کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آتلانتا، ایالت جورجیا
(2013-10-17 ساعت 10:13)hedyhoney نوشته:  ...توقع ماشین نداریم ...
این یکی رو شرمنده. اگر ماشین نداشته باشین در اکثر شهرهای آمریکا نمی تونین زندگی کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، rouzbehdarvishi ، soli asali ، amin arefi ، hedyhoney ، frozen mind ، ani_sheiton ، khder ، salar5452
وای خدا.ما بچه هایی که این ور آب هستیم اگه شما دوستان اون ور آب نداشتیم چه کار میکردیم؟
بازم از بابت توصیه هاتون سپاسگذارم.از امروز خرید یه ماشین دنده اتومات رفت توی لیست نیازهامون Smile
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، 3rip ، khder ، salar5452
بچه هایی که چند سال تو آتلانتا هستند آیا راضی هستند از اونجا؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney ، soli asali ، 3rip
دوستان من هم تصمیم دارم بخاطر هزینه های بالای زندگی در کالیفرنیا بیام اتلانتا .البته اینجا 20 روزی بیشتر نیست هستم .
میخوام بدونم فرودگاه اونجا تاکسی وجود داره .؟
یا میشه ماشین کرایه کرد؟
از هموطنها کسی میتونه تو خرید خودرو و بیمه کمک و راهنمایی بده.
این کالج اینتر اکتیو برای زبان چه شرایطی داره؟
خلاصه اگه کسی بتونه در بدو ورود به من کمک کنه بنده هم در آینده حتما به تازه واردین کمک میدم.البته این جمله شرطی نبود سو تفاهم نشه من بی شک در هر صورت بزودی زود هر کاری ازم بربیاد در خدمت تازه واردین خواهم بود.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney ، soli asali ، valencia ، 3rip ، khder ، salar5452
Toungue 
(2013-10-22 ساعت 08:20)vmware نوشته:  دوستان من هم تصمیم دارم بخاطر هزینه های بالای زندگی در کالیفرنیا بیام اتلانتا .البته اینجا 20 روزی بیشتر نیست هستم .
میخوام بدونم فرودگاه اونجا تاکسی وجود داره .؟
یا میشه ماشین کرایه کرد؟
از هموطنها کسی میتونه تو خرید خودرو و بیمه کمک و راهنمایی بده.
این کالج اینتر اکتیو برای زبان چه شرایطی داره؟
خلاصه اگه کسی بتونه در بدو ورود به من کمک کنه بنده هم در آینده حتما به تازه واردین کمک میدم.البته این جمله شرطی نبود سو تفاهم نشه من بی شک در هر صورت بزودی زود هر کاری ازم بربیاد در خدمت تازه واردین خواهم بود.

سلام دوست عزیز
آخه فکر کردی میخوای بیای ده که میپرسی تاکسی دارهWink،فرودگاه آتلانتا از نظر تعداد پرواز شلوغترین فرودگاه دنیاست.
خرید ماشین رو میشه از طریق سایت کریگ لیست انجام داد که به صرفه تر هستش. اینجایی که ما ساکنیم (kennesaw) دو تا دفتر بیمه با مدیریت ایرانی هست و میتونی کارای بیمه رو به اونها واگذار کنید.
در خصوص کالج من از اینتر اکتیو اطلاعی ندارم ولی نزدیک به ما یه کالج به نام چاتاهوچی هست که میتونی کورس زبان رو از اونجا برداری وپس از گذراندن به دانشگاههای دیگه ترانسفر کنید که البته هزینه ای رو هم باید پرداخت کنید.ولی کنار اون ساختمانی وجود داره که میتونی بصورت مجانی با ارائه گرین کارت وارد کلاسهای زبان بشید وشش لول رو بگذرونید و پس از اون برای دریافت جی ای دی یا همون دیپلم امریکا خودتونو آماده کنید ،در همون کالج.
این اطلاعات من بود ،امیدوارم که کمک کننده راه شما بوده باشه.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، dana ، mohamadir ، 3rip ، سلام مهاجر ، khder
مرسی از راهنماییتون دوست عزیز اما شما تشریف بیارید فرودگاه SFO متوجه حرف بنده میشید تاکسی وجود نداره حتما باید تماس بگیرن تاکسی بیاد حداقل من که ندیدم .
بازم مرسی
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، 3rip
سلام به دوستان
درخواست یک هم فکری داشتم . من مهندس کامپیوتر در فیلد شبکه هستم و حدود 10 ماه وارد امریکا شدم و در اریزونا هستم ودر شهر اسکاتسدیل زندگی میکنم و در این مدت در زمینه حرفه ام کمی تحقیقات کردم و با توجه به اینکه با ویزای کار آمدم مجبور بودم به این استیت بیام ولی این محیط از نطر آب و هوا و یک سری مسائل به طبیعت من سازگار نیست و با همسرم مشورتی کردم و تصمیم گرفتم با توجه به راهنمایی بچه های خوب مهاجر سرا در مورد یکی دو تا از استیتهای که مارکتینگ بهتری در زمینه ای تی داره مشورت کنیم وشاید یک مسافرتی به اون مناطق داشته باشیم و در صورت مهیا بودن شرایط نقل مکان کنیم حالا از دوستان خواهشی دارم آیا در اطراف و یا خودشون در زمینه کامپیوتر کسی رو میشناسند که سر رشته داشته باشه به من معرفی کنند من یک سری سوالاتی راجع به کار از ایشون بکنم .
قبلا از تمامی عزیزان ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، gbtm ، 3rip
سلام
تو پست ها که میخوندم به نظرم رسید که واسه ون کسایی که میخوان به ایران تماس بگیران و کفیت تماس خوب و ارزان باشه .... دقیقه 4C سنت هست و نرم افزاره برای IPHONE , ANDROID, WINDOWS PHONE, COMPUTER
دارد و کار کردن با ون ساده هست تو محیط برنامه +٩٨ و شماره رو میگیرد از ١٠$ هم میتونید شارژ کنید ... و هر موقع که عتبار تمام کردید شماره ١ رو با خود برنامه بگرید به کارت بانک واصل و مقداری که بخواهید شارژ میکنه بدونه هیچ کار اضافه .. اگر در مکانی باشد که اینترنت نداشته باشه خودش به صورت اتوماتیک از خط اصلی استفاده میکند .

http://www.rebtel.com/u/02136851073
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، khder ، copol
(2013-10-26 ساعت 07:15)harison53 نوشته:  سلام به دوستان
درخواست یک هم فکری داشتم . من مهندس کامپیوتر در فیلد شبکه هستم و حدود 10 ماه وارد آمریکا شدم و در اریزونا هستم ودر شهر اسکاتسدیل زندگی میکنم و در این مدت در زمینه حرفه ام کمی تحقیقات کردم و با توجه به اینکه با ویزای کار آمدم مجبور بودم به این استیت بیام ولی این محیط از نطر آب و هوا و یک سری مسائل به طبیعت من سازگار نیست و با همسرم مشورتی کردم و تصمیم گرفتم با توجه به راهنمایی بچه های خوب مهاجر سرا در مورد یکی دو تا از استیتهای که مارکتینگ بهتری در زمینه ای تی داره مشورت کنیم وشاید یک مسافرتی به اون مناطق داشته باشیم و در صورت مهیا بودن شرایط نقل مکان کنیم حالا از دوستان خواهشی دارم آیا در اطراف و یا خودشون در زمینه کامپیوتر کسی رو میشناسند که سر رشته داشته باشه به من معرفی کنند من یک سری سوالاتی راجع به کار از ایشون بکنم .
قبلا از تمامی عزیزان ممنون
می تونی از افشین(afs)کمک بگیری.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-10-26 ساعت 23:36)SALAR110 نوشته:  سلام
تو پست ها که میخوندم به نظرم رسید که واسه ون کسایی که میخوان به ایران تماس بگیران و کفیت تماس خوب و ارزان باشه .... دقیقه 4C سنت هست و نرم افزاره برای IPHONE , ANDROID, WINDOWS PHONE, COMPUTER
دارد و کار کردن با ون ساده هست تو محیط برنامه +٩٨ و شماره رو میگیرد از ١٠$ هم میتونید شارژ کنید ... و هر موقع که عتبار تمام کردید شماره ١ رو با خود برنامه بگرید به کارت بانک واصل و مقداری که بخواهید شارژ میکنه بدونه هیچ کار اضافه .. اگر در مکانی باشد که اینترنت نداشته باشه خودش به صورت اتوماتیک از خط اصلی استفاده میکند .

http://www.rebtel.com/u/02136851073

سایت www.dialnow.com به ایران دقیقه ای کمتر از دو2 سنت هست و کیفیت بسیار عالی هم داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، soli asali ، copol
سلام دوستان
ما براي 1/5 تا 2 ماه تا دريافت گرين كارت به آتلانتا مي آييم آيا كسي خانه اي سراغ داره كه بدون سوشال ( تا وقتي سوشال نامبر بياد ) بشه اجاره كرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، 3rip
(2013-11-03 ساعت 15:37)lilistar نوشته:  سلام دوستان
ما براي 1/5 تا 2 ماه تا دريافت گرين كارت به آتلانتا مي آييم آيا كسي خانه اي سراغ داره كه بدون سوشال ( تا وقتي سوشال نامبر بياد ) بشه اجاره كرد ؟
سلام
من از بچه های ایرانی میپرسم حتما خبرش رو میدم.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، armina-2014 ، lilistar ، پدی ، khder ، copol
Toungue 
سلاممممممممم . من هم برای زندگی دارم 2 ماه دیگه میام اتلانتا .میخواهم بدونم اونجا چقدر بچه ایرونی جوون هستش ؟ اینجا دوست زیاد داشتم میترسم بیام تنها بمونم بخوره تو ذوقم !!! چون واسه اومدن زیاد زحمت کشیدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shadi79 ، پدی ، 3rip
(2013-11-20 ساعت 12:35)Nazanin_kh نوشته:  سلاممممممممم . من هم برای زندگی دارم 2 ماه دیگه میام اتلانتا .میخواهم بدونم اونجا چقدر بچه ایرونی جوون هستش ؟ اینجا دوست زیاد داشتم میترسم بیام تنها بمونم بخوره تو ذوقم !!! چون واسه اومدن زیاد زحمت کشیدم Smile
سلام
تبریک میگم که برای تصمیمی که گرفتی موفق شدی.وامیدوارم بقیه راه رو هم موفق و پیروز باشی چون این تازه اول راهه درازیه که شروع کردی.
جای خوبی رو برای زندگی انتخاب کردی چون از چند لحاظ سر آمده تا ایالات ذیگر آمریکا(البته این رو هم بگم که محل اقامتی رو هم که انتخاب میکنی در این ایالت مهم هستش).
در مورد بچه های ایرانی ، زیاد هستند ولی از پیچ جورجیا پیداست که چقدر دوست داشتنی اند.Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پدی ، lilistar ، 3rip ، سلام مهاجر ، khder
چقدر خوووووووب . من فعلا میرم یش خاله ام تا جا بیافتم . که منطقه مریتا هستش خونشون .
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پدی ، 3rip

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان