کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-07-05 ساعت 22:38)ا سیا نوشته:  یه سایتی هست که اونجا کسایی‌ که برای مدت کوتاهی مثلا ۱ ماه ۱هفته یا ۲،۳ ماه می‌رن مسافرت خونشون رو در این مدت کرایه میدن با قیمت مناسب ، یه مطلب دیگه که شاید به درد خانم‌ها بخوره اینه که وسایل زندگی‌ همه‌چی هست تا جایی‌ که میتونید سبک سفر کنید و فقط چیزایی‌ رو که واقعاً با ارزشن بیارید.مقداری دارو مخصوصاً آنتی بیوتیک و پماد گزیدگی پشه و اگر بچه دارید و داروی خاصی‌ می‌خوره یا ضدّ سرفه حتما بیاری بله اینجا هست اما بسیار گرون و برای روزای اول تا جا بیفتید خوبه.
دوست عزيز لطف كنيد آدرس اين سايت رو اعلام بفرمائيد.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Hornet ، mavarfan ، najibi ، maaref ، California
نوبتی هم که باش نوبت بحث شیرین ارزه
وقتی همسرم میخواست برای بار دوم بره ترکیه به هر صرافی و یا بانکی که می رفت تا ارز بگیره بهش میگفتند(( ع.اقا همین الان پیش پای شما تموم شد!!!! برو فردا بیا))..این فردا ها به چند روز تبدیل شد تا اینکه یک فامیل در بانک پیدا کردیم. گفت بیا بهت ارز بدم.بی درد سر 2000 تا داد...و جالب اینکه خودش نه در بلیط و نه پاس مهر زد
برای سفر امریکا هم گفتیم به همین فامیل توسل بشیم....دیشب بهش زنگ زدم گفت ((بیایین میدم اما باید 2تا 3 روز قبل پرواز باشه.من خیلی بتونم زور بزنم 1 هفته قبل میتونم بدم)) و بدون اینکه ما چیزی بگیم خودش گفت (( فقط بدونید که هم پاس و هم بلیتون مهر میخوره!!!))
یکی از دوستانمون که در بانکه میگفت اخیرا دولت خیلی روی این موضوع سخت گیری میکنه و حتما پاس رو مهر میزند و بدتر از اون ینکه سیستم کامپیوتری شده یعنی اینکه اگه از یه بانک ارز بگیری و بری بانک بعدی، وقتی مشخصاتت رو در سیستم وارد کنه ، کامپوتر پاچه ات رو میگیره که این بابا درفلان روز و در فلان بانک فلان مبلغ ارز گرفته!!!
درست شده شبیه وام های ازدواج که ی مهر توی قباله میزدند و حالا کامپیوتری شده
میگند که این موضوع نزدیک 15 روزه که اجرایی شده.کسی از دوستان در 10 روز اخیر ارز گرفته؟؟

[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: behzadb57 ، farzad-it ، sasan_rock ، Hornet ، najibi ، emankh101 ، tamanna ، nastaran86 ، mml ، maaref ، sepinod ، REZA1390 ، free_free ، California ، tata63
دوستان عزیز
با سلام
بنده هم قطر ایر ویز رو با هیچ پروازی عوض نمیکنم.به چند دلیل:
1-هواپیمایی 5 ستاره دنیاست
2-تمامی هواپیماها جدید خریداری شده و برای پروازهای دور معمولا" 777-330 هست.
3-پذیرایی و رسیدگی به مسافر ها بسیار خوبه.
4-از همه مهمتر اینکه بر خلاف پروازهایی مثل بریتیش و لوفتهانزا محدودیت بار 23 کیلو رو ندارند و دوتا 23 کیلو میتونین با خودتون ببرین.
5-طول پرواز هم با اینکه بیشتر از اروپا است اما مدت زمان کمتری توی فرودگاه برای تغییر مسیر زمان دارید.
به بچه ها برخلاف هوپیمایی های دیگه بسکت میدن و ردیف اول بعد از بیزنس مال شماهاست که بچه دارین و سالخوردگان و...
که مشکل دارن.نه مثل klm که میگن مال مسافرهای خودشون است.
ووووووووو..............................
موفق باشین
فقط هيچ پروازي را ايران اير نگيريد دليل:
US Government Notice About Americans Using Iran Air:
Per USA government order If any US citizen or Green Card holder uses Iranair
effective June 24, 2011, they will be prosecuted and cannot return to the
USA.

FOR IMMEDIATE RELEASE
Friday, June 24, 2011
Designation of Iran Air on OFAC's SDN List and Restrictions for Iranian
Americans
Yesterday, the Office of Foreign Assets Control (OFAC) of the United States
Department of the Treasury announced that it has added Iran Air, the largest
Iranian air career, to its "Specially Designated Nationals and Blocked
Persons List" (SDN List). OFAC stated that its designation of Iran Air was
due to Iran Air's provision of material support, including military
transport service, to Iran's Islamic Revolutionary Guard Corps.
The inclusion of Iran Air on OFAC's SDN list means that U.S. persons -
United States citizens and permanent residents (anywhere in the world) and
anyone who is "physically" in the United States (regardless of immigration
status) - may not engage in financial and commercial dealings with Iran Air
without first obtaining a specific license from OFAC.
Among other transactions, OFAC's designation means that you:
May not buy tickets from Iran Air for travel to and from Iran.
May not use Iran Air for domestic travel when you are visiting family and
friends in Iran.
May not ask another person to arrange travel through or by Iran Air.

May not use or transfer your frequent flyer miles or other travel awards
relating to Iran Air.
May not receive funds (including retirement funds) from Iran Air.

You can check it in the sites below
http://www.payvand.com/news/11/jun/1246.html

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2739981/posts

http://www.treasury.gov/press-center/pre...es/tg.aspx

به طور خلاصه استفاده از ايران اير همراه است با عدم اجازه ورود به آمريكا
تشکر کنندگان: saeedproo ، tamanna ، parastoo2011 ، mml ، maaref ، REZA1390 ، emankh101
(2011-07-06 ساعت 14:10)mohah نوشته:  فقط هيچ پروازي را ايران اير نگيريد دليل:
US Government Notice About Americans Using Iran Air:
Per USA government order If any US citizen or Green Card holder uses Iranair
effective June 24, 2011, they will be prosecuted and cannot return to the
USA.

به طور خلاصه استفاده از ايران اير همراه است با عدم اجازه ورود به آمريكا

دوست عزيز دو صفحه پيش در اين خصوص بحث شده است.

كلاً شايعه است
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، coming soon ، zohreh36 ، Ashkan78 ، najibi ، emankh101 ، sasan_rock ، mitr.p ، shervean ، tamanna ، vahidvm60 ، mml ، maaref ، REZA1390 ، mohah ، California
(2011-07-06 ساعت 10:09)mitr.p نوشته:  نوبتی هم که باش نوبت بحث شیرین ارزه
وقتی همسرم میخواست برای بار دوم بره ترکیه به هر صرافی و یا بانکی که می رفت تا ارز بگیره بهش میگفتند(( ع.اقا همین الان پیش پای شما تموم شد!!!! برو فردا بیا))..این فردا ها به چند روز تبدیل شد تا اینکه یک فامیل در بانک پیدا کردیم. گفت بیا بهت ارز بدم.بی درد سر 2000 تا داد...و جالب اینکه خودش نه در بلیط و نه پاس مهر زد
برای سفر امریکا هم گفتیم به همین فامیل توسل بشیم....دیشب بهش زنگ زدم گفت ((بیایین میدم اما باید 2تا 3 روز قبل پرواز باشه.من خیلی بتونم زور بزنم 1 هفته قبل میتونم بدم)) و بدون اینکه ما چیزی بگیم خودش گفت (( فقط بدونید که هم پاس و هم بلیتون مهر میخوره!!!))
یکی از دوستانمون که در بانکه میگفت اخیرا دولت خیلی روی این موضوع سخت گیری میکنه و حتما پاس رو مهر میزند و بدتر از اون ینکه سیستم کامپیوتری شده یعنی اینکه اگه از یه بانک ارز بگیری و بری بانک بعدی، وقتی مشخصاتت رو در سیستم وارد کنه ، کامپوتر پاچه ات رو میگیره که این بابا درفلان روز و در فلان بانک فلان مبلغ ارز گرفته!!!
درست شده شبیه وام های ازدواج که ی مهر توی قباله میزدند و حالا کامپیوتری شده
میگند که این موضوع نزدیک 15 روزه که اجرایی شده.کسی از دوستان در 10 روز اخیر ارز گرفته؟؟

سلام دوست عزیز
من امروز2000 گرفتم یه کم سخت گیری کردند اما بلاخره دادن روی پاس و بلیت و قبض عوارض خروج از کشور رو هم مهر زدند به قول معروف 6 میخش کردن Tongue
شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
تشکر کنندگان: mitr.p ، Hornet ، tamanna ، coming soon ، frozen mind ، najibi ، nastaran86 ، emankh101 ، mml ، maaref ، REZA1390 ، California
سلام دوستان
آیا کسی در سن خوزه زندگی می کنه ؟ ما می خواهیم بیایم اونجا و احتیاج به کمک و اطلاعات داریم . ممنون می شم اگر جواب بدید .
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان: coming soon ، emankh101 ، maaref ، REZA1390 ، California
سلام دوستان عزیز

ما در سفر اولمون 2 ماه در Irvine اقامت خواهیم داشت ، با توجه به اینکه اجاره آپارتمان ها معمولاً 6 ماه به بالا هست برای این دو ماه مناطقی رو می شناسید که بتونیم اجاره کنیم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، mr.amir ، REZA1390 ، emankh101 ، maaref ، California
(2011-07-09 ساعت 16:27)prsk نوشته:  سلام دوستان عزیز

ما در سفر اولمون 2 ماه در Irvine اقامت خواهیم داشت ، با توجه به اینکه اجاره آپارتمان ها معمولاً 6 ماه به بالا هست برای این دو ماه مناطقی رو می شناسید که بتونیم اجاره کنیم؟؟؟؟؟

من در دیاموند بار / والنات هستم . البته الان تهران هستم ولی تا چندی دیگه برای همیشه برمیگردم . اجاره ها در این منطقه از 1200 تا شروع میشه به بالا از لحاظ امنیت جای خوبیه بد نیست .
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، coming soon ، emankh101 ، maaref ، sunrise ، tamanna ، parastoo2011 ، hamed_gh ، California
(2011-07-06 ساعت 08:43)naeiji1974 نوشته:  
(2011-07-05 ساعت 22:38)ا سیا نوشته:  یه سایتی هست که اونجا کسایی‌ که برای مدت کوتاهی مثلا ۱ ماه ۱هفته یا ۲،۳ ماه می‌رن مسافرت خونشون رو در این مدت کرایه میدن با قیمت مناسب ، یه مطلب دیگه که شاید به درد خانم‌ها بخوره اینه که وسایل زندگی‌ همه‌چی هست تا جایی‌ که میتونید سبک سفر کنید و فقط چیزایی‌ رو که واقعاً با ارزشن بیارید.مقداری دارو مخصوصاً آنتی بیوتیک و پماد گزیدگی پشه و اگر بچه دارید و داروی خاصی‌ می‌خوره یا ضدّ سرفه حتما بیاری بله اینجا هست اما بسیار گرون و برای روزای اول تا جا بیفتید خوبه.
دوست عزيز لطف كنيد آدرس اين سايت رو اعلام بفرمائيد.
ببینید اینجا به دردتون میخوره؟
http://www.motel6.com/
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، najibi ، emankh101 ، naeiji1974 ، maaref ، tamanna ، prsk ، parastoo2011 ، mavarfan ، California ، Man
دوستان یک سوالی داشتم من حدود 40 روز پیش برای اولین بار رفتم آمریکا و پاسپورتم مهر خورد. بعد برگشتم . حدود 20 پیش آشنایمان زنگ زد که مدارکم آمده . من حدود 30 روز دیگر دوباره می خواهم بروم .حالا من با همین پاسپورت و ویزا می توانم بروم مدارکم را بگیرم یا باید گرین کارت را داشته باشم؟ گفتم به خاطر مسایل امنیتی برایم پستش نکنند.
ممنون
تشکر کنندگان: coming soon ، maaref ، tamanna ، parastoo2011 ، najibi ، California
(2011-07-10 ساعت 00:32)ARASH@MH نوشته:  دوستان یک سوالی داشتم من حدود 40 روز پیش برای اولین بار رفتم آمریکا و پاسپورتم مهر خورد. بعد برگشتم . حدود 20 پیش آشنایمان زنگ زد که مدارکم آمده . من حدود 30 روز دیگر دوباره می خواهم بروم .حالا من با همین پاسپورت و ویزا می توانم بروم مدارکم را بگیرم یا باید گرین کارت را داشته باشم؟ گفتم به خاطر مسایل امنیتی برایم پستش نکنند.
ممنون

بله شما میتونید با همون مهر توی پاستون بدون مشگل به آمریکا بر گردید.
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، ARASH@MH ، emankh101 ، Hornet ، maaref ، tamanna ، mitr.p ، parastoo2011 ، California
(2011-07-10 ساعت 09:16)mehran626 نوشته:  دوستان عزیز
آیا ارائه عکس سینه در فرودگاه آمریکا الزامی است چون طی یک عمل غافلگیرانه عکس سینه گرفته شده مفقود شده از راهنمایی شما ممنون

سلام اقا مهران،نه خوشبختانه عکس قفسه سینه رو در فرودگاه از شما نمی خواهند،در واقع این عکس گرفته شده و دکتر نظرشو راجع به عکس نوشته و همین نظر دکتر واسه اونا کافیه و کاری به عکس ندارند.من همسرم 3 روز پیش رفته و عکس رو نخواستند. راستی شماو خانواده ویزاهارو رو گرفتید؟ اگر اشتباه نکنم از طریق ملیکا خانم اقدام کرده بودید. موفق و موئید باشید
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: najibi ، mitr.p ، Hornet ، tamanna ، maaref ، parastoo2011 ، California
Question 

سلام دوستان عزیز

من در دیاموند بار / والنات هستم . البته الان تهران هستم ولی تا چندی دیگه برای همیشه برمیگردم . اجاره ها در این منطقه از 1200 تا شروع میشه به بالا از لحاظ امنیت جای خوبیه بد نیست .

منظورم مبلغ کرایه نبود آیا براحتی به مدت 2 ماه آپارتمان کرایه می دهند یا مراکز خاصی هست که باید مراجعه کنیم؟

تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، parastoo2011 ، najibi ، California
(2011-07-10 ساعت 12:08)prsk نوشته:  سلام دوستان عزیز

منظورم مبلغ کرایه نبود آیا براحتی به مدت 2 ماه آپارتمان کرایه می دهند یا مراکز خاصی هست که باید مراجعه کنیم؟
دوست عزیز
در کل شما میتونید در متل 6 و یا استودیو 6 اقامت کنید(که در امریما شعبه زیاد داره)
تفاوت متل با استودیو در اینه که متل اشپزخونه نداره ولی استودیو داره....پس بهرته استودیو رو انتخاب کنید
متل 6 http://www.motel6.com/
استدیو 6 http://www.staystudio6.com/
در بالای سمت چپ شهر و ایلت مربوطه رو بزنید و ببینید کدوم مد نظرتونه
موفق باشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، parastoo2011 ، gadfly ، emankh101 ، najibi ، mavarfan ، maaref ، prsk ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان