی هم کردن ولی من نمی رسم برم واسه هفته دیگه بلیط دارم وا دارم میرم فیلادلفیا به نظرتون مشکلی پیش میاد اوجا نمی شه اصلاح کنم؟؟؟
دوست عزیز، شما که میدونستید نمیرسیدید برید سفارت تو همون ایمیل میگفتید من بلیط آمریکا رو گرفتم نمیرسم بیام آنکارا .... بگذریم. بهترین کار اینه الان این متن رو براشون بفرستید و از اونا راهنمایی بخواید. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: im-i ، najibi ، emankh101 ، mml ، California
(2011-06-10 ساعت 20:02)meysam_rsh نوشته:  من وقتی اومدم ایران فهمیدم که تاریخ تولد همسرم تو ویزا سالش اشتباه خورده Sad ما تو مدارکمون تاریخ رو درست زده بودیم ، هنگام ورود مشکلی پیش نمیاد ؟ چه جوری و کجا میشه اصلاحش کرد؟من واسه 21 جون بلیط گرفتم.

با سلام

سلام

21 جون بلیط دارید، یعنی 10 روز دیگه!!! می دانم دم سفر آدم کار وبار زیاد داره، اما خودتون یا همسرتون اگر از زمان نوشتن این کامنت برای رفتن به ترکیه یا امارات اقدام می کردید خیلی خوب بود، ترکیه که با یک پرواز بهرصورت میشه رفت، آنکارا یا استانبول، بهرحال میشه رفت. امارات هم ویزا 48 ساعته در می آورند، بلیط هم که مثل اتوبوس واحد ... . من جای شما بودم همین الان، شنبه 11 جون می رفتم دنبال بلیط و می رفتم درستش می کردم. با توجه به اینکه خودشون گفتند بیا مشکلی نیست، کپی بلیط را با ایمیل خودشون و پاسپورت می دادم و می گفتم urgent هستش. مطمئناً آنها همکاری می کنند و نهایتاً یک روز کاری تحویل می دهند.

(دوستان عزیز ممکن است بفرمایند که بلیط نیست و ... اما هست، اگر پیجور بشوید کار نشد نداره، کنسلی زیاد هست، باید به چندین آزانس بسپارید، انشاءالله جور می شود)

اگر نه، بلیط را با هماهنگی آژانس با یک درصدی که حدود 100-150 دلار میشه، یک هفته جابجا کنید خیالتان راحتر است. انشاءالله که مشکلی پیش نمیاد، اما پس ذهن آدم دوباره اگر و ای کاش ها پیش نمیاد. امریکا رسیدن را یک هفته به تعویق بیاندازید. نه مرخصی کاری آنجا گرفتید، نه .... . فرض کنید رفتید ترکیه خرید و این 100 دلار را خرج کردید. این 100-150 دلارها در خرج های زندگی امریکا گم هستش.

انشاءالله بهترین تصمیم را بگیرید و موفق باشید.

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: nastaran86 ، coming soon ، jilibo ، mavarfan ، najibi ، hamed_gh ، emankh101 ، mml ، California

با سلام

دوست عزيز
زياد نگران نباش حالا ديگه مهم نيست
وقتي ما براي سوشيال نامبر رفتم اداره سوشيال اونجا اون دوست عزيز به ما گفت كه جاي اسم و فاميله خانمم جابجا شده و ما اصلا نفهميديم كه اين مشكل تو ويزا هم هست و كسي هم به ما گير نداد
نگران نباش مهم نيست يك روز ديگه كه سوشيال رفته بوديم با توجه به تفاوت فرمت تاريخ اونا با مال ما (اوني كه به ميلادي توي پاسمون مي زنن YYDDMM , YYMMDD) اونا داشتن اشتباه مي كردن كه من بهشون تذكر دادم.
اونجا كه رسيدي منتظر باش تا گرين كارتت بياد اگه توي فرمهاي ثبت نام، تاريخ ها رو درست داده باشي، گرين كارت درست مي آد و هيچ مشكلي نخواهد بود و نيازي به رفتن به جايي نداري بعدا براي دريافت سوشيال مي توني از گرين كارت كه اطلاعاتش درسته استفاده كني

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: coming soon ، jilibo ، najibi ، mml ، California

با سلام
با سلام
ما هم مشکل شمارو داشتیم ولی من توی خود سفارت وقتی ویزا ها رو گرفتم متوجه شدم و به مسئول سفارت گفتم که تاریخ تولد همسرم اشتباهه که اون هم گفت اصلأ مهم نیست احتمالأ شما توی فرم اولیه ثبت نام اشتباه وارد کردی ..برو به سلامت ..ما هم اومدیم . وقتی داشتیم برای اولین بار وارد امریکا میشدیم توی قسمت بازرسی پاسپورت ها افسره سوال کرد تاریخ تولد همسرتون توی ویزا با پاسپورت مغایره که منهم گفتم بله میدونم و مجددأ سوال کرد به افسر مهاجرت گفته بودی ...که منهم گفتم بله .. و اون گفت بسیار خوب و بدون هیچ مشکلی رفتیم
به نظر من خیلی مهم نیست ولی چون مکاتبه کردی بهتره یه ایمیل دیگه بزنی و بگی که نمیتونی بری ...ببین چی میگن.
با تشکر

تشکر کنندگان: najibi ، emankh101 ، mml ، California
(2011-06-10 ساعت 11:58)hooman421 نوشته:  سلام دوستان
من 25 تیرماه با پرواز KLM میرم آتلانتا که البته پرواز آمستردام- آتلانتا توسط دلتا انجام میشه.
به امید دیدار دوستان

به سلامتی
ما هم پارسال رفتیم آتلانتا 4 ماه اونجا بودیم ما 9 تا ایالتو رفتم ولی آتلانتا (جورجیا) را واسه زندگی انتخاب کردم ما 3 ماه دیگه بر میگردیم اونجا شهر خوبیو واسه زندگی انتخاب کردید براتون آرزوی موفقیت میکنم
تشکر کنندگان: frozen mind ، coming soon ، hooman421 ، najibi ، emankh101 ، mml ، California
(2011-06-11 ساعت 12:32)frozen mind نوشته:  
(2011-06-11 ساعت 12:23)siralex نوشته:  به سلامتی
ما هم پارسال رفتیم آتلانتا 4 ماه اونجا بودیم ما 9 تا ایالتو رفتم ولی آتلانتا (جورجیا) را واسه زندگی انتخاب کردم ما 3 ماه دیگه بر میگردیم اونجا شهر خوبیو واسه زندگی انتخاب کردید براتون آرزوی موفقیت میکنم

دلیل لطفا!
1- کم هزینه بودن مسکن
2- فرصت شغلی زیاد
3- آب و هوا هم دقیقاً مثل ایرانه یعنی 4 فصلش متعادله
و بدی بزرگش اینه که سیاه پوست خیلی داره
تشکر کنندگان: ParsTrader ، coming soon ، frozen mind ، hooman421 ، najibi ، hamed_gh ، emankh101 ، mml
(2011-06-11 ساعت 13:22)siralex نوشته:  

دلیل لطفا!
1- کم هزینه بودن مسکن
2- فرصت شغلی زیاد
سلام
از توضیح شما سپاسگذارم
البته من قبلا خاله ام امریکا در حدود 3 سال اتلانتا بود ایشون همواره از شرجی بودن اب و هوا در اتلانتا و باران های شدید انجا شکایت داشت الان دالاس زندگی میکنه و معتقد هست اب و هوای دالاس بهتره هر چند خاله ام اب و هوای کالیفرنیا را به همه جا ترجیح میده

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: coming soon ، gadfly ، frozen mind ، hooman421 ، najibi ، jan ، free_free ، emankh101 ، mitr.p ، saman33 ، mml ، California
(2011-06-11 ساعت 13:43)ashkan58 نوشته:  
(2011-06-11 ساعت 13:22)siralex نوشته:  

دلیل لطفا!
1- کم هزینه بودن مسکن
2- فرصت شغلی زیاد
سلام
از توضیح شما سپاسگذارم
البته من قبلا خاله ام امریکا در حدود 3 سال اتلانتا بود ایشون همواره از شرجی بودن اب و هوا در اتلانتا و باران های شدید انجا شکایت داشت الان دالاس زندگی میکنه و معتقد هست اب و هوای دالاس بهتره هر چند خاله ام اب و هوای کالیفرنیا را به همه جا ترجیح میده

راستش من از اون 4 ماه 1 ماهشو کالیفرنیا بودم با اینکه زمستون بود ولی بازم هوای کالیفرنیا و مخصوصاً سانتامونیکا و سن دیگو شرجی بود البته میزان بارندگی تو آتلانتا زیاده برای همینم خیلی سرسبز هستش من زمستون بودم اونجا مسلماً طبق گفته شما باید تابستوناش شرجی باشه
تشکر کنندگان: hooman421 ، coming soon ، najibi ، jan ، free_free ، ParsTrader ، emankh101 ، frozen mind ، mitr.p ، mml ، California ، tata63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان