کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...

بچه ها منم بالاخره اومدم تو این تاپیک...Big GrinBig Grin (هر کی ارتقا درجه بگیره میاد اینجا)

منم یجوری راه بندازیدSmile(دارم سعی میکنم خودمو یجوری قاطی کنم)

هر کی خونه گرفته و یه اتاقشو میخواد بده اجاره یه خبری هم به من بده...

بلیطم میخوام واسه اکتبر بگیرم

ممنون

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
دوست عزیز
باسلام
هواپیمایی قطری درست به شما گفته که نمیتونه بلیط یکسره صادر کنه.چون احتمال میداده که ویزای شما غیر مهاجرتیه.مثلا" توریستی یا ویزیت ویا ...
این یه قانونه که جدیدا" وضع شده و من هم موقعی که خواستم بلیط بخرم و نرخ یک طرفه رو سوال کردم گفت:ما اجازه نداریم برای ویزای به غیر از مهاجرتی بلیط یکسره صادر کنیم.که بعد از اینکه بهشون توضیح دادم،ایشون گفتند که یه قانون هست که به ما اجازه این کار رو نمیده.خود دفتر قطر ایرویز توی برج سایه به من این مطلب رو گفت.
موفق باشین.
تشکر کنندگان: frozen mind ، Hornet ، satusa ، maaref ، sepinod ، emankh101 ، najibi ، tamanna ، mim ، California ، tata63
برای گرین کارتی ها تا ۲ سال بردن هر مقدار پول و لوازم منزل بدون مالیات هست.
اما هر میزان پول که همراه دارید رو حتا ایرانی باید تو فرم که تو هواپیما میدن تبدیل کنید و بنویسید و گرنه اونجا ۲ saat طول میکشه تو immigration فرودگاه پولتون رو بشمرن .ما پول خرد پوند همراه داشتیم یادمون رفت بگیم زیاد خوششون نیومد
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، satusa ، Hornet ، maaref ، sepinod ، coming soon ، emankh101 ، najibi ، free_free ، tamanna ، mim ، hamed_gh ، California
(2011-07-12 ساعت 16:08)bfarhadm نوشته:  برای گرین کارتی ها تا ۲ سال بردن هر مقدار پول و لوازم منزل بدون مالیات هست.
اما هر میزان پول که همراه دارید رو حتا ایرانی باید تو فرم که تو هواپیما میدن تبدیل کنید و بنویسید و گرنه اونجا ۲ saat طول میکشه تو immigration فرودگاه پولتون رو بشمرن .ما پول خرد پوند همراه داشتیم یادمون رفت بگیم زیاد خوششون نیومد

منبع این دو سال کجاست؟ کجا این قانون رو نوشته؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: satusa ، bfarhadm ، Hornet ، maaref ، sepinod ، coming soon ، ramin_ad ، emankh101 ، maxsupermax ، najibi ، free_free ، amir53 ، tamanna ، frozen mind ، Ashkan78 ، California
طبق اطلاعتی که از وکیلم گرفتم و باقی دوستان green کارتی طلا ،نقره ،فرش (ابریشم) پول با هدف تین شده یعنی برای ایجاد شغل یا خرید خانه تا سقف تعین شده تا ۲ سال مشمول مالیات نمیشود
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، maaref ، sepinod ، coming soon ، ramin_ad ، emankh101 ، najibi ، free_free ، farzad-it ، tamanna ، Hornet ، mim ، California
سلام بچه ها،خوبین؟من گرین کارتم بعد از ۲ هفته اومد..ادرسمم عوض کرده بودم،ولی‌ مشکلی‌ نبود و به آدرس جدیدم پست شد . حالا امروز یه امیلی‌ گرفتم از این آدرس
DV Lottery <kccdv@stategov-us.com>
...

که میگه ۸۸۰$ باید به حساب بریزم.کسی‌ هست هم چین امیلی‌ دریافت کرده باشه و پولی‌ داده باشه ؟
تشکر کنندگان: ramin_ad ، emankh101 ، bfarhadm ، najibi ، tamanna ، maaref ، mim ، California
(2011-07-11 ساعت 22:38)shiva_h نوشته:  بچه ها امروز دو تا نامه تومد واسه من...یکیش نامه خوش آمد بود....اون یکی هم پاکتش از immigration بود ولی محتواش این بود که اگه آدرسو اینا عوض شد اطلاع بدید....واسه همه 2 تا نامه میاد؟
و اینکه من 20 روزه اومدم...این اولین ناممه...هنوز گرین کارت و سوشال خبری نیست...چیکار کنم؟
خودم برم واسه سوشال اقدام کنم؟

برای سوشیال سکیوریتی خودتون باید اقدام کنید..من تا رسیدم،اقدام کردم،و بعد از ۱-۲ روزپست شد دم خونه
تشکر کنندگان: ramin_ad ، emankh101 ، bfarhadm ، najibi ، tamanna ، maaref ، Hornet ، California
(2011-07-12 ساعت 18:21)f.r نوشته:  سلام بچه ها،خوبین؟من گرین کارتم بعد از ۲ هفته اومد..ادرسمم عوض کرده بودم،ولی‌ مشکلی‌ نبود و به آدرس جدیدم پست شد . حالا امروز یه امیلی‌ گرفتم از این آدرس
DV Lottery <kccdv@stategov-us.com>
...

که میگه ۸۸۰$ باید به حساب بریزم.کسی‌ هست هم چین امیلی‌ دریافت کرده باشه و پولی‌ داده باشه ؟
من خودم میگم این ایمیل سر کاری هست،از ایمیل آدرس می‌شه متوجه شد..چون همانطور که شما عزیزان هم احتمالا میدونید،ایمیل‌های موثّق ، پسوندِ ، "gov."، دارن..اما این پسوندش فرق می‌کنه...اما خوب ترجیح دادم،اینجا مطرح کنم،و نظر شما دوست‌های خوبم رو هم بدونم.

مرسی‌
تشکر کنندگان: coming soon ، Ali Sepehr ، ramin_ad ، emankh101 ، najibi ، free_free ، tamanna ، maaref ، Hornet ، mitr.p ، California ، honey62
(2011-07-12 ساعت 16:39)bfarhadm نوشته:  طبق اطلاعتی که از وکیلم گرفتم و باقی دوستان green کارتی طلا ،نقره ،فرش (ابریشم) پول با هدف تین شده یعنی برای ایجاد شغل یا خرید خانه تا سقف تعین شده تا ۲ سال مشمول مالیات نمیشود

من به شخصه ارادت دارم ولی لطف کنید از وکیل محترم اصل مرجع این مورد رو بخواهید چون برای من این جواب کاملا" غریبه ولی پیشاپیش از پیگیری آتی شما در روشن کردن موضوع کمال تشکر دارم.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: bfarhadm ، najibi ، Hornet ، free_free ، tamanna ، maaref ، California
(2011-07-12 ساعت 21:40)maxsupermax نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 16:39)bfarhadm نوشته:  طبق اطلاعتی که از وکیلم گرفتم و باقی دوستان green کارتی طلا ،نقره ،فرش (ابریشم) پول با هدف تین شده یعنی برای ایجاد شغل یا خرید خانه تا سقف تعین شده تا ۲ سال مشمول مالیات نمیشود

من به شخصه ارادت دارم ولی لطف کنید از وکیل محترم اصل مرجع این مورد رو بخواهید چون برای من این جواب کاملا" غریبه ولی پیشاپیش از پیگیری آتی شما در روشن کردن موضوع کمال تشکر دارم.

دوستم الان مقیم آمریکاست در l .a به من گفت ظرف ۲ سال اول اشیای قیمتی رو که میخوام میتونم بدون مالیات وارد کنم.با وکیل هم مشورت کردم همین رو تا اید کرد .
حالا باید برم تا ببینم Wink
ولی هربار با visa توریستی وارد امریکا شدم بابت پول زیاد که همراهم بود به مشکل نخوردم Big Grin
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، free_free ، tamanna ، maaref ، mitr.p ، coming soon ، California
دوستان ما هم به خواست خدا تا آخر هفته با پرواز ترکیش عازم هستیم .
برایتان خواهم نوشت یک سفرنامه .
راستی من از بانک ارز 1061 گرفتم و پاس و عوارض خروج و بلیطم را مهر زدند و پس از آن کپی گرفتند .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، moraddad ، mitr.p ، mim ، najibi ، parastoo2011 ، emankh101 ، ramin_ad ، AmericanHamid ، tamanna ، Ashkan78 ، shahrooz59 ، hamed_gh ، California
هیچ کدوم از دوستان جواب سواله منو نمیدونستن؟؟Sad(((
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: mim ، ramin_ad ، emankh101
(2011-07-11 ساعت 22:38)shiva_h نوشته:  بچه ها امروز دو تا نامه تومد واسه من...یکیش نامه خوش آمد بود....اون یکی هم پاکتش از immigration بود ولی محتواش این بود که اگه آدرسو اینا عوض شد اطلاع بدید....واسه همه 2 تا نامه میاد؟
و اینکه من 20 روزه اومدم...این اولین ناممه...هنوز گرین کارت و سوشال خبری نیست...چیکار کنم؟

سلام
برای ما هم 2 تا نامه اومد هیچ کاری هم نکردیم 1 هفته بعد گرین کارتمون اومد
تشکر کنندگان: mim ، najibi ، Hornet ، emankh101 ، ramin_ad ، maaref ، free_free ، California
(2011-07-12 ساعت 18:53)f.r نوشته:  

برای سوشیال سکیوریتی خودتون باید اقدام کنید..من تا رسیدم،اقدام کردم،و بعد از ۱-۲ روزپست شد دم خونه

کدوم اداره رفتین؟ میشه سایتش رو اینجا بذارین لطفا
تشکر کنندگان: Hornet ، emankh101 ، tamanna ، ramin_ad ، maaref ، bfarhadm ، mitr.p ، najibi ، California
دوستان
بنده شنیدم که چنانچه توی فرم 230 آیتم 43 رو yes بزنین نیاز به پیگیری نیست.اتوماتیک اگر آدرستون رو عوض نکرده باشین، برای شما ارسال میشه.اما من خودم این رو صحیح نمیدونم.کسی اگر اطلاعی داره لطفا" اعلام کنه.
موفق باشین
مهران عزیز
اگر چنین چیزی رو میدونستن و بهتون این موضوع رو گفتن، طرف کاملا" ببخشید و ببخشید: شوت بوده.چون هیچ ارتباطی نداره.
موفق باشین
تشکر کنندگان: shervean ، Hornet ، emankh101 ، coming soon ، najibi ، tamanna ، ramin_ad ، maaref ، bfarhadm ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان