کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام

قابل توجه بچه هایی که در شرف رفتن به اونطرف هستند :
قیمت دلار میشه گفت الان مناسبه من این دو هفته اخیر مرتب دارم چک میکنم .امروز پایین ترین نرخ رو داره . حدودا 1150 تومان . سایت پایین هم جهت چک کردن لحظه ای قیمت ارز و طلا و ....

http://www.mesghal.com

سالم باشید و جیبهایتان پر پول Smile
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

(2011-07-10 ساعت 16:35)coming soon نوشته:  سلام

قیمت دلار میشه گفت الان مناسبه من این دو هفته اخیر مرتب دارم چک میکنم .امروز پایین ترین نرخ رو داره . حدودا 1150 تومان . سایت پایین هم جهت چک کردن لحظه ای قیمت ارز و طلا و ....

در تکمیل گفته های شما بگم که دولت اعلام کرده که نرخ دلار رو حتی به 1050 تومن هم میرسونه
البته این به این معنا نیست که دویستان الان نخرند تا به این قیمت برسه .و اگه نرسید بریزند رو سرم من و بزننSad......
این رو برای دوستانی گفتم که مثل ما از الان نمیتوننند ارز بگیرند.....نگران نباشند
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، maaref ، emankh101 ، mim ، California ، tata63
(2011-07-11 ساعت 09:57)mitr.p نوشته:  

در تکمیل گفته های شما بگم که دولت اعلام کرده که نرخ دلار رو حتی به 1050 تومن هم میرسونه
البته این به این معنا نیست که دویستان الان نخرند تا به این قیمت برسه .و اگه نرسید بریزند رو سرم من و بزننSad......
این رو برای دوستانی گفتم که مثل ما از الان نمیتوننند ارز بگیرند.....نگران نباشند
قیمت 1150 قیمت بازار آزاد است و قیمت بانکی 1050 تومان هست پس الان دولت تونسته به قول خودش عمل بکنه برای همینه که گفتم الان میتونه موقع خوبی باشه از طرفی با نزدیک شدن ماه رمضان و کمتر شدن مسافرتها هنوز احتمال کاهش قیمت هم وجود داره ولی ممکنه ریسک داشته باشه چون اینجا هیچی رو حساب و کتاب پیش نمیره .

تشکر کنندگان: mr.amir ، nastaran86 ، mitr.p ، najibi ، behzadb57 ، maaref ، emankh101 ، mim ، California
(2011-07-10 ساعت 12:08)prsk نوشته:  سلام دوستان عزیز

ما در سفر اولمون 2 ماه در Irvine اقامت خواهیم داشت ، با توجه به اینکه اجاره آپارتمان ها معمولاً 6 ماه به بالا هست برای این دو ماه مناطقی رو می شناسید که بتونیم اجاره کنیم؟؟؟؟؟

من در دیاموند بار / والنات هستم . البته الان تهران هستم ولی تا چندی دیگه برای همیشه برمیگردم . اجاره ها در این منطقه از 1200 تا شروع میشه به بالا از لحاظ امنیت جای خوبیه بد نیست .

منظورم مبلغ کرایه نبود آیا براحتی به مدت 2 ماه آپارتمان کرایه می دهند یا مراکز خاصی هست که باید مراجعه کنیم؟
-------------------------------------------------------------

2 ماه فکر نکنم اجاره بدن چون مالک مالیات میده و باید یک سال اجاره بده تو منطقه ای که من هستم 2 ماه اجاره نیست شما بهتره بری هتل من 25 روز تو این هتل بودم .

http://www.qualityinn.com

Quality Inn & Suites (CA749)

1170 Fairway Drive, Walnut, CA, US, 91789
Phone: (909) 594-9999
Fax: (909) 594-9343
تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، tamanna ، emankh101 ، prsk ، mim ، California ، honey62
سلام
از دوستانی که رفتند به امریکا سئوالی دارم!
وقتی به امریکا وارد شدید می تونید خودتون خونه اجاره کنید؟ یا باید چند ماهی رو تامل کنید تا دارای کردیت به میزان لازم بشید؟ من قصد ندارم به منزل دوست و فامیل هام برم می خوام ببینم میتونم خودم از زمان ورود مستقل باشم؟؟
تشکر کنندگان: coming soon ، Hornet ، najibi ، maaref ، tamanna ، emankh101 ، California
(2011-07-11 ساعت 09:57)mitr.p نوشته:  

دوست عزیز فرمایش شما در مورد وعده دولت محترم صحیح است اما الان ارز دولتی 10607 ریال است اما ارز آزاد 11500-11550 ریال و اونا منظورشان همون ارز دولتیه که هر روز داره بالا پائین می شه
تشکر کنندگان: mitr.p ، coming soon ، alisarshar ، Hornet ، najibi ، maaref ، tamanna ، emankh101 ، California
(2011-07-11 ساعت 11:21)lilinejad نوشته:  سلام
از دوستانی که رفتند به امریکا سئوالی دارم!
وقتی به امریکا وارد شدید می تونید خودتون خونه اجاره کنید؟ یا باید چند ماهی رو تامل کنید تا دارای کردیت به میزان لازم بشید؟ من قصد ندارم به منزل دوست و فامیل هام برم می خوام ببینم میتونم خودم از زمان ورود مستقل باشم؟؟

--------------------------------------------------------

من چند روز خونه دوستم بودم بعد 25 روز هتل بودم . وقتی میخواستم بیام برگردم منزلی را اجاره کردم البته چون کردیت ( دبیت کارت ) تازه بود نمیتونستم این کار را انجام بدم و دوستم برام اجاره کرد منم مبلغ را نقدا به دوستم دادم شما هم میتونی از فامیل یا دوستتون بخواهید براتون انجام بده .
موفق باشید Wink

تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، maaref ، satusa ، tamanna ، emankh101 ، lilinejad ، mim ، California
دوستان عزیز
با سلام
بنده نیز به همراه خانواده به صف مسافرین پیوستیم.از قطر ایرویز بلیط رو تهیه کردم.برای واشنگتن.نفری 1950000 تومان.که جمعا" با دختر 1 سالمون شد 4300000 تومان.میریم که ایشالا حدود 30-35 روزی بلاد کفر باشیم و برگردیم به امید بخدا.
تشکر کنندگان: najibi ، yousef156 ، emankh101 ، satusa ، maaref ، Hornet ، coming soon ، frozen mind ، tamanna ، HOMAYON53 ، hamed_gh ، naeiji1974 ، mim ، California
سلام دوستان
صدای تبریک گفتنتون را برای ورودم به این تایپیک میشنوم . مرسییییییییییی
آیا نرخ بلیط از تهران با مشهد فرق میکنه ؟ کسی اگر اطلاع داره لطفا بگه ؟ ضمنا دوستان بیشتر از هواپیمایی قطر نوشتن اگر کسی از ترکیش هم اطلاعاتی داره ممنون می شم که بگه .؟ ما میخواهیم سن خوزه جا بگیریم از بچه های مهاجرسرا هیشکی اونجا نیست؟
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: yousef156 ، maaref ، tamanna ، emankh101 ، hamed_gh ، najibi ، mim ، free_free ، California
(2011-07-11 ساعت 17:30)mehran626 نوشته:  یک خبر عجیب و غریب
دفتر هواپیمایی قطر میگه حتما باید بلیط دوطرفه بخرید آیا این را کسی تایید میکنه؟

بله. البته اگر الكترونيكي بخريد مي تونيد يكسره هم بخريد.
تشکر کنندگان: coming soon ، mavarfan ، Hornet ، tamanna ، emankh101 ، parastoo2011 ، maaref ، najibi ، California
با سلام

آخرین قیمت دلار

1132 تومان

تشکر کنندگان: mr.amir ، im-i ، Hornet ، maxsupermax ، tamanna ، emankh101 ، parastoo2011 ، maaref ، najibi ، mim
(2011-07-11 ساعت 16:41)parastoo2011 نوشته:  سلام دوستان
صدای تبریک گفتنتون را برای ورودم به این تایپیک میشنوم . مرسییییییییییی
آیا نرخ بلیط از تهران با مشهد فرق میکنه ؟ کسی اگر اطلاع داره لطفا بگه ؟ ضمنا دوستان بیشتر از هواپیمایی قطر نوشتن اگر کسی از ترکیش هم اطلاعاتی داره ممنون می شم که بگه .؟ ما میخواهیم سن خوزه جا بگیریم از بچه های مهاجرسرا هیشکی اونجا نیست؟

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=

قابل توجه دوستان کلیه پروازهای داخلی 14 درصد گران شدن .

هواپیمایی ترکیش ایرلاین امسال بهترین ایرلاین اروپا شد . بیشترین مسافر را در اروپا و از آسیا به اروپای دور و آمریکا جابجا کرده کلا ایرلاین خوبی هست .
پروازهای به نقاط دور خودش را به اروپا و آمریکا با بوئینگ 777 و ایرباس 340 انجام میده . این شرکت تمامی پروازهای باشگاه بارسلونا اسپانیا را انجام میده . درضمن تنها ایرلاینی هست که سایتش به زبان فارسی هم تبدیل میشه .

http://www.turkishairlines.com/fa-IR/index.aspx

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: coming soon ، maxsupermax ، AmericanHamid ، tamanna ، emankh101 ، hamed_gh ، parastoo2011 ، maaref ، najibi ، mim ، California
بچه ها امروز دو تا نامه تومد واسه من...یکیش نامه خوش آمد بود....اون یکی هم پاکتش از immigration بود ولی محتواش این بود که اگه آدرسو اینا عوض شد اطلاع بدید....واسه همه 2 تا نامه میاد؟
و اینکه من 20 روزه اومدم...این اولین ناممه...هنوز گرین کارت و سوشال خبری نیست...چیکار کنم؟
خودم برم واسه سوشال اقدام کنم؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: zohreh36 ، emankh101 ، im-i ، tamanna ، parastoo2011 ، maaref ، najibi ، Hornet ، mim ، free_free ، California
(2011-07-11 ساعت 17:30)mehran626 نوشته:  یک خبر عجیب و غریب
دفتر هواپیمایی قطر میگه حتما باید بلیط دوطرفه بخرید آیا این را کسی تایید میکنه؟
دليل آنها براي اين حرف اينه كه شما اقامت نداريد. در حالي كه در ويزاي صادر شده در سطر يكي به آخر نوشته شده كه اين ويزا به عنوان كارت اقامت دائم ،يكسال داراي اعتبار است (البته پس از خوردن مهر در آمريكا در پاسپورتتان) شما هم مي توانيد اين نكته را به آنها يادآوري كنيد
تشکر کنندگان: emankh101 ، Hornet ، alisarshar ، hamed_gh ، im-i ، coming soon ، parastoo2011 ، maaref ، najibi ، mim ، California
با سلام خدمت دوستان خوبم. یه سوال دارم ؟
برای اولین خروج از ایران چه مشکلی وجود داره اگه مثلا 50 هزار دلار ببریم. فقط باید تو فرم هواپیما بنویسیم که چقدر پول داریم، وگرنه مشکل دیگه ای که اونور نداره ؟ درسته؟
تشکر کنندگان: coming soon ، parastoo2011 ، maaref ، ramin_ad ، emankh101 ، tamanna ، mim ، najibi ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان