کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-05-25 ساعت 10:21)omnia نوشته:  مهسا جان ایشالله گوش شیطون کر csc داره خوب پیش میره و به زودی هورای شما هم خواهسم شنید Smile
من نگرانیم از اینه که ۲-۳ سال پیش همسرم از طریق ویزای نامزدی میخواست بره آمریکا . اما رابطشون به هم خورد و اون خانوم از لجش ویزا رو باطل میکنه قبل از اینکه همسرم اینکارو بکنه . بعد همسرم توی سفارت خودش میگه ما رابطمون به هم خورده و من داشتم خودم این ویزارو کنسل میکردم . خلاصه کلی داستان داشته . میترسم اون کنسل شدن ویزا کار دستمون بده! البته مدارک نشون میده که ما ازدواجمون خوب واقعیی هست و باهم داریم زندگی میکنیم اما سفارته دیگه . آدم نمیدونه که Sad
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
آلاله جان مرسی Smile

صبا جان بیا رتبه بده بهم دیگه...
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-05-25 ساعت 10:29)omnia نوشته:  آلاله جان مرسی Smile

صبا جان بیا رتبه بده بهم دیگه...

خیلی خیلی خوشحالم انگار یه اتفاق خوب برای خودم افتاده Smile
رتبه رتبه رتبه ................رتبه آخه نمی تونم بیشتر از یه رتبه بهت بدم که Wink
صبا خانم Big Grin
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
کی میگه نمیشه .میشه امتحان کنین . من رتبه می خوام یا لله....
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
(2013-05-25 ساعت 10:40)omnia نوشته:  کی میگه نمیشه .میشه امتحان کنین . من رتبه می خوام یا لله....
ویرایش کردم رتبه توووووووووو همینو میخواستی Big Grin

(2013-05-25 ساعت 10:27)مهسا ح نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 10:21)omnia نوشته:  مهسا جان ایشالله گوش شیطون کر csc داره خوب پیش میره و به زودی هورای شما هم خواهسم شنید Smile
من نگرانیم از اینه که ۲-۳ سال پیش همسرم از طریق ویزای نامزدی میخواست بره آمریکا . اما رابطشون به هم خورد و اون خانوم از لجش ویزا رو باطل میکنه قبل از اینکه همسرم اینکارو بکنه . بعد همسرم توی سفارت خودش میگه ما رابطمون به هم خورده و من داشتم خودم این ویزارو کنسل میکردم . خلاصه کلی داستان داشته . میترسم اون کنسل شدن ویزا کار دستمون بده! البته مدارک نشون میده که ما ازدواجمون خوب واقعیی هست و باهم داریم زندگی میکنیم اما سفارته دیگه . آدم نمیدونه که Sad

مهسا جان نگران نباش فکر نمی کنم مشکلی باشه اون یه پرونده بوده که بسته شده و اینم یه پرونده جدیده
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا ح
(2013-05-25 ساعت 10:44)saba.m نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 10:40)omnia نوشته:  کی میگه نمیشه .میشه امتحان کنین . من رتبه می خوام یا لله....
ویرایش کردم رتبه توووووووووو همینو میخواستی Big Grin

(2013-05-25 ساعت 10:27)مهسا ح نوشته:  

مهسا جان نگران نباش فکر نمی کنم مشکلی باشه اون یه پرونده بوده که بسته شده و اینم یه پرونده جدیده
امیدوارم صبا جون . مرسی از دلداریت Smile
Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
مهسا جان نگرتن هیچی نباش این پرونده ها از هم مجزا هستش . خودشون می دونن این موضوع رو

مری صبا جان . به امید ویرایش هر روز رتبه ها !
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا ح ، saba.m
[quote='omnia' pid='345446' dateline='1369464886']
مهسا جان نگرتن هیچی نباش این پرونده ها از هم مجزا هستش . خودشون می دونن این موضوع رو

مری صبا جان . به امید ویرایش هر روز رتبه ها !
[/q واقعا؟ پس یعنی اون مهره کنسل شدن ویزا تاثیری نداره رو این یکی ویزا ؟ امیدوارم! من نگران نبودم اصلا. یکی از دوستامون نگرانم کرد گفت ممکنه ان دختر موقع باطل کردن ویزا چیزی گفته باشه به immigration که بعدا دردسر درست بشه . چون اون زمان حسابی دعوا اینا داشتن که رفت ویزارو کنسل کرد . بعدم همش تهدید کرده . ببینیم خدا چی میخواد ! Smile

[quote='omnia' pid='345446' dateline='1369464886']

واقعا؟ پس یعنی اون مهر کنسل شدن ویزا تاثیری نداره رو این یکی ویزا ؟ امیدوارم! من نگران نبودم اصلا. یکی از دوستامون نگرانم کرد گفت ممکنه ان دختر موقع باطل کردن ویزا چیزی گفته باشه به immigration که بعدا دردسر درست بشه . چون اون زمان حسابی دعوا اینا داشتن که رفت ویزارو کنسل کرد . بعدم همش تهدید کرده . ببینیم خدا چی میخواد ! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m
مهسا جون شما خودت رو در امریکا تصور کن. هیچ اتفاقی نمی افته. من از الان همش تو فکرم دارم چمدون هام رو جمع می کنم. کلا تو فکر اینم چی ببرم چی نبرم. چی رو به کی بدم. کلی از فکر کردن بهم خوش می گذره.
من می گم هر کسی بگه برای اونجا کی چی کار کرده تا حالا؟ من و صبا و امینا بگیم که بقیه تا فرصت دارن اگه به دردشون خورد دست به کار شن.
یک چیز اینجا خوبه. اونم اینکه دغدغه همه یکیه و از اینکه در مورد یک موضوعی که فکرتو مشغول کرده می شه حرف زد. که نمیشه با بقیه زیاد حرف زد.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 14:58)alaleh_al نوشته:  مهسا جون شما خودت رو در آمریکا تصور کن. هیچ اتفاقی نمی افته. من از الان همش تو فکرم دارم چمدون هام رو جمع می کنم. کلا تو فکر اینم چی ببرم چی نبرم. چی رو به کی بدم. کلی از فکر کردن بهم خوش می گذره.
من می گم هر کسی بگه برای اونجا کی چی کار کرده تا حالا؟ من و صبا و امینا بگیم که بقیه تا فرصت دارن اگه به دردشون خورد دست به کار شن.
یک چیز اینجا خوبه. اونم اینکه دغدغه همه یکیه و از اینکه در مورد یک موضوعی که فکرتو مشغول کرده می شه حرف زد. که نمیشه با بقیه زیاد حرف زد.
الاله جون آخه من از هرچی چمدون بستن و فرودگاه رفتنه بدم اومده یه موقعی خیلی دوست داشتم Smile! تا میام ایران و چشم به هم میزنم ۴-۵ ماه شده و شوهرم زنگ میزنه میگه خب یه تاریخ بده من بلیطتو دارم میگیرم . این رفت و آمد واقعا سخته. ایشالا همتون وقتی رفتین دیگه بمونین مگر ۲-۳ سال ۱ بار آدم بیاد .

(2013-05-25 ساعت 14:58)alaleh_al نوشته:  مهسا جون شما خودت رو در آمریکا تصور کن. هیچ اتفاقی نمی افته. من از الان همش تو فکرم دارم چمدون هام رو جمع می کنم. کلا تو فکر اینم چی ببرم چی نبرم. چی رو به کی بدم. کلی از فکر کردن بهم خوش می گذره.
اره خداییش اینجا خیلی خوبه. همه به هم انرژی مثبت میدن. من که هر روز باید یه سر بیام اینجا Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al ، سانازی ، saba.m
(2013-05-25 ساعت 08:30)omnia نوشته:  می خوام خوشحالیم رو با همه تقسیم کنم . بعد از 20 ماه یک روز کم روز پدر یه هدیه خوب گرفتم اون هم اپروو شدنم هستش . درد و دل کردن با صبا خانم جواب داد .هورااااااااااااااااااااااااااو پیش به سوی غول بعدی NVC

تبریک میگم ، دیدین هی‌ فکر می‌کردین همه گرفتنو شما هنوز نگرفتین.حرص میخوردین ، اینم از قبولی

ایشالا که مراحل بعدی هم سریع انجام شه
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، saba.m ، منیره ، omnia ، roeentan
مرسی colonel جان . بریم همه به جنگ nvc Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، Colonel ، payam62
دوستان عزیز میشه منو راهنمایی کنید لطفا ؟؟!!!
اگه یه خانم و آقا (زن و شوهر) لاتاری برنده بشن ... بعد که رفتن اونجا خدایی نکرده به مشکل برخوردن و کارشون زبونم لال به طلاق کشید، چی میشه ؟ گیرین کارت ها باطل میشه ؟
با قانون طلاق اونجا باید جدا شد یا ایران ؟ ممنون میشم توضیح شفاف بدید ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 19:53)love_everlife نوشته:  دوستان عزیز میشه منو راهنمایی کنید لطفا ؟؟!!!
اگه یه خانم و آقا (زن و شوهر) لاتاری برنده بشن ... بعد که رفتن اونجا خدایی نکرده به مشکل برخوردن و کارشون زبونم لال به طلاق کشید، چی میشه ؟ گیرین کارت ها باطل میشه ؟
با قانون طلاق اونجا باید جدا شد یا ایران ؟ ممنون میشم توضیح شفاف بدید ...

از زمانی‌ که دو طرف گرین کارت و سوشیال سکوریتی داشته باشن به هیچ مشکلی‌ نمی‌خورن .

اگه بخوان طلاق بگیرن طبق قانون آمریکا باید طلاق آمریکایی داشته باشن که چند سری رفتن به دادگاه و تمام

ضمنا درایی‌های دو طرف کاملا نصف خواهد شد بینشون،

و مرحله بعدی طلاق ایرانی‌ هست که معمولان با واسطهٔ دفتر حفاظت منافع ایران که تو واشنگتن هست انجام می‌شه و حدودا ۴،۵ ماه زمان میبره ولی‌ هیچ مشکلی‌ برای سیتیزن شدن اشخاص به وجود نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، saba.m ، love_everlife ، roeentan
دوستان من هنوز اقدام نکردم کل نوشته های فروم رو خوندم یه چیزهایی فهمیدم که نمیدونم چقدر درسته میشه هرجا که اشتباه فهمیدم رو بهم بگین یا اگر اطلاعات دیگه ای که باید بدونم یا مرحله ای که جا انداختم:
بعد از عقد باید مدارک ترجمه شده رو به uscis فرستاد و منتظر اپرو شدن موند که معلوم نیس چقدر طول میکشه چیزی که من اینجا دیدم از 5 ماه بود تا 20 ماه. و بستگی به جایی هست که ما میفرستیم سه تا هس ورمونت و کالیفرنیا و تگزاس که تگزاس از همه زودتره درسته؟
بعد از اپرو شدن پرونده میره به nvc برای تکمیل مدارک و دریافت کیس نامبر و انتظار برای مصاحبه که این مرحله هم حدود 2 ماه طول میکشه
چیزی که گیجم میکنه اینه که بولتن بر اساس تاریخ ارسال مدارک داره اعلام میکنه پس این وسط چه فرقی میکنه که کی اپرو بشی یا پرونده ات که تکمیل بشه در واقع تا کارنت نشی فرصت داری که این چیزی هم که من دارم میبینم تازه 2سال پیش رو اعلام کرده . منظورم اینه که هر چقدرم که کارات زود انجام بشه زودتر از 2 سال محاله و بستگی به روند اعلام کارنتی داره. و اینکه این وسط کیس نامبر چبه و چه تاثیری داره؟
ایا قدرت مالی اسپانسر یا موقعیت اجتماعیش میتونه رو زمانش تاثیر بزاره ؟ راهی هست که مسیر کوتاه تر بشه؟ ایا میشه سنتری که باید فرم هارو ارسال کرد خودمون انتخاب کنیم؟ اخه یکی نوشته بود تگزاس از همه سریعتره و ورمونت از همه کند تره چقدر درسته اینا؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان