کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-08-11 ساعت 15:05)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال داشتم می خواستم ببینم پوشه زرد رنگی که به ما میدن برای هر نفر یک پوشه هست یا اینکه کلا یک پوشه هست ؟
درسته تو ویزا دادن خسیسن ولی تو پاکت
دادن نه . پس یعنی هر کسی یک پاکت جدا که حاوی مدارک اون شخص هست رو باید تحویل بگیره که خیلی هم باید ازش مواظبت کنی تا صحیح و سالم برسونیش تو فرودگاه آمریکا.

ای خدا ما کی این پاکت رو تحویل میگیریم . تو میگی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

(2011-08-11 ساعت 15:09)coming soon نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 15:05)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال داشتم می خواستم ببینم پوشه زرد رنگی که به ما میدن برای هر نفر یک پوشه هست یا اینکه کلا یک پوشه هست ؟
درسته تو ویزا دادن خسیسن ولی تو پاکت
دادن نه . پس یعنی هر کسی یک پاکت جدا که حاوی مدارک اون شخص هست رو باید تحویل بگیره که خیلی هم باید ازش مواظبت کنی تا صحیح و سالم برسونیش تو فرودگاه آمریکا.

ای خدا ما کی این پاکت رو تحویل میگیریم . تو میگی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معلومه که میشه آدم های فوقالعاده مهربونی هستن.منم که منتظرم UPS بیاره هنوز نیمده البته امروز روز اول بعد از مصاحبه هستش
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، tata63
دوستان عزیزی که اخیرا عازم بودن :

مقدار ارز دولتی پرداختی به مسافر(در حال حاضر) چقدر است و کجا میتونیم بگیریم؟

دوستان دلار دوباره در حال اوج گرفتن هست و این دفعه اختلاف نرخ دولتی و آزاد از مرز 150 تومن گذشته که نشون میده وضعیت از دفعه پیش جدی تر است.

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، maaref ، California
(2011-08-12 ساعت 09:57)free_free نوشته:  دوستان عزیزی که اخیرا عازم بودن :

مقدار ارز دولتی پرداختی به مسافر(در حال حاضر) چقدر است و کجا میتونیم بگیریم؟

دوستان دلار دوباره در حال اوج گرفتن هست و این دفعه اختلاف نرخ دولتی و آزاد از مرز 150 تومن گذشته که نشون میده وضعیت از دفعه پیش جدی تر است.

دلار قطعا ارزون میشه
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna
بچه ها یه سوال
من پرواز دارم از تهران به لندن و بعدش به شیکاگو و بعد از اونم به ممفیس
حالا یه مشکل دارم
من مقدار بار مجازم تا آمریکا 2 تا چمدون 23 کیلویی هست ولی نمیدونم بعد از اون قضیه چمدونام توی پرواز داخلی چی میشه؟Sad((((((((((((((((((((((((((
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، maaref ، free_free ، tamanna
(2011-08-12 ساعت 16:41)shiva_h نوشته:  بچه ها یه سوال
حالا یه مشکل دارم
من مقدار بار مجازم تا آمریکا 2 تا چمدون 23 کیلویی هست ولی نمیدونم بعد از اون قضیه چمدونام توی پرواز داخلی چی میشه؟Sad((((((((((((((((((((((((((

نگفتید با کدوم ایرلاین پرواز دارید
من از قطری که در آمریکا کانکشنش با کانتینانتال میشه از دفتر خود قطری پرسیدم و گفتند شما وقتی از اینجا با هر چند تا چمدون راه بیفتید حالا فارغ از اینکه اضافه بار دارید یا ندارید (و اگر دارید در همین ایران جریمه اضافه بارتون رو میدید) دیگه برای بقیه پرواز کسی براتون مشکلی ایجاد نخواهد کرد و کلا هم بین هواپیماها وسایلتون رو خودشون جابجا میکنند و به شما کاری ندارند.
مشروط به اینکه کانکشن رو هم همینجا از خود قطری بخرید
موفق باشید
تشکر کنندگان: najibi ، maxsupermax ، maaref ، free_free ، tamanna ، California ، tata63
(2011-08-12 ساعت 17:47)vahidvm60 نوشته:  
حالا یه مشکل دارم

نگفتید با کدوم ایرلاین پرواز دارید
من از قطری که در آمریکا کانکشنش با کانتینانتال میشه از دفتر خود قطری پرسیدم و گفتند شما وقتی از اینجا با هر چند تا چمدون راه بیفتید حالا فارغ از اینکه اضافه بار دارید یا ندارید (و اگر دارید در همین ایران جریمه اضافه بارتون رو میدید) دیگه برای بقیه پرواز کسی براتون مشکلی ایجاد نخواهد کرد و کلا هم بین هواپیماها وسایلتون رو خودشون جابجا میکنند و به شما کاری ندارند.
مشروط به اینکه کانکشن رو هم همینجا از خود قطری بخرید
موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز...من با بریتیش هستم
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: maaref ، free_free ، tamanna ، vahidvm60 ، California ، tata63
دوستان عزیز، من شنیدم که قوانین گرین کارت یه مقدار عوض شده و دیگه نیاز نیست هر 6 ماه ورود داشته باشین و 1 سالش کردن. توی برگه ای که همراه گرین کارت من هم اومد نوشته بود اگر بیشتر از یک سال خارج از آمریکا هستید نسبت به دریافت برگه های لازم اقدام کنید. کسی در این مورد چیزی می دونه؟
تشکر کنندگان: zohreh36 ، najibi ، maaref ، im-i ، naeiji1974 ، jilibo ، javidk ، prsk ، tamanna ، California ، pefa ، hojat_nj
(2011-08-13 ساعت 00:43)arezoo_zarrabi نوشته:  دوستان عزیز، من شنیدم که قوانین گرین کارت یه مقدار عوض شده و دیگه نیاز نیست هر 6 ماه ورود داشته باشین و 1 سالش کردن. توی برگه ای که همراه گرین کارت من هم اومد نوشته بود اگر بیشتر از یک سال خارج از آمریکا هستید نسبت به دریافت برگه های لازم اقدام کنید. کسی در این مورد چیزی می دونه؟

وای اگر این قانون باشه که خیلی عالی، دوستانی که اطلاع دارن لطفاً راهنمائی کنند.
پیشاپیش ممنونSmile
تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، tamanna ، tata63
حالا یه مشکل دارم

دوست عزیز من شنیدم bmi هم مثل لوفتانزا یک چمدونه شده این رو حتما از آژانس هواپیمایی بپرس که الکی توی فرودگاه جریمه نشی. بعدم شما چون پرواز overseas داشتین مشکل چمدون پیدا نمیکنین.
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان: free_free ، najibi ، maaref ، tamanna ، vahidvm60 ، California ، tata63
(2011-08-13 ساعت 11:35)prsk نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 00:43)arezoo_zarrabi نوشته:  دوستان عزیز، من شنیدم که قوانین گرین کارت یه مقدار عوض شده و دیگه نیاز نیست هر 6 ماه ورود داشته باشین و 1 سالش کردن. توی برگه ای که همراه گرین کارت من هم اومد نوشته بود اگر بیشتر از یک سال خارج از آمریکا هستید نسبت به دریافت برگه های لازم اقدام کنید. کسی در این مورد چیزی می دونه؟

پیشاپیش ممنونSmile

اگر اين خبر درست باشه كه من بعيد ميدونم. ديگه دوستان نيازي به گرفتن پاس سفيد نخواهند داشت.
لطفا دوست عزيز در صورت امكان عين متن ارسال شده به شما را در سايت درج كنيد.
ممنون
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، najibi ، maaref ، tamanna ، vahidvm60 ، California
یک سوال: اگه اولین ورود به آمریکا همون ایالت ذکر شده در آدرسی که قراره گرین کارت بره نباشه مشکلی‌ پیش میاد؟و باعث می‌شه گرین کارت دیرتر به دستمون برسه؟مثلا آدرس توی فرمها نیو یورک باشه ولی‌ اولین ورود کالیفرنیا باشه.ممنون
27xxx
Kuala Lumpur
تاریخ مصاحبه:16june
تاریخ دریافت کلیرنس و ویزا:22August
(2011-08-13 ساعت 15:08)Rainy نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 11:35)prsk نوشته:  

پیشاپیش ممنونSmile

اگر اين خبر درست باشه كه من بعيد ميدونم. ديگه دوستان نيازي به گرفتن پاس سفيد نخواهند داشت.
لطفا دوست عزيز در صورت امكان عين متن ارسال شده به شما را در سايت درج كنيد.
ممنون

راستش منم فقط شنیدم! یکی از دوستام گفت تو تلویزین شنیده..... هر چی تو سایت های خود آمریکا دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم، اگه پیدا کنم حتما خبر می دم
(2011-08-13 ساعت 15:18)nasnam نوشته:  یک سوال: اگه اولین ورود به آمریکا همون ایالت ذکر شده در آدرسی که قراره گرین کارت بره نباشه مشکلی‌ پیش میاد؟و باعث می‌شه گرین کارت دیرتر به دستمون برسه؟مثلا آدرس توی فرمها نیو یورک باشه ولی‌ اولین ورود کالیفرنیا باشه.ممنون

دوست عزیز، من توی فرمهام آدرس تنسی رو داده بودم، ولی رفتم سیاتل و توی فرودگاه، همونجا که انگشت نگاری می کنن، آدرسمو عوض کردم و نهایتا به آدرس سیاتلم اومد...
تشکر کنندگان: najibi ، nasnam ، maaref ، tamanna ، jan ، California ، tata63
سلام به همگی
یه سوال داشتم در مورد امضا اینکه امضامون توی فرمهای فرودگاه باید چجوری باشه مثل امضاهای معمولی خودمون تو ایران یا باید فقط اسم و فامیلمون و بنویسیم ؟؟؟
سلام
یه سوال دارم
این پاکت زرد رنگ چیه و کجا و کی میدن؟؟؟؟؟؟
یا اصولا ما باید از کجا بگیریم؟
کیس نامبر : **362
تاریخ نامه اول : 28/03/89
ارسال مدارک : تیر ماه
سفارت : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : august 07 2011
تاریخ دریافت نامه دوم :NA
تاریخ ویزا : سپتامبر 2011
تاریخ ورود به امریکا : 6 اکتبر 2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان