کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2014-05-24 ساعت 20:26)shandiz نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 20:20)sepideh IR نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 17:59)shandiz نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 13:20)sepideh IR نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 11:45)shandiz نوشته:  کلا تو مرحله ی nvc و uscis هر کسی که وقت مصاحبه نگرفته عقبگرد داشته (امیدوار باید باشیم که این حالت به زودی درست بشه)

چقدر عقب گرد چند ماه؟البته از امضا من معلومه كه هنوز پشت درهاى انتظار هستم اين عقب گرد هم روش?
این ادرس برید ویزای بولتن هست برای کتگوری f2a امیدوارم زودتر درست بشه
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
من سر در نياوردم اين درصدها چيه؟البته اينم بگم اصلا نميدونم چه مرحله ايى هستم يا اينكه اگر مداركم تائيد بشه بعدا چه مراحله در پيشه؟شما بگو چقدر زمان عقب گرد داشته؟
01MAY12 f2a یعنی تا این تاریخ به بعد باید فعلا صبر کنند (تا کی نمیدونم فقط باید دعا کرد)

من که کلا هنگ کردم ! نمیفهمم چه طور از 8 سپتامبر 2013 روت رو می 2012 یعنی 1.5 سال عقبتر ! اصلا نمیفهمم هر چند روز میرم چک میکنم که درست دیدم یا نه؟!
فقط امیدوارم اشتباه شده باشه و تا هفته های آتی سوپرایز بشیم و ببینیم که درست شده
نمیدونم حتما یه حکمتی هست دیگه!

اصلا کسی از 2013 مصاحبه رفته بود از بچه های مهاجر سرا ؟
[font=Verdana]
clear your mind out of can't
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR ، sib 24 ، Nightsky007 ، romance33
سلام.من دو سال پيش لاتاري بردم و با خانومم اومديم آمريكا( ٣ سال قبل از وارد شدن به آمريكا با هم در ايران ازدواج كرده بوديم) الان داريم از هم طلاق توافقي ميگيريم ( در آمريكا) . اگر من پس از طلاق با دختري در ايران ازدواج كنم ( يعني برم ايران و با ايشون عقد كنم) ، چه مدت طول ميكشه كه همسر دومم بتونه بياد آمريكا؟
پيشاپيش ممنون از پاسخهاتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، sepideh IR
(2014-05-26 ساعت 03:03)Anamalanamal نوشته:  سلام.من دو سال پيش لاتاري بردم و با خانومم اومديم آمريكا( ٣ سال قبل از وارد شدن به آمريكا با هم در ايران ازدواج كرده بوديم) الان داريم از هم طلاق توافقي ميگيريم ( در آمريكا) . اگر من پس از طلاق با دختري در ايران ازدواج كنم ( يعني برم ايران و با ايشون عقد كنم) ، چه مدت طول ميكشه كه همسر دومم بتونه بياد آمريكا؟
دوست عزيز قبل از اينكه سوألتون رو مطرح كنيد چرا صفحات قبلى رو نميخونيد اين سوال بينهايت تكراريه هر دفعه يك نفر پرسيده بچها جواب كامل دادن،بخونيد زودتر به جوابتون ميرسيد
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Nightsky007 ، romance33
(2014-05-13 ساعت 19:34)فاطمه نوری نوشته:  دوستان نگران نباشید.من پیش بینی میکنم که تا اخر سپتامبر هیچ اتفاقی نمیفته ولی از اکتبر ممکن تا چندین ماه جلو بره و ما کارنت شیم.این نتیجه گیری بابت اتفاقات ویزا بولتن در سالهای اخیر که همیشه این موقع ها عقبگرد داشته و بعدش از اکتبر دوباره جهش میگیره.یه حسنی که کتگوری ما داره اینکه خیلی ها از این کتگوری خارج میشن چون سیتیزن میشن و در نتیجه تقاضا ها کم میشه.و دوباره سرعت میگیره.از اون جایی که چند وقت پیش انرژی منفی میدادم بابت عقبگرد،الان دارم انرژی مثبت میدم.ولی من تا جایی که تو وبسایتا خوندم تا سپتامبر اتفاقی نمیوفته ولی بعدش همه کارنتیم به امید خدااااااWink
سلام دوست عزیز، مرسی از اطلاعات دلگرم کنندتون، الان کیسم تو F2A در حال بررسیه که با این عقبگرد ویزا بولتن معلوم نیست کی کارنت شه.اما همسرم ژانویه میتونه برای سیتیزن شدن اقدام کنه.میخواستم بدونم اگه کیسمون ارتقا پیدا کنه چقدر طول میکشه گرفتن ویزا
category:F2A
PD:12 NOV 2013
approve:13 March 2014
دریافت کیس نامبر:24 اپریل 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، vania77 ، Nightsky007
(2014-05-11 ساعت 17:25)فاطمه نوری نوشته:  بچه هایی که وکیل دارین .وکیلاتون چی میگن؟نظرشون چیه؟بچه ها بیشتر بیاین سر بزنین. بیاین همدیگرو اپدیت کنیم.من نمیتونم واسه زندگیم برنامه ریزی کنم. از یه طرف میگن این عقبگرد موقت ،از یه طرف میگن طول میکشه.

همسر من از وکیلم پرسیده، به گفته اون اصلا نمیشه پیش بینی کرد ویزا بولتن رو، فقط باید امیدوار بودRolleyes
پاسخ
سلام من تازه بعد از گذشت 7 ماه update شدم و حالا باید فرم G-325A را به uscis بفرستم. کسی می دونه این اوضاع عقبگرد درست شده یا نه؟
حالا برای ادامه کارا باز هم مجبوربه صبر کردن 7 ماهه میشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، shadoow ، Nightsky007
(2014-05-26 ساعت 03:03)Anamalanamal نوشته:  سلام.من دو سال پيش لاتاري بردم و با خانومم اومديم آمريكا( ٣ سال قبل از وارد شدن به آمريكا با هم در ايران ازدواج كرده بوديم) الان داريم از هم طلاق توافقي ميگيريم ( در آمريكا) . اگر من پس از طلاق با دختري در ايران ازدواج كنم ( يعني برم ايران و با ايشون عقد كنم) ، چه مدت طول ميكشه كه همسر دومم بتونه بياد آمريكا؟

دوست عزیز شما با دیدن ویزا بولتین میتونین ببینین که چقدر کارتون طول میکشه.بدون احتساب زمانی که برای به ایران آمدن و ازدواج و آماده کردن مدارک و برگشتن به آمریکا و اپلای برای ایشون در حال حاضر حدود 2 تا 3 سال زمان میبره و امیدواریم که زمانش کاهش پیدا کنه.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Nightsky007
(2014-05-30 ساعت 20:15)ate نوشته:  سلام من تازه بعد از گذشت 7 ماه update شدم و حالا باید فرم G-325A را به uscis بفرستم. کسی می دونه این اوضاع عقبگرد درست شده یا نه؟
حالا برای ادامه کارا باز هم مجبوربه صبر کردن 7 ماهه میشم؟

دوست عزیز اینطور که من متوجه شدم کیس شما هنوز در uscis هستش و هنوز اپروو نشدین.شما بعد از uscis تازه پروندتون به NVC میره و از اونجا تازه مراحل دیگه شروع میشه.عقب گرد ویزا بولتین هم هنوز درست نشده.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، shadoow ، vania77 ، Nightsky007 ، sepideh jan ، حاجی واشنگتن
(2014-05-27 ساعت 22:57)negin26 نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 19:34)فاطمه نوری نوشته:  دوستان نگران نباشید.من پیش بینی میکنم که تا اخر سپتامبر هیچ اتفاقی نمیفته ولی از اکتبر ممکن تا چندین ماه جلو بره و ما کارنت شیم.این نتیجه گیری بابت اتفاقات ویزا بولتن در سالهای اخیر که همیشه این موقع ها عقبگرد داشته و بعدش از اکتبر دوباره جهش میگیره.یه حسنی که کتگوری ما داره اینکه خیلی ها از این کتگوری خارج میشن چون سیتیزن میشن و در نتیجه تقاضا ها کم میشه.و دوباره سرعت میگیره.از اون جایی که چند وقت پیش انرژی منفی میدادم بابت عقبگرد،الان دارم انرژی مثبت میدم.ولی من تا جایی که تو وبسایتا خوندم تا سپتامبر اتفاقی نمیوفته ولی بعدش همه کارنتیم به امید خدااااااWink
سلام دوست عزیز، مرسی از اطلاعات دلگرم کنندتون، الان کیسم تو F2A در حال بررسیه که با این عقبگرد ویزا بولتن معلوم نیست کی کارنت شه.اما همسرم ژانویه میتونه برای سیتیزن شدن اقدام کنه.میخواستم بدونم اگه کیسمون ارتقا پیدا کنه چقدر طول میکشه گرفتن ویزا
category:F2A
PD:12 NOV 2013
approve:13 March 2014
دریافت کیس نامبر:24 اپریل 2014

امیدوارم که تا ژانویه شما کارنت بشید ولی اگه همسرتون سیتیزن شه فرقش با الان این هست که از شر ویزا بولتن خلاص میشید.اینکه چقدر طول میکشه به خودتون مربوط میشه که مدارکتون را کامل و درست بفرستید و زود کیستون کامپلیت بشه.الان شما فقط باید از سد ان وی سی بگذرید که اگه مدارکتون کامل باشه سریع میرید واسه مصاحبه.
پاسخ
سلام .من عضو جدید سایت هستم دیدم شما جز عضوهای باسابقه هستین گفتم از شما کمک بخوام.
من نامزدم الان حدود 5 ساله که آمریکاست ایشون برای دکترا رفتن و الان دکتراشون تموم شده و ویزای h1b دارن ما 2ساله که با هم آشنا شدیم و قطعا میخوایم ازدواج کنیم از اونجایی که اگه من بخوام با ویزای تحصیلی برم 1.5 سال دیگه طول میکشه به این نتیجه رسیدیم که غیابی ازدواج کنم تا شاید از این طریق زودتر برم
با توجه به وضعیتی که گفتم به نظرشما بهترین راه چیه؟
شما وکیل خوب در مورد این کارا میشناسید تو تهران به من معرفی کنید؟

پیشاپیش تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، sepideh IR
(2014-06-04 ساعت 20:24)mahya777 نوشته:  سلام .من عضو جدید سایت هستم دیدم شما جز عضوهای باسابقه هستین گفتم از شما کمک بخوام.
من نامزدم الان حدود 5 ساله که آمریکاست ایشون برای دکترا رفتن و الان دکتراشون تموم شده و ویزای h1b دارن ما 2ساله که با هم آشنا شدیم و قطعا میخوایم ازدواج کنیم از اونجایی که اگه من بخوام با ویزای تحصیلی برم 1.5 سال دیگه طول میکشه به این نتیجه رسیدیم که غیابی ازدواج کنم تا شاید از این طریق زودتر برم
با توجه به وضعیتی که گفتم به نظرشما بهترین راه چیه؟
شما وکیل خوب در مورد این کارا میشناسید تو تهران به من معرفی کنید؟

پیشاپیش تشکر
سلام. دوست عزیز اگر این تاپیک رو کامل بخونید کلی اطلاعات بدست میارید.اما در مجموع من از گفته های دوستان اینطور برداشت کردم که ازدواج غیابی مناسب نیست و بهترین حالت اینه که نامزدتون بیان ایران و بعد از ازدواج و برگشت براتون بلافاصله اقدام کنن. به نظر من هم اگر میخواین وکیل بگیرین همسرتون این کارو انجام بدن بهتره. من خودم از کمک یک وکیل آمریکایی تا این مرحله استفاده کردم که هزینش هم خیلی چشمگیر نبود (250$)
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33 ، sepideh IR ، mahya777
پیش بینی پیشکش یکی این بولتین ویزا رو یه خورده هل بده...

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh IR ، free pigeon
دوستان عزیز قبل از هرچیز بگم که حدود 50 صفحه تاپیک رو مطالعه کردم اما بدلیل اینکه جواب من در تاپیک های قدیمی سالهای 2010 تا 2011 بود و ممکن هست قوانین عوض شده باشد مجددا این سوال رو از شما عزیزان می پرسم.

دختر خانمی که قصد ازدواج با ایشون رو دارم الان گرین کارت دارند و حدود یک سال دیگر نیز سیتیزن خواهند شد.

الف) اگر ازدواج کنیم، پروسه ورود من به ایالات متحده (حدوداً) چند سال طول خواهد کشید؟
ب) اگر نامزد کنیم، پروسه ورود من به ایالات متحده (حدوداً) چند سال طول خواهد کشید؟
ج) آیا بهتر است صبر کنیم تا ایشان سیتیزن شوند؟

با تشکر از جواب شما
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
سلام دوستان امروز بعد از اين همه انتظار و وكيل گرفتن و هزينه تراشى بلاخره جواب پرونده من اومد با اينكه كلى مدرك از كشورى كه توش زندگى ميكنم بردم و كلى هم وكيل نامه نگارى كرد جواب ما اومد و طبق پيش بينى من به ما جواب منفى دادن و گفتن كه نقص مدارك داريد و توضيح داديم نميتونيم مدارك بيشتر بديم يعنى نداريم كه تقديم كنيم گفتن پرونده شما رسما مختومه اعلام ميشه و من در حال تداركات هستم براى آمدن همسرم از امريكاكه بايد اينجا دنبال ويزاى كارى باشيم و اينجا زندگيمونو شروع كنيم البته همسرم تا آبان ماه سيتيزن ميشه و مجددا اقدام ميكنه ولى كلا من ديگه حوصله استرس رو ندارم تازه به نظر من اصل موضوع بى تأثيره چون باز هم نقص مدارك داريم همسرم معتقده ديدشون به سيتيزن متفاوته ميشه اميدوار بود اين هم از جريان پرونده غم انگيز ما.
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Fahim3 ، shadoow
(2014-06-13 ساعت 13:48)Dr.Fox نوشته:  دوستان عزیز قبل از هرچیز بگم که حدود 50 صفحه تاپیک رو مطالعه کردم اما بدلیل اینکه جواب من در تاپیک های قدیمی سالهای 2010 تا 2011 بود و ممکن هست قوانین عوض شده باشد مجددا این سوال رو از شما عزیزان می پرسم.

دختر خانمی که قصد ازدواج با ایشون رو دارم الان گرین کارت دارند و حدود یک سال دیگر نیز سیتیزن خواهند شد.

الف) اگر ازدواج کنیم، پروسه ورود من به ایالات متحده (حدوداً) چند سال طول خواهد کشید؟
ب) اگر نامزد کنیم، پروسه ورود من به ایالات متحده (حدوداً) چند سال طول خواهد کشید؟
ج) آیا بهتر است صبر کنیم تا ایشان سیتیزن شوند؟

با تشکر از جواب شما

1.با شرایط الان و عقب گرد بلتون 3 سال حدودا ..... 2 .چون همسر شما گرین کارت دارن حتما باید شما ازدواج کنید تا بتونن اقدام کنند 3. بله با شرایط الان(اگه بخوان نامزد کنید) ولی شما اگه الان ازدواج کنید و پرونده شما به جریان بیوفته باعث میشه وقتی همسر شما سیتزن شدن با یه نامه سرعت کارتون بالا بره
موفق باشید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alitab ، Fahim3 ، vania77 ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان