کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-05-28 ساعت 13:11)omnia نوشته:  آلاله جان از امروز نامه های مصاحبه رو می فرستن . کم کمک می تونیم تخمین ویزا بالتین رو بزنیم Smile پیش به سوی کارنت شدن....

بزن بریم. چمدون بستی؟ ببند که بریم بزنیم تو گوش ویزا یک ضربBig Grin
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، payam62
(2013-05-28 ساعت 13:30)alaleh_al نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 13:11)omnia نوشته:  آلاله جان از امروز نامه های مصاحبه رو می فرستن . کم کمک می تونیم تخمین ویزا بالتین رو بزنیم Smile پیش به سوی کارنت شدن....

یعنی میشه بازم 3 ماه بیاد جلو Big Grin
امنیا جان من منتظر پیش بینی تم Wink
ایشالا بعد از این همه انتظار همه یه ضرب بگیرن
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، refiusa ، alaleh_al
من به 110 روز احتیاج دارم .3 ماه کمه ولی آلاله که حتماً کارنته .صبا هم 50 درصد احتمال می دم . خودم اصلاً احتمال نمی دم . من آگوستم ایشالله.
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
(2013-05-28 ساعت 14:53)omnia نوشته:  من به 110 روز احتیاج دارم .3 ماه کمه ولی آلاله که حتماً کارنته .صبا هم 50 درصد احتمال می دم . خودم اصلاً احتمال نمی دم . من آگوستم ایشالله.

آخ خدا از دهنت بشنوه برادر. ایشالله این ماه هم یک حالی بدن. منو صبا این ماه بشیم. شمام ماه بعد . هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، سانازی ، shiraz mamali
دوستان سایتی در مورد matchmaker سراغ ندارید برای ازدواج و مهاجرت به آمریکا؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 18:28)alaleh_al نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 14:53)omnia نوشته:  من به 110 روز احتیاج دارم .3 ماه کمه ولی آلاله که حتماً کارنته .صبا هم 50 درصد احتمال می دم . خودم اصلاً احتمال نمی دم . من آگوستم ایشالله.

آخ خدا از دهنت بشنوه برادر. ایشالله این ماه هم یک حالی بدن. منو صبا این ماه بشیم. شمام ماه بعد . هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام
بچه های مهاجر سرا به من کمک کنید...
من 10 15 روز دیگه وارد آمریکا میشم ایشالا و مراحل دریافت گرین کرتو انجام میدم...
من تازه ازدواج کردم و اصلا نمیدونم باید چی کنم برای خانومم و مهمتر اینه که نمیدونم چقدر طول میکشه واقعا!؟!؟!!؟
در ضمن خانمم درسش خیلی خوبه و اواخر دوره فوق لیسانسش از یه دانشگاه خوب...بهتر نیست بچای ویزای ازدواج اپلای کنه برای یه دانشگاه؟!!!!!
یعنی ببین کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک!!!! Tongue
کیس نامبر : 800
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 21:49)mek نوشته:  

سلام
من 10 15 روز دیگه وارد آمریکا میشم ایشالا و مراحل دریافت گرین کرتو انجام میدم...
من تازه ازدواج کردم و اصلا نمیدونم باید چی کنم برای خانومم و مهمتر اینه که نمیدونم چقدر طول میکشه واقعا!؟!؟!!؟
در ضمن خانمم درسش خیلی خوبه و اواخر دوره فوق لیسانسش از یه دانشگاه خوب...بهتر نیست بچای ویزای ازدواج اپلای کنه برای یه دانشگاه؟!!!!!
بقیه بچه ها بهتر می دونن باز. ولی هر چه سریع تر اقدام کن برای ویزای همسرت که پروسه طولانی در پیش دارین. اطلاعات دقیق رو از صبا بخواه.

(2013-05-28 ساعت 14:31)saba.m نوشته:  

آخ اگه بیاد دل یک عده جوون شاد میشه. یک دعایی به جونشون می کنن که تا نوه و نبیره دامن گیر این دعا باشن.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
(2013-05-28 ساعت 12:25)saba.m نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 11:54)omnia نوشته:  صبا جان هممون یه همچین حسی داریم نه کاری رو می تونیم ول منیم نه تکمیل کنیم چون فکر می کنیم می خوایم بریم . من هم میخوام سر کارم باشم تا زمانی که می رم چون تو خونه دیوونه می شم . صبا جان یه سوال . من یک کسی به غیر از همسرم رو می خوام ساپورت خودم بکنم می شه CO-SPONSOR یا JOINT- SPONSOR ؟

اینو میپرسم و میگم یا دوستان میتونن نظر بدن ولی مطمئن نیستم فکر می کنم میشه co-sponsor اگه در امد co-sponser تون یا خودتون کافی نباشه و یه کسی بهش اضافه بشه تا کاملش کنه اون میشه jont -sponsor

امنیا جان همینی که گفتم هست یعنی اگه درامدتون کافی نباشه co-sponsor میگیرین و کل هزینه هارو متقبل میشه ولی اگه درامد کافی نداشته باشین و یه قسمتی رو داشته باشین joint - sponsor میگیرین

سلام

سلام دوست عزیز
تبریک میگم نمی دونم که با توجه به اینکه شما گرین کارت دارین به همسرتون ویزا دانشجویی میدن یا نه احتمالشو ضعیف میدونم ولی به نظرم از یه وکیل بپرسین
ویزا ازدواج هم بعد از گرفتن گرین کارتتون می تونین برای همسرتون اقدام کنین و طبق روال فعلی 2 2.5 سال طول میکشه
شاد و موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، حاجی واشنگتن
(2013-05-28 ساعت 19:21)Behrooz2013 نوشته:  دوستان سایتی در مورد matchmaker سراغ ندارید برای ازدواج و مهاجرت به آمریکا؟؟

کسی سوال ما رو نخوند یعنی؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 02:38)Behrooz2013 نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 19:21)Behrooz2013 نوشته:  دوستان سایتی در مورد matchmaker سراغ ندارید برای ازدواج و مهاجرت به آمریکا؟؟

کسی سوال ما رو نخوند یعنی؟؟؟؟؟

من نمیشناسم
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
(2013-05-28 ساعت 22:41)alaleh_al نوشته:  

سلام
بقیه بچه ها بهتر می دونن باز. ولی هر چه سریع تر اقدام کن برای ویزای همسرت که پروسه طولانی در پیش دارین. اطلاعات دقیق رو از صبا بخواه.

(2013-05-28 ساعت 14:31)saba.m نوشته:  

آخ اگه بیاد دل یک عده جوون شاد میشه. یک دعایی به جونشون می کنن که تا نوه و نبیره دامن گیر این دعا باشن.

آلاله جان شما تکمیل شده پروندتون تو nvc ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من امروز دیگه تصمیممو گرفتم، میخوام ۲ ماه دیگه برام آمریکا بمونم که زمان مصاحبه وقتی شوهرم میره سفارت بتونه حضور منو نشون بده و الکی باز این پروسه به تاخیر نیوفته، آخه با وکیلمون حرف زدم و گفت این بهترین کار که میتونی بکنی و پاس سفید نگیری . دارم برای اولین بار بلیت ۱ طرفه میگیرم !
یعنی میشه تو این ۲ ماه حداقل approval notice بیاد خیالم راحت شه approve شده یا نه ، اونجوری با خیال راحت میرم میدونم که ۱ سال بیشتر تنها زندگی نمیکنم والی اگه حالا حالا ها اپروو نشه نمیتونم تخمین بزنم ! برامون دعا کنین Smile منم دعا میکنم همتون این ماه سورپرایز شین و کارنت شین Smile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، alaleh_al ، سانازی ، refiusa
به سلامتی تصمیم گرفتی مهسا جان . مهسا این نحوه حضور همسر هم فهمیدی مطمئن ترین راهش چیه به من بگو لطفاً .مرسی . در ضمن اپروو شدن مهم نیست VB مهم هستش نگران نباش ... اگه این قانون جدید هم تصویب بشه اصلاً صف رو ازF2A بر میدارن Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، حاجی واشنگتن
(2013-05-29 ساعت 11:51)omnia نوشته:  به سلامتی تصمیم گرفتی مهسا جان . مهسا این نحوه حضور همسر هم فهمیدی مطمئن ترین راهش چیه به من بگو لطفاً .مرسی . در ضمن اپروو شدن مهم نیست VB مهم هستش نگران نباش ... اگه این قانون جدید هم تصویب بشه اصلاً صف رو ازF2A بر میدارن Smile

کدوم قانون جدید ؟ خدا از دهنت بشنوه ! اره امنیا جان تونو آمارشو در میارم . خانومه شما کجاست ؟ کدوم state? هر ایالتی resident شدنش اونطور که شنیدم فرق داره . Ca ۶ ماه هم توی سفارت مدارک ببرین قبول میکنن
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-05-29 ساعت 11:43)مهسا ح نوشته:  بچه ها من امروز دیگه تصمیممو گرفتم، میخوام ۲ ماه دیگه برام آمریکا بمونم که زمان مصاحبه وقتی شوهرم میره سفارت بتونه حضور منو نشون بده و الکی باز این پروسه به تاخیر نیوفته، آخه با وکیلمون حرف زدم و گفت این بهترین کار که میتونی بکنی و پاس سفید نگیری . دارم برای اولین بار بلیت ۱ طرفه میگیرم !
یعنی میشه تو این ۲ ماه حداقل approval notice بیاد خیالم راحت شه approve شده یا نه ، اونجوری با خیال راحت میرم میدونم که ۱ سال بیشتر تنها زندگی نمیکنم والی اگه حالا حالا ها اپروو نشه نمیتونم تخمین بزنم ! برامون دعا کنین Smile منم دعا میکنم همتون این ماه سورپرایز شین و کارنت شین Smile

ایشالا که درست می شه خبرش رو به ما بدی یک کف مرتب برات می زنیم.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، مهسا ح

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان