کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
NVC به همسرم نامه داده که همون نامه هایی که برای اون فرستادن برای من هم تو ایران فرستادن و برگشت خورده در صورتیکه اصلا نامه ای برای من نیومده و خواستن همسرم باهاشون تماس بگیره بعد از تماس هم ایمیل منو خواستن و یک باره دیگه آدرس رو چک کردن کسی میدونه جریان چیه ؟ برای بقیه هم به ایران نامه اومده ؟
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه عزیزم .. واسه من هیچ نامه ای نیومده.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
[quote='saba.m' pid='211624' dateline='1347078878']
NVC به همسرم نامه داده که همون نامه هایی که برای اون فرستادن برای من هم تو ایران فرستادن و برگشت خورده در صورتیکه اصلا نامه ای برای من نیومده و خواستن همسرم باهاشون تماس بگیره بعد از تماس هم ایمیل منو خواستن و یک باره دیگه آدرس رو چک کردن کسی میدونه جریان چیه ؟ برای بقیه هم به ایران نامه اومده ؟
[/quo']

همون نامه ای که توش کیس نامبرو می گن؟؟ آگه منظورت اونه 2ماه پیش برای من اومد.

هرکی با من موافقه که ایشاالله این ماه که اعلام می کنن چند ماه جامپ کنه دستش بالا. ای خدا زودتر بریم سر خونه زندگیمون.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، الهه سابق ، omnia ، sam11
صبا جان هیچ مشکلی نیست. قضیه اینه که شما حتما هنوز agent معرفی نکردین. در این حالت نامه ها واسه شخص هم فرستاده میشه. بعضی وقتا نامه ها به دست شخص داخل ایران نمیرسه. هیچ چیز مهمی هم نیست. چون عین همون نامه ها واسه شوهرتون هم میفرستن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، saba.m ، sam11
سلام به دوستان
من دارم میرم که گرین کارتم را بگیرم و تصمیم دارم که برگردم و ازدواج کنم
کسی میدونی که من چه مدارکی را باید آماده کنم که بتونم برای همسرم اقدام کنم؟
6ماه دیگه که دوباره میرم باید با خودم ببرم و یا میتونم با پست بفرستم؟
من هیچ چیزی راجع به این پروسه نمی دونم
میشه من را راهنمایی کنید
2012AS00040XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 20
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:
مصاحبه:31 may
دریافت کلیرنس:50 روز بعد
دریافت ویزا:11 AUG
تعداد:1 نفر
هزینه ها: خیلی تومن
ورود به آمریکا: 10 Oct
دریافت گرین کارت:
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11
شما برنده لاتاری هستید؟ اگه برنده لاتاری هستید و هنوز مصاحبه نشدید میتونید الان ازدواج کنید و به KCC اطلاع بدید و روز مصاحبه همسرتونو با خودتون به سفارت ببرید و ایشون هم ویزاشونو بگیرن.
در غیر اینصورت 3 سال طول میکشه تا همسرتون ویزا بگیره

مدارک زیر را لازم داری شما
1- فرم I-130 را برای همسرت پر میکنی و امضا میکنی
2- فرم G-325 را هم واسه خودت و هم واسه همسرت پر میکنی و امضا میکنید
3- ترجمه شناسنامه های هردوتون و ترجمه عقدنامه تون
4- کپی پاسپورت های هردوتون
5- کپی سوشیال سکیوریتی ات و کپی گرین کارتت
6- 2 تا عکس 5 در 5 از خودت و 2 تا هم از همسرت
7- یک چک به مبلغ 420 دلار که از یک حساب بانکی توی آمریکا باید باشه
8- همه اینارو باید به آدرس اداره مهاجرت واقع در شیکاگو پست کنی. البته اگه از ایران پست کنی باید به شیکاگو پست کنی، اما اگه از آمریکا پست کنی بسته به اینکه ساکن کدوم ایالتی یا باید به شیکاگو پست کنه یا فونیکس.
9- همه فرمها و آدرس ها را میتونی از توی سایت www.uscis.gov پیدا کنی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، girl ، JOHANNA ، حاجی واشنگتن ، امین 13
(2012-09-25 ساعت 18:35)elahenadafy2 نوشته:  شما برنده لاتاری هستید؟ اگه برنده لاتاری هستید و هنوز مصاحبه نشدید میتونید الان ازدواج کنید و به KCC اطلاع بدید و روز مصاحبه همسرتونو با خودتون به سفارت ببرید و ایشون هم ویزاشونو بگیرن.
در غیر اینصورت 3 سال طول میکشه تا همسرتون ویزا بگیره

مدارک زیر را لازم داری شما
1- فرم I-130 را برای همسرت پر میکنی و امضا میکنی
2- فرم G-325 را هم واسه خودت و هم واسه همسرت پر میکنی و امضا میکنید
3- ترجمه شناسنامه های هردوتون و ترجمه عقدنامه تون
4- کپی پاسپورت های هردوتون
5- کپی سوشیال سکیوریتی ات و کپی گرین کارتت
6- 2 تا عکس 5 در 5 از خودت و 2 تا هم از همسرت
7- یک چک به مبلغ 420 دلار که از یک حساب بانکی توی آمریکا باید باشه
8- همه اینارو باید به آدرس اداره مهاجرت واقع در شیکاگو پست کنی. البته اگه از ایران پست کنی باید به شیکاگو پست کنی، اما اگه از آمریکا پست کنی بسته به اینکه ساکن کدوم ایالتی یا باید به شیکاگو پست کنه یا فونیکس.
9- همه فرمها و آدرس ها را میتونی از توی سایت www.uscis.gov پیدا کنی
سلام .. تو این مدت 3 سال که فرمودید، کسی که گرین کارت داره می تونه پاس سفید بگیره و پیش همسرش در ایران باشه؟؟؟ یا نه ؟؟ یعنی دارنده گرین کارت می تونه در ایران با پاس سفید پیش همسرش بمونه تا کار همسرش هم درست شه و بعد با هم برن؟؟؟
شماره کیس :2012AS00029XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Aug
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه: اول می
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 ژوئن
تاریخ دریافت ویزا: جولای
تاریخ ورود به آمریکا : 6 نوامبر
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:1
جمع هزینه ها: بلیط ترکیش هر نفر 408000 ، پزشکی 200 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
البته که میتونه. فقط باید حواستون باشه که توی آمریکا واسه خودتون دومیسایل درست کنید. یعنی چیزی که نشون بده شما واقعا قصد زندگی توی آمریکا رو دارید.
داشتن یه حساب بانکی آمریکایی و گواهینامه یکی از اون موارده. اگه بتونید مثلا 1ماه زودتر از مصاحبه همسرتون برید آمریکا و یه جایی اجاره کنید و همسرتون روز مصاحبه با کپی اجاره نامه و گواهینامه و حساب بانکیتون برید که عااالیه
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا راد ، sam11 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان
من الان یک ماه مدارکم کامل شده یعنی ساپورت مالی هم فرستادم الان منتطر وقت مصاحبه هستم الان کسی میدونه تا کی باید منتظر باشم ؟
چقدر طول میکشه؟من بییییییییییی تابم......Sad
[/size][/i]
ویزا:F2A, تشکیل پرونده:Feb7/2011،تکمیل پرونده NVC:4sep2012،دریافت نامه مصاحبه:may1/ 2013،تاریخ مصاحبه :اواخرJUN،دریافت ویزا: ؟ مقصد:کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
منیره جان معمولا 1.5 تا 2 ماه بعد از تکمیل مدارک، نامه دعوت به مصاحبه میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-10-08 ساعت 00:27)elahenadafy2 نوشته:  منیره جان معمولا 1.5 تا 2 ماه بعد از تکمیل مدارک، نامه دعوت به مصاحبه میاد

مرسی elahe جون
من کیسم گرین کارت فرقی نمی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11
نه عزیزم. فرقی نمیکنه. فقط این زمانی که بهت گفتم از وقتی حساب میشه که NVC نامه تکمیل مدارک رو واستون بفرسته
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11
من هم گرین کارت گرفتم، اما هنوز دختری یا زنی را به همسری برنگزیده‌ام !! Big Grin
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، sam11
(2012-10-08 ساعت 11:10)Shezem نوشته:  من هم گرین کارت گرفتم، اما هنوز دختری یا زنی را به همسری برنگزیده‌ام !! Big Grin

Smile الان می خواستی بگی مجردی ؟Smile
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shezem ، eblam
(2012-10-08 ساعت 01:59)elahenadafy2 نوشته:  نه عزیزم. فرقی نمیکنه. فقط این زمانی که بهت گفتم از وقتی حساب میشه که NVC نامه تکمیل مدارک رو واستون بفرسته

البته اگه ازدواج با کیس گرین کارتی باشه طبق ویزا بولتن پیش میره و اصلا تکمیل مدارک ملاک زمان مصاحبه نیست
اگه نوع ویزاشون F2A هست بهتره ویزا بولتن هم نگاه کنن اگر نه که خوش به حالشون Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان