کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
میبخشید من میخوام حذف کنم این پست رو ولی پستهای بعد از اون بی معنی میشن. اگر واقعا این مسئله واقعی نیست لطفا مدیر محترم کل ارسالها رو زحمت بکشید حذف کنید یا اگر بنده حذف کنم موردی نیست ؟
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، najibi ، tamanna ، California ، hojat_nj
دوستان بنظر من این مساله در حد یک شایعه است و من با توجه به اینکه منابع رسمی این مساله رو تایید نکردند یک احتمال میدم اونم اینه که این خبر توسط خود شرکت ایران ایر منتشر شده برای ترسوندن مردم و اینکه بگند ببینید تحریم ها مردم رو نشونه گرفته و همچنین عواید اینکه بازنشستگان ایران ایر که مقیم یا سیتیزن آمریکا هستند حقوقشون رو نگیرند بسیار زیاد هست.

یجورایی هم با توچه به اینکه نمی تونند رسما بگند ما کسانی که مقیم یا سیتیزن آمریکا هستند رو برای پروازهای حتی داخلی مون تحریم می کنیم بیاند از این کلک استفاده کنند تا بقولی مقابله به مثل کرده باشند.

بنظرم تا زمانی که منابع رسمی این خبر رو تایید نکردند فقط در حد یک شایعه است.

یک سوال از بازنشستگان ایران ایر دارم که اگر کسی می شناستشون لطفا بپرسه و جواب بده : آیا حقوق بازنشستگی شون رو از خود ایران ایر می گیرند یا بیمه تامین اجتماعی یا سازمان بازنشستگی کشوری؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2011-07-04 ساعت 13:20)Nazem نوشته:  دوستان بنظر من این مساله در حد یک شایعه است و من با توجه به اینکه منابع رسمی این مساله رو تایید نکردند یک احتمال میدم اونم اینه که این خبر توسط خود شرکت ایران ایر منتشر شده برای ترسوندن مردم و اینکه بگند ببینید تحریم ها مردم رو نشونه گرفته و همچنین عواید اینکه بازنشستگان ایران ایر که مقیم یا سیتیزن آمریکا هستند حقوقشون رو نگیرند بسیار زیاد هست.

یجورایی هم با توچه به اینکه نمی تونند رسما بگند ما کسانی که مقیم یا سیتیزن آمریکا هستند رو برای پروازهای حتی داخلی مون تحریم می کنیم بیاند از این کلک استفاده کنند تا بقولی مقابله به مثل کرده باشند.

بنظرم تا زمانی که منابع رسمی این خبر رو تایید نکردند فقط در حد یک شایعه است.

یک سوال از بازنشستگان ایران ایر دارم که اگر کسی می شناستشون لطفا بپرسه و جواب بده : آیا حقوق بازنشستگی شون رو از خود ایران ایر می گیرند یا بیمه تامین اجتماعی یا سازمان بازنشستگی کشوری؟
fبا عرض سلام خدمت شما ما حقوق بازنشستگیمون رو ار خود ایران ایر میگیریم و یک صندوق بازنشستگی داریم ولی حقوق رو مستقیما خودایران ایر پرداخت میکنه ومن فکر میکنم صحبنهای askan78 کاملا درست باشه .باتشکر
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Hornet ، coming soon ، Ashkan78 ، alirezagh ، najibi ، sepinod ، DLT ، parastoo2011 ، California
سلام
کسی اطلاعاتی در مورد گواهینامه در houston داره؟ چی کار باید بکنیم کجا بریم؟ نمونه سوال؟؟؟/
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان: maaref ، emankh101 ، najibi
(2011-07-04 ساعت 20:08)shery نوشته:  سلام
کسی اطلاعاتی در مورد گواهینامه در houston داره؟ چی کار باید بکنیم کجا بریم؟ نمونه سوال؟؟؟/

شما باید به دفاتر DPS یا Driver License Office مراجعه کنید.

مدارک لازم هم کارت سوشال و گرین کارت هست که حتما باید همراهتون باشه.

مبلغ ۲۵$ هم باید همون جا به صورت نقد پرداخت کنید.

باید که تکمیل فرم باید امتحان تئوری را به صورت کامپیوتر و کامل انگلیسی‌ انجام بعدی (چون در تگزاس برخلاف کالیفرنیا امتحان فارسی نداریم)

بعد از قبولی باید نوبت برای امتحان عملی‌ بگیرید.

احتمال اینکه فاصله امتحان تئوری تا عملی‌ بیشه از ۱ هفته تا ۱ ماه باشه خیلی‌ زیاد هست.

ضمنا سوالات امتحان تئوری در بخش آئین نامه‌های ایالت‌های مختلف هست.

موفق باشید. Smile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
تشکر کنندگان: shery ، coming soon ، Hornet ، najibi ، maaref ، mitr.p ، mehdi_behzadi ، mavarfan ، parastoo2011 ، California
واقعا ممنون
میشه سایت که می گین را بهم بدین؟ نمی دونم کدوم سایت برم ؟؟؟
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان: najibi ، emankh101
(2011-07-04 ساعت 21:02)shery نوشته:  واقعا ممنون
میشه سایت که می گین را بهم بدین؟ نمی دونم کدوم سایت برم ؟؟؟

من خودم قبلا این سوالات را اسکن کردم به همراه جواب‌های صحیح هست.
میتونید از این لینک دانلود کنید. (سوالات اصلی امتحان هست)
قول میدم اگه همه را بخونید ۱۰۰% امتحان را دفعه اول پاس می‌کنید.
فایل Zip را دانلود کنید، به صورت ۲ فایل PDF اسکن کردم.
موفق باشید.... SmileSmile

http://www.4shared.com/file/wubm01Eu/Tex...cense.html
تشکر کنندگان: shery ، WIKIMAN ، maaref ، mitr.p ، coming soon ، mehdi_behzadi ، nastaran86 ، najibi ، rayan.s ، mavarfan ، parastoo2011 ، California ، honey62
دوستان عزیز
من هم یک سوال داشتم.اون هم اینه که از دوستان کسی هست که تجربه گرفتن گواهینامه توی مریلند رو داشته باشه که ما رو هم راهنمایی کنه.
موفق باشین
تشکر کنندگان: maaref ، emankh101 ، coming soon
(2011-07-05 ساعت 12:29)mehran626 نوشته:  دوستان عزیز با توجه به ثبات عجیبی که در کشور ما هستCool فکر کنم لازمه دوباره بحث شیرین تهیه بلیط مطرح و آخرین اطلاعات توسط دوستان ارائه بشه برای شهر هیوستون از شیراز قطر ایر ویز برای اواخر اوت یکسره 1100 دلار خوشحال میشم پیشنهاد دوستان برای این مسیر بدونم
شیراز - هیوستون
ما برای اواخر اگوست از تهران به هیوستون با قطر ایرویز دو طرفه بلیط گرفتیم 1500000 تومان شد .
case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، maaref ، California
(2011-07-05 ساعت 12:39)elena نوشته:  
(2011-07-05 ساعت 12:29)mehran626 نوشته:  دوستان عزیز با توجه به ثبات عجیبی که در کشور ما هستCool فکر کنم لازمه دوباره بحث شیرین تهیه بلیط مطرح و آخرین اطلاعات توسط دوستان ارائه بشه برای شهر هیوستون از شیراز قطر ایر ویز برای اواخر اوت یکسره 1100 دلار خوشحال میشم پیشنهاد دوستان برای این مسیر بدونم
شیراز - هیوستون
ما برای اواخر اگوست از تهران به هیوستون با قطر ایرویز دو طرفه بلیط گرفتیم 1500000 تومان شد .

برای شیراز فکر کنم تو این زمان قیمت خوبی پیدا کردید.

و برای تهران هم اگه برید تو سایت خود قطری میتونید با چند روز جابجایی تاریخ سفر یکی از offer های خود قطری را با حدود 50 تا 100 دلار ارزونتر پیدا کنید.

موفق باشید..... Smile
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، maaref ، California
(2011-07-05 ساعت 18:50)emankh101 نوشته:  
(2011-07-05 ساعت 12:39)elena نوشته:  
شیراز - هیوستون

برای شیراز فکر کنم تو این زمان قیمت خوبی پیدا کردید.

و برای تهران هم اگه برید تو سایت خود قطری میتونید با چند روز جابجایی تاریخ سفر یکی از offer های خود قطری را با حدود 50 تا 100 دلار ارزونتر پیدا کنید.

موفق باشید..... Smile
دوستان از 15sepکه میشه بیست چهارم شهریور قیمت ها ارزون میشه میره تو low seasonاگر عجله نداریدبا توجه به تاریخ ویزاتون بذارین بعد اون تاریخ برین

تشکر کنندگان: sasan_rock ، emankh101 ، coming soon ، Hornet ، tamanna ، najibi ، alirezagh ، maaref ، sepinod ، California
با سلام به تمام دوستان عزیز مهاجرسرایی

من هنوز با اینترنت لب تبم مشکل دارم و اینه که دیر به دیر می‌تونم اینجا رو بخونم .دوستان یه چیز جالب بگم شاید بدرد بخور باشه برای برطرف کردن مشکل لب تابم به یه مغازه مراجعه کردم( مشکلش اینه که خط اینترنتی رو که به خونه وصله پیدا می‌کنه اما صفحش بالا نمیاد نمیدونم چیکارش کنم) گفتن هزینش می‌شه ۳۰۰ دلار ما هم سریع اومدیم بیرون.خلاصه نتیجه اینکه تا میتونید اطلاعات نرم افزاری تون رو بالا ببرید،یه نکته دیگه که متوجه شدم اینه که هتل‌هایی‌ در آمریکا هست که اگر بیشتر از یک هفته بمانید قیمت خونه حساب می‌کنه و برای افرادی که موقت میان خوبه و دیگه اینکه یه سایتی هست که اونجا کسایی‌ که برای مدت کوتاهی مثلا ۱ ماه ۱هفته یا ۲،۳ ماه می‌رن مسافرت خونشون رو در این مدت کرایه میدن با قیمت مناسب ، یه مطلب دیگه که شاید به درد خانم‌ها بخوره اینه که وسایل زندگی‌ همه‌چی هست تا جایی‌ که میتونید سبک سفر کنید و فقط چیزایی‌ رو که واقعاً با ارزشن بیارید.مقداری دارو مخصوصاً آنتی بیوتیک و پماد گزیدگی پشه و اگر بچه دارید و داروی خاصی‌ می‌خوره یا ضدّ سرفه حتما بیاری بله اینجا هست اما بسیار گرون و برای روزای اول تا جا بیفتید خوبه.

دوستان یه سوال با توجه به اتفاقات اخیر ما که بلیط برگشتمون یه قسمتش یعنی از دبی به ایران با ایران ایر هست مشکلی‌ برامون پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان: Linspire ، ali_ho ، tamanna ، najibi ، emankh101 ، zohreh36 ، alirezagh ، Hornet ، coming soon ، mavarfan ، parastoo2011 ، maaref ، shahrooz59 ، California ، tata63
(2010-11-18 ساعت 13:11)MOHSEN8766 نوشته:  دوستان از این سایت میتونید برای پیدا کردن پروازها، قیمتها و ارزانترین راه برای رسیدن به مقصد استفاده کنید.
http://www.cheapoair.com
خرید هم میشه ازش کرد فقط کارت اعتباری (مستر، ویزا و ...) میخواد.

بايد كارت اعتباري كه ميخواي باهاش خريد كني حتما صادره از امريكا باشه و روش اسم خودت هك شده باشه در غير اين صورت اجازه خريد ندارين
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، maaref ، California
خير... براي مسافران ايران اير هيچ اتفاق جديدي نيافتاده جز فرصت طلبي عده اي سودجو! اتحريم هاي اخير هم به هيچ عنوان شامل خريد بليت نمي شه. خيالتون راحت.

(2011-07-05 ساعت 22:38)ا سیا نوشته:  دوستان یه سوال با توجه به اتفاقات اخیر ما که بلیط برگشتمون یه قسمتش یعنی از دبی به ایران با ایران ایر هست مشکلی‌ برامون پیش نمیاد؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: alirezagh ، Hornet ، emankh101 ، mitr.p ، Ali Sepehr ، mavarfan ، najibi ، maaref ، California
در مورد Airline هم بايد بگم من Qatar Airways رو با هيچ Airline ديگه اي عوض نميكنم. 
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon ، nasnam ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان