کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام
من برای 20 سپتامبر بلیط 1 طرفه تهران-دوحه-واشنگتن از یه آژانس قیمت گرفتم 1150000 تومان.کسی میدونه خوبه یا نه؟؟؟ ممنون میشم راهنمائی کنید....
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد؛ منتظر چیزهای خوب باش.Smile
تشکر کنندگان: maxsupermax ، najibi ، emankh101 ، maaref ، Hornet ، bfarhadm ، coming soon ، marjan59 ، tamanna ، California
شهروز عزیز
قیمتی که گرفتی ظاهرا" بد نیست.چون توی اون تاریخ هم هنوز بلیط ها گرون هستند.در ضمن فراموش نکن که ایرلاین خوبی هم گرفتی.من هم خودم قطری رو گرفتم برای واشنگتن.
موفق باشین
تشکر کنندگان: tamanna ، coming soon ، najibi ، maaref ، Hornet ، shahrooz59 ، emankh101 ، California
(2011-07-11 ساعت 16:41)parastoo2011 نوشته:  سلام دوستان
صدای تبریک گفتنتون را برای ورودم به این تایپیک میشنوم . مرسییییییییییی
آیا نرخ بلیط از تهران با مشهد فرق میکنه ؟ کسی اگر اطلاع داره لطفا بگه ؟ ضمنا دوستان بیشتر از هواپیمایی قطر نوشتن اگر کسی از ترکیش هم اطلاعاتی داره ممنون می شم که بگه .؟ ما میخواهیم سن خوزه جا بگیریم از بچه های مهاجرسرا هیشکی اونجا نیست؟

من ا با تركيش با يك توقف در استانبول و كمترين زمان پرواز ز مشهد به شيكاگو رفتم و از تهران ارزونتر بود سواي اينكه فرودگاه تو شهره و زمانش از پروازهاي تهران خيلي بهتره
البته اينو در نظر بگير كه مشهد پروازهاي محدودي داره

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، Hornet ، tamanna ، free_free ، emankh101 ، California ، Ehsan2011
(2011-07-16 ساعت 10:11)DLT نوشته:  شهروز عزیز
قیمتی که گرفتی ظاهرا" بد نیست.چون توی اون تاریخ هم هنوز بلیط ها گرون هستند.در ضمن فراموش نکن که ایرلاین خوبی هم گرفتی.من هم خودم قطری رو گرفتم برای واشنگتن.
موفق باشین

ممنون . میشه بگید کی قیمتها ارزون میشه مگه high season تو Sep هم ادامه داره؟
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، emankh101 ، marjan59 ، California ، Ehsan2011
(2011-07-16 ساعت 15:26)shahrooz59 نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 10:11)DLT نوشته:  شهروز عزیز
موفق باشین

ممنون . میشه بگید کی قیمتها ارزون میشه مگه high season تو Sep هم ادامه داره؟
دوست مجترم معمولا low season از تاریخ 15 sepشروع میشه حالا بستگی به ایر لاین هم داره با یکهفته عقب وجلو کردن پروازو بهتره از خود ایرلاین سوال بفرمایید که low seaseanقطری از چه تاریخییه

تشکر کنندگان: frozen mind ، najibi ، tamanna ، shahrooz59 ، emankh101 ، Hornet ، maaref ، California ، Ehsan2011
(2011-07-13 ساعت 17:30)DLT نوشته:  دوستان
بنده شنیدم که چنانچه توی فرم 230 آیتم 43 رو yes بزنین نیاز به پیگیری نیست.اتوماتیک اگر آدرستون رو عوض نکرده باشین، برای شما ارسال میشه.اما من خودم این رو صحیح نمیدونم.کسی اگر اطلاعی داره لطفا" اعلام کنه.
موفق باشین
مهران عزیز
اگر چنین چیزی رو میدونستن و بهتون این موضوع رو گفتن، طرف کاملا" ببخشید و ببخشید: شوت بوده.چون هیچ ارتباطی نداره.
موفق باشین

با عرض معذرت از شما دوست گرامی، پلیس فرودگاه خودش به من گفت که چون آیتم سوشیال سکیوریتی را علامت زدین، نیازی به پیگیری نیست و خودش برای شما فعال می شود.....با این وجود من ایالت واشنگتن هستم، سیاتل، و رفتم اداره سوشیال سکیوریتی اونجا گفت حتما باید 21 روز از ورودتون گذشته باشه... شاید ایالتهای دیگه فرق بکنه..
تشکر کنندگان: najibi ، frozen mind ، alirezagh ، tamanna ، emankh101 ، maaref ، DLT ، samadi2050 ، California ، Ehsan2011
jدوستان در همین تاپیک خوندم که واریز پول کم مثلا در حد 2000 دلار میتونه باعث بشه که بتونیم از بعضی مزایا در آمریکا استفاده کنیم ممنون میشم دوستانی که میدونن این مزایا چی هستش توضیح بدنSmile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، bfarhadm ، maxsupermax ، tamanna ، emankh101 ، maaref ، Hornet ، California
KLM
Low Season: 16th January – 20th June , 16th September – 31st December
[/align]
High Season: 01st January – 15th January , 21st June – 15th September
لینک:
http://www.klm.com/travel/ke_en/travel_i.../index.htm
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان: maxsupermax ، frozen mind ، najibi ، tamanna ، shahrooz59 ، Hornet ، emankh101 ، maaref ، tata63
سلام دوستان
وقت همگی بخیر.دم رفتنی حساسیت کار بالا میرهTongue
اونهایی که با KLM پرواز داشتند به امریکا می تونند جواب بدن که بر اساس بار مجاز (2 تا 23 کیلو + 1 هفت کیلوی دستی ) اضافه بار تا دو سه کیلو این ور و اونور چقدر جریمه داره . و آیا این کنترل در ایران هست یا توو هر استاپی (بین راه ) دو باره وزن کشی و نوع اقلام و اجناس کنترل می شه....
ممنونم

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، emankh101 ، maaref ، California
جواب دقيقي نمي شه داد. بسته به اين داره كه پرواز چقدر شلوغه و حال اون آقا يا خانومي كه پذيرش انجام مي ده چطوره!!!

اما بين راه وزن كشي ندارند. بارتون رو كه گرفتند.... خيالتون راحت باشه.

(2011-07-17 ساعت 18:14)maxsupermax نوشته:  سلام دوستان
وقت همگی بخیر.دم رفتنی حساسیت کار بالا میرهTongue
اونهایی که با KLM پرواز داشتند به امریکا می تونند جواب بدن که بر اساس بار مجاز (2 تا 23 کیلو + 1 هفت کیلوی دستی ) اضافه بار تا دو سه کیلو این ور و اونور چقدر جریمه داره . و آیا این کنترل در ایران هست یا توو هر استاپی (بین راه ) دو باره وزن کشی و نوع اقلام و اجناس کنترل می شه....
ممنونم

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: nastaran86 ، frozen mind ، tamanna ، emankh101 ، maaref ، golesang ، najibi ، Hornet ، California
(2011-07-17 ساعت 18:01)apoornaki نوشته:  KLM
Low Season: 16th January – 20th June , 16th September – 31st December
[/align]
High Season: 01st January – 15th January , 21st June – 15th September
لینک:
http://www.klm.com/travel/ke_en/travel_i.../index.htm

ضمن تشکر آیا قطری هم مشابه همین است؟؟؟
تشکر کنندگان: zohreh36 ، Hornet ، tamanna ، emankh101 ، maaref ، najibi ، California ، tata63
دوست عزیز
پرواز قطری هم 2*23 کیلو + یک ساک دستی 7 کیلویی مجاز هست.من خودم قطر ایرویز گرفتم هفته پیش.اما ایر لاین هایی دیگر رو موقع خرید بلیط حتما" چک کنیند.
چون آژانسهای ایران فقط و فقط بلد هستند که بلیط رو بفروشند.دادن اطلاعات 0صفر.
موفق باشین
تشکر کنندگان: nastaran86 ، Hornet ، tamanna ، maaref ، najibi ، AmericanHamid ، zohreh36 ، javidk ، hamed_gh ، samadi2050
سلام دوستان
تا چه تاریخی قبل از اعتبار ویزا می شه به امریکا سفر کرد.اعتبار ویزای ما تا 22 شهریوره. تا کی می تونیم ایران باشیم.شنیدم یک ماه قبل باید اونجا باشیم یعنی 22 مرداد.چون هنوز خیلی از کارامون مونده می خواستم بدونم اگر 10 مرداد بریم آمریکا دیر نیست؟؟؟
پیشاپیش ازتون ممنوم
کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، California ، tata63
سلام دوستان
یک سوال خیلی مهم داشتم
تاریخ تمام شدن ویزای ما 30 november سال 2011 هست و بلیط واسه تاریخ 13 نوامبر 2011 گرفتیم . با توجه به این چیزی که در نامه دوم نوشته شده برندگان لاتری 2011 که ویزا گرفتند بعد از 30 سپتامبر 2011 نمیتونند وارد آمریکا بشن . سوال من اینه که آیا ما حتما باید قبل از 30 سپتامبر بریم با توجه به اینکه تا آخر نوامبر ویزا داریم یا راه دیگه ای هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟

ممنونم
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، California
(2011-07-18 ساعت 13:56)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
یک سوال خیلی مهم داشتم
تاریخ تمام شدن ویزای ما 30 november سال 2011 هست و بلیط واسه تاریخ 13 نوامبر 2011 گرفتیم . با توجه به این چیزی که در نامه دوم نوشته شده برندگان لاتری 2011 که ویزا گرفتند بعد از 30 سپتامبر 2011 نمیتونند وارد آمریکا بشن . سوال من اینه که آیا ما حتما باید قبل از 30 سپتامبر بریم با توجه به اینکه تا آخر نوامبر ویزا داریم یا راه دیگه ای هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟

ممنونم

نه اشتباه نكنيد!
30 سپتامبر آخريت مهلت دريافت ويزا مي باشد نه ورود به آمريكا. شما تا پايان اعتبار ويزاتون مهلت داريد وارد آمريكا بشويد.
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، maxsupermax ، coming soon ، nastaran86 ، AmericanHamid ، golesang ، DLT ، jilibo ، hamed_gh ، samadi2050 ، Hornet ، California ، tata63 ، hojat_nj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان