کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن

من که قید اسپانسر رو زدم.

چند نفر رو میشناسم ولی حوصله رو زدن و توضیح دادن به اونا رو ندارم.

ای شکم حیره به نانی بساز تا نکنی پشت به خدمت دو تا

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire
دوستان عزیزی که تجربه های دوستان مهاجرسرایی امسال و سالهای پیش رو دیدند و میدونند کسی به خاطر مسائل مالی به مشکل نخورده و می تونند برای هریک از افراد خانواده مبلغی حدود 15-20 میلیون تمکن مالی تهیه کنند ( با همون روشهای توضیح داده شده در تایپیک نداشتن اسپانسر و راه حلها ) قید اسپانسر رو بزنن چون اولا" اسپانسرتون همیشه میگه اگه من نبودم شما رو آمریکا راه نمی دادن Big Grin ثانیا" یه جورایی باید بابت رفتار و اعمالتان در آمریکا به اسپانسرتون پاسخگو باشید.Big Grin البته اینها نظر شخصی اینجانب بود که باعث شد قید اسپانسر رو بزنم و بدون هیچ مشکلی و سوالی بابت مسائل مالی مصاحبه ام رو انجام دادم. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: free_free ، satusa ، DLT ، maxsupermax ، Linspire ، melika64 ، mahmood_eng ، najibi
کیوان عزیز
درآمد سالانه و خط فقر آمریکا رو میتونی از سایتهای مختلف به همراه تعداد نفرات تحت پوشش چک کنی.اما تا اونجایی که من میدونم یک خانواده دو نفره میبایست حداقل سالیانه 40000 دلار درآمد داشته باشند.اما من فکر میکنم که هر چه اسپانسر شما درآمد بیشتری داشته باشه، خوب به تبع سفارت روی اون حساب ویژه ای باز میکنه.
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s ، keivan1983 ، ali.sh ، GHANARI
(2010-11-21 ساعت 18:15)DLT نوشته:  کیوان عزیز
درآمد سالانه و خط فقر آمریکا رو میتونی از سایتهای مختلف به همراه تعداد نفرات تحت پوشش چک کنی.اما تا اونجایی که من میدونم یک خانواده دو نفره میبایست حداقل سالیانه 40000 دلار درآمد داشته باشند.اما من فکر میکنم که هر چه اسپانسر شما درآمد بیشتری داشته باشه، خوب به تبع سفارت روی اون حساب ویژه ای باز میکنه.
موفق باشین
با تشکر از راهنماییهات. یک سوال:
حالا اگر بازنشسته باشه،درآمدش باید به چه میزانی باشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-22 ساعت 19:59)ali.sh نوشته:  
(2010-11-21 ساعت 18:15)DLT نوشته:  کیوان عزیز
موفق باشین
با تشکر از راهنماییهات. یک سوال:
حالا اگر بازنشسته باشه،درآمدش باید به چه میزانی باشه؟
چه فرقی میکنه بازنشسته باشه یا شاغل اسپانسر باید توان مالی ساپورت کردن متقاضی رو داشته باشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: DLT ، mr.amir
سلام به همْ دوستان
يه سوال داشتم مي خواستم بدونم كه اسپانسر بايد مدارك رو براي سفارت بفرسته يا اينكه خودم مي تونم ببرم؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
سلامSmile
دوستان اسپانسر فرم رو باید برای همه خانواده برنده لاتاری و به تعداد اونها پر کنه یا یک فرم برای همه کافیه؟؟؟؟؟
مرسییییییی
کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان:
maryam خانم
فرم affidavit of support برای کل کیس لاتاری پرمیشه و جای مخصوص برای تعداد نفرات داره.پس یک فرم پر خواهد شد.
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام دوستان:
در اين تاپيك هر كسي مدارك خواسته شده از اسپانسر رو متفاوت بيان كرد
يكي گفت حساب بانكي ميخواد يكي گفت نميخواد
يكي گفت كپي پاس.يكي گفت نميخواد
لطفا يك نفر باتوجه ب منبع موسخ بگه به ط.ر كلي مداركي كه از اسپانسر ميخواهند چيه؟؟

دوم اينكه اسپانسر ما در ايران هست...فعلا. داديم كه فرم i340 رو پر كنه.تا اصل امضا پاي برگه باشه و ما اون رو ب سفارت ببريم.
حال سوال من اينه كه ايا اين فرم بايد محضري بشه يا نه؟؟
(يعني ميتونيم همين امضا شده رو ببريم سفارت و يا اينكه اسپانسر بايد در امريكا كمحضري كنه و برامون بفرسته؟)
لطفا راهنمايي كنيد
با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چند تا سوال پس از خوندن تاپیک برای من پیدا شد
1-چند وقت قبل از مصاحبه فرمها پر شود(من ***27 هستم)کی پر کنم مناسبه؟
2-در مورد حساب بانکی که از طریق بانک پاسارگاد در رویال بانک باکو باز میکنه کسی اطلاع داره؟(من فقط شنیدم و میدونم ویزا کارت می ده) بعدم ایا اگر به فرض این حساب رو باز کنیم به حساب بانهای ایران ارجحیت داره؟
3- بازم تکراری میپرسم شرمنده ولی خوب حساسه شرایط لطفا درک کنید: برای اسپانسر i-134
1040یا w2
و کپی پاسپورت اسپانسر کفایت میکنه؟؟
بازم ممنونم
تشکر کنندگان:
melika 64
درود بر شما
من 1040+کپی صفحه اول پاس+134+و نامه سابقه کاری اسپانسر به همراه حقوق دریافتی در سال رو تهیه کردم.اما قبل از رفتن یه ایمیل زدم که چه مدارکی کسری دارم،سفارت هم گفت w2 مربوط به 2009 رو هم با خودت بیار
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s ، melika64
بعنوان یه توصیه به دوستان عزیزی که دنبال اسپانسر هستند: عزیزان حتما" با اسپانسر تون تاریخ اخذ مالیات سال 2010 رو چک کنید و اگر فکر میکنید تا اون تاریخ مصاحبه تان را انجام نمی دهید کارای اولیه رو انجام بدهید ولی فراموش نکنید برای اینکه کسر مدرک نخورید نیاز به ارائه رسید پرداخت مالیات سال 2010 را به سفارت دارید.موفق باشید.

تشکر کنندگان: DLT ، melika64 ، saman33
(2010-11-29 ساعت 15:33)mitr.p نوشته:  سلام دوستان:
در اين تاپيك هر كسي مدارك خواسته شده از اسپانسر رو متفاوت بيان كرد
يكي گفت حساب بانكي ميخواد يكي گفت نميخواد
يكي گفت كپي پاس.يكي گفت نميخواد
لطفا يك نفر باتوجه ب منبع موسخ بگه به ط.ر كلي مداركي كه از اسپانسر ميخواهند چيه؟؟

دوم اينكه اسپانسر ما در ايران هست...فعلا. داديم كه فرم i340 رو پر كنه.تا اصل امضا پاي برگه باشه و ما اون رو ب سفارت ببريم.
حال سوال من اينه كه ايا اين فرم بايد محضري بشه يا نه؟؟
(يعني ميتونيم همين امضا شده رو ببريم سفارت و يا اينكه اسپانسر بايد در امريكا كمحضري كنه و برامون بفرسته؟)
لطفا راهنمايي كنيد
با سپاس

كسي نيست ايا؟؟؟؟؟Sad

تشکر کنندگان:
دوست عزیز
دوستان وبنده کلی صحبت و پست در این خصوص نوشتیم.با کمی مطالعه میتونین توی همین صفحه 16 جواب سوالتون رو بگیرین.
موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام،
با توجه به اینکه کیس نامبر من 16000 هست و احتمالا ( انشاءال..............) برای ماه مارچ شمارم کارنت میشه چند تا سوال دارم:
اول اینکه اسپانسر من از الان مدارک رو آماده کره و تاریخ زده و توسط یکی از دوستان واسم فرستاده، آیا مشکلی نداره که تاریخ فرمها چند ماه قبل از مصاحبه باشه؟
دوم اینکه یه سرم فرم های مالیاتی برای من فرستاده و از من می پرسه که آیا همونهایی هستن که من میخوام و من واقعا نمیدونم آیا همون فرمهای W2 و 1040 هستن یا نه، فقط میگه که اینا معتبرترین فرمهای مالیاتی هستن که واست گرفتم؛ من از کجا مطمئن بشم که فرمها درست هستن؟
سوم اینکه تاریخ فرمهای مالیاتی 8 آگوست 2010 هست، آیا برای سال 2011 هم لازم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون..

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان