کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-07-19 ساعت 21:34)sunrise نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 21:01)maxsupermax نوشته:  Smile
دوستان ایران ما رفتنی شدیمTongue-عزیزان امریکا ما آمدنی شدیمBig Grin

منتظر خبرهای بعدی و سفرنامه من باشید
maxsupermax

سلام به شما جناب مکس سوپرمکس، دیگه میخواستم از شما بپرسم که کی میخواهید تشریف ببرید Big Grin،چون موقعی که ما واسه دریافت ویزا رفته بودیم خانم ملیکا پاس های شما رو آورده بودند که کمبود عکس داشتید و چند روز بعد ویزاتون رو دادند ،واز اونجاییکه ویزاها تقریبا در یک روز صادر شدند دیگه تقریبا تاریخ انقضای ویزای شما داشت میرسید Wink!!،اما دیگه خیالم راحت شد Big Grinکه دارید به سلامتی تشریف میبرید،موفق و موئید باشید.
SmileHi. EveryBody
We Aproached To the Nice Dallas,Tx
می دونم نباید انگلیسی بنویسموولی این یه تیکه ته کلاسش مونده بود.Big Grin
ممنونم از اظهار لطف دوستان مخصوصا" Sunrise عزیز.
درسته مواردی که فرمودید.ولی خواستیم از ته انقضاء حظ استفاده از وطن ببریم.همه چیز خوب بوود .چه پسرای گلی هستند برادران مهاجرت و پلیس فرودگاه امریکا...بر خلاف وطن(که یه امانتی سفارش شده رو برداشتند).......فعلا".....
وقتم کم و توضیحات مفصل و اینترنت (فعلا") محدودوتا مجالی دیگر درود و 2 صد بدرودWink

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: alirezagh ، sunrise ، Hornet ، free_free ، tamanna ، AmericanHamid ، success ، samadi2050 ، maaref ، najibi ، California
(2011-07-21 ساعت 11:17)parastoo2011 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یک مطلبی دیروز یک کسی که در امریکا زندگی می کنه بهم گفت که نمی دونم چقدر درسته . می گفت برندگان لاتاری اگر وارد امریکا بشن و در فرودگاه به اطلاعات مراجعه کنند و بگن که شرایطشون لاتاریه ، از طرف دولت به ساختمونهایی میبرنشون و تا مدتی هم از لحاظ مالی ساپورت می شن و بهشون کمک می کنند. آیا این درسته ؟ اگر درسته شرایط اون مکانها چطوره ؟ ایا مناسب زندگی هستند ؟ و اصلا این کار خوبه ؟ چون می گفتن برای کار هم بیشتر بهشون کمک می کنند . اگر کسی اطلاعاتی داره بگه ؟
والله من هم اینو از خیلی ها شنیدم که برندگان لاتاری از طرف دولت تا زمانی که کار پیدا نکرده باشند مورد حمایت قرار میگیرند
اما خودم چیزی ندیدم و نمیدونم!!!
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، AmericanHamid ، samadi2050 ، najibi ، California
(2011-07-21 ساعت 13:33)mitr.p نوشته:  
یک مطلبی دیروز یک کسی که در امریکا زندگی می کنه بهم گفت که نمی دونم چقدر درسته . می گفت برندگان لاتاری اگر وارد امریکا بشن و در فرودگاه به اطلاعات مراجعه کنند و بگن که شرایطشون لاتاریه ، از طرف دولت به ساختمونهایی میبرنشون و تا مدتی هم از لحاظ مالی ساپورت می شن و بهشون کمک می کنند. آیا این درسته ؟ اگر درسته شرایط اون مکانها چطوره ؟ ایا مناسب زندگی هستند ؟ و اصلا این کار خوبه ؟ چون می گفتن برای کار هم بیشتر بهشون کمک می کنند . اگر کسی اطلاعاتی داره بگه ؟
والله من هم اینو از خیلی ها شنیدم که برندگان لاتاری از طرف دولت تا زمانی که کار پیدا نکرده باشند مورد حمایت قرار میگیرند
اگر همچين چيزي واقعيت داشت هيچ وقت سفارت از بابت اسپانسر يا تمكن مالي سختگيري نمي كرد.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: free_free ، nastaran86 ، maxsupermax ، Hornet ، tamanna ، AmericanHamid ، samadi2050 ، vahidvm60 ، maaref ، najibi ، California
(2011-07-21 ساعت 13:48)frozen mind نوشته:  
(2011-07-21 ساعت 13:33)mitr.p نوشته:  
اگر همچين چيزي واقعيت داشت هيچ وقت سفارت از بابت اسپانسر يا تمكن مالي سختگيري نمي كرد.
تا اونجاییکه من شنیدم سالهای اول که لاتاری متداول شد تا 6ماه دولت امریکا ساپورت میکرد و حتی ماهیانه هم پرداخت میکردولی جدیدا این کار رو نمیکنه وباتوجه باینکه اینقدر سخت میگیرن در مصاحبه بابت اسپانسر و ساپورت مالی البته انشااله که فرمایش شما صحت داشته باشه

تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، AmericanHamid ، samadi2050 ، vahidvm60 ، emankh101 ، maaref ، najibi ، jan ، California

واسه من نامه ی خوش آمد گویی هم نیومده حالا باید چیکار کنم به جایی سر بزنم ؟ سایتی رو چک کنم؟ یا دیر نشده باید صبر کنم.... Sad
لطفا راهنمایی کنید ممنون
[/quote]

عزیزم نگران نباش...دیر و زود داره...سوخت و سوز نداره
مال منم بعد از 21 روز اومد....برو برای سوشال اقدام کن اما

[/quote]

مال من 30 روزه که هنوز نیومده ،صبر هم که البته ، ولی می خواهم بدونم که نمی شه از جایی پی گیری کرد؟؟ سایتی ؟؟فقط صبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، AmericanHamid ، emankh101 ، maaref ، najibi ، jan ، free_free ، California
(2011-07-21 ساعت 13:19)maxsupermax نوشته:  

maxsupermax

سلام به شما جناب مکس سوپرمکس، دیگه میخواستم از شما بپرسم که کی میخواهید تشریف ببرید Big Grin،چون موقعی که ما واسه دریافت ویزا رفته بودیم خانم ملیکا پاس های شما رو آورده بودند که کمبود عکس داشتید و چند روز بعد ویزاتون رو دادند ،واز اونجاییکه ویزاها تقریبا در یک روز صادر شدند دیگه تقریبا تاریخ انقضای ویزای شما داشت میرسید Wink!!،اما دیگه خیالم راحت شد Big Grinکه دارید به سلامتی تشریف میبرید،موفق و موئید باشید.
SmileHi. EveryBody
درسته مواردی که فرمودید.ولی خواستیم از ته انقضاء حظ استفاده از وطن ببریم.همه چیز خوب بوود .چه پسرای گلی هستند برادران مهاجرت و پلیس فرودگاه امریکا...بر خلاف وطن(که یه امانتی سفارش شده رو برداشتند).......فعلا".....
وقتم کم و توضیحات مفصل و اینترنت (فعلا") محدودوتا مجالی دیگر درود و 2 صد بدرودWink

محسن جان منتظر گزارش های دقیق ات ز دالاس هستیم
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، AmericanHamid ، maxsupermax ، maaref ، najibi ، jan ، California
براي من خيلي جالبه كه خانم مليكا كه در دبي گويا تشريف دارند اطلاعات شخصي دوستان را مثل جگر زليخا براي بقيه توضيح مي دهند كه مثلا فلاني عكس كم داره و بهمان فرم!!!
خواستم بگم كه اين كار خانم در يك كشور متمدن جرم داره و زندان
اطلاعات شخصي را كه نميشه به شخص ديگه داد.
وقتي ويزا گرفتيد و تشريف برديد يادتون باشه اين كار در امريكا جرمه..أنشالا اين خانم متوجه كارش بشه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، zohreh36 ، tamanna ، free_free ، vahidvm60 ، farzad-it ، emankh101 ، maaref ، najibi ، jan ، kamrani.navid ، tata63
(2011-07-21 ساعت 18:23)planetearth نوشته:  براي من خيلي جالبه كه خانم مليكا كه در دبي گويا تشريف دارند اطلاعات شخصي دوستان را مثل جگر زليخا براي بقيه توضيح مي دهند كه مثلا فلاني عكس كم داره و بهمان فرم!!!
خواستم بگم كه اين كار خانم در يك كشور متمدن جرم داره و زندان
اطلاعات شخصي را كه نميشه به شخص ديگه داد.
وقتي ويزا گرفتيد و تشريف برديد يادتون باشه اين كار در امريكا جرمه..أنشالا اين خانم متوجه كارش بشه

با سلام خدمت شما دوست عزیز،
نه اشتباه نکنید خانم ملیکا هیچ اطلاعاتی به من ندادند بلکه هنگام تحویل گرفتن پاسپورت ها در سفارت من کنار ایشون نشسته بودم و وقتی که بجای ویزا دادن گفتند این کیس کمبود عکس داره من هم متوجه شدمBig Grin(البته من خیلی هم فضول نیستم هاااا فقط یک کمBig GrinBig Grin )

بجاش بیایین واسه همدیگه دعا کنیم که زودتر کلیر شیم
(مخصوصا واسه ی تمنای عزیز که امیدوارم هر چه زودتر مشکلشون حل بشه)
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، tamanna ، Hornet ، AmericanHamid ، success ، samadi2050 ، free_free ، vahidvm60 ، emankh101 ، maaref ، najibi ، jan ، California ، Ehsan2011
nدوستان عزیز

مساله ای که دائم مطرح و فراموش میشه عوض کردن آدرس گرین کارت در فرودگاه آمریکاست...

بعضی از دوستان با اینکه این آدرس رو توی فرودگاه عوض کردن بازهم گرین کارت رفته به همون آدرس قبلی(mr.amir & rayan-s)

از دوستان کسی هست که آدرسشو تو فرودگاه عوض کرده باشه و گرین کارت رفته باشه به همون آدرس جدید؟؟

Sadمن یه ادرس الکی نوشتم تو اون فرم های اولیه و میترسم گرین کارتم گم بشهSad
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: maaref ، najibi ، California
(2011-07-21 ساعت 18:12)free_free نوشته:  
(2011-07-21 ساعت 13:19)maxsupermax نوشته:  

maxsupermax

SmileHi. EveryBody

محسن جان منتظر گزارش های دقیق ات ز دالاس هستیم
سلام برشما
من 2 روزه دالاسم و Success عزیز وبسیاری دگر لطف کردن و پیام دادند.
من در حال انجام کارهای اولیه (از قبیل باور کردن حضور در امریکا- برطرف کردن خستگی سفر- دور زدن برای شناخت محیط - گپ و گفت با عزیزان دالاسی که من فعلا" لهجه خاصی ازشون ندیدم و کارم رو فهمیدن و منم همین طور)... من حتما" در قبال همه عزیزان ادای دین خواهم کرد...
اینجا همه چیز در نگاه اول عالی است تا بعد چه بشود اله و اعلم.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
(2011-07-22 ساعت 01:43)free_free نوشته:  nدوستان عزیز

مساله ای که دائم مطرح و فراموش میشه عوض کردن آدرس گرین کارت در فرودگاه آمریکاست...

بعضی از دوستان با اینکه این آدرس رو توی فرودگاه عوض کردن بازهم گرین کارت رفته به همون آدرس قبلی(mr.amir & rayan-s)

از دوستان کسی هست که آدرسشو تو فرودگاه عوض کرده باشه و گرین کارت رفته باشه به همون آدرس جدید؟؟

دوست عزیز، من هم آدرسم رو تو فرودگاه عوض کردم و مدارکم به همین آدرس جدید اومد. اما اونجا بهشون چند بار تاکید کن. من چندین بار بهشون سفارش کردم که کسی تو اون آدرس قبلی نیست و مدارکم ممکنه گم شه.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: free_free ، emankh101 ، AmericanHamid ، tamanna ، maaref ، ramin_ad ، najibi ، California

سلام
ما در فرودگاه دالاس آدرسمان را تغییر دادیم وبعد از یک ماه نامه خوشامد وگرین کارت هر 3 نفرمان به ادرس جدید فرستاده شد.
موفق باشید.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: free_free ، emankh101 ، AmericanHamid ، tamanna ، maaref ، najibi ، samadi2050 ، Hornet ، California ، tata63

دوست عزیز منم آدرسمو عوض کردم و بعد از یک ماه همه مدارکم اومد....اصلا نگران نباشید
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: emankh101 ، AmericanHamid ، tamanna ، Hornet ، maaref ، najibi ، California ، Ehsan2011

دوستان برای عزیمت به دالاس ارزونترین ایرلاین کدومه؟

زمان اون و تعداد استپ هایش مهم نیست

ممنون

تشکر کنندگان: tamanna ، emankh101 ، coming soon ، maaref ، mitr.p ، Ashkan78 ، najibi ، California
(2011-07-22 ساعت 12:35)free_free نوشته:  دوستان برای عزیمت به دالاس ارزونترین ایرلاین کدومه؟

زمان اون و تعداد استپ هایش مهم نیست

ممنون

فری فری سلام
یک سایت هست که خوراک پروازهای ارزونه
حالا میتونی اگر آنلاین نمیتونی بخری اسم و تاریخ و شماره پرواز رو ازش برداری و از آژانسها همون پرواز رو بخری

www.cheapoair.com

من الان برات برای Oct-20 چک کردم
ارزونترین در عین ناباوری Alitalia با 2 استاپ هست که کل پروازش هم با Alitalia هست
و bmi با کانکشن معرکه لوفتانزا هم یکمی گرونتره
ولی اگه بدنبال راحتترین پرواز باشی خوب خیلی ها میگنklm راحتتر و با کیفیت تره
موفق باشی دوست عزیز
تشکر کنندگان: tamanna ، free_free ، AmericanHamid ، Hornet ، emankh101 ، coming soon ، maaref ، mitr.p ، jilibo ، najibi ، arash004 ، samadi2050 ، California ، tata63 ، Ehsan2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان