کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
من ساعت 2 بامداد که از هواپیما پیاده شدم اتوبوس بود و کرایه اون هم 2500 تومن هستش و با 10 تا مسافر راه میفته ....

من 4 نفر دیگه رو غیر از خودم هماهنگ کردم و با نفری 5000 تومن اتوبوس را ه افتاد ولی همون مسیر رو بخواین با تاکسی های فرودگاه امام برید میشه 25000 تومن

(2011-08-14 ساعت 21:04)سروناز نوشته:  با سلام . یک اتوبوس رفت و برگشت بین فرودگاه مهرآباد و امام خمینی هست.آیا می دونید که چه ساعت هایی کار می کند ؟ و آیا شبانه روزی است؟ فکر می کنم اگر برای آنکارا و ابوظبی رفتن بشه ماشین را مهرآباد پارک کرد و رفت فرودگاه امام خمینی. هزینه 2000 تومان است.
2011As25xxx-منتظر کلیرنس

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: najibi ، sare ، tamanna ، apoornaki ، nima.nabizadeh ، coming soon ، California
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که هزینه خرید 1 خونه 1خوابه تو ویرجینیا حدودا چند هست؟
میشه قسط بندی کرد یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، California
بچه ها این درسته که دلار دولتی و غیر دولتی یکی شده قیمتش؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 18:35)shiva_h نوشته:  بچه ها این درسته که دلار دولتی و غیر دولتی یکی شده قیمتش؟

نننننننننننننننننننننننننننننههههههههههههههه
کی گفته
از این سایت چک کن WWW.MESGHAL.IR
دو تا قسمت آخر قیمت دلار بانکی و آزاد و نشون میده و تفاوتشو میتونی ببینی.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: tamanna ، maxsupermax ، apoornaki ، najibi ، frozen mind ، maaref ، shiva_h ، free_free ، California
سلام دوستان
برای تهیه بلیط بوسیله ی اینترنت از امریکا
. همسرم می گه سایت خرید بلیط هواپیما ویزا کارتش و کارت های اعتباری او رابرای پرواز های که از تهران پرواز می کنند را قبول نمی کنه . میشه بگید چطوری میشه از این سایت ها بلیط خرید ؟

تشکر کنندگان: maaref ، free_free

ارسال بدلیل نقض قوانین سایت پاک شده است.
USER

سلام ببخشید فینگیلیش می نویسم. کامپیوتر فونت فارسی نداشت.
دوستان محترم اعتبار ویزای ما ۱۳ سپتامبر. اما ما واسه ۸ سپپتامبربلیط داریم. این فاصله کمه؟ با توجه به اینکه بین این ۵ روز ۲ روز شنبه و یک شنبه هم هست که تعطیله. لطفا راهنمایی کنید؟
ممنون
باز بخاطر نداشتن فونت فارسی عذر می‌خوام

لطفا از بهنویس استفاده کنید
با تشکر
ParsTrader
کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان: apoornaki ، tamanna ، maaref ، free_free
(2011-08-16 ساعت 00:11)maryam sadafi نوشته:  salam bebakhshid fingilish minevesam.computer fonte farsi nadasht.
dostane mohtaram etebare visaie ma 13 sep. ama ma vase 8 sep.bilit darim.in fasele kame?ba tavajoh be inke beine in 5 roz 2 roze shanbe o yek shanbe ham hast ke tatile.lotfan rahnamaiee konid?
manoooooon
baz bekhatere nadashtan fonte farsi ozr mikham

سلام
همه دفاتر مهاجرتی مستقر در گیتهای ورودی به آمریکا بصورت شبانه روزی مشغول بکار هستند و تعطیلی روز شنبه و یکشنبه مشکلی ایجاد نمیکند.
سفر خوبی داشته باشید.
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، maaref ، maryam sadafi ، free_free ، Ehsan2011
ارسال بدلیل نقض قوانین سایت حذف شده است.
USER

سلام. ساری فینگلیش می نویسم. چون با موبایل هستم، سوال مهمی دارم. الآن ۱۵ روزه اومدیم دالاس. هنوز گرین کارتمون نیومده. آخر این ماه هم بلیت برگشت به ایران داریم به ما گفتن حتما باید با گرین کارت برگردیم،
1- کسی بوده که بدون گرین کارت برگرده ایران و مشکلی پیش نیامده باشه؟
۲- به نطر شما چی کار کنیم تا گرین کارت زودتر برسه؟

-------------
میترا!!!!!!!!!!!!!!!!!! فینگلیش؟؟؟؟؟؟؟ Sad
Frozen Mind
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، tamanna ، maaref ، free_free ، tata63
(2011-08-16 ساعت 08:32)mitr.p نوشته:  sa\lam.sorry finglish minevisam.chon ba mobil hastam , soale mohemi daram. Alan 15 rooze omadim dallas. Hanooz green cartemon nayoomade .
Akhare in mah ham belit bargasht be iran darim be ma goftan hatman bayad ba green cart bar gardim,
1:kasi bode ke bedone green cart bargare iran va moshkeli pish nayamade bashe?
2: be nazare shoma che kar konim ke green cart zod tar berese?
سلام. ساری فینگلیش می نویسم. چون با موبایل هستم، سوال مهمی دارم. الآن ۱۵ روزه اومدیم دالاس. هنوز گرین کارتمون نیومده. آخر این ماه هم بلیت برگشت به ایران داریم به ما گفتن حتما باید با گرین کارت برگردیم،

-------------
میترا!!!!!!!!!!!!!!!!!! فینگلیش؟؟؟؟؟؟؟ Sad
Frozen Mind

نگران نباش
ویزا های جدید پس از ورود به خاک امریکا از زمان ممهور شدن به مهر ورود به مدت یکسال حکم گرین کارت دارد (پایین پایینش کوچولو نوشته )ولی چه بهتر که خودش را می گرفتید.
موفق باشید.

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، maaref ، frozen mind ، tamanna ، najibi ، free_free ، maryam sadafi ، California
(2011-08-16 ساعت 12:54)maxsupermax نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 08:32)mitr.p نوشته:  الآن ۱۵ روزه اومدیم دالاس. هنوز گرین کارتمون نیومده. آخر این ماه هم بلیت برگشت به ایران داریم به ما گفتن حتما باید با گرین کارت برگردیم،
ویزا های جدید پس از ورود به خاک امریکا از زمان ممهور شدن به مهر ورود به مدت یکسال حکم گرین کارت دارد (پایین پایینش کوچولو نوشته )ولی چه بهتر که خودش را می گرفتید.
موفق باشید.

امروز 45 روز از ورود ما به آمریکا می گذره، بعد از 3 هقته که ویزا نیومد، زنگ زدم اداره مهاجرت و گفتن باید وایسیم تا 30 روز بگذره و بعد اجازه پیگیری داریم. بعد از 30 روز که زنگ زدیم گفتن که تازه پرونده رو از فرودگاه شیکاگو دریافت کردن و 3 هفته دیگه میاد. به هر حال، تا به حال نه نامه خوشامد اومده و نه گرین کارت ها. یک هفته دیگه هم باید چشم انتظار بمونیم تا ببینیم چی میشه... ولی تنها راه پیگیری که من میشناسم تلفن اداره مهاجرته
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: maaref ، gadfly ، frozen mind ، tamanna ، maxsupermax ، najibi ، hamed_gh ، California
سلام دوستان مثل اینکه ارز دولتی رو از صرافی ها گرفتن و شما فقط می تونید از بانکها ارز دولتی بگیرید.
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، maaref
(2011-08-16 ساعت 15:15)jilibo نوشته:  سلام دوستان مثل اینکه ارز دولتی رو از صرافی ها گرفتن و شما فقط می تونید از بانکها ارز دولتی بگیرید.
Sadكاملا صحيحه! طبق بخشنامه جديد مرداد90، غير از بانك و صرافي فرودگاه، ارز دولتي تنها در شعب ارزي بانكهاي ملي،ملت و صادرات در سطح شهر قابل دريافت است.Sad
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: tamanna ، maxsupermax ، hi_2011 ، najibi ، maaref ، California ، hojat_nj
بچه ها من حدود 2 ماه پیش ارز دولتی خریدم....الان دوباره دارم میرم میتونم بخرم؟آخه شنیدم میگن سالی به دفعه فقط میشه
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: tamanna ، mml ، maaref
(2011-08-16 ساعت 18:06)shiva_h نوشته:  بچه ها من حدود 2 ماه پیش ارز دولتی خریدم....الان دوباره دارم میرم میتونم بخرم؟آخه شنیدم میگن سالی به دفعه فقط میشه
دوست عزیز سلام
شما در هر با خروج قانونی از کشور می توانید با ارائه گذرنامه و بلیط معتبر ارز دولتی خریداری نمایید و محدودیتی تا به حال در این زمینه وجود نداشته است .
موفق باشید

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، maxsupermax ، shiva_h ، tamanna ، najibi ، mml ، maaref ، California ، tata63 ، hojat_nj
(2011-08-16 ساعت 18:06)shiva_h نوشته:  بچه ها من حدود 2 ماه پیش ارز دولتی خریدم....الان دوباره دارم میرم میتونم بخرم؟آخه شنیدم میگن سالی به دفعه فقط میشه

نه مطمئن باش چنین چیزی نیست.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، shiva_h

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان